cumel
27.11.18,08:30
Zdravim. Po naložení kapusty do suda začala normálne kysnúť . Problém je teraz asi po dvoch týždňoch keď som ju pozrel a zistil som že je síce tvrdá ale voda v nej je taká mazlavá glejovita. Chuťovka sa zdá byť v poriadku len nechápem prečo tá voda je taká . Robím ju už dlhé roky a vždy bolo všetko v poriadku. Dávam soľ korenie kmin a trocha jabĺčka . Mali ste aj vy niekedy takýto problém .
pavol54
27.11.18,07:41
problém je prístup kyslíka. preto robím len priamo do pohárov. vodu odsať uterkou, opatrne odobrať cca 2 - 5 cm vrchnej kapusty, prevariť vodu s 2 % soli, nechať vychladnúť, zaliať, poriadne zaťažiť aby bola kapusta ponorená , zakryť vrchnákom a do žliabku naliať vodu aby sa zabránilo prístupu kyslíka. Dva týždne = kvasný proces ukončený
cumel
27.11.18,09:19
Veď to som presne robil ako píšeš. Len tá voda je glej. Nemôže to byť tou kapustou? Že by nejaká zlá odroda?
misoft
27.11.18,09:22
Kde to máš uložené? Dúfam, že nie niekde, kde je priveľa tepla.
Inak - ako Pavol napísal - vrchnú časť vody treba zozbierať, doliať novým slaným roztokom. Ja po 10-tich dňoch dávam na vrch plátienko, zaťažím, aby to bolo všetko ponorené (mám na to urobené šikovné drevené "inštrumenty" :D a v prípade, že sa tam to "mazľavé" (inak je to podobné pliesni - produkt kvasenia) len toto plátno vytiahnem, prepreriem v horúcej vode a založím na miesto. Kapusta pod ním je čistá....
KoxXxo
27.11.18,14:15
Ja dávam aj chren.
misoft
27.11.18,17:48
Každý podľa svojich chuťových hrnčekov :D:D:D
pavol54
27.11.18,17:58
cumel , my sme v minulosti kvasili aj jarnú kapustu takže v tom nie je problém, tento rok som robil slovenskú vyložene na kvasenie to bola vôňa pri rezaní a krásne tiekla, a na ostatné výrobky poľskú, bola suchá, pestovateľ vraj nemá závlahu a nepršalo, takže aj to môže byť príčina