samkolucka
07.11.18,20:35
Dobrý den, potrebovala by som poradiť. Na pár dni som bola odcestovana a tak som poprosila kamarata, aby mi polial zahradu . Tak sa aj stalo, ale po prichode domov som sa od susedov dozvedela, ze kamarat tam nechodil sam, ale so svojimi rodicmi a zdrziavali sa tam cele dni. ako keby boli doma.Samozrejme ze som o tom nevedela,a nesuhlasila by som s ich pritomnostou / rodicov kamarata/ v mojom dome a ani na mojom pozemku, keby mi bol dany fakt oznameni dopredu.
Je to porusenie domovej slobody?ak ano viete mi poradit ako napisat trestne oznamenie.dakujem za radu
buchač
07.11.18,19:44
Kontrolná otázka :

Nočník ešte stále visí na plote ?
buchač
07.11.18,19:48
Nie, nie je.

Ak by si aj podala trestné oznámenie a došlo by k súdu, tak aj ten najslabší obhajca obvineného kamaráta by toto obvinenie roztrhal na márne kúsky.
bodliak
07.11.18,19:49
Máš zmluvu, kde ste si vymedzili povinnosti a práva, poskytnuté plnenia ? Máš aj niečo iné, ako teplý bonz od susedov, ktorý sa môže, ale nemusí celkom zakladať na pravde :? Všetko to je a bude len tvrdenie proti tvrdeniu...

Začne to tým, že si bola "pár dní" odcestovaná. A potom, že sa tam zdržiavali celé dni... Ako to stihli ?
Chobot
07.11.18,21:48
Nerieš takého hlúposti. Kamarátovi len povedz, nech tam nabudúce ani nepáchne.

... a je to vôbec kamarát?
vicktor
08.11.18,07:09
uz nie
vicktor
08.11.18,07:12
A co zasoby v chladnicke, komore, pivnici?
Zanechali neporiadok po divokych zurkach?
Zahrada poliata ci sucha?
Oliwa
08.11.18,10:33
Ak si chcela poliať záhradu, načo si mu dávala kľúče od domu? Vonku nie je zdroj vody či ako...