AntekaK
22.08.06,19:29
Ahojte, podelíte sa so mnou o svoje skúsenosti.
V piatok mi vymenili v kúpelni vodovodnú batériu - je spoločná do umývadla aj vane.
Ale natrafila som na problém, nemôžeme používať sprchu, lebo ten "cuplík" čo slúži na prepínanie sprchy nedrží, vracia sa do pôvodného stavu.
Ak by išlo o slabý tlak vody, to predsa v paneláku nevieme ovplyvniť. Čo sa dá s tým urobiť? Ďakujem.
Zdeni
22.08.06,17:35
Ahojte, podelíte sa so mnou o svoje skúsenosti.
V piatok mi vymenili v kúpelni vodovodnú batériu - je spoločná do umývadla aj vane.
Ale natrafila som na problém, nemôžeme používať sprchu, lebo ten "cuplík" čo slúži na prepínanie sprchy nedrží, vracia sa do pôvodného stavu.
Ak by išlo o slabý tlak vody, to predsa v paneláku nevieme ovplyvniť. Čo sa dá s tým urobiť? Ďakujem.
Jednoznačne reklamovať.
Paula
22.08.06,17:36
Tento problém sa zvykne riešiť tenkou gumičkou......keď vytiahneš cuplík, posunieš ju tak, aby sa nemohol vrátiť.
Orim
22.08.06,23:17
Je to smutné ale väčšinou sa "cuplíky" vracajú späť a je treba dosť vysoký tlak aby držali hore. Ono to môže byť aj na ďalšej. Skús si vyskúšať silu toho ťahu a uvidíš že je všade skoro rovnaký a ťažko to drží.

Dobre sa osvedčujú rôzne pomôcky vlastnoručne vyrobené :)
AntekaK
23.08.06,04:58
Ahojte, veľmi pekne Vám ďakujem za odpovede a rady, niečo s tým musím urobiť, ešte raz vďaka. :)
borob
23.08.06,10:00
u mna stači vydvihnuť a potom pootočíť a ostane v hornej polohe ak máš šťastie tak to bude fungovať aj u Teba.
rede
24.08.06,10:08
My sme menili pred mesiacom v kúpelni všetky za termostatické. Akurát na vaňovej sa vyskytol tento problém. Manžel bol riadne napálený na výrobcu a už sme to chceli riešiť tou gumičkou. Až kým som si teraz prečítala príspevok od Boroba. Hneď som to išla vyskúšať a naozaj, po pootočení cuplíka sprcha funguje. To budem mať super novinu pre manžela, keď príde domov, alebo mám naňho zahrať, že som veľmi múdra?
suzuki
24.08.06,12:17
Aj my sme mali podobný problém a môžem Ťa upokojiť, onos sa to postupne vyrieši aj samo, pretože tam postupne pribudne vrstva vodného kameňa a už to padať nebude. Aspoň u nás to tak bolo.
spilo
24.08.09,06:56
pracujem s bateriamy v kupelnovom studiu a sem tam pridu aj "odbornici" vodari ale to je niečo ine:) ak nechce ostať v zopnutej polohe skuste pustit vodu na plno to by malo udržať otvorene a ak ani to tak reklamovat
Chobot
24.08.09,07:08
pracujem s bateriamy v kupelnovom studiu a sem tam pridu aj "odbornici" vodari ale to je niečo ine:) ak nechce ostať v zopnutej polohe skuste pustit vodu na plno to by malo udržať otvorene a ak ani to tak reklamovat

spilo, reklamovať to už asi nebudú, veď od zadania otázky uplynuli 3 roky!!!:eek:

Načo otváraš tak starú tému?
spilo
24.08.09,16:37
:D pardon troška som si nevšmol datum a nudil som sa doma tak som brázdil po fore
mareko
30.08.09,08:13
:D pardon troška som si nevšmol datum a nudil som sa doma tak som brázdil po fore
:D:D:D Tak toto sa stalo už aj mne. Niet nad rýchlu radu, veď ten čas tak letí... ;) :) ;)