Vlastas
19.11.18,13:12
Pracujem dlhé roky v MRP a momentálne v K/S – multiverzia (niekoľko firiem) a každý rok mám založený nový. Otázka: je nejaká funkcia pri zadaní adresy (alebo neviem kde) aby som napr. v roku 2018 mohla kliknutím na adresu firmy (alebo kdekoľvek v rámci programu) zistiť, koľko krát a v ktorý rok bola vystavená faktúra na jedno IČO? Nepotrebujem to aj s textom faktúry (aj keď by to bolo super) ale aspoň ten rok a kedy. Takto musím prehľadúvať cez adresy a názov zákazníka každý rok aj 8-10 rokov dozadu, aby som zistila čo sa fakturovalo a kedy.
Liptáčik
19.11.18,15:11
Keby si mala evidenciu firmy od ... npr 2009 doteraz, klikla by si a mala by si zoznam faktúr daného IČO a celé obdobie, prípadne za úsek, ktorý si si označila. Ale pretože máš každý rok v "inom šuflíku", musíš zájsť zakaždým do daného šuflíka. Pri ročnom prevode Ti totiž zo starého roku prešli do nasledujúceho roku len neuhradené faktúry
Vlastas
20.11.18,07:48
Ďakujem, toto mi je jasné len som uvažovala či nie je nejaká funkcia tak ako pri "analýzach - vydané faktúry - porovnanie za roky" jedným klikom zistím mesačný obrat (alebo nárast) za označené roky. Idem napísať do MRP ako požiadavku na vylepšenie programu.
Liptáčik
20.11.18,09:13
Skús im zavolať telefonicky, odpoveď dostaneš okamžite.