vicktor
06.12.18,16:16
Caute, prosim o radu.
Mam xlsx subor, v prvom sheete je pracovny scenar: popisy operacii, potrebne podmienky a hyperlinky, ktore ma prehodia do sheetu2 napr. do oblasti A230:K248, a tam su vysledky.

Neskor pracovny scenar doplnam / menim a vysledkov treba zdokumentovat viac, preto v sheete2 vkladam riadky a stlpce pre dalsie vysledky, cize povodna oblast nestaci.

Ako zabezpecit aby zmeny v sheete2 sa preniesli do hyperlinkovej definicie?
Pretoze teraz to len namosurene prepisujem.
Dakujem.
mepex
06.12.18,16:56
Vaša snaha (používať jeden list na rôzne typy analýzy) sa mi zdá byť nevhodná. Doporučil by som, používať nástroj scenáre, ktoré v Exceli existuje a na rôzne pohľady na analýzu buď filter (alebo zoskupenie riadkov, alebo stĺpcov), resp. niekoľko kopií rôzne modifikovaného listu analýzy.
vicktor
07.12.18,07:37
To nie su rozne typy analyz, je to jedna analyza, ktora sa realizuje v postupnych krokoch.
V prvom liste je zadanie, aby sa dalo precitat suvisle a popis krokov nebol prerusovany medzivysledkami v podobe screenshotov a komentarov. Na tie sa kolega / nadriadeny / zmluvna strana dostane ked klikne na hyperlink.
To som nevymyslel ja, ale pouzivam vzor ktory existuje este spred mojho prichodu do firmy.
Prosim prilozte nejaky vzor, ktory doporucujete, v menu nastroj scenar nevidim.
mepex
07.12.18,08:10
V ponuke je to podľa priloženého obrázku. Napísal som Vám súkromnú správu.