macmann
06.12.18,22:35
Mam problem pri pouzivani outlooku v pc a v mobile. Pokial mam outlook v pc vypnuty aplikacia v mobile funguje bez problemov /chodia mi maily, ukladaju sa atd/ jak mile si zapnem outlook v pc vymazu sa mi vsetky maily v mobile. Viete mi prosim poradit ako vyriesit tento problem. v pc pouzivam outlook v mobile som skusal viacere aplikaicie dorucene spravy sa zmazu v kazdej ostavaju jedine odoslane.
misoft
07.12.18,10:34
Skontroluj si, ako je nastavený Outlook v mobile a v PC/NB. Ak máš nastavené POP3 v NB, po aktivovaní Outlooku sa správy stiahnu do NB a zo serveru sa vymažu.
V mobile je asi IMAP - musíš byť on-line a správy v tomto prípade preberáš zo serveru a na serveri naďalej zostávajú.
Aký je rozdiel v nastaveniach protokolov IMAP/POP3
https://www.speedweb.sk/faq/rozdiel-medzi-imap-a-pop3
Žabinka
07.12.18,10:49
a máš to správne v nastaveniach? po každej inštalácii, aj napr. do mobilu, musíš mať vo vlastnostiach konta zaškrtnutú voľbu Ponechať kópie správ na serveri..
nestačí to mať zaškrtnuté len na pc, ale aj na tablete, notebooku, mobile.. všade kde inštaluješ mailovú poštu..
misoft
07.12.18,11:21
Správna pripomienka (že mňa to nenapadlo)....... Pri POP3 aktivovať ponechávanie kópie na poštovom serveri.....