eco 1
25.01.19,10:17
Cez nemenovany e-shop som si zaplatila 2 pernamentky na pristrojovu lymfodrenaz. Platbu som realizovala za poplatok vkladom na ucet jednou sumou s uvedením dvoch var.symbolov. Problem nastal v tom, ze mi odmietaju poslat druhy voucher, lebo nevedia sparovat platby.
Najradsej by som s nimi zrusila objednavku a ziadala vratit spat peniaze a nikdy nic cez nich by som nekupovala. Namiesto uzivania lymfodrenaze musim taketo veci riesit.
Co by ste urobili na mojom mieste ?
Chobot
25.01.19,09:42
Ja by som to bol uhradil v dvoch čiastkach so samostatnými variabilnými symbolmi cez internetbanking. Presne tak, ako ťa inštruovali mailom po kúpe pernamentky.

Bola si lakomá na poplatok a preto si neposlúchla ich inštrukcie, ale urobila podľa seba.

Takéto stránky majú automatický proces párovania platieb a generovania potvrdení, nie vždy sa dá tam niečo ručne opravovať. Teraz to musíš riešiť s nimi. Napr. uhraď to každé osobitne a pôvodnú platbu ti vrátia. Ja im verím, že s tým majú problém - predali transakciu za 10 € a platba im prišla 20 €. To systém nevie spárovať.
bodliak
25.01.19,09:52
A kam si uviedla druhy VS, ked platba ma len jeden ... Sama si to pototo, tak tu nevyplakavaj.
eco 1
25.01.19,10:05
uhradit to jednou sumou mi navrhla pani v banke, a podla mna vsetko sa da len treba vediet a chciet, ak vedia sparovat jednu platbu a poslat mi jeden voucher, tak ako nevedia sparovat druhu a ja som chcela len dodrzat to ,aby bola platba nacas, lebo som robila obj.cez vikend a spl.bola hned v pondelok
eco 1
25.01.19,10:06
do poznamky pre prijimatela....., a nevyplakavam len sa mi rozum zastavuje
bodliak
25.01.19,10:09
No mne sa rozum zastavuje z ludi ako si ty.
eco 1
25.01.19,10:38
drzim palce aby sa Ti cim skor nastartoval, pekny vikend bodliak :)
ivka70
25.01.19,11:13
pani v banke s tym problem nema, problem s parovanim ma predavajuci
veronikasad
25.01.19,13:04
automatické párovanie platieb je nastavené na VS uvedený v príslušnej kolonke, nie v poznámke. 10€ evidujú ako preplatok, požiadaj o ich vrátenie.

Ak bola ponuka časovo obmedzená, bohužial, o druhý poukaz si prišla.
Chobot
25.01.19,13:35
Skús poslať do zdravotnej poisťovne poistné v jednej sume za teba a manžela za jeden mesiac a do poznámky napíš rodné čísla vás oboch.

Vieš čo sa stane?

Platbu napárujú podľa rodného čísla na toho, z koho účtu platba prišla a dajú to ako platbu za 2 mesiace. A druhý bude mať nedoplatok.
eco 1
29.01.19,08:28
nedramatizujte prosim Vas, tu ide o to, ze mi napisali, ze nemozu sparovat, lebo im to nebude sediet ani v uctovnictve, no a ja sa pytam,ked sparovali jednu obj.s platbou preco nesparovali aj druhu, ak by to nesparovali vobec, pochopim, nic neriesim....
Jarka 1
29.01.19,09:45
tak ako to teda e-shop vyriešil ... spárovať nevie a poslať druhý voucher nechce ... veď im vystávajú peniaze ... tvária sa, že im nepatria?