allgreen
13.12.18,16:07
Ahojte, máte niekto tieto svetlá v aute od VW. Jazdím na nich pár mesiacov a neviem si na ne zvyknúť po prechode z halogénov. Svietia hrozne nízko, cca 30-35m a potom tma, normálne čiara od ktorej nič nevidím. Píšem o stretávacích svetlách ktoré sa nastavujú samé - sklon pri zaťažení, pri určitej rýchlosti a pod. Čiže ako užívateľ viem nastaviť akurát lavostrannú alebo pravostrannú premávku.
Ak idem v tme rýchlosťou 80-90kmh mimo obce je to o držku. Bol som aj v servise u predajcu, kde sa stakým niečim už stretli a svetlá trochu aj podvihli no mne sa to nevidí.
Ako vám to svieti? Skúsim večer aj odfotiť za jazdy ak sa podarí.
Ďík a čau.
vlado 33
13.12.18,19:06
Ahojte, máte niekto tieto svetlá v aute od VW. Jazdím na nich pár mesiacov a neviem si na ne zvyknúť po prechode z halogénov. Svietia hrozne nízko, cca 30-35m a potom tma, normálne čiara od ktorej nič nevidím. Píšem o stretávacích svetlách ktoré sa nastavujú samé - sklon pri zaťažení, pri určitej rýchlosti a pod. Čiže ako užívateľ viem nastaviť akurát lavostrannú alebo pravostrannú premávku.
Ak idem v tme rýchlosťou 80-90kmh mimo obce je to o držku. Bol som aj v servise u predajcu, kde sa stakým niečim už stretli a svetlá trochu aj podvihli no mne sa to nevidí.
Ako vám to svieti? Skúsim večer aj odfotiť za jazdy ak sa podarí.
Ďík a čau.
Tu tvoj problém nevyriešiš. Vekom strácam zrak, reflex. Iný ľudia majú tiež ten problém, tiež nevidia na cestu. Nemám natáčacie svetlomety... Spomalím a prejdem. Inak ti neviem pomôcť.
allgreen
13.12.18,20:18
[/QUOTE]Tu tvoj problém nevyriešiš. Vekom strácam zrak, reflex. Iný ľudia majú tiež ten problém, tiež nevidia na cestu. Nemám natáčacie svetlomety... Spomalím a prejdem. Inak ti neviem pomôcť.[/QUOTE]
Čiže mam ist k očnému? :) Našiel som na škodováckych fórach zopár tém o podobných svetlách AFL myslím ich nazýva Škoda kde im návšteva servisu výrazne pomohla. Teraz neviem či to moj servis neodflákol. Hádam sa niekto ohlási kto svieti Ledkami
misoft
13.12.18,20:21
V tomto prípade (problém) - vyhľadaj si nejaké VW-fóra a tam sa spýtaj..... Tam skôr dostaneš nejakú radu.
vicktor
14.12.18,08:38
Stretavacie svetla maju mat dosah max 45 metrov, tvoj odhad 35m moze byt spravny a vela do 45m nechyba, ale moze byt aj nespravny.
Tiez odprucam pohladat / opytat sa na VW klub-forum.