Richard
21.08.06,11:17
Rád by som Vám predstavil novú funkciu na Porade.

V rámci kalendára školení si môžete otvoriť školenie kde nájdete podrobnejšie informácie o školení ako napr. program školenia, miesto konania, prednášajúci atď.
Od dnes môžete dať vedieť či prídete aj vy, resp. môžete nájsť kto ďalší sa daného školenia zúčastní. (poznámka: organizátori zatiaľ neakceptujú takéto "prihlásenie" sa na školenia ako za záväznú príhlášku [ak sa však rozhodnú, môžu], skôr to je informatívny údaj pre Vás s kým sa môžete na školení stretnúť.

Prikladám obrázok ako to vyzerá. Viac však v kalendári školení.
Zdeni
21.08.06,09:26
Rád by som Vám predstavil novú funkciu na Porade.

V rámci kalendára školení si môžete otvoriť školenie kde nájdete podrobnejšie informácie o školení ako napr. program školenia, miesto konania, prednášajúci atď.
Od dnes môžete dať vedieť či prídete aj vy, resp. môžete nájsť kto ďalší sa daného školenia zúčastní. (poznámka: organizátori zatiaľ neakceptujú takéto "prihlásenie" sa na školenia ako za záväznú príhlášku [ak sa však rozhodnú, môžu], skôr to je informatívny údaj pre Vás s kým sa môžete na školení stretnúť.

Prikladám obrázok ako to vyzerá. Viac však v kalendári školení.
Richard to je super nápad, už som tam ako prvá;) . Aspoň nemusím vyzvedať cez SS - ideš? - nejdeš? :D To si zaslúži bodík;) .
Natka
05.09.06,06:02
neviem nájsť "kalendár školení", poraďte prosím vás. Idem na školenie do Žiliny vo štvrtok na Jozefa Mihála, bola by som rada, keby sa niekto ozval, kto pôjde tiež.
Paula
05.09.06,06:08
Na hlavnej stránke hore klikni na školenia.
VERONIKA6
05.09.06,06:25
Tiež sa zúčastňujem školenia v Nitre 6.9. No asi som sa nesprávnou cestou prihlásila, keď nie som uvedená v zozname zúčastnených.
Natka
05.09.06,06:31
Rád by som Vám predstavil novú funkciu na Porade.

V rámci kalendára školení si môžete otvoriť školenie kde nájdete podrobnejšie informácie o školení ako napr. program školenia, miesto konania, prednášajúci atď.
Od dnes môžete dať vedieť či prídete aj vy, resp. môžete nájsť kto ďalší sa daného školenia zúčastní. (poznámka: organizátori zatiaľ neakceptujú takéto "prihlásenie" sa na školenia ako za záväznú príhlášku [ak sa však rozhodnú, môžu], skôr to je informatívny údaj pre Vás s kým sa môžete na školení stretnúť.

Prikladám obrázok ako to vyzerá. Viac však v kalendári školení.Richard, supééééééér!;)
Manual
05.09.06,06:32
Tiež sa zúčastňujem školenia v Nitre 6.9. No asi som sa nesprávnou cestou prihlásila, keď nie som uvedená v zozname zúčastnených.
Do zoznamu tu na porade sa dáva každý sám...
Pekný deň...:)
Natka
05.09.06,06:32
Na hlavnej stránke hore klikni na školenia.Paula, ďakujem.
Richard
06.09.06,13:02
posúvam .........