Manual
19.08.06,06:36
Srdečne blahoželám Lidám, Lidkám, Lidinkám /Kejka/ s mäkkým alebo tvrdým i, k ich dnešným meninám, prajem im veľa zdravia, šťastia, lásky a rodinnej pohody.
Pekný slnečný deň...:)
bv_alexandra
19.08.06,05:47
Milé Lydky
Prajeme Vám šťastie,
lebo je krásne.
Prajeme zdravie,
lebo je vzácne.
Prajeme lásku,
lebo jej je málo.
Prajeme aby sa Vám z toho čo najviac dostalo.
Všetko len to najlepšie k Vašim meninám, nech sa Vám splnia všetky priania.. :)
__________________________________________________ ___________
Osobne všetko najlepšie by som chcela popriať tebe Lydka - Kejka, veľa šťastíčka, zdravíčka, lásky a úspechov. Nika:)
KEJKA
19.08.06,06:27
Hm... veľmi pekne Vám všetkým ďakujem, ste moji prví gratulanti. :D :D
lydinka
19.08.06,07:35
Srdečne blahoželám Lidám, Lidkám, Lidinkám /Kejka/ s mäkkým alebo tvrdým i, k ich dnešným meninám, prajem im veľa zdravia, šťastia, lásky a rodinnej pohody.
Pekný slnečný deň...:)

DAKUJEM AJ JA za nas vsetky :o
Viera123
19.08.06,07:53
Ešte raz sa pripájam k Vášmu sviatku aj ja, milé Lidky, Lídie, Lydky..... želám všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, radosti v kruhu svojich rodín, pracovných i osobných úspechov, a samozrejme aj to splnenie túžob a prianí, ktoré sú známe iba Vám!:)
liduska
19.08.06,14:53
Ďakujem všetkým za priania, dúfam že sa splnia aj moje želania.Keď potrebujem radu idem hneď na poradu. Tu vždy nájdem ochotných ľudí a myslím, že nik z nich na porade sa nenudí. Vždy pomôžu keď je treba ,je to pre mňa akoby dar z neba. Všetkým dobré zdravie prajem a za gratulácie ešte raz ďakujem. Liduška.
Zita5
19.08.06,14:57
Všetko najlepšie k meninám , veľa zdravia ,štastia a porozumenia našim Lýdiám .
Zita5
19.08.06,15:05
Osobitne blahoželám nášmu Zajačikovi -Liduske , veľa zdravia , štastia........a humor nech Ťa Liduska neobchádza ........:)
DanielaSL
19.08.06,18:36
Liduška všetko najlepšie k sviatku.....
lenkak
19.08.06,19:31
blahoželanie
http://www.porada.sk/t31223-lydie-liduky-lidky.html
prajem hlavne veľa zdravia
liduska
20.08.06,04:46
Všetkým ďakujem. Zitka a Danielka tí zajovia sú super.Liduška