gregos
05.12.18,09:50
Našiel by sa tu niekto kto má skúsenosti s touto firmou? Alebo pozná niekoho kto má od nich okná. Boli sme sa pozrieť v showroome a hrozne sa nám páčili drevené - majú pekný výber len si chceme byť istí že sú kvalitné. Cenovo sa nám to zdá v pohode hoci potrebujeme až 8 okien ale chcem mať istotu.
bodliak
05.12.18,09:41
Pre porovnanie si pozri aj inú českú firmu, mám od nich drevené v celom dome.
Mesto: Slavonice
gregos
10.12.18,07:12
Máte teda od Vekry? A ste spokojní? Drevo vyzerá super takže iný materiál ani nechcem
bodliak
10.12.18,07:32
Mám okná zo Slavoníc.
misoft
10.12.18,18:55
Pankys
19.12.18,08:30
A aké by ste chceli drevo? Ja mám od nich smrek a zatiaľ som spokojný. Pekne to posobí ale určite by som pozeral na to či je dom starší alebo nejaký moderný. My máme dom po rodičoch takže to ladí dobre. Dokonca sme nechávali povodné parkety len sa poopravovali takte sme sa snažili aby to nebolo také všeliaké. Všetko sme zladili
gregos
17.01.19,07:30
Podľa toto čo sme sa dohadovali so ženou tak asi sa príkloníme ku smreku. Vyzeralo to dobre a dokonca sme boli radi že by nám vyhoveli s atypickým tvarom. Aj cena je priateľnejšia ako u dubových, a k tomu nám ich treba viac takže by sme sa zmestilli do rozpočtu. Dom máme starší tak myslím že by sa to určite hodilo. A ako dlho už máte tie okná? Aj ich natierate pravidelne?
Pankys
21.02.19,10:53
Tak to je dobre že vám vyhovejú, a určite sa oplatí do takýchto vecí radšej viac zainvestovať ako by ste potom ľutovali. Už ich máme asi vyše roka a všetko je v poho. Snažím sa ich natierať tak 1- 2 krát do roka ale myslím že aj raz by stačilo. Ale určite ich treba udržiavať oplatí sa to a vidno to že okná majú peknú farbu.
Oliwa
21.02.19,11:03
1 - 2 krát do roka natierať okná??? To budeš ich otrokom celý život? Mali sme kvalitné eurookná, bolo nám povedané, že po 5-7 rokoch by sa mali natrieť. Práve v tom období sme sa však sťahovali a okná boli ako nové... Samozrejme záleží aj na tom, ako sú orientované - či na juh a páli na ne slnko alebo na sever, kde sú viac vystavené náporom vetra, dažďa či snehu...
Rusty3
26.03.19,07:05
Môžte mi poradiť na čo prihľiadať pri výbere okien? My máme u nich vyhliadnuté plastové na náš mini byt, nakoľko sa nám pozdáva ich ponuka a aj cena. Chceme ísť kuknúť do BA aby sme mali lepšiu predstavu. Viem že chceme lepšie tesnenie ale inak som z toho troška blbec.
vicktor
26.03.19,08:06
Hlavne nekupte to najlacnejsie. Inak to mas asi zajedno.
Pankys
06.05.19,12:34
@Oliwa - Sorry,asi sme sa nepochopili, som myslel len pretrieť špongiou s balzamom nie natierať 2 krát do roka - to by som sa asi aj ja zbláznil:-)