liviag
15.11.18,12:39
Firma nám dodala a namontovala väčší digestor.
Pri montáži pred 2,5 rokmi nám ale nedodali jednu časť filtra, ktorý mal brániť prenikaniu mastných pár do ventilátora, ktorý ústil von z budovy. Po 2,5 roku užívania bez jednej časti filtra, šírka filtra cca polmetra sa ventilátor a filter zaniesli tak, že bolo treba vymeniť. Samozrejme sme sa pripomínali, že nám chýba jedna časť filtra.. Po namontovaní nového motora a ventilátora, nám firma vyfaktúrovala celú časť. Máme to zaplatiť? Nebola to ich chyba, že sa nám to zanieslo, kvôli chýbajúcemu filtru? Filter následne po montáži nového motora dodali.
ivka70
15.11.18,11:40
a reklamovali ste neuplne dodanie pred 2,5 rokmi?
liviag
15.11.18,11:42
áno vedeli o tom, len sme telefonicky rozprávali, že to dodajú, bolo leto... ich výroba mala odstávku atd... a trvalo to 2 roky, filter bol ale zaplatený, len nedodaný.
ivka70
15.11.18,11:44
telefonicky nestaci, mali by ste mat riadne potvrdenu reklamaciu ... inak mozete zasa len telefonicky ziadat zlavu, ked bola chyba sposobena nimi (ak si to priznaju, kedze ziadne podklady nemate)
aj tak cakat 2,5 roka je naozaj dlho ....
sosak
16.11.18,17:31
Ste neporiadni.... Vôbec vám nevadilo 2,5 roka prevádzkovať zariadenie, ktoré znečisťovalo vzduch a ľudia to na ulici dýchali. Pripomína mi to pouličný stánok niekde v Čine. Hovorí vám niečo sanitácia?
jslancik
16.11.18,17:58
"prosím o radu. kúpil som auto, ale dodali mi iba 3 kolesá. dodávateľ sľúbil dodať chýbajúce koleso. skúšal som na tom jazdiť, ale celé sa to pokazilo. mám zaplatiť opravu? je to predsa chyba dodávateľa, že mi nedodal jedno koleso".
misoft
16.11.18,18:01
Ešteže im na to neprišlo životné prostredie.... To by ten filter bol ich najmenší problém :D:D:D
liviag
18.11.18,19:16
dakujem