Lazebnik
28.01.19,21:46
Mam 11.rocneho syna ktorý ma po rozvode neznáša. Býva u otca ktorý sa už druhý krát oženil. So synom chodím pravidelne raz za dva týždne ako to súd určil. Syn je veľmi chladný aj jeho city veľmi ochladli voči mne. Co mam robiť ako ho mam pritiahnuť k sebe??? U otca je už 4 rok. Ďakujem
Terezia13
28.01.19,21:05
to chce veľa trpezlivosti, je v pubertálnom veku a viac sa vidí v otcovi, teraz je jeho vzor, netreba sa mu vnucovať, tým sa môžete ešte viac odcudziť, je potrebné naďalej sa s ním stretávať, ale sa nevnucovať, ani neočierňovať otca, bude to chcieť veľa sebeovládania, rozvahu, trpezlivosť, v tomto veku deti vnímajú oveľa citlivejšie, musí ale dozrieť a sám sa rozhodnúť
misoft
28.01.19,21:38
Veľmi "vtipné" - hodné akurát teba...
Darmo je, komu príroda nenadelila, zhora to nedostane....
Mila123
28.01.19,21:47
prečo pred 4 rokmi súd rozhodol, tak ako píšeš, čo bolo príčinou toho, že tii syna nezveril do výchovy?
Lazebnik
29.01.19,05:00
On chcel
avalik
29.01.19,06:08
co/kto bol/o pricinou rozvodu? v akych podmuenkach zije otec a v akych ty? je, bol na tvojej strane alkohol ci ine latky?
Lazebnik
29.01.19,06:43
Otec žije s jeho ženou... Terajšou...
Lazebnik
29.01.19,06:44
Žiaden alkohol nič... Príznam sa boli hádky pri rozvode ja som mu deti nechcela dávať.
avalik
29.01.19,08:52
teda dovod rozvodu bol ten, ze on si nasiel novu partnerku? mate spolu aspon dve deti, a tie su rozdelene jedno u teba a syn u otca? ... tazko sa radi, ked nie je popisana komplet situacia - ale chapem to, psychologa si skusala? teda psychoga pre teba, na vyrovnanie sa so situaciou
bodliak
29.01.19,09:03
Poraď sa s profesionálom, psychológ, detský psychológ. Ten rozhovor s ním bude dlhší, ako by sme si tu dopisovali na porade.

Ale v zásade: kontakt udržiavať, nesiliť, nevnucovať sa, časom pochopí, že aj u Teba má oporu, podporu, radu, ak o ňu bude stáť.