Dodkoo
01.12.18,09:52
Vážení klienti,
vzhľadom k vysokému počtu sťažností na server viagogo.sk, (a iné jazykové mutácie) prebehla kontrola Českou obchodnou inšpekciou, ktorá preukázala použitie nekalých obchodných praktík voči spotrebiteľom, napr. navyšovanie konečnej ceny za vstupenku o manipulačný či rezervačný poplatok.
Z našich skúseností naviac vyplýva, že reklamácie takých transakcií sú spravidla týmto obchodníkom zamietané s ohľadom na potvrdenie konečnej ceny vstupeniek obsahujúce ďalšie poplatky, prípadne inú menu transakcie zo strany kupujúceho.
Pokiaľ ste cez tento server už zaplatili, vyčkajte prosím na výsledok Vášho nákupu. Je možné, že vo Vašom prípade všetko prebehne bez komplikácií. V prípade pochybností si môžete pravosť nakúpených vstupeniek overiť u ich oficiálneho distribútora alebo organizátora akcie.
Z vyššie uvedených dôvodov sme sa v záujme ochrany našich klientov pred týmito nekalými praktikami rozhodli platby u tohto obchodníka našimi platobnými kartami ďalej neumožňovať.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám príjemný deň.
Váš tím klientskej podpory
lubko6394
03.12.18,08:09
Z časti pravda, teda čo sa týka ceny. Pre mňa je ale podstatné že sa s ich lístkami na koncert dostanem a že si u nich môžem vybrať miesto ( ak mi vyhovuje ). Tento rok to bolo Deep Purple Brno a Slade Praha. V čase keď som nakupoval lepšie a ani lacnejšie nebolo.
ivka70
03.12.18,08:30
viagogo nie je predajmy portal ,ale sprostredkovatelsky. Argumentovat, ze povodna cena listov je vyssia ak odeklarovana cena povodneho koncerytu nema zmysel, cez portal len uzatvaras zmluvu s predajcom a dohadujes sa (alebo odshlasis) ponukanu cenu.
Reklamovat potom, ze si chcel cenu nizsiu asi velky zmysel nema.
Neviem ,ktora banka ci kartova spolocnost toto napisala, ale podla mna to je obmedzovanie kupujuceho, ktory ma pravo sa rozhodnut, ci danu cenu akceptuje alebo nie a az potom platit.Inak by ma zaujimalo, co je nekale na tom ,ked si obchodnik navysi cenu o poplatky a naklady ,ktore s tym ma .....
gabuľka
06.05.19,09:47
Manžel kúpil do Istanbulu vstupenky na futbal 14.4.2019, doručené boli na mail,po príchode na štadión v Turecku sme zistili, že lístky sú falošné , takže zbytočne vyhodené peniaze, túto firmu neodporúčam ale, že vôbec. Je to portál, ktorý absolútne nereaguje na reklamácie a nekomunikuje v žiadnom smere. Škoda, že som si to nepreverila ešte pred kúpou. Prikladám aj link na SOI.
https://www.soi.sk/sk/informacie-pre-verejnost/...

Ľudia dajte si pozor a píšte na všetky možne stránky aby sa darmožráči neobohacovali na dôvere ľudí. Ďakujem
karka
10.07.19,13:27
My sme sa na listky zakupene cez nich nedostali na koncert. Na stadione nam dali potvrdenie, ze nas na tie listky nevpustili a po reklamacii nam z viagogo peniaze vratili do troch dni....