Joselito
22.11.18,15:06
Dobry den. Prosim viete mi poradit,co vsetko potrebujem vybavit/mat schvalene ,ak si chcem otvorit vzorkovu predajnu z nabytkom ?hladam tuna v prispevkoch,konkretne mi nenaslo nic k mojej otazke(ak neratam,len cisto o obchode otazky),ale zaujima ma konkretne predajna nabytku co vsetko a kde je potrebne na akom urade vybavit. Som novacik a absolutne sa nevyznam v tomto smere. Budem velmi vdacny za kazdu radu. Dakujem
Mila123
22.11.18,14:36
s nábytkom....je správne napísané
najprv máš s firmou / firmami dohodnuté, že s nimi budeš spolupracovať? máš dohodnutú maržu? aby sa ti to rentovalo....
chceš podnikať ako PO? FO?
Joselito
22.11.18,14:42
Nechcem s nabytkom! Chcem vzorkovu predajnu nabytku ;) firmu mam poriesenu aj cenu ,zaujima ma co potrebujem,ake vybavenie,potvrdenia ,schvalenia l otvoreniu predajne
Na aky urad ,ci aky papier ,ci kde,odkial pokladnu ,ake podmienky pre hygienu atd... chcem byt FO
misoft
22.11.18,15:30
Nechcem s nabytkom! Chcem vzorkovu predajnu nabytku ;) firmu mam poriesenu aj cenu ,zaujima ma co potrebujem,ake vybavenie,potvrdenia ,schvalenia l otvoreniu predajne
Na aky urad ,ci aky papier ,ci kde,odkial pokladnu ,ake podmienky pre hygienu atd... chcem byt FO
Také isté, ako keby si zakladal normálnu predajňu.... ujo Gúgeľ nájde!
Joselito
22.11.18,15:40
Tam hladam,ale kedze po 18rokoch zivota mimo Slovenska nemam absolutnu predstavu,ako to doma funguje hladal som radu od ludi.co sa v tom vyznaju,ci maju skusenost! Vdaka
karol3333
23.11.18,08:05
Potrebuješ platnú nájomnú zmluvu , alebo list vlastníctva na priestor, kde chceš podnikať. Ohlásenie na príslušnom mestskom, alebo obecnom úrade / otváracie hodiny a pod. Ohlásenie prevádzky na živnostenskom úrade. Potrebuješ mať , ak to nemá samotné obchodné centrum poriešenú otázku BOZP a PO: Samozrejme pokladňu,
Pripojené siete / elektrina, internet/
Ak máš vzorky vyššej hodnoty aj zabezpečenie.
Nahlásenie odpadu, ak to nerieši prenajímateľ.
Nezabudnúť na hygienu
Ostatné je už možné doriešiť v priebehu chodu predajne.
Joselito
23.11.18,09:12
Dakujem velmi pekne. Skvela rada. Vdaka