jetovkeli
28.11.18,03:46
Popri práci som chytila svrab.Liečila som ho Infectoscabom avsak prebehol mesiac a znova je späť.Vsetko odznovu!Lenze teraz som v zahraničí a este 2 týždne a nemam moznost ísť k Dr.Videla som sprej ,s permetrinom i s pyretrinom,na hmyz,pesticidy,napadlo ma,ze by som to mohla poriesit s nim ako sos v tejto neblahej situácii.Určite by to pomohlo no čo na to ludsky organizmus,nikde na webe sa nezakazuje a nieje vylucne jedovaty pre cloveka.Ísť do toho?Porazí ma asi
lujza.j
28.11.18,06:34
Estetic
28.11.18,07:31
Môžeš sa obliať čím chceš,ale pokiaľ neurobíš hygienické opatrenia,nepomôže Ti to.Svrab máš doma vo všetkom čo je z látky.Takže ak sa natrieš Infectoscabom a potom siahneš do skrine,oblečieš si podľa seba čisté prádlo,máš to nadalej.Všetko čo je doma z látky treba do jedného vreca,skrine dezinfikovať,spraviť čistý priestor a prať,žehliť,prať,žehliť....Nepomiešať prádlo vypraté s prádlom zatiaľ nevypratým.Platí pre všetko čo je doma z látky.
Potom Infectoscab podľa návodu,sprcha a obliecť do práve vypratého sadnúť do vyčisteného,periny práve vypraté atd.No a pomohlo by keby si vedela od koho to máš,lebo nezabudnúť na skrinku a veci v práci a tiež nezavesiť svoj kabát na druhé.
jetovkeli
28.11.18,07:45
Áno.To už som raz urobila a zrejne som niečo podcenila .No teraz nemam moznost si dat predposat tu mas tak musim použiť nejaku alternatívu a tou je Pyrethrin.Pesticid prirodny.Na webe sa pise o nom -Účinná látka se pro člověka i ostatní savce považuje za nejedovatou. Orálně nebo přes zdravou kůži může být jen stěží přijata. Tyto přirozené látky spadají do skupiny pyretrinů.