DevonLP
28.11.18,21:17
Mária27
28.11.18,21:09
Opýtaj sa v okolí, za čo by prenajali tebe. Je to otázka ponuky a dopytu v danej lokalite.
bodliak
28.11.18,21:33
Veľkosť - pre niekoho malý, pre iného veľký...
Dostupnosť a lokalita - MHD, parkovanie, zápchy, centrum alebo kľud Bezpečnosť - v Pentagone ani neprenajmeš, ibaže by dealerovi alebo feťákovi.
Prezri inzeráty, skús na nejaký zavolať, popýtaj sa a porovnaj so svojím bytom.
dmc
28.11.18,22:17
Ak ani takuto - zakladnu vec nevies - na tvojom mieste by som byt neprenajimal.

Nie. Moja odpoved nieje arogantna ani nou nikam nemierim ale mam s najmom nehnutelnosti (nie jednej) bohate skusenosti. Tvoja otazka napoveda ze nemas o najme bytu ani sajnu a budes sa viac trapit ako budes mat uzitku. Vela stastia prajem.
korela
28.11.18,23:02
Áno. Práve oddnes mám info, že v jednom eu meste je v súčasnosti dopyt po nájmoch 1 : 100. Doteraz byty doslova akcerelovali nemormálnym tempom.
.
Na cenu vo vašej lokalite sa spýtať RK, aspoň prvú zmluvu o prenájme prenechať jej.
hanelie
28.11.18,23:13
www.byty.sk www.nehnutelnosti.sk tu si pozrite porovnateľný byt a cenové relácie za prenájom
vicktor
29.11.18,07:51
Od 150e do 10 tisic - zalezi kde a co je to za byt.
Kukni inzeraty.
misoft
29.11.18,10:45
Hmmm... kŕmiť realitku? Zmlúv na nete po milú kedveš, len si vybrať, výšku nájomného si stanoví, akú chce, nezabudnúť registrovať u daňovákov a robiť to, čo zákon prikazuje.... na to realitku NEPOTREBUJE!
korela
29.11.18,18:48
No zasa nie je zmluva ako zmluva, je rozdiel v zakomponovaní podmienok, niekedy taká všeobecná sa nevzťahuje pre všetkých rovnako.
Mne v tomto prípade išlo najmä o stanovenie výšky ceny, keďže má zadávateľka problém práve s ňou. A RK sú v tomto zbehnuté a sami majú záujem cenu nepodliezť.
A čo vykrikuješ? :-))), ide ti o život?