beatad
22.08.06,01:51
Ahojte,
nevie mi niekto poradiť, ako sa postupuje pri prenajímaní firmy?
Matka podniká,už je dlší čas na dôchodku, tak chce svoju firmu prenajať svojmu synovi, kompletne:budova, autá, stroje, pracovníci, mat.zásoby. Matka chce účtovať za prenájom firmy, a už nechce mať s chodom firmy žiadne iné problémy.
1. Ako sa určia ceny prenájmu hnuteľných a nehnuteľných vecí? Je na to smernica ktorej sa treba držať, alebo si takpovediac capnú na brucho a ceny si určia sami ľubovoľne?
2. Spotreba energií (el.,voda,plyn) sa musí mesačne vyfakturovať podľa skutočnej spotreby, alebo paušál a raz - dvakrát ročne skutočná spotreba?

Pravdaže ja ako účtovníčka im mám vypracovať nájomnpú zmluvu lebo právnici sú drahý.
Môže sa zmluva vypracovať podľa Občianskeho zákonníka ak obidvaja sú živnostníci?Nemáte s tým niekto skúsenosti?
Prípadne vypracovanú podobnú nájomnú zmluvu?:o
Vďaka.
Zoltán Kovács
22.08.06,05:16
Ahojte,
nevie mi niekto poradiť, ako sa postupuje pri prenajímaní firmy?
Matka podniká,už je dlší čas na dôchodku, tak chce svoju firmu prenajať svojmu synovi, kompletne:budova, autá, stroje, pracovníci, mat.zásoby. Matka chce účtovať za prenájom firmy, a už nechce mať s chodom firmy žiadne iné problémy.
1. Ako sa určia ceny prenájmu hnuteľných a nehnuteľných vecí? Je na to smernica ktorej sa treba držať, alebo si takpovediac capnú na brucho a ceny si určia sami ľubovoľne?
2. Spotreba energií (el.,voda,plyn) sa musí mesačne vyfakturovať podľa skutočnej spotreby, alebo paušál a raz - dvakrát ročne skutočná spotreba?

Pravdaže ja ako účtovníčka im mám vypracovať nájomnpú zmluvu lebo právnici sú drahý.
Môže sa zmluva vypracovať podľa Občianskeho zákonníka ak obidvaja sú živnostníci?Nemáte s tým niekto skúsenosti?
Prípadne vypracovanú podobnú nájomnú zmluvu?:o
Vďaka.

Riešenie na tento problém neviem ponúknuť. Ale ma napadla nasledujúca otázka. Keď matka prenajme aj pracovníkov za to ešte ostanú jej zamestnancami, takže výplaty bude musieť ona im robiť, vyplácať a odvody platiť. Takže vlastne nezbaví sa práce, len nebude mať možnosť rozhodovať o veciach ohľadne firmy. Je to dobré riešenie?
beatad
22.08.06,08:12
Dobrý postreh,:p
potom by ich prepustila a syn znovuzamestnal.Nie je ich veľa, takže nebude mať s odhlasovaním a prihlasovaním veľa práce.
Zoltán Kovács
22.08.06,08:33
A nebolo by jednoduchšie predať firmu?
beatad
22.08.06,14:12
Určite by bolo jednoduchšie firmu predať a mať svätý pokoj!
Vieš koľko som sa s touto firmou natrápila???:( Účtujem im od r.1996 a od vtedy boli v združení, predala sa firma dvom synom, potom zasa na mamu, dvaja synovia vrátili živnosť a boli pracovníkmi, potom vycúvali celkom z firmy.Doštudoval tretí syn teraz je on na rade. Už aj on mal živnosť na 1/2 roka, ale rýchlo jú vrátil, bol zamestnancom do teraz. Momentálne má živnosť a "dobovoľne-nasilu" riadi firmu do ktorej mu už rodičia nebudu kecať.CHACHACHA.
Najväčia chyba je v tom, že rodičia vôbec nedôverujú svojim synom a potom je z toho iba krik a hádky, A PRE MŇA DRINA. Každý rok vymýšľam čo by pre nich bolo najvhodnejšie.:confused: :confused: :confused: UŽ SOM V KONCOCH.