Adch
28.11.18,08:40
Dobrý deň, pracujem v nemenovanom obchodnom reťazci. Raz som si dovolila ohradiť sa kvôli ani nie 8 hodín dopredu zmenenej pracovnej zmene a už som bola najhoršia a všetko som si odskákala ja. V pondelok som mala deň voľna, ktorý mi naplánovali. Pracovať som mala ísť v utorok. Naskytla sa nečakaná situácia a ja som vedela, že sa v utorok na pracovnú zmenu nedostanem. Tak som zavolala nadriadenému, že sa nezúčastním v utorok v práci či mi môže napísať dovolenku alebo voľno, s tým že by som si to behom týždňa odpracovala. Podotknem že ostatným zamestnancom dajú voľno aj keď zavolajú hodinu pred začiatkom pracovnej zmeny. Na mňa začal kričať že som mala dať týždeň dopredu vedieť že potrebujem na utorok voľno. Ja som to nemala odkiaľ vedieť pretože nastala situácia že musela som odcestovať mimo hranice na celý deň. Nadriadený mi povedal že so mnou v utorok rátajú a že ak sa nedostavím dá mi absenciu a mám prísť v stredu podpísať výpoveď. Ja som mu na to povedala že sa nedostavím na 100% pretože idem preč. V utorok podvečer po návrate na Slovensko som prišla do zamestnania aby som odovzdala pracovné veci. Kým som čakala na manažéra, všimla som si že už bol vyvesený plán práce na budúci týždeň, kde pri mojom mene bolo len 0,00h. Ten plán práce bol spravený v pondelok.

Moja otázka znie: Môže ma nadriadený vyhodiť v deň voľna keď som vôbec nemala naplánovanú pracovnú zmenu a v dobrej vôli som im deň dopredu oznámila že sa nezúčastním v utorok aby sa vedeli oni zariadiť? Keby sa situácia náhodou zmenila a ja by som sa v utorok do práce dostavila bola by som tam pravdepodobne na čierno keďže už v pondelok mi dal výpoveď. Tým pádom mám tu absenciu na utorkovej zmene neoprávnene? Keby mi siahli na mzdu, s tým že si chcú nahradiť ten jeden neodpracovaný deň, môžem sa ohradiť tým že ja už som tam v utorok nemala vôbec byť?
-
...podpísať výpoveď mám ísť až vo štvrtok, takže neviem aký dátum tam bude. Ďakujem :)
karka
28.11.18,08:24
Neospravedlnené zameškanie viac ako jednej pracovnej zmeny sa zvyčajne v zmysle ustálenej judikatúry považuje za závažné porušenie pracovnej disciplíny a zamestnávateľ môže:

okamžite skončiť pracovný pomer so zamestnancom v zmysle ustanovenia § 68 ods. 1 písm. b) Zákonníka práce.

Ako dlho trva PP nie ste v skúšobnej dobe?
Adch
28.11.18,09:52
Pracovnú zmluvu som podpísala k 01.03.2018. Keď som sa v práci informalava ako je to s absenciou na pracovnej zmene, bolo mi povedané že okamžité skončenie pracovného pomeru dávaju po 3 absencií.
karka
28.11.18,10:28
Bolo treba nastúpiť na ďalšiu plánovanú službu.