jamnik
20.12.18,10:36
Dobrý deň, potrebujem poradiť chcem zapojiť na krbové kachle s výmenníkom hliníkové radiátory.

Jedna sa o chalupu ktorú chcem vykurovať. No nie celú zimu a aby som nemusel vpúšťať vodu keď tam nebudem chcem použiť na plnenie systému nejakú chemickú Čo všetko mi k tomu treba, jedna sa o 4 radiátory. Okrem radiátorov.
Martuk
20.12.18,10:36
Najlepsie spravis, ked sa obratis na odbornika. Je to drahsie, ako svojpomocne, ale mas istotu.
jamnik
20.12.18,10:40
bude to robiť odborník, ale ja potrebujem vedieť čo mi treba. Aby mi tm nepodával aj to čo netreba.
ivka70
20.12.18,10:59
takze odbornikovi, co ti to pride robit, neveris, ale ked ti da niekot laicku radu na internete, tej verit budes?
nechaj si od neho vysvetlit, co ti tam chce davat a preco a zvaz ....
buchač
20.12.18,11:43
jamnik (Dnes 11:40) bude to robiť odborník, ale ja potrebujem vedieť čo mi treba. Aby mi tm nepodával aj to čo netreba.
===============

Ti garantujem jedno.
Aj keby ti napísal zoznam, čo máš kúpiť, aj tak niečo zabudneš.
Aj keď pôjdeš do obchodu, tak nie vždy majú všetko na jednom mieste...proste nemusia mať.
Odborníci ťa aj tak odrbú...ty proste nemáš také možnosti ako on-firma.

Príklad.
Mám kámoša, ktorému dávam zákazky väčšieho rozsahu.
Príde, pozrie...urobí zoznam...a hajde, ideme spoločne do obchodu....do obchodu, kde má kontakty a kde kupuje už roky.
Čiže čo to znamená ?...žeby nejaká zľavička ? Dokonca bez zľavového kupónu ?

Tak isto to funguje aj pri náhradných dieloch do áut...tam sú tie zľavy neskutočné...a tie odrby pre bežných zákazníkov ani nevravím...to sú ťažké peniaze.
Martuk
20.12.18,12:54
Presne tak, ked ti tu niekto poradi a bude to zle, co budes robit?