comodo
12.11.18,06:27
Opakovane mi chodi spam z adresy navratka@porada.sk , na adresu , ktoru ani na porade nemam registrovanu. Predmet spravy je : "Podivny nizkofrekvencny zvuk" update.
veronikasad
12.11.18,05:44
Mas nastavené sledovanie tejto temy, v roku 2010 si v nej odpovedal. Tema sa nedavno obnovila. Tak ti po každom novom prispevku chodi notifikacia. Zrus si sledovanie temy.
bodliak
12.11.18,05:49
Som na porade X rokov. Sledovanie temy som nikdy nevyuzival. A tiez mi chodi mail po kazdom prispevku k tejto teme, a k ziadnej (!) inej.
ivka70
12.11.18,06:10
Pozri si v tejto teme z roku 2010, ci nemas zaskrtnute hore vpravo nad otazkou, sledovanie. Ak mas, vypni ho.
http://www.porada.sk/t146363-podivny-nizkofrekvencny-zvuk.html
veronikasad
12.11.18,06:52
To sledovanie zapol Richard pri nejakych zmenach už neviem v ktorom roku. Tiez mi vtedy hufne zacali chodit notifikácie. Zrejme toto je tema z toho obdobia, musis si ich vypnut...
vicktor
12.11.18,09:28
Upozornenie o novom prispevku k teme (jedinej) ktoru sledujem chodi z "notifikacia@porada", informacia o rekacii na moj prispevok chodi z "admin@porada".
misoft
12.11.18,10:27
Mám dojem, že ak sa odpovedá prvýkrát (aj na znova otvorenú téme) - sledovanie naskočí automaticky....
I ja som si všimol, že ak som na nejakú reagoval po dlhšej dobe - sledovanie naskočilo. Ovšem v osobných nastaveniach (v profile) so si zrušil notifikácie cez e-mail....
Teda pokiaľ to prichádza na e-mail - treba sa pozrieť do nastavení profilu (vedľa avataru nicku vpravo hore) - zubaté koliesko - Nastavenie - Upraviť možnosti - Zasielanie notifikácií a správ - obe možnosti = prázdne okienka.
sances
23.11.18,22:52
Mne zas nechodia žiadne notifikácie aj keď ich mám nastavené..