Roman804
22.11.18,08:00
Ahojte chcem sa poradiť priateľka vraví že chcem NA SVOJ VEK často milovanie, povedzme tri štyrikrát do týždňa, podla situácie, treba zase povedať že s priateľkou som ešte iba rok a pol a je mladšia,pekná, ktorá sa o seba stará, tak je to veľa či ako ? berte to aj s humorom , my si to tak vravíme, aj zo srandy, sú chvíle že je to aj opačne, že ja nestíham. zaujíma ma názor od chlapov,prípadne aj od žien ak sú v podobnej partnerskej situácii. Ja svojej vravím že ostatný v mojom veku a cca v mojej situácii chcú sex podobne, tak či nie som mimo :-)
Dáša_
22.11.18,07:56
Správne je to, čo vyhovuje obom. Treba nájsť kompromis. Lebo život nie je iba o tom jedinom.
bodliak
22.11.18,08:26
Píše žena list do poradne: Čo mám robiť ? Môj manžel to chce stále. Ráno, večer, pred odchodom do práce, po príchode z práce, na nákupoch v kabínke v obchoďáku, po zaparkovaní v garáži, no proste stále. A prepáčte to roztrasené písmo ...

Ak Ti to vraví, tak sa jej snaž trošku prispôsobiť.

Zvýraznil si - že "Na svoj vek..." tak sa toho chyť, že ďakuješ za kompliment, aj ty sa cítiš pri nej o 20 rokov mladší.
Alebo odpovedz: To je tým, že šu..m iba teba.
Soňa K
22.11.18,08:38
A keď Ti napíšu dvaja, že je to málo a dvaja, že je to veľa, čo budeš robiť ?
vicktor
22.11.18,10:31
Inak ako spolu vychadzate? Vsetko klape? Mladsia je o kolko? Nechladnu jej city?
Roman804
22.11.18,11:40
doplnil som otázku, mladšia je o 13 rokov,vsetko klape super
dmc
22.11.18,13:05
Ja mam napriklad sex kedy chcem. ...... a dnes napriklad nechcem. No a zenaty muz ma sex ...aj ked nechce. Tak si vyber.
Roman804
22.11.18,13:37
my sme v pohode obaja a nie je to problém skôr sa na tom smejeme , niekedy ani ja nestíham, takže budeme robiť to čo doteraz a otázka nie je smerovaná k ženám ale k mužom, hlavne sa pýtam ako často to chcú ostatný muži cca v mojej situácii, a veku, nebudeme tu riešiť porovnávať predsa niekoho kto je v manželstve 25 rokov
Roman804
22.11.18,13:42
otázka je skôr pre mužov v podobnej situácii a nie k ženam, doplnil som otázku aby to bolo jasnejšie, že nejde hahaha o kritickú situáciu,iba ma zaujíma či aj ostatný sú na tom približne podobne
jslancik
22.11.18,17:27
odrazím sa od jedného vtipu, čo znie zhruba takto:
Rozprávajú sa dve priateľky.
"Ten môj by chcel sex snáď každý deň. Stále narážky, návrhy, nedá pokoj...".
"no a ako často spolu spíte?"
"ále, tak raz za mesiac".

Je rozdiel chcieť mať sex a nemať ho, alebo mať sex vždy, keď človek chce. Ak si ten prvý príklad, tak je to málo :D
kopretinka
22.11.18,21:38
Tak keď ste v pohode,tak načo riešiš
avalik
22.11.18,22:00
asi sa chce pochvalit
Oliwa
23.11.18,11:59
Alebo priateľka nie je doma...
lujza.j
23.11.18,12:03
Najpodstatnejsie info...mladsia,pekna..stara sa o seba...