spinal
12.01.19,14:41
Otec dietata pracujuci od 1. 8.2016, bol na materskej s 1 dietatom od 1.5.2017 do novembra nasledne dlhodoba PN od decembra do augusta 2018, nastup do zamestnania od septembra na cca 14 dni , z dovodu zhorsenia zdravotneho stavu nasledna PN , rozviazanie pracovneho pomeru so zdravotnych dovodov.
Otec dietata momentalne nezamestnany poberajuci podporu v nezamestnanosti od 11/2018.Ma narok na materske po skonceni poberania podpory t.j. od maja 2019?Ak nie, ake podmienky musi splnat aby mohol ist na matersku s druhym dietatom. dakujem za odpoved
ivka70
12.01.19,14:25
Narok na materske nema, lebo nema ziadne nemocenske poistenie, ochranna doba skoncila 7 dni po skonceni PP.
Ak by narok chcel mat, musel by sa po skonceni poberania podpory prihlasit na balik dobrovolneho poistenia - musel by stale splnat podmienku 270 dni NP v posl. 2 rokoch pred nastupom na matersku. Kedze narok by vznikol z dobrovolneho poistenia kratsieho ako 26 tyzdnov, narok by bol len z minima /a z minima staci aj balik poistenia/.
spinal
12.01.19,17:08
Dakujem za odpoved. Ak som spravne rozumela dobrovolne poistenie si musi platit 26 tyzdnov z minima aby mal narok na matersku minimalnu(to znamena ze z predchadazajuceho zamestnania sa uz nic nerata?)
A v pripade ak by sa zamestnal na plny pracovny uvazok musi odpracovat 270 dni v novej praci aby mal narok na matersku ? alebo aj menej a ratal by sa vymeriavaci zaklad aj z predchadzajuceho zamestnania?dakujem este raz velmi pekne
ivka70
12.01.19,17:29
Nie, on 270 dni bude splnat zo zamestnania, len dalsia podmienka je existujuce poistenie - to zabezpeci tym dobrovolnym, staci par dni a ist na matersku, preto bude minimum a nie prijem zo zamestnania, lebo to dobrovolne bude trvat kratko

Rovnako to bude fungovat so zamestnanim sa - to zabezpeci poistenie, tam bude vypocet materskej z noveho zamestnania, ak odpracuje aspon 90 dni bez PN.
spinal
12.01.19,18:01
Ok tak co by ste odporucali aby mohol nastupit a cerpat co najvyssiu matersku?
ivka70
13.01.19,07:13
Zamestnat sa s vysokou mzdou a ist na matersku az po 91 dnoch v tom novom zamestnani.
spinal
13.01.19,08:12
ak by sa ale zamestnal na menej ako 90 dni napr. na mesiac (splnal by podmienky poistenia a naroku na materske) pocitala by sa materska z predchadzajuceho zamestnania a denneho vymeriavacieho zakladu?
ivka70
13.01.19,08:52
spinal
13.01.19,09:14
dakujem, toto som uz citala velmi vela krat len na konkretne otazky mi nevedeli odpovedat ani v socialnej poistovni preto som sa obratila na pomoc tu.dakujem