OLESKA
10.12.18,10:31
Dobry den,chcem poprosit ,ci by niekto nevedel poradit, v roku 2017 som nepracovala.zamestnala som sa od 01.12.2018 na dohodu o vykonani prace u zamestnavatela ,ako uctovnicka s pravidelnym prijmom.,cize je povinnost platit nemocenske poistenie.V Dohode o vykonani prace mam uvedene ze odmena za vykonanu pracu je splatna do konca mesiaca nasledujuceho po mesiaci vykonania prace.....od 1,12.2018.som nastupila a 7.12.2018 sa mi stal bohuzial mimopracovny uraz.,spadla som. na lade.zlomena noha.lekar ma vypisal pn,nemozem chodit..budem mat .narok na davky PN?Y coho mi ich vypocitaju?z pravdepodobneho prijmu?ma pravo zamestnavatel ukoncit dohodu aj pocas mojej PN aj ked sme ju mali uzavretu na 350 hodin??
Papierniková
10.12.18,12:10
Nárok na nemocenské dávky je aj na základe dohody o vykonaní práce, rozhodujúcim obdobím pre výpočet nemocenskej dávky je obdobie od 1.12. - 6.12.2018. Dohoda o vykonaní práce zaniká dňom splnenia úlohy alebo predčasne, pred ukončením úlohy, na základe odstúpenia. Zamestnávateľ môže od dohody odstúpiť, ak pracovná úloha nebola vykonaná v dohodnutej dobe ... a to aj počas PN.
OLESKA
10.12.18,13:03
dakujem za odpoved
mondes
10.12.18,18:29
Pri vedení účtovníctva sa mi DovP nezdá ako správne riešenie. Tu nejde o jednorázovú prácu, ale pravidelne sa opakujúcu. Skôr by som to riešila DoPČ.