marilyn30
22.08.06,12:34
Je možné zamestnanť študenta na dennom štúdiu na pracovnú zmluvu?
Zita4
22.08.06,10:43
Nevidím v tom žiadny problém.
marilyn30
22.08.06,11:07
áno je to možné ďakujem za odpoveď - mal by mať nárok aj na nezdaniteľnú čiastku... ale zistila som že nemôže mať uzatvorenú s iným zamestnávateľom dohodu o VP alebo dohodu o BPŠ... a nárok na daňový bonus a prídavok na dieťa by mal byť u rodičov zachovaný aj keď by bol na PZ na HPP...:-)
Tweety
22.08.06,11:16
áno je to možné ďakujem za odpoveď - mal by mať nárok aj na nezdaniteľnú čiastku... ale zistila som že nemôže mať uzatvorenú s iným zamestnávateľom dohodu o VP alebo dohodu o BPŠ... a nárok na daňový bonus a prídavok na dieťa by mal byť u rodičov zachovaný aj keď by bol na PZ na HPP...:-) A prečo by nemohol mať uzatvorené dohody?
Gabi03
22.08.06,11:17
áno je to možné ďakujem za odpoveď - mal by mať nárok aj na nezdaniteľnú čiastku... ale zistila som že nemôže mať uzatvorenú s iným zamestnávateľom dohodu o VP alebo dohodu o BPŠ... a nárok na daňový bonus a prídavok na dieťa by mal byť u rodičov zachovaný aj keď by bol na PZ na HPP...:-)

Prečo nemôže mať uzatvorené dohody? Kvôli odpracovaným hodinám?
marilyn30
22.08.06,11:26
Je potrebné sa pozerať aj na to koľko zarobí tak aby si potom nemusel podávať ročné zúčtovanie na zdrvotnom poistení na tento rok je to suma 41.400,- Sk... s iným zamestnávateľom si myslím že práve kvôli tým odpracovaným hodinám...konkrétnejšie sa mi k tomu nevyjadrili, tak nepoznám skutočný dôvod, prečo nie :-( ale ak niekto zistí či to tak je budem veľmi povďačná :-)
sojana
22.08.06,11:26
Keď ma uzatvorený HPP a aj dohodu a na dohodu zarobí viac peňazí, nebude doplácať pri ročnom zúčtovaní zdravotného poistenia. Žebu tomu študentovi niekto neprial?:rolleyes: