trolofon
06.11.18,19:47
Ahojte chcel by som jednoduchu stranku zameranu na nabytok ,chcel by som "vybeeracie menu" to znamena ak kliknem napriklad na RAM1 , material2 zobrazi sa mi nahlad vysledneho produktu ide mi o to aby si zakaznik sam navrhol jednoduchy produkt ,ako taketo nieco realizovat ? ako nieco taketo nazvat ? (vyveracie menu)
Onko
06.11.18,22:46
Ja by som to nazval predajom konfigurovateľných produktov, v praxi sa s tým stretávame v jednoduchších prípadoch napríklad pri predaji odevov, kedy si zákazník môže vybrať veľkosť alebo farbu, v zložitejších napríklad pri predaji počítačov sa dá v niektorých e-shopoch nakonfigurovať každá súčiastka počítača.
Možnosti realizácie e-shopov bývajú široké, v závislosti od toho, nakoľko generický e-shop má byť, teda či sa dá využiť nejaký dostupný softvér alebo treba programovať na mieru, a v závislosti od schopností prevádzkovateľa, čo všetko si vie a chce robiť sám, a do akej miery bude treba obstarávať služby od dodávateľov.
Vzhľadom na požiadavku, aby sa podľa konfigurácie zostavovali aj nejaké vizualizácie, s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou bude treba si to objednať na mieru.