amundsen
26.11.18,14:28
Dobry den, vystavujem faktury pred zacatim jogoveho kurzu. Obcas sa klient uz vobec neozve a mne ostane zbytocne vystavena a neuhradena faktura. Pani uctovnicka mi povedala, ze mam vystvit dobropis. .... celkom sa v tom nevyznam, ale myslim, ze sa robi strono faktury a dobropis, len ak by som vracala peniaze. Mozete mi prosim poradit, ci ma pani uctovnicka pravdu a ja sa mylim ? Dakujem velmi pekne
Tweety
26.11.18,13:43
V takom prípade vystav ZF. Ak nezaplatia.,jednoducho ju zrušíš.
Onko
26.11.18,15:15
Storno faktúry robíš vtedy, ak chceš zrušiť faktúru, ktorá ešte "nevyšla von", teda nedostala sa k zákazníkovi, nedostala sa do účtovníctva, po storne akoby neexistovala. Storno je interná záležitosť. Dobropis robíš v prípade, že faktúra išla zákazníkovi, dobropis je opravná faktúra, ktorú máš tiež poslať zákazníkovi, a obidva doklady, faktúra aj dobropis, sa účtujú.
V tvojom prípade však, ako tu bolo dobre poradené, je možné vystavovať zálohové faktúry, a po zaplatení až vystavovať riadne faktúry. Zálohové faktúry sú nezáväzné, neúčtujú sa, a nie je problém, keď zostanú neuhradené.
jslancik
26.11.18,15:48
tie fa asi nevystavuješ s extra veľkým predstihom. ja by som ich zrušil, ak je to v aktuálnom mesiaci, ale kľudne aj kým ich nemá účtovníčka (do 25., kým nie je DPH, ak sa ťa to týka). len pozor, aby neostali voľné miesta v číslovaní.

ale podľa správnosti by si mal/a robiť zálohovú faktúru, nie "ostrú". tá sa robí až po dodaní služby. jasné, je to robota navyše a navyše platenie účtovníčke...