McCloud
28.12.18,16:06
Podnika tu niekto s nehnutelnostami ?

V zkratke moja situacia:
Robim v zahranici, v Bratislave chcem kupit byt za ucelom investovania - ci uz ho dlhodobo prenajimat, obratom predat za drahsie alebo zrekonstruovat a predat.

Je mi jasne, ze je nevyhnutne mat dobry prehlad o aktualnej situacii na trhu - vybrat byt, ktory je podceneny, alebo najst taky, ktoreho sa majitel potrebuje (a nevie) surne zbavit. V dobrej lokalite, ktora ma potencial do buducna. Kde ceny nehnutelnosti ako take budu stupat + kde je velky dopyt po prenajme.

Ti skusenjesi, co sa tomuto venujte.. ako by ste postupovali v mojom pripade ?

Celkovy stav svetoveho financneho trhu sledujem len povrchne, ale tiez pocuvam z kazdej strany, ze recesia tu uz mala byt davno a ci skorej alebo neskorej sa tomu nevyhneme.
Logicky sa to dotkne aj trhu s nehnutelnostami - aky mate na to nazor ?
Oplati sa vobec kupovat byt teraz ?


Ak by sa tu niekto nasiel, kludne sa vieme dohodnut aj na telefonate, prip. kratkej kave. Samozrejme nie zadarmo.
felix1
30.12.18,17:15
,Potenciál do budúcna ? Kúp byty v Ba Pentagone a počkaj na doriešenie problému. Ceny stúpnu zo dňa na deň o100% . Ak si v zahraničí, kto ti bude dozorovať prenájom, opravy a.p. ? Po odpočítaní nákladov sa potešíš ak nebudeš v strate. Tento vlak ti už podla mňa ušiel.