Gard
22.08.06,08:38
Prave vyplnujem ELDP pre zamestnanca v skusobnej dobe, ktoremu bol skonceny pracovny pomer. Pracoval skoro 2 mesiace, z toho bol 6 tyzdnov na PN. Mozno je to trivialna otazka, ale patri PN do vylucenej doby pri vyplnovani ELDP ?
Zita4
22.08.06,06:41
Samozrejme, že áno. Od 11. dňa PN.
jankasm
22.08.06,06:41
Prave vyplnujem ELDP pre zamestnanca v skusobnej dobe, ktoremu bol skonceny pracovny pomer. Pracoval skoro 2 mesiace, z toho bol 6 tyzdnov na PN. Mozno je to trivialna otazka, ale patri PN do vylucenej doby pri vyplnovani ELDP ?

Do kolonky kalendárne dni vylúčiteľných dôb napíšeš počet dní PN ale len od 11. dňa (prvých 10 dní - náhrada príjmu sa tam nezaratáva)
Gard
22.08.06,07:04
Dakujem, pomohlo mi to.
Este by som sa chcel spytat, aky vymeriavaci zaklad mam napisat do kolonky VZ pocas vylucenych dob. Zamestnanec dostal nahrady prijmu za prvych 10 dni PN. 1380 Sk. Co tam napisat ?
jankasm
22.08.06,07:20
Dakujem, pomohlo mi to.
Este by som sa chcel spytat, aky vymeriavaci zaklad mam napisat do kolonky VZ pocas vylucenych dob. Zamestnanec dostal nahrady prijmu za prvych 10 dni PN. 1380 Sk. Co tam napisat ?

Ja tam nepíšem nič, pretože počas poberania nemocenskej dávky nemá zamestnanec žiadny VZ.