kikusa86
15.11.18,17:09
dobry den.v decembri minuleho roka som po dobrati antibiotik zacala mavat riedku stolicu.liecila som to probiotikami a vlakninou.uz sa to zlepsovalo a zasa som v maji brala antibiotika a vratila som sa naspat.po 4 mesiacoch som zasa brala antibiotika a stolica je a bola stale riedka.vystriedala som probiotika pocas roka a nepomohlo.stolica byva po jedle ale nie je to pravidlom.poslednu dobu 2 tyzdne ma pobolieva pod pravym rebrom.som na ryzi a stolica je bez zmeny a bolest je tiez po jedle .kedze jem len ryzu nechapem to.stolica nie je ze riedka ako hnacka ale je makka s nestravenymi kuskami jedla a zltej farby.chudnut nechudnem.gastro mam v decembri.dakujem za rady
Xanti
15.11.18,16:53
Pod pravým rebrom sa nachádza termínálne ileum, a tam zvykne byť zápal pri Crohnovej chorobe.
Jedávaj každý večer ako posledné jedlo dňa 1/2 kg strúhanej mrkvy každý deň, zmeny i na stolici uvidíš.
Teploty nemáš? Hlieny v stolici?
Terezia13
15.11.18,19:33
dosť podstatné je, že váha neide dole, možno to bude aj intolerancia na mlieko a mliečne výrobky, ja by som asi počkala na to gastro vyšetrenie, jesť ryžové jedlá, ale dať pozor, aby sa žalúdok a črevá nezaťažovali menej stráviteľnou stravou, dobre by bolo ísť pre istotu aj na konzultáciu k lekárovi
kikusa86
16.11.18,06:39
teplotu nemam.nezda sa mi, ze by bol hlien.
kikusa86
16.11.18,06:45
mliecne veci som nejedla vyse tyzdna.ked jem cistu ryzu samotnu stolica je pevnejsia,resp drzi tvar ale nie je tuha.ked si dam povedzme k ryzi mrkvu 1kus za den stolica je uz kasovita.a tiez som si vsimla teraz ked jem ryzu ze ked som si dala mrkvu tak som ju vylucila za 3hodiny od zjedenia.bolesti ako take nemam.len obcas zacitim ze daco mam pod pravym rebrom.ale to nie je ze bolest bolest ale daka nepohoda.