jzvoncek
05.01.19,15:39
Manželka ukončila poberanie materského v októbri 2018. Momentálne poberá rodičovský príspevok. Ja som pracujem (závislá činnosť). Ako máme postupovať pri žiadosti o materskú dovolenku (MD) a poberanie materského pre mňa ako otca?

Máme, niektoré obavy:

- v prípade, ak manželka požiada o odobratie rodičovského príspevku (RP) a mne SP neuzná MD a materské ako dávku, je možné aby manželka znovu zažiadala o RP?
- v prípade, že manželka nebude poberať RP, ako je to so zdravotným poistením? Je nezamestnaná, a musí sa teda prihlásiť do evidencie na ÚPSVR? Na internete som sa dočítal o možnosti prihlásiť sa do SP z titulu" osoby riadne sa starajúcej sa o dieťa do 6 roku veku". ktorú možnosť uplatniť.
- aká je časová postupnosť, má sa najprv manželka odhlásiť z RP a ja až potom požiadam o MD, alebo ako to je?
- Čo všetko musím ja ako otec priložiť k žiadosti? SP vraj po novom prísnejšie posudzuje podmienku prevzatia dieťaťa do starostlivosti. Je súčasťou žiadosti aj nová zmluva so zamestnávateľom? Čo ešte musí obsahovať? Čo musím ešte musím doložiŤ?

Poprosím o čo možno najpodrobnejšiu odpoveď.

Ďakujem veľmi pekne.
veronikasad
05.01.19,14:45
Počas poberania materského sa budeš starať o dieťa, alebo budeš pracovať ? Máš splnenú podmienku 270 kal.dní nem.poistenia v posledných dvoch rokoch ?
jzvoncek
06.01.19,09:50
chcem pracovat u toh isteho zamestnavatela, podmienku 270 dni mam samozrejme splnenu
veronikasad
06.01.19,09:53
Nemôžeš pracovať na rovnakej pracovnej pozícii - v pracovnom pomere z ktorého poberáš materské. SP ti výplatu materského zamietne

Čo sa týka zdravotného poistenia, od 30.12.2018 platí novela zákona o zdr.poistení. Pokial sa manželka nestará o ďalšie dieťa do 6 rokov veku, musí sa prihlásiť v zdravotnej poisťovni ako samoplatitel. Alebo zaevidovať na Úrade práce s tým, že musí plniť všetky podmienky uchádzača o zamestnanie.
Dáša_
06.01.19,11:03
pokieľ viem, tak aktuálne je dosť problém, keď chceš pracovať u toho istého zamestnávateľa. na firmu chodia kontroly, strieda sa socialka, inšpektorát práce. Rozhodlis a to zamestnávateľom poriadne osladiť. :D

ak si ešte nečítal, tak skús pozrieť toto https://www.relia.sk/Article.aspx?ID=197 sú tam aj odporúčania, ako minimalizovať riziko neschválenia
veronikasad
06.01.19,11:55
Pozri bod 5 z blogu p. Mihála, ktorý priložila Daša
jzvoncek
06.01.19,20:07
Ďakujem pekne, este som nasiel v informacnom letaku SP "Otec a materske" vetu : bod 2 "Otec, ktory je zamestnancom, nesmie dosahovat vymeriavaci zaklad". Tomuto mam ako rozumiet? Ze nemozem mat zavislu cinnost?
jzvoncek
06.01.19,20:08
Ďakujem pekne, reliu som prestudoval. Este som nasiel v informacnom letaku SP "Otec a materske" vetu : bod 2 "Otec, ktory je zamestnancom, nesmie dosahovat vymeriavaci zaklad". Tomuto mam ako rozumiet? Ze nemozem mat zavislu cinnost?
veronikasad
06.01.19,22:31
To znamena, ze z nemocenskeho poistenia, z ktorého poberas materske, nemozes mat prijem. P. Mihal v bode 5 vysvetluje ako to dosiahnuť.