1986milan
05.12.18,07:13
Dobrý deň, mal by som otázku, nastúpil som do firmy kde mi teraz plynie 4mesiac a zároveň je to mesiac výpovednej lehoty, bol som prijatý na pozíciu "Projektový manažér" kde som mal mať na starosti projekty a montážny team. Zamestnávateľ ale nie je schopný nájsť ľudí na pozíciu montážnik, tak ma na ňu začal postupne presuvat, včera bez môjho súhlasu ma preradil celkovo na túto pozíciu (zobral mi moju agendu ako projektový manažér) v ustanoveniach pracovnej zmluvy je napísané toto v bode pracovnej náplne " obsahové náležitosti dojednaneho druhu práce sú špecifikované v popise pracovnej pozície, ktorú zamestnanec obdrží najneskôr 30 dní od dňa nástupu na pracovnú poziiciu. Popis poziicie nie je súčasťou pracovnej zmluvy, zamestnanec prevzatie potvrdí svojim podpisom na vyhotovení určenom pre zamestnávateľa" Ale ja som si včera overil že takéto "dojednanie druhu práce" som nepodpísal lebo vedenie mi ho ani nedalo. Ako viem postupovať keďže nemám tento dodatok k zmluve vôbec a tým pádom je neprávoplatny a ja praktický nemám ani určené na papieri, čo je obsahom mojej práce..

Ďakujem.
ivka70
05.12.18,06:27
ako ta preradil na túto pozíciu? zmenou pracovnej zmluvy?
1986milan
05.12.18,11:10
Zdravim, nie nijak papierovo iba mi bolo nakazane že po novom budem robiť na inej poziici a že o moju agendu sa postará niekto iný.
ivka70
05.12.18,11:11
ziadaj si zadavanie prace podla pracovnej zmluvy alebo zmenu pracovnej zmluvy, kde uz mozes o podmienkach vyjednavat ....