Mirka1986
11.01.19,10:07
Ahojte poraďáci, opäť som si prišla k Vám po radu!

Mám tu takú situáciu, kedy zamestnanec A odišla na materskú a neskôr na rodičovskú dovolenku. Prijali sme na jej zastupovanie zamestnanca B na riadny zástup počas trvania MD a následne RD zamestnanca A.

Chcela by som sa opýtať, akou formou by sme mali oznámiť zamestnancovi B, že sa zamestnanec A plánuje vrátiť do práce, či je povinnosť vyplývajúca zo ZP, lehota na oznámenie bude 30 dní? Som trošku z toho zmätená, nakoľko som takúto situáciu ešte neriešila. Respektíve je na to § v ZP, podľa ktorého by som mala postupovať?

A teraz otázka č. 2, musí sa zamestnanec A skutočne vrátiť do práce? Teda riadne ukončiť RD? Čo ak si to medzičasom rozmyslí, ja to už zamestnancovi B oznámim?

Viem, je to komplikované, ale skúste mi k tomu niečo poradiť.

Vopred ďakujem za akékoľvek pripomienky!
Tweety
11.01.19,09:31
Lehota na oznámenie zo zákona nie je. Jeho PP skončí až v momente, keď sa zam-c skutočne vráti do práce. Ten to totiž musí zo zákona mesiac pred návratom z M alebo RD oznámiť.
Mirka1986
11.01.19,09:37
Ďakujem za info, ale čo v takom prípade, keď mi to zamestnanec 1 mesiac vopred oznámi, že sa ide vrátiť, ja pripravím všetko papiere ako pre zastupujúceho tak aj pre vracajúceho sa zamestnanca, no a ten vracajúci si to posledný deň povedzme rozmyslí, že chce radšej pokračovať v čerpaní RD. čo v takom prípade.
Tweety
11.01.19,09:49
Prečo by si mala dopredu pripravovať? Budeš riešiť aktuálny stav. Ak aj áno, tak len predbežne, ale to nijak nie potrebné. Veď netreba nové PZ, ani dodatky, nič... Jednoducho stará nastúpi a nástupom ukončíš PP nového.
misoft
11.01.19,09:52
Papiere si pripraviť môžeš - predbežne, ale nebudú v nich údaje a dátumy. A potom s nimi môžeš pracovať vtedy, ak sa zamestnanec A vráti do práce, vyplníš papiere pre zamestnanca B a fajka zhasla. :D
Ak sa A deň pred nástupom rozhodne, že nenastúpi - budú to len papiere, bez akýchkoľvek údajov - pôjdu do odpadu :D:D:D
Mirka1986
11.01.19,10:29
a ešte jedna vec, ukončenie PP pre zastupujúcu zamestnankyňu bude výpoveď podľa § 71 doba určitá??? Alebo stačí iba písomné oznámenie toho, že sa jej končí PP z dôvodu návratu z RD. Ďakujem.
Tweety
11.01.19,10:31
Žiadna výpoveď, je to skončenie PP na dobu určitú podľa §71 ZP.