skorec1
22.11.18,13:55
Ahoj, ma niekto skusenosti s mall kreditnou kartou?

Podla toho co som studoval tak, sice ponuka mall 50€ bonus ale ziska si ich s5 ak neprecitate poriadne podmienky a neje to take lakave na prvy pohlad.

Neviem aky je tam limit ale ak si poslem na kartu peniaze navyse za ktore budem nakupovat tovar, nezaplatim za vedenie karty, najprv kupim nieco male, dostanem bonus, poslem si tam zase peniaze navyse a nakupim tovar...

po 6 mesiacov sa da zrusit a poplatok nemusim vratit, predpokladam ze sa kreditka zarata aj do uveroveho ramca...

ak su nejake postrehy a reakcie, dakujem...
buchač
22.11.18,13:10
....ak su nejake postrehy a reakcie, dakujem...
====================

1. Ani Kristus Pán sa z toho nevysomári, čo vlastne chceš...teda okrem skúseností.

2. Doporučujem ísť na príslušné stránky znova a preštudovať si všetko odznova.

P.S.
Čo je to " s5 " v tejto súvislosti ???
bodliak
22.11.18,15:20
Jaký bystrý...alebo že by mal buchač zlý deň ? s5 = späť
Chobot
22.11.18,15:27
Každá kreditná, vernostná či iná karta slúži len na to, aby si u predajcu čo najviac nakupoval Zadarmo ti nikto nedá nič. Vždy to je viazané na nejaký nákup. Preto zatiaľ úspešne odolávam ponukám na rôzne kreditné karty.
buchač
22.11.18,15:40
Bystrého myslíš mňa ... či dotyčného ?

Ak mňa, tak fasa...;)
Ak jeho, tiež fasa...ale mal si dať úvodzovky.
----------------------
Čítaj ... ja som si preštudoval pred napísaním prechádzajúceho.

Tu je Mall
https://www.mall.sk/mallkarta?gclid=EAIaIQobChMI7ZmQhofo3gIVCJ7VCh1FFA 0CEAAYASAAEgKu7_D_BwE

MALL zastrešuje CETELEM.
https://www.cetelem.sk/

Na Mall je úverový rámec vo viacerých rovinách, ten najnižší je 900€ a najvyšší 5000€.
Určite tam nie je žiadne navyšovanie vlastných peňazí....so systémom ešte nik nevydrbal a ani to tak skoro nebude.

P.S.
Čo je to skratka UPPDKVaEDP ?
Takú na Pokece nenájdeš...ergo, ja tam nechodím.
skorec1
22.11.18,18:35
No, zalezi z akeho uhla pohladu sa na to pozeras, ja mam zatial len dobre skusenosti, podla toho co som si nastudoval tak ak dostanes kartu, a budes si na nu posielat vlastne prostriedky pred nakupom tak nestratis na tom ani cent, kedze vedenie uctu zaplatis az ked precerpas sumu v rozashu 0 <= 200, takye v podstate mas 50€ zdarma, mas sice zapis do uveroveho registra a dalej take nevyhody ako zabudnut pin, stratit kartu... dalsia vec je poslat tam vela vlastnych prostriedkov je problem, poslat s5 je dalsi poplatok
vicktor
23.11.18,08:03
skorec: "a budes si na nu posielat vlastne prostriedky pred nakupom" - to naco?
Vsetky kreditky staci splatit do 40-55 dni (podla vydavatela karty) po uzavreti zuctovacieho obdobia.
Aj ja mam dobru skusenost s Tesco / Home Credit kartou. Za rok dostanem poukazky do Tesca za cca 100e.
skorec1
23.11.18,19:48
aby som nezaplatil mesacny poplatok 3€ a dostal bonus 50€ na nakup bez 1centu