sysula
22.08.06,09:13
Prosím o radu.
Čo robiť v takom prípade, ak zamestnanec požiada o rozviazanie pracovného pomeru, ale už do práce nepríde a nedoloží ani výstupnú preventívnu prehliadku?:confused:
stanka613
22.08.06,08:27
Ja by som ho pisomnou formou vyzvala aby priniesol vyst.prehliadku a v pripade ak ju nedonesie upozornim ho na to ze v pripade nejakých okolností ktore mozu vzniknut napr.zdrav.problemy firma s od toho distancuje z dovodu nedolozenia papierov
sysula
22.08.06,09:10
Co v pripade ak nebude reagovat ani na pisomne upozornenie? staci v tom pripade dat podpisat nejake tlacivo, v ktorom by bolo uvedene, ze bol oboznameny so vsetkymi skutocnostami, a aj napriek tomu PP nedolozil?
stanka613
22.08.06,09:55
mozes si spravit tlacivo v ktorom ho upozornis na vsetky okolnosti ktoré vniknu neodovzdanim pp a podpisom sa vlastne vzda odskodného ak by nastali dake zdrav.problemy, alebo mu napises poslednu výzvu v ktorej stanovis presný termín podania pp v ktorom uvedies ze v pripade nedodržania stanoveného termínu firma neberie na zopovednost zhor.jeho zdrav.stavu
ak dake zdrav. poblemy nastanu odvolala by som sa na vyzvy na ktoré nereagoval posielaj vsetku postu doporučene lebo potom vsetko bude zbytočne to je moj nazor
Nika
22.08.06,13:34
mozes si spravit tlacivo v ktorom ho upozornis na vsetky okolnosti ktoré vniknu neodovzdanim pp a podpisom sa vlastne vzda odskodného ak by nastali dake zdrav.problemy, alebo mu napises poslednu výzvu v ktorej stanovis presný termín podania pp v ktorom uvedies ze v pripade nedodržania stanoveného termínu firma neberie na zopovednost zhor.jeho zdrav.stavu
ak dake zdrav. poblemy nastanu odvolala by som sa na vyzvy na ktoré nereagoval posielaj vsetku postu doporučene lebo potom vsetko bude zbytočne to je moj nazor

Tú poštu by som posielala do vlastných rúk.