marjankaj
21.08.19,19:50
lubko6394
22.08.19,05:25
Isteže mám - ten svoj. Prídeš sem na západ, budeš mať svoju vlastnú firmu a ja sa odporučím užívať si dôchodok.
No len aby ťa nepiclo, keď uvidíš koľko ti toho dôchodku nadelia.

Koľko bude toľko bude. Ročný príjem pre dôchodok lietal okolo 1,3 násobku priemerného, takže celkom zlé to nebude. Riadim sa skôr heslom Nie je dôležité veľa mať, ale málo potrebovať.
buchač
22.08.19,05:31
Isteže mám - ten svoj. Prídeš sem na západ, budeš mať svoju vlastnú firmu a ja sa odporučím užívať si dôchodok.
No len aby ťa nepiclo, keď uvidíš koľko ti toho dôchodku nadelia.

Koľko bude toľko bude. Ročný príjem pre dôchodok lietal okolo 1,3 násobku priemerného, takže celkom zlé to nebude. Riadim sa skôr heslom Nie je dôležité veľa mať, ale málo potrebovať.

Ja mám iné heslo.

" Nie je dôležité, aký vysoký dôchodok poberáš...no je dôležité, ako dlho ho poberáš (budeš poberať). "



P.S.:

Dnes je zádušná omša pre jedného pána. Bol na dôchodku cca rok...pred pár dňami ho seklo v Chorvátsku.
vicktor
22.08.19,06:09
EU smeruje k svetlym zajtrajskom a tuhla nejaky protiunijny zivel bude skladat protest-songy ... za toto sme strngali ?!
vicktor
22.08.19,06:25
Opakovanie matka mudrosti, ale co to znamena pre mna a moj dochodok, aj tak nerozumiem.
bettylou
22.08.19,06:43
mačka múdrosti

Drž sa Amazónia, aj Sibír

LY ZNIČIT LIDSTVO...
TOHLE JE FAKT PRŮSER!
Možná to lidem nedochází, ale Amazonský deštný prales je klíčem k zachování stabilního klimatu na Zemi, společně s dalšími světovými pralesy Konžské pánve a JV Asie. Poslední jmenovaná oblast hoří pod tlakem šířícího se pěstování palmy olejové, zatímco Amazonie pod tlakem pěstování GMO sóji a dalších produktů pro krmiva pro hospodářská zvířata na celém světě. Káva, čaj, kakao, kukuřice, řepka, sója, palma olejová atd. Konžská pánev je v politicky naprosto nestabilní oblasti, v níž vládnou těžařské společnosti a osud zdejších pralesů je více než nejistý.
Víte, človíčkové, mně je to vlastně jedno, co zde bude za 20 - 30 let, poněvadž jsem se úmyslně rozhodl nemít děti, poněvadž nevěřím v logiku tohoto světa, ale i přesto se snažím dělat, co je v mých silách, abych otevíral lidem oči a šel příkladem, chránil zvířata a přírodu před marnivosti, chamtivostí a hloupostí. Reálně se to nedaří, poněvadž je nás málo a ten zbytek tupě konzumuje a pomalu,ale jistě umírá společně s lesem kolem nás. Je to až tragikomické, jak se daří ničit šmejdům ničit Zemi bez boje, prostě jen tak...
Víte, Země nebude zničena, jen se změní biosféra do podoby, která však pro nás lidi bude nežitelná a tím pádem budeme zničeni. Bude to však hodně bolet při téměř 8mi miliardách lidiček, kteří milují svůj život, život svých dětí, vnoučat atd. Bude to moc bolestivé období ztrát, rozvratu lidské společnosti, krádeží, vraždění a to až do úplného konce, poněvadž to vypadá, že to prostě lidé nebudou chtít pochopit, o co tady vlastně jde. Je to tak prosté! Současná Země pro člověka nemůže existovat bez lesa...a i přesto ničení pokračuje závratným tempem.
Jako by všechno vzdělání bylo vlastně k ničemu, poněvadž chybí výchova človíčka k přírodě a respektu k ní... Máme tisíce ekonomických a manažerských škol a profesí, máme miliony IT pracovníků, ale nemáme etické politiky, nemáme etické lesníky, nemáme etické školství, nemáme etický obchod, takže vlastně nemáme budoucnost.
Je mi skutečně líto všech těch, kteří mají v současné době malé děti...a nechápu, že právě tito lidé nebojují za lepší svět... Kariéra, majetek, hypotéky, společenské postavení, to všechno je jen přelud a podvod na děti a jejich budoucnost! Je mi těch dětí skutečně líto, poněvadž jim naše generace chystá skutečnou apokalypsu bytí...
Se zármutkem v srdci oznamuji tomuto světu, že se zničením Amazonie už nás čeká jen boj o holé přežití a to bude při počtu 8 miliard lidí hodně velká estráda...
Nevzdáváme to, konáme, vzděláváme, chráníme a víme, že naděje umírá poslední... jsme však zvyklí bojovat do poslední kapky krve!
bettylou
22.08.19,07:59
Nandrolon
22.08.19,09:34
Niečo proti zápche

https://www.facebook.com/100007969124480/videos/2349205168688431/
Tú atmosféru strachu robí vo videu práve ten optický klam, ako je to zúžené.
KoxXxo
22.08.19,10:51
Vyvesovať zástavu je smiešne.
Preto nevyvesujem
- ani USA
- ani EU
- ani slovenskú
napíš čo je na tom smiešne, nech sa aj ja zasmejem
misoft
22.08.19,14:01
Smiať sa? Plakať? Nadávať?
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/523242-vlada-schvalila-obciansky-preukaz-pre-deti-do-15-rokov/
Ďalšie prachy poletia von oknom.
Ten OP (pre deti) možno niečo prinesie (ale ale aj deti majú preukaz poistenca), ale čo to prinesie dôchodcom?
Občan SR môže mať len JEDEN platný preukaz totožnosti (OP) a dva platné cestovné doklady (pasy) - ak sa mýlim - opravte ma.
Takže dôchodca má OP (zatiaľ platný) bez čipu, ale je tam fotka. Mimochodom - OP vydaný pred 06.2012 mám aj ja - s fotkou. Takže mi pošlú ten nepodarok, pretože v čase platnosti ich výmyslu
Teraz dostane (láskavo zadarmo) OP s čipom, ale BEZ FOTKY!!!!! Pôvodný OP stratí platnosť.
Čo ten dôchodca s tým "OP" vybaví (okrem návštevy lekára)?
NIČ!

Príde niekde na úrad - preukážte totožnosť - OP nemá fotku - nepreukáže, že je to on.
Príde (napr.) do banky - detto nevybaví nič - nemá fotku na OP.
V akejkoľvek inštitúcii, organizácii, kde je potrebné totožnosť preukazovať - nevybaví nič. Dokonca i na súde, kde sa totožnosť overuje - ani ho len dnu nepustia.


Nemôže ani len za hranice v rámci Schengenu - nemá OP s fotkou.
A keby náhodou mal starý OP - tiež mu bude na dve veci - na p**u a na h***o - pretože OP je neplatný.


Premýšľali tí hore, ako to bude fungovať?
Mimochodom - OP bez fotky, aj keď nový a vydaný podľa toho ich výmyslu - bude neplatný - zákon 224/2006 §10 ods.1 písm.h....
https://www.epi.sk/zz/2006-224#p1
korela
22.08.19,14:55
Čo ich k tomu viedlo?
pavol54
22.08.19,14:57
Smiať sa? Plakať? Nadávať?
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/523242-vlada-schvalila-obciansky-preukaz-pre-deti-do-15-rokov/
Ďalšie prachy poletia von oknom.
Ten OP (pre deti) možno niečo prinesie (ale ale aj deti majú preukaz poistenca), ale čo to prinesie dôchodcom?
Občan SR môže mať len JEDEN platný preukaz totožnosti (OP) a dva platné cestovné doklady (pasy) - ak sa mýlim - opravte ma.
Takže dôchodca má OP (zatiaľ platný) bez čipu, ale je tam fotka. Mimochodom - OP vydaný pred 06.2012 mám aj ja - s fotkou. Takže mi pošlú ten nepodarok, pretože v čase platnosti ich výmyslu
Teraz dostane (láskavo zadarmo) OP s čipom, ale BEZ FOTKY!!!!! Pôvodný OP stratí platnosť.
Čo ten dôchodca s tým "OP" vybaví (okrem návštevy lekára)?
NIČ!

Príde niekde na úrad - preukážte totožnosť - OP nemá fotku - nepreukáže, že je to on.
Príde (napr.) do banky - detto nevybaví nič - nemá fotku na OP.
V akejkoľvek inštitúcii, organizácii, kde je potrebné totožnosť preukazovať - nevybaví nič. Dokonca i na súde, kde sa totožnosť overuje - ani ho len dnu nepustia.


Nemôže ani len za hranice v rámci Schengenu - nemá OP s fotkou.
A keby náhodou mal starý OP - tiež mu bude na dve veci - na p**u a na h***o - pretože OP je neplatný.


Premýšľali tí hore, ako to bude fungovať?
Mimochodom - OP bez fotky, aj keď nový a vydaný podľa toho ich výmyslu - bude neplatný - zákon 224/2006 §10 ods.1 písm.h....
https://www.epi.sk/zz/2006-224#p1
najlepšie očipovať a je po problémoch
misoft
22.08.19,15:00
najlepšie očipovať a je po problémoch
:D:D:D a budeš pípať všade, kade pôjdeš....
korela
22.08.19,18:27
Staré dobré občianky, mali svoje prednosti.
bettylou
23.08.19,05:10
Čo ich k tomu viedlo?

šak bízňis, dakto sa nabalí ako vždy
marjankaj
23.08.19,10:21
Dnes ma potešil urológ. V januári mi na CTčku našli niečo na pečeni a slezine, vraj je to nejasné a mám to neodkladne riešiť. Tak dnes sa mi urológ kukol do zadku, pozrel CT a konštatoval, že keby to bolo niečo vážne, tak by som tu už nebol. A vraj na Kramároch je to na figu.
vicktor
23.08.19,11:11
od januara dodnes = jednotka neodkladnosti :)
marjankaj
23.08.19,11:35
od januara dodnes = jednotka neodkladnosti :)
No sú určité priority. A to odporúčanie neodkladne mi dali v júni. Tak som sa objednal a keďže sú dovolenky, tak som sa tam dostal až dnes a ešte jedno vyšetrenie pečene v októbri. Veď keby som dovtedy nevydržal, tak aspoň nebudú mať so mnou robotu.
misoft
23.08.19,11:44
od januara dodnes = jednotka neodkladnosti :)
To sa ešte prekonal.
Keď majiteľ lesa našiel sudy a zamorený potôčik, polícia to "neodkladne" riešila -prijala oznámenie a čakala (či sa náhodou zo sudov nevyliahne zlaté kura.
Keď sa o to začali zaujímať i média, začali sa o to i úrady zaujímať - "neodkladne" sa dostavili na miesto a..... čakalo sa. Keď prišli z MŽP, tiež to riešili "neodkladne" - treba rozbor "neodkladne" (po mesiaci), treba riešenie, ako zlikvidovať - vytvoriť "neodkladne" na to komisiu - ani neviem, či tá komisia už je....
A výsledok? Už skoro pol roka to "neodkladne" riešia... a sudy sú tam stále, potok tečie stále, majiteľ pozemku platí dane stále.... ale neodkladne sa preventívne nekoná....
kukučka
23.08.19,13:12
Nerozčúlilo, ani nič, len nesúhlasím a píšem poznámku mimo témy o obedoch. A keď už sme pritom, tebou uvedený stav som pri jedle nikdy nemala, sú jedlá, ktoré nejem, ale je to v hlave, nie v pocitoch.
buchač
23.08.19,13:30
Nerozčúlilo, ani nič, len nesúhlasím a píšem poznámku mimo témy o obedoch. A keď už sme pritom, tebou uvedený stav som pri jedle nikdy nemala, sú jedlá, ktoré nejem, ale je to v hlave, nie v pocitoch.
Veľmi dobrý názor...

...a keď sme už pri tom ?
Len aby horšie nebolo....teda inak povedané, aby bolo vôbec čo do úst položiť.
pavol54
23.08.19,14:28
Nedávno som si spomenul na nejakú reportáž cestovateľa, ktorú som čítal ako školák, že na niektorých miestach v ropných púštnych štátoch preniká plyn na povrch a samovoľne sa zapáli. Ktohovie ako to funguje na tej Sibíri či Amazónskych pralesoch a inde, či to nie je vplyvom zmeny klímy
buchač
23.08.19,14:43
Nerozčúlilo, ani nič, len nesúhlasím a píšem poznámku mimo témy o obedoch. A keď už sme pritom, tebou uvedený stav som pri jedle nikdy nemala, sú jedlá, ktoré nejem, ale je to v hlave, nie v pocitoch.
Veľmi dobrý názor...

...a keď sme už pri tom ?
Len aby horšie nebolo....teda inak povedané, aby bolo vôbec čo do úst položiť.
Neboj buchac, ty isto budes mat v tom dome v zahranici, co ti sposobuje problemy:):);) ....a kukucka skus este do par inych tem o mojom nazore v obedoch napisat. Ci to tichy apel tu pre tych co tam necitaju, aby rychle nabehli?
Smiesne a detinske, ako nedokazes premlcat nazor ineho tebe nepodobneho nazoru.. a ano mne z toho prislo na grc. Snad to nie je trestne.
Ak sme my smiešny a detinský, tak čo si potom ty ?

Nejde tu o nejaké nabehnutie. Tu ide o niečo plne iné.
Si len povýšecká a arogantná osoba...vystatujúca sa svojim majetkom.
Táto osoba, ktorá sa na dovolenke hanbí za svoj rodný jazyk a v rámci rodiny sa medzi sebou bavia v inom jazyku ???

Ale kto ti dal právo odsúdiť inú osobu na základe jeho stravovania ?
Poznáš ju ? Poznáš výšku jej konta ? Poznáš jej výdavky ?

Fujtajbl.....a toto dáva citácie ohľadom kresťanskej lásky do jednej témy...???
---------------------------------
Citujem :
" Smiesne a detinske, ako nedokazes premlcat nazor ineho tebe nepodobneho nazoru.. a ano mne z toho prislo na grc. "

Presne....prečo si nedržala hubu a nereagovala na toho zajaca ???
---------------------------------
Aj mne ...

https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
alaya1
23.08.19,15:29
[QUOTE="kukučka"]Nerozčúlilo, ani nič, len nesúhlasím a píšem poznámku mimo témy o obedoch. A keď už sme pritom, tebou uvedený stav som pri jedle nikdy nemala, sú jedlá, ktoré nejem, ale je to v hlave, nie v pocitoch.
Veľmi dobrý názor...

...a keď sme už pri tom ?
Len aby horšie nebolo....teda inak povedané, aby bolo vôbec čo do úst položiť.
Neboj buchac, ty isto budes mat v tom dome v zahranici, co ti sposobuje problemy:):);) ....a kukucka skus este do par inych tem o mojom nazore v obedoch napisat. Ci to tichy apel tu pre tych co tam necitaju, aby rychle nabehli?
Smiesne a detinske, ako nedokazes premlcat nazor ineho tebe nepodobneho nazoru.. a ano mne z toho prislo na grc. Snad to nie je trestne.
Ak sme my smiešny a detinský, tak čo si potom ty ?
.................................................. ...




........ oprav si buchac tie tvrdky v tvojom materinskom jazyku....!!!!!!!
buchač
23.08.19,15:41
Ak sme my smiešny a detinský, tak čo si potom ty ?
.................................................. ...
........ oprav si buchac tie tvrdky v tvojom materinskom jazyku....!!!!!!!

Chyba sa občas stane...a aj mne. Nie je problém opraviť...otázka pár sekúnd.
-----------------
Horšie je to s opravou pokriveného charakteru (teda tvojho), kde už niet čo absolútne čo opravovať.


...a ozaj...ak chcem, tak do 5 minút nájdem 5 tvojich príspevkov, kde máš chybu ... mám pripnúť odkazy ?
Nandrolon
23.08.19,16:28
Radšej by som si dal mozoček, ako cestoviny /okrem cestovín v polievke/, aj v noci o dvanástej!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
misoft
23.08.19,17:52
...a ozaj...ak chcem, tak do 5 minút nájdem 5 tvojich príspevkov, kde máš chybu ... mám pripnúť odkazy ?
:D
Nepripínaj.....
https://www.prehome.sk/files/styles/uc_product_list/public/product/feed/junior/67140881_0.jpg?itok=JJoPRTzY
už nie sú na sklade......:---
bettylou
25.08.19,06:09
Isteže mám - ten svoj. Prídeš sem na západ, budeš mať svoju vlastnú firmu a ja sa odporučím užívať si dôchodok.
No len aby ťa nepiclo, keď uvidíš koľko ti toho dôchodku nadelia.

Keď už je dôchodok malý, tak ho treba poberať dlho. Nech sa tí v Blave trochu povrtia... :D
marjankaj
25.08.19,06:13
Radšej by som si dal mozoček, ako cestoviny /okrem cestovín v polievke/, aj v noci o dvanástej!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Takže mozoček ti chýba?:---:D
Nandrolon
25.08.19,07:34
A na oslave 90-tky skocis z okna? :-)))
marjankaj
25.08.19,07:38
A na oslave 90-tky skocis z okna? :-)))
Hlavičku, a bude aj mozoček:---
bettylou
25.08.19,08:00
čak, z prízemia skočí, do lilijí..:D
Nandrolon
25.08.19,08:15
Marjankaj SZ.
misoft
25.08.19,14:50
:---:---:---
Už sa menej blýska nad Tatrou..... zato o to viac nad Blavou.... Dankov kolík je ako bleskozvod.

P.S. A čo na to úrady? Voľne prístupný bleskozvod takýchto rozmerov - ani sa nebudem čudovať, až sa bude písať, že v Blave utrpelo úraz (nedaj bože smrť) X občanov, keď do Dankovho kolíka udrel blesk.

Veď v poľských Tatrách (Giewont) šupol blesk do kríža a hneď tam mali "veselo"....
marjankaj
25.08.19,14:55
:---:---:---
Už sa menej blýska nad Tatrou..... zato o to viac nad Blavou.... Dankov kolík je ako bleskozvod.

P.S. A čo na to úrady? Voľne prístupný bleskozvod takýchto rozmerov - ani sa nebudem čudovať, až sa bude písať, že v Blave utrpelo úraz (nedaj bože smrť) X občanov, keď do Dankovho kolíka udrel blesk.

Veď v poľských Tatrách (Giewont) šupol blesk do kríža a hneď tam mali "veselo"....
Poučenie? Dávaj si pozor na svoj kolík.:---
alaya1
25.08.19,16:17
:---:---:---
Už sa menej blýska nad Tatrou..... zato o to viac nad Blavou.... Dankov kolík je ako bleskozvod.

P.S. A čo na to úrady? Voľne prístupný bleskozvod takýchto rozmerov - ani sa nebudem čudovať, až sa bude písať, že v Blave utrpelo úraz (nedaj bože smrť) X občanov, keď do Dankovho kolíka udrel blesk.

Veď v poľských Tatrách (Giewont) šupol blesk do kríža a hneď tam mali "veselo"....
Nepomylil si si smajliky?
Nandrolon
25.08.19,16:38
Myslim, ze nepomylil. Dufajme ze tam budu blesky udierat kazdy den. S poctom mrtvych sa bude zvysovat IQ obyvatelov a nebudu ho musiet sanovat vychodniari, vo vsetkych oblastiach.
bjuty smis
25.08.19,17:22
Myslim, ze nepomylil. Dufajme ze tam budu blesky udierat kazdy den. S poctom mrtvych sa bude zvysovat IQ obyvatelov a nebudu ho musiet sanovat vychodniari, vo vsetkych oblastiach.

To by museli triafat len hornakov...
A ze sa ich tam nadrbalo...
pavol54
26.08.19,04:29
:---:---:---
Už sa menej blýska nad Tatrou..... zato o to viac nad Blavou.... Dankov kolík je ako bleskozvod.

P.S. A čo na to úrady? Voľne prístupný bleskozvod takýchto rozmerov - ani sa nebudem čudovať, až sa bude písať, že v Blave utrpelo úraz (nedaj bože smrť) X občanov, keď do Dankovho kolíka udrel blesk.

Veď v poľských Tatrách (Giewont) šupol blesk do kríža a hneď tam mali "veselo"....
táraš, voľakedy všetky budovy, paneláky mali voľne prístupné bleskozvody, veselo by bolo keby počas búrky sa niekto motal v kritickej vzdialenosti, a tie oddialené hromozvody sa myslíš prečo stavali ? (aby v ich ochrannej zóne zachytili všetky a nešľahlo to objektov naložených muníciou)
vicktor
26.08.19,06:35
A čo na to úrady? Voľne prístupný bleskozvod takýchto rozmerov ...
Vari si myslis ze toto je jediny stoziar na SK?
pavol54
26.08.19,12:26
A čo na to úrady? Voľne prístupný bleskozvod takýchto rozmerov ...
Vari si myslis ze toto je jediny stoziar na SK?
Stožiare elektrického vedenia predsa nestaval, Danko tie sú bleskuprosté. a tie elektrárenské komíny tie aké sú nebezpečné.
misoft
26.08.19,14:23
Stožiare elektrického vedenia predsa nestaval, Danko tie sú bleskuprosté. a tie elektrárenské komíny tie aké sú nebezpečné.
O 100% bezpečnejšie než Dankov kolík. Pre toto:
pavol54
26.08.19,18:13
Stožiare elektrického vedenia predsa nestaval, Danko tie sú bleskuprosté. a tie elektrárenské komíny tie aké sú nebezpečné.
O 100% bezpečnejšie než Dankov kolík. Pre toto:
máš na porovnanie parametre, myslím že mi technici merali prechodové odpory, tak ich nahoď
pavol54
26.08.19,18:20
Stožiare elektrického vedenia predsa nestaval, Danko tie sú bleskuprosté. a tie elektrárenské komíny tie aké sú nebezpečné.
O 100% bezpečnejšie než Dankov kolík. Pre toto:


To bude nejaké vysoké napätie (aspoň podľa výšky stĺpov) hore nohami (ak teda má ochranné aj zemniace vodiče úplne hore)
to sú zachytávače, zemniace sú v zemi začínajú v nadzemnej svorkovnici cca pol m nad zemou
bodliak
26.08.19,18:22
Stožiare elektrického vedenia predsa nestaval, Danko tie sú bleskuprosté. a tie elektrárenské komíny tie aké sú nebezpečné.
O 100% bezpečnejšie než Dankov kolík. Pre toto:

Ach, ďalšia oblasť, ktorej nerozumieš....
misoft
27.08.19,14:14
Stožiare elektrického vedenia predsa nestaval, Danko tie sú bleskuprosté. a tie elektrárenské komíny tie aké sú nebezpečné.
O 100% bezpečnejšie než Dankov kolík. Pre toto:

Ach, ďalšia oblasť, ktorej nerozumieš....
A vari naozaj? Si na to odborník? Ja mám aspoň nejaké vzdelanie z oblasti silnoprúd....
Nandrolon
28.08.19,10:03
Na google maps je už dankov stožiar označený ako "Slovenský národný bleskozvod"
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
bettylou
28.08.19,11:05
Na google maps je už dankov stožiar označený ako "Slovenský národný bleskozvod"
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )

de najdem fotku?
Žabinka
28.08.19,12:17
Na google maps je už dankov stožiar označený ako "Slovenský národný bleskozvod"
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )

de najdem fotku?
https://www.topky.sk/cl/10/1819777/Bratislava-ma-novu-turisticku-atrakciu--Vie-o-nej-cely-svet---je-velka--narodna--Dankova-a-na-smiech
korela
28.08.19,13:15
Trochu úsmevné čo len pomyslieť, že jeden stožiar by mal zaujať celý svet, iné problémy nemá. Každé čudo má tak tri dni. Kto tú tému stále živí?
Jeden z našich susedov nevedel prežiť výstavbu NR SR na k o p c i n a d
D u n a j o m, stožiar je v porovnaní s touto slovenskou inštitúciou v podstate nič.
A nakoniec sa výborne hodí k našej hymne.
pavol54
28.08.19,16:20
Trochu úsmevné čo len pomyslieť, že jeden stožiar by mal zaujať celý svet, iné problémy nemá. Každé čudo má tak tri dni. Kto tú tému stále živí?
Jeden z našich susedov nevedel prežiť výstavbu NR SR na k o p c i n a d
D u n a j o m, stožiar je v porovnaní s touto slovenskou inštitúciou v podstate nič.
A nakoniec sa výborne hodí k našej hymne.
časť národa bola proti Mečiarovmu vzniku Slovenska zvykli si
časť národa bola proti Paškovmu koňovi na hradnom nádvorí zvykli si
časť národa je proti Dankovmu stožiaru vlajku zvyknú si
niektorým osobám je pri pohľade na slovenský štátny znak na grcanie zvykli si
buchač
28.08.19,16:56
Trochu úsmevné čo len pomyslieť, že jeden stožiar by mal zaujať celý svet, iné problémy nemá. Každé čudo má tak tri dni. Kto tú tému stále živí?
Jeden z našich susedov nevedel prežiť výstavbu NR SR na k o p c i n a d
D u n a j o m, stožiar je v porovnaní s touto slovenskou inštitúciou v podstate nič.
A nakoniec sa výborne hodí k našej hymne.
To nie je úsmevné...to je totiž na plač.

...a nie nejde o ten nejaký stožiar, ten nech si strčí kapitáň trebárs aj do riti.
Tu ide o ten dôvod tejto stavby.

A ešte by ma zaujímalo, že ako sa ten stožiar hodí k našej hymne.....teda, okrem toho, že doň budú trieskať blesky.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Nad_Tatrou_sa_bl%C3%BDska
sito
28.08.19,17:03
Trochu úsmevné čo len pomyslieť, že jeden stožiar by mal zaujať celý svet, iné problémy nemá. Každé čudo má tak tri dni. Kto tú tému stále živí?
Jeden z našich susedov nevedel prežiť výstavbu NR SR na k o p c i n a d
D u n a j o m, stožiar je v porovnaní s touto slovenskou inštitúciou v podstate nič.
A nakoniec sa výborne hodí k našej hymne.
To nie je úsmevné...to je totiž na plač.

...a nie nejde o ten nejaký stožiar, ten nech si strčí kapitáň trebárs aj do riti.
Tu ide o ten dôvod tejto stavby.

A ešte by ma zaujímalo, že ako sa ten stožiar hodí k našej hymne.....teda, okrem toho, že doň budú trieskať blesky.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Nad_Tatrou_sa_bl%C3%BDska

Juraj, neboj aj k tomu dôjde, zapáli, trkne mu to. Zoženie Tatru 138 a dotiahne ju pred parlament. Do parlamentu nie, pomôcky zakázal. :D
babka - ježibabka
29.08.19,05:57
Dobré ráno. Ďalšie gule idú do mrazničky. Dúfam, že posledné, lebo ma už rachne.
buchač
29.08.19,10:45
Dobre im "ide" ...( dosadiť primeraný a patričný výraz...napríklad = drbe).
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/524015-svedska-aktivistka-thunbergova-sa-doplavila-do-new-yorku/

Chorá (na hlavu) čajočka hýbe svetom ???...CHORÉ !!!

" Greta Thunbergová, že o klimatické změně zaslechla poprvé, když jí bylo osm let, a když slyšela, co se děje, nemohla pochopit, že se s tím problémem nic nedělá.[18] Ve věku 11 let z toho dostala deprese a přestala mluvit. Později jí byl diagnostikován Aspergerův syndrom, obsedantně kompulzivní porucha a selektivní mutismus.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Greta_Thunbergov%C3%A1
bettylou
29.08.19,12:04
Dobre im "ide" ...( dosadiť primeraný a patričný výraz...napríklad = drbe).
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/524015-svedska-aktivistka-thunbergova-sa-doplavila-do-new-yorku/

Chorá (na hlavu) čajočka hýbe svetom ???...CHORÉ !!!

" Greta Thunbergová, že o klimatické změně zaslechla poprvé, když jí bylo osm let, a když slyšela, co se děje, nemohla pochopit, že se s tím problémem nic nedělá.[18] Ve věku 11 let z toho dostala deprese a přestala mluvit. Později jí byl diagnostikován Aspergerův syndrom, obsedantně kompulzivní porucha a selektivní mutismus.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Greta_Thunbergov%C3%A1

sa z toho šeckého dzivého sveta posra.la :D

a samozrejme, celá tá kopa plastu, na ktorej sa priplavila nezanechala ani deko emisií, haha vrátane zamestnancov, ktorí ju vyrobili a do roboty chodili na mopedoch :D:D:D
Keby bola eko, tak sedí doma na riti a dojí kravu a ked chce niekam ísť tak ide pešo. Celé je to len reklama na ďalší biznis pre niekoho...
Chce se mi zvracet..
veronikasad
29.08.19,13:50
Na google maps je už dankov stožiar označený ako "Slovenský národný bleskozvod"
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )

de najdem fotku?
https://www.topky.sk/cl/10/1819777/Bratislava-ma-novu-turisticku-atrakciu--Vie-o-nej-cely-svet---je-velka--narodna--Dankova-a-na-smiech

Ta ale fotka stožiara tam neni, len dajaky članok
Je tam fotka, vpravo vedla clanku
bettylou
30.08.19,01:26
buchač
30.08.19,04:30
Vysvetlí mi niekto, načo sa potom všade zatepľuje?

https://domov.sme.sk/c/22185021/slovensko-ako-sever-grecka-klimaticka-zmena-je-tu.html
Add 1. - Nerob paniku...;)
Add 2. - Izolácia a teda zateplenie má aj opačný efekt...a to je v tých teplejších dňoch ako také zmiernenie tepla
Add 3. - Prečítaj si aj diskusiu...jeden "názor" na riešenie utečencov je teda fasa.
alaya1
30.08.19,09:04
pavol54
30.08.19,09:23
https://www.cas.sk/clanok/878180/chorvati-penia-od-zlosti-drsne-urazky-na-adresu-ceskych-turistov-schytali-to-aj-slovaci/ ......asi tak.
Mňa Chorvátsko netrápi, tam nechodím. Ale okolo ciest na Slovensku rastú hojne podpapieráky asi dobre vychovaní slovenskí cestujúci, ktorí to nevydržia po prvé zariadenie dnes je čerpačka nie dalej ako 50 km. Od malička som bol učený, že pred cestou sa treba vyprázdniť doma, potom sa dá vydržať cez celé Slovensko.
buchač
30.08.19,09:52
03.07.2018
https://cestovanie.pravda.sk/more/clanok/475594-pri-dubrovniku-plati-zakaz-kupania-more-je-kontaminovane/


https://debata.pravda.sk/debata/475594-pri-dubrovniku-plati-zakaz-kupania-more-je-kontaminovane/

https://www.expres.cz/zpravy/chorvatsko-ugljan-fekalie-more-turiste.A190813_131929_dx-zpravy_vlt


...asi tak...a dalo by sa pokračovať...



P.S.:

Tu nejde o nejakého Pepíka, ktorý vraj (možno) vypustil pár hovien do mora.
Treba sa pozrieť aj na ten zvyšok...napríklad citujem

" Najnovšie z Chorvátska! Ukázalo sa, že foto na FB je podvrh. Fotograf sa priznal. Polícia vyšetruje prípad ako ohováranie. "

https://www.cas.sk/diskusia/878180/chorvati-penia-od-zlosti-drsne-urazky-na-adresu-ceskych-turistov-schytali-to-aj-slovaci/



P.S.

...a takto potom vznikajú konšpirácie.
lujza.j
30.08.19,10:54
Chorvati neznasaju turistov aj ked ma aj štat keš..ziadna novinka...keby si to aj zrovna niekto vymyslel...tiez ich neznasam....aj ked som jedna z nich od roku 2000... s malymi pauzami kazdy rok ...s tym,ze uz teraz rezervacia na buduci.....moja keš...moja volba:)
Turista sa chova ako prasa...sak po mne potopa...uz sem nikdy....asi tak.
...ked tu pridem koplet vsetok riad musim umyt....lebo neviem co za zenu tu bola....na vareche prazenica...na cedniku voda z cestoviny....
Minuly rok chlap prekladal sk turistom...ze vlozky a plienky patria do smetiaku nie do wc...a nemcom,ze olej z panvice sa neleje do smetiaku..co tu ma domaci...a,ze smeti sa davaju do plastovych sackov..nie hala bala na volno.
A potom dalsia kapitola lasky...je voci tym co tu kupia kuću....a chovaju sa ako keby im patril cely svet...
Ale kuću by som tu hned kupila:D:---
buchač
30.08.19,11:04
A potom dalsia kapitola lasky...je voci tym co tu kupia kuću....a chovaju sa ako keby im patril cely svet...
Ale kuću by som tu hned kupila:D:---

Bingo !!! :D :D :D :D :D :D
misoft
30.08.19,11:31
Keď sme už pritom..... nielen v Chorvátsku sa turisti a "turisti" správajú ako prasatá. Žiaľ aj u nás sa tak správajú z iných krajín.
Ja to sledujem deň čo deň.... každý deň medzi 8:00 a 9:00 príde pred T---o poľský autobus - nejaké "pravidelné zájazdy" , vyrojí sa 50 turistov a ako husi - šup do T----a na WC. Pokiaľ sú to chlapi - ešte ako tak to ujde. Ale ženy!!!! 20m rad, ako čakajú, po odchode nabehne upratovacia čata a nadávajúc upratuje. Výsledok? Ženské toalety špinavé, misy zapchaté VLOŽKAMI!!!!!!!, toaletný papier ukradnutý. A len čo odíde jeden autobus do pol hodiny je tam druhý a kolotoč sa opakuje. Niekedy je zmena - príde ukrajinský autobus.... ale situácia je rovnaká.

A to dokonca majú parkovisko T---o ako zastávku!
alaya1
30.08.19,11:47
Chorvati neznasaju turistov aj ked ma aj štat keš..ziadna novinka...keby si to aj zrovna niekto vymyslel...tiez ich neznasam....aj ked som jedna z nich od roku 2000... s malymi pauzami kazdy rok ...s tym,ze uz teraz rezervacia na buduci.....moja keš...moja volba:)
Turista sa chova ako prasa...sak po mne potopa...uz sem nikdy....asi tak.
...ked tu pridem koplet vsetok riad musim umyt....lebo neviem co za zenu tu bola....na vareche prazenica...na cedniku voda z cestoviny....
Minuly rok chlap prekladal sk turistom...ze vlozky a plienky patria do smetiaku nie do wc...a nemcom,ze olej z panvice sa neleje do smetiaku..co tu ma domaci...a,ze smeti sa davaju do plastovych sackov..nie hala bala na volno.
A potom dalsia kapitola lasky...je voci tym co tu kupia kuću....a chovaju sa ako keby im patril cely svet...
Ale kuću by som tu hned kupila:D:---
No ako kto. Ja sa tu nespravam, akoby mi patril cely svet, iba moja kuca :). Ale, ze sa hanbim za tych akoze turistov hlavne vychodniarskych gadzov, to je fakt. Esteze sme male stredisko.
misoft
30.08.19,11:51
No ako kto. Ja sa tu nespravam, akoby mi patril cely svet, iba moja kuca :). Ale, ze sa hanbim za tych akoze turistov hlavne vychodniarskych gadzov, to je fakt. Esteze sme male stredisko.
Onéééééé.... ja tiež.... za západniarov.....tiež sú gadžovia, ale asi päťhviezičkoví (ako v hoteloch)... i to h*v*o od nich vyzerá vraj inak.
alaya1
30.08.19,11:53
No ako kto. Ja sa tu nespravam, akoby mi patril cely svet, iba moja kuca :). Ale, ze sa hanbim za tych akoze turistov hlavne vychodniarskych gadzov, to je fakt. Esteze sme male stredisko.
Onéééééé.... ja tiež.... za západniarov.....tiež sú gadžovia, ale asi päťhviezičkoví (ako v hoteloch)... i to h*v*o od nich vyzerá vraj inak.
Napisala som z vlastnej skusenosti. Kde som ja zapadniari velmi nechodia. Skor su na Istrii. P.S. nebud vstahovacny.
misoft
30.08.19,12:02
No ako kto. Ja sa tu nespravam, akoby mi patril cely svet, iba moja kuca :). Ale, ze sa hanbim za tych akoze turistov hlavne vychodniarskych gadzov, to je fakt. Esteze sme male stredisko.
Onéééééé.... ja tiež.... za západniarov.....tiež sú gadžovia, ale asi päťhviezičkoví (ako v hoteloch)... i to h*v*o od nich vyzerá vraj inak.
Napisala som z vlastnej skusenosti. Kde som ja zapadniari velmi nechodia. Skor su na Istrii. P.S. nebud vstahovacny.
Ja a vzťahovačný..... len kontrujem.... alebo by som mal snáď napísať, že si ako trafená hus zagágala?
alaya1
30.08.19,12:34
Preco? Ved si reagoval na moj prispevok, skor je to opacne, nie??? :)
buchač
30.08.19,12:50
Chorvati neznasaju turistov aj ked ma aj štat keš..ziadna novinka...

To vážne ? To fakt ?
No teda fúúúúha...pre veru novinka. Nebol som, neviem posúdiť.

No teda, ak je to pravda, tak potom neviem, prečo sa tam toľko našincov drbe a tlačí jak sardinky hlava na hlave.
Lebo ak by sa ku mne nejak podobne správal, tak dlabem ja na takú pohostinnosť...

Takže by sa dalo povedať, že sú podobne jebnutí jak maďari...kuwy nacionalistické a šovinsistické...
lujza.j
30.08.19,15:11
Jaka hlava na hlave...vzdy si najdes iba svoje miesto.....
Buchi mne je suma fuk..kde kto dovolenkuje....lebo este aj pri tom je potreba afektovat:D
Isla by som kuk bazgde...ale letadlo
Chlapov kolega bol na bali....ze v rezorte super...za branou des a hruza...chudoba a spina...ze zlate chorvatsko:D
Jaka pohostinnost,ze ti niekto zadara ribice ugriluje...zabudni...nik ti zadara nic neda....za poradnu ribu si zaplatis....navyse era..kedy domaci byvaju dole a turisti hore sa pomaly konci...nove apartmanove kuće- biele kocky so sklenenymi balkonami ...dostanes od majitela-agencie kluce a cau....aspon tu v meste
Inak mozno ak mas stale miesto a vztah je iny...mame tu iny vztah....aj ribice sme od domaceho dostali.....ale isto ti neda kilovu doradu- pražmu:D
korela
30.08.19,17:02
Nápis na transparente "My pijeme, vy trúbte." A skupinka dvadsiatnikov vystúpivšia z vlaku sa podvečer usadila na žel. priecestí smerom na Most, rozložili sa a pili a nebolo auta, ktoré by im nezatrúbilo, a ktorému sa zakaždým vzápätí odvďačili povykom. Taký menší happening. Možno svojrázna rozlúčka s letom.
Terezia13
30.08.19,18:32
nuž, čo dodať
Žabinka
31.08.19,13:03
potešilo, na konci prázdnin trošku turistiky.. :)
Žabinka
01.09.19,16:32
dnešná túra, riadne sme sa zmordovali.. super bolo..
sito
01.09.19,16:38
:D Tiež. 25ka. :D
kukučka
01.09.19,17:02
Klobúk dolu, máš závideniahodnú kondičku. Končistú si nezvalila? :---:D
sito
01.09.19,17:04
A možno bola na konci, či na vrchu? :D
Žabinka
01.09.19,17:50
Klobúk dolu, máš závideniahodnú kondičku. Končistú si nezvalila? :---:D
kuki, to som nebola ja.. :---:---
alaya1
02.09.19,06:41
Chorvati neznasaju turistov aj ked ma aj štat keš..ziadna novinka...keby si to aj zrovna niekto vymyslel...tiez ich neznasam....aj ked som jedna z nich od roku 2000... s malymi pauzami kazdy rok ...s tym,ze uz teraz rezervacia na buduci.....moja keš...moja volba:)
Turista sa chova ako prasa...sak po mne potopa...uz sem nikdy....asi tak.
...ked tu pridem koplet vsetok riad musim umyt....lebo neviem co za zenu tu bola....na vareche prazenica...na cedniku voda z cestoviny....
Minuly rok chlap prekladal sk turistom...ze vlozky a plienky patria do smetiaku nie do wc...a nemcom,ze olej z panvice sa neleje do smetiaku..co tu ma domaci...a,ze smeti sa davaju do plastovych sackov..nie hala bala na volno.
A potom dalsia kapitola lasky...je voci tym co tu kupia kuću....a chovaju sa ako keby im patril cely svet...
Ale kuću by som tu hned kupila:D:---
No ako kto. Ja sa tu nespravam, akoby mi patril cely svet, iba moja kuca :). Ale, ze sa hanbim za tych akoze turistov hlavne vychodniarskych gadzov, to je fakt. Esteze sme male stredisko.

Pani zo SNV- je mi jedno, ci vy suhlasite ci nie s tym, ze sa ja hanbim za nasich spoluobcanov, ako sa spravaju na dovolenke. Zazite na vlastnej kozi....
lujza.j
02.09.19,08:53
Ja sa tiez hanbim...a co je na tom:Dano treba zazit....zazitok aj zo vcera....
buchač
02.09.19,09:30
Kuwa, ma ondíte s tým sraním a kadením na vlastných....jak Čaputová.
To všetci spoluobčania sa správajú rovnako ?
lujza.j
02.09.19,10:35
Ani fizli nie su vsetci rovnaki....ale debilni su pre obcanov vsetci....toto je nieco podobne...chapendos:D
A pani "č" ja necitam-nepocuvam...
buchač
02.09.19,10:54
Ani fizli nie su vsetci rovnaki....ale debilni su pre obcanov vsetci....toto je nieco podobne...chapendos:D
A pani "č" ja necitam-nepocuvam...
Na jednej strane jasné, že chápem.
Na strane druhej takpovediac nechápem.
Napríklad nechápem aj to, že jeden odsúdi správanie našinca v zahraničí, no neodsúdi správanie cudzinca u nás.
Našinec odhodí servítku na odpočívadle a pohoršenie jak sviňa...ale pohoršenie u dotyčného už nevzbudí turista zo zahraničia, ktorý sa vyští do fontány...
pavol54
02.09.19,12:08
Ani fizli nie su vsetci rovnaki....ale debilni su pre obcanov vsetci....toto je nieco podobne...chapendos:D
A pani "č" ja necitam-nepocuvam...
naozaj nie sú rovnakí?
kopretinka
02.09.19,12:38
K tým policajtom .....minule dali video na svoju oficiálnu stránku na FB...
Ako sa v lete chladí jeden z nich.....kusy ľadu sekal sekerou tak,že ten ľad držal v ruke.
Prvá debilita,mohol si odfakliť ruku.Potom sa ponoril do suda s kusami ľadu,druhá debilita,toto sa robí v zime,nie v lete,veď mohol dostať infarkt.
Mal tam voliéru a psov bez možnosti tieňa,tretia debilita.Ale hlavne,že on sa schladil,hlavne mozog má zachladený.
Ja sa ani nečudujem tým vtipom o blbých policajtoch...
Mária27
02.09.19,12:56
vicktor
02.09.19,13:54
Ziakom nastanu tvrde casy, tak trochu pritvrdime
kopretinka
02.09.19,14:23
To je pre rodičov na nervy:D:D:D
misoft
02.09.19,14:26
Aj pre učiteľov...... :D:D:D
sito
02.09.19,14:42
No ja si nepamätám a asi väčšina rovesníkov také markety, super by boli. Teraz to aj človeka bolí, že všade neboli. Teraz aj 5 - 6 v jednom mestečku, meste je . Na akej sme to ceste? Ceste do rozkoše, do záhuby? Natlčeme, rozbijeme si huby, papuľe, ústa, zjeme aj chrústa?

Príklad: https://www.youtube.com/watch?v=I7uOpvuDwRo

No krása. Snáď ta stará ...., ...., .... napíše, že som " alaya1 (Dnes 09:02) Sito ty si jeden stary pablb. Otrasne. " len preto, že už nie sú tam všetci, ktorí boli. Už sú niektorí pod drnem. Ale taký je život, že? :D Čo ty na to, ty stará ...., ...., .... . :D
buchač
02.09.19,15:06
K tým policajtom .....minule dali video na svoju oficiálnu stránku na FB...
Ako sa v lete chladí jeden z nich.....kusy ľadu sekal sekerou tak,že ten ľad držal v ruke.
Prvá debilita,mohol si odfakliť ruku.Potom sa ponoril do suda s kusami ľadu,druhá debilita,toto sa robí v zime,nie v lete,veď mohol dostať infarkt.
Mal tam voliéru a psov bez možnosti tieňa,tretia debilita.Ale hlavne,že on sa schladil,hlavne mozog má zachladený.
Ja sa ani nečudujem tým vtipom o blbých policajtoch...
Normálne zíram....na základe takejto onačiny odsúdiť dotyčného.
Škoda, že som nevidel video...a hľadať sa mi nechce.
Ale hlavne, že si do poliša kopneme...

P.S.:
Dám nejaké vtipy o predavačkách..o Tescu ?
alaya1
02.09.19,15:56
K tým policajtom .....minule dali video na svoju oficiálnu stránku na FB...
Ako sa v lete chladí jeden z nich.....kusy ľadu sekal sekerou tak,že ten ľad držal v ruke.
Prvá debilita,mohol si odfakliť ruku.Potom sa ponoril do suda s kusami ľadu,druhá debilita,toto sa robí v zime,nie v lete,veď mohol dostať infarkt.
Mal tam voliéru a psov bez možnosti tieňa,tretia debilita.Ale hlavne,že on sa schladil,hlavne mozog má zachladený.
Ja sa ani nečudujem tým vtipom o blbých policajtoch...
Normálne zíram....na základe takejto onačiny odsúdiť dotyčného.
Škoda, že som nevidel video...a hľadať sa mi nechce.
Ale hlavne, že si do poliša kopneme...

P.S.:
Dám nejaké vtipy o predavačkách..o Tescu ?
Ak tam boli psy bez moznosti ukrytu pred priamym slnkom a bez vody, tak to nie je blbec, ale tyran. A je jedno ci je to policajt ci zelena guma, hasic, predavacka, lekar ci politik. Je to hyena.
sito
02.09.19,16:06
K tým policajtom .....minule dali video na svoju oficiálnu stránku na FB...
Ako sa v lete chladí jeden z nich.....kusy ľadu sekal sekerou tak,že ten ľad držal v ruke.
Prvá debilita,mohol si odfakliť ruku.Potom sa ponoril do suda s kusami ľadu,druhá debilita,toto sa robí v zime,nie v lete,veď mohol dostať infarkt.
Mal tam voliéru a psov bez možnosti tieňa,tretia debilita.Ale hlavne,že on sa schladil,hlavne mozog má zachladený.
Ja sa ani nečudujem tým vtipom o blbých policajtoch...
Normálne zíram....na základe takejto onačiny odsúdiť dotyčného.
Škoda, že som nevidel video...a hľadať sa mi nechce.
Ale hlavne, že si do poliša kopneme...

P.S.:
Dám nejaké vtipy o predavačkách..o Tescu ?
Ak tam boli psy bez moznosti ukrytu pred priamym slnkom a bez vody, tak to nie je blbec, ale tyran. A je jedno ci je to policajt ci zelena guma, hasic, predavacka, lekar ci politik. Je to hyena.

Ako čítam, tak by si vodu podala psovi, toho by si netýrala. Človek až po psovi. A keby ťa medveď zožral? :D
buchač
02.09.19,16:29
Zasa sa tu robia predčasné uzávery...ako pred pár dňami, keď tu bol pomaly upálený milionár, čo VRAJ vydrbal sračky do mora.
buchač
02.09.19,16:59
Radšej ateista ako pokrytec

Pápež František sa ešte v roku 2013 zastal ateistov, keď napísal, že sú schopní prijímať morálne rozhodnutia rovnako, ako nábožensky založení ľudia. Namiesto toho, aby sa báli trestu od Boha, totiž počúvajú svoje svedomie.

Začiatkom roka dokonca povedal, že je lepšie byť ateistom než pokryteckým katolíkom. Je podľa neho škandalózne, ak niekto hovorí jednu vec a robí inú. Asi to dobre poznáte. „To je dvojaký život. Sú takí, ktorí hovoria: som zapálený katolík, vždy chodím na omše. Časť z nich by ale mala zároveň hovoriť: môj život je nekresťanský, neplatím svojim zamestnancom dostatočné mzdy, vykorisťujem ľudí, zaoberám sa špinavým biznisom, periem peniaze a vediem dvojaký život,“ povedal.

To, čo naznačil, potvrdzujú aj mnohé štúdie a experimenty. Ateista totiž nie je o nič morálne horší človek ako veriaci. Len veriaci sa svojimi dobrými skutkami rád pochváli a zároveň, keď vidí niečo nemorálne, o to radšej to okomentuje.
Mikae
02.09.19,17:19
potešili malé potulky po Česku ....:D
Mikae
02.09.19,17:21
a ešte ďalšia túlačka:D
lujza.j
02.09.19,18:23
Mnam vatovec...mandlovy sad:)
lujza.j
02.09.19,18:27
Tema...pokuta zo zahranicia alebo podvod....hmm:rolleyes:
misoft
02.09.19,18:31
Tema...pokuta zo zahranicia alebo podvod....hmm:rolleyes:
Myslí si, že sa z toho "vyzuje" - zabúda chlapec na objektívnu zodpovednosť. Oháňajúc sa GDPR bude odľahčený o 5000€ + pokuta (mastná). A ak sa naserkajú, tak ani do Rakúska nebude môcť ísť na aute.
kopretinka
03.09.19,05:43
K tým policajtom .....minule dali video na svoju oficiálnu stránku na FB...
Ako sa v lete chladí jeden z nich.....kusy ľadu sekal sekerou tak,že ten ľad držal v ruke.
Prvá debilita,mohol si odfakliť ruku.Potom sa ponoril do suda s kusami ľadu,druhá debilita,toto sa robí v zime,nie v lete,veď mohol dostať infarkt.
Mal tam voliéru a psov bez možnosti tieňa,tretia debilita.Ale hlavne,že on sa schladil,hlavne mozog má zachladený.
Ja sa ani nečudujem tým vtipom o blbých policajtoch...
Normálne zíram....na základe takejto onačiny odsúdiť dotyčného.
Škoda, že som nevidel video...a hľadať sa mi nechce.
Ale hlavne, že si do poliša kopneme...

P.S.:
Dám nejaké vtipy o predavačkách..o Tescu ?
Vtipy o policajtoch boli dávno......dávno....tesco vtedy ešte u nás neexistovalo.
A to video nie je podvrh,narozdiel od tej fotky výkalov,čo z toho obvinili neprávom majiteľ jachty .
Mne je jedno,dávaj si vtipy,o čom chceš,si myslíš,že ma naserieš? Zaujímavé,že si sa ozval akurát ty,pritom zelených je tu viac.Oni si to totiž nevzťahujú na seba,lebo v každom zamestnaní sa nájdu takí aj onakí.
vicktor
03.09.19,06:19
...ani do Rakúska nebude môcť ísť na aute.
Tam ano, naspat nie.
pavol54
03.09.19,09:10
K tým policajtom .....minule dali video na svoju oficiálnu stránku na FB...
Ako sa v lete chladí jeden z nich.....kusy ľadu sekal sekerou tak,že ten ľad držal v ruke.
Prvá debilita,mohol si odfakliť ruku.Potom sa ponoril do suda s kusami ľadu,druhá debilita,toto sa robí v zime,nie v lete,veď mohol dostať infarkt.
Mal tam voliéru a psov bez možnosti tieňa,tretia debilita.Ale hlavne,že on sa schladil,hlavne mozog má zachladený.
Ja sa ani nečudujem tým vtipom o blbých policajtoch...
Normálne zíram....na základe takejto onačiny odsúdiť dotyčného.
Škoda, že som nevidel video...a hľadať sa mi nechce.
Ale hlavne, že si do poliša kopneme...

P.S.:
Dám nejaké vtipy o predavačkách..o Tescu ?
Vtipy o policajtoch boli dávno......dávno....tesco vtedy ešte u nás neexistovalo.
A to video nie je podvrh,narozdiel od tej fotky výkalov,čo z toho obvinili neprávom majiteľ jachty .
Mne je jedno,dávaj si vtipy,o čom chceš,si myslíš,že ma naserieš? Zaujímavé,že si sa ozval akurát ty,pritom zelených je tu viac.Oni si to totiž nevzťahujú na seba,lebo v každom zamestnaní sa nájdu takí aj onakí.
Vtipy o policajtoch nikdy neboli, všetko je pravda. tých ktorých sa to netýka nech si to nevšímajú. Niektorí nevedia že je to o nich.
buchač
03.09.19,10:01
K tým policajtom .....minule dali video na svoju oficiálnu stránku na FB...
Ako sa v lete chladí jeden z nich.....kusy ľadu sekal sekerou tak,že ten ľad držal v ruke.
Prvá debilita,mohol si odfakliť ruku.Potom sa ponoril do suda s kusami ľadu,druhá debilita,toto sa robí v zime,nie v lete,veď mohol dostať infarkt.
Mal tam voliéru a psov bez možnosti tieňa,tretia debilita.Ale hlavne,že on sa schladil,hlavne mozog má zachladený.
Ja sa ani nečudujem tým vtipom o blbých policajtoch...
Toto video ?
https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/500470480525497/

1. Sekera v ruke, ktorá s ňou vie narábať, nie je debilitou ale šikovnosťou...
2. Preštuduj si niečo o letnom kúpeli v ľade.
3. Vo voliére bol len jeden pes, ďalší (pomenší) dvaja sa mu motali okolo nôh. Furt sa mohli niekde zašiť.
Ale nerátaš s možnosťou, že pes bol vo voliére pre ochranu ostatných (nevedno koľkých), ktorí sa pohybovali po dvore ? Že v inom čase je pustený na voľno a stráži ?

...a tie yebnuté komentáre na Fejse ? Klasika...pes nad človeka !!!
alaya1
03.09.19,12:45
K tým policajtom .....minule dali video na svoju oficiálnu stránku na FB...
Ako sa v lete chladí jeden z nich.....kusy ľadu sekal sekerou tak,že ten ľad držal v ruke.
Prvá debilita,mohol si odfakliť ruku.Potom sa ponoril do suda s kusami ľadu,druhá debilita,toto sa robí v zime,nie v lete,veď mohol dostať infarkt.
Mal tam voliéru a psov bez možnosti tieňa,tretia debilita.Ale hlavne,že on sa schladil,hlavne mozog má zachladený.
Ja sa ani nečudujem tým vtipom o blbých policajtoch...
Toto video ?
https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/500470480525497/

1. Sekera v ruke, ktorá s ňou vie narábať, nie je debilitou ale šikovnosťou...
2. Preštuduj si niečo o letnom kúpeli v ľade.
3. Vo voliére bol len jeden pes, ďalší (pomenší) dvaja sa mu motali okolo nôh. Furt sa mohli niekde zašiť.
Ale nerátaš s možnosťou, že pes bol vo voliére pre ochranu ostatných (nevedno koľkých), ktorí sa pohybovali po dvore ? Že v inom čase je pustený na voľno a stráži ?

...a tie yebnuté komentáre na Fejse ? Klasika...pes nad človeka !!!
Nie pes nad cloveka, ale pes je ziva bytost.!!!!. No ale ked.....
Nandrolon
03.09.19,12:53
K tým policajtom .....minule dali video na svoju oficiálnu stránku na FB...
Ako sa v lete chladí jeden z nich.....kusy ľadu sekal sekerou tak,že ten ľad držal v ruke.
Prvá debilita,mohol si odfakliť ruku.Potom sa ponoril do suda s kusami ľadu,druhá debilita,toto sa robí v zime,nie v lete,veď mohol dostať infarkt.
Mal tam voliéru a psov bez možnosti tieňa,tretia debilita.Ale hlavne,že on sa schladil,hlavne mozog má zachladený.
Ja sa ani nečudujem tým vtipom o blbých policajtoch...
Toto video ?
https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/500470480525497/

1. Sekera v ruke, ktorá s ňou vie narábať, nie je debilitou ale šikovnosťou...
2. Preštuduj si niečo o letnom kúpeli v ľade.
3. Vo voliére bol len jeden pes, ďalší (pomenší) dvaja sa mu motali okolo nôh. Furt sa mohli niekde zašiť.
Ale nerátaš s možnosťou, že pes bol vo voliére pre ochranu ostatných (nevedno koľkých), ktorí sa pohybovali po dvore ? Že v inom čase je pustený na voľno a stráži ?

...a tie yebnuté komentáre na Fejse ? Klasika...pes nad človeka !!!
Nie pes nad cloveka, ale pes je ziva bytost.!!!!. No ale ked.....
To aj mucha!
:-)))))))))))))))
babka - ježibabka
04.09.19,08:18
Včera som sa cestou od p. doktorky zastavila kuknúť malinkého. Krpec jeden krpatý. Ja sa mordujem s dekou na kotúľanie a on z nej utečie. Ale má to odpustené, lebo kuknite ako sa hanbí :D:D:D:D:D
lujza.j
04.09.19,10:09
Iba ja mam divnu poradu?!
Žabinka
04.09.19,11:04
Iba ja mam divnu poradu?!
a čo máš divné, ja nemám nič..:D:---
Tweety
04.09.19,11:08
Iba ja mam divnu poradu?!
a čo máš divné, ja nemám nič..:D:---
Ja mám, nový dizajn je tu, tú tú .
buchač
04.09.19,11:13
Iba ja mam divnu poradu?!
a čo máš divné, ja nemám nič..:D:---
Záleží, na akom zariadení si.
Na klasike nie je nič nové...teda aspoň zatiaľ.
Na mobile je nejaká nová ujovina...
lujza.j
04.09.19,11:54
Iba ja mam divnu poradu?!
a čo máš divné, ja nemám nič..:D:---
Záleží, na akom zariadení si.
Na klasike nie je nič nové...teda aspoň zatiaľ.
Na mobile je nejaká nová ujovina...
Revem..ja furt na mobileé..kukla.som na nt..je po starom...neda sa to dat naspák...pomoooc...ze klasik verzia..nemiesto mobil...
Žabinka
04.09.19,12:23
Iba ja mam divnu poradu?!
a čo máš divné, ja nemám nič..:D:---
Záleží, na akom zariadení si.
Na klasike nie je nič nové...teda aspoň zatiaľ.
Na mobile je nejaká nová ujovina...
Revem..ja furt na mobileé..kukla.som na nt..je po starom...neda sa to dat naspák...pomoooc...ze klasik verzia..nemiesto mobil...
jeminéé, ozaj.. to sa mi vôbec nepáči..:eek: a kde mám šuťák?????
misoft
04.09.19,12:43
Iba ja mam divnu poradu?!
a čo máš divné, ja nemám nič..:D:---
Záleží, na akom zariadení si.
Na klasike nie je nič nové...teda aspoň zatiaľ.
Na mobile je nejaká nová ujovina...
Revem..ja furt na mobileé..kukla.som na nt..je po starom...neda sa to dat naspák...pomoooc...ze klasik verzia..nemiesto mobil...
jeminéé, ozaj.. to sa mi vôbec nepáči..:eek: a kde mám šuťák?????
Dole..... nie vedľa....
Žabinka
04.09.19,12:48
Iba ja mam divnu poradu?!
a čo máš divné, ja nemám nič..:D:---
Záleží, na akom zariadení si.
Na klasike nie je nič nové...teda aspoň zatiaľ.
Na mobile je nejaká nová ujovina...
Revem..ja furt na mobileé..kukla.som na nt..je po starom...neda sa to dat naspák...pomoooc...ze klasik verzia..nemiesto mobil...
jeminéé, ozaj.. to sa mi vôbec nepáči..:eek: a kde mám šuťák?????
Dole..... nie vedľa....
nič dole nemám, žiadny šuťák..
a dokonca som chcela prilepiť sken obrazovky mobilu ako dôkaz, a nemám ani možnosť vložiť obrázok..
misoft
04.09.19,12:51
nič dole nemám, žiadny šuťák..
Otoč mobil..... možno to bude na druhej strane.... :---:---:---

Inak - hore by mali byť tie tri nodky - a tam by sa všetko dalo nastaviť - aj mobilná verzia a tam Šuták by mal byť dole.
Tweety
04.09.19,12:53
nič dole nemám, žiadny šuťák..
Otoč mobil..... možno to bude na druhej strane.... :---:---:---
tiež neviem nijakovsky nájsť v tablete
Žabinka
04.09.19,12:53
obvykle, pri mobilnej verzii dákej stránky, býva niekde naspodu možnosť prepnutia na pc verziu.. aspoň to by som uvítala..:confused:
misoft
04.09.19,12:54
obvykle, pri mobilnej verzii dákej stránky, býva niekde naspodu možnosť prepnutia na pc verziu.. aspoň to by som uvítala..:confused:
...tie tri bodky..... ale je to potom krpaté... mikroskop na to treba.... :D
alaya1
04.09.19,12:55
Tak ta novota na mobile aspon opat znizi pocet uzastnikov tejto stranky. Misoft ziadne bodky nikde nie su ani moznost prepnut na klasicky format ako na inych strankach opat vydarena novota
misoft
04.09.19,12:57
Mrknem sa na to.... zapnem tabličku....
Richard
04.09.19,13:08
Mame to zapnute kvoli testovaniu, pridame prepinac na desktop verziu coskoro.
misoft
04.09.19,13:08
Tak v tablete - Chrome - tri bodky vpravo hore - je tam "Web pre PC" - a ide to ako v počítači.
Ak sa táto možnosť deaktivuje - tak naozaj Šutk je fuč (ale pamätám si, že bol dole).
Tak skúste v tablete, mobile v prehliadači na stránke Porada - vpravo vedľa adresného riadku sú tie tri bodky a tam je aj Web pre PC [] - len treba v tom zozname trochu scrollovať.
Sú to možnosti pre funkcie prehliadača (menu).

Mame to zapnute kvoli testovaniu, pridame prepinac na desktop verziu coskoro.

Prehliadač by sa mal dať aj tak nastaviť na PC verziu stránky - mne to ide prepnúť na mobilnú (bez Šutáku a ostatného) a PC verziu (full ako v PC - všetko je tam).
Žabinka
04.09.19,13:09
tak obrázky som si poslala z mobilu do pc, aby som mohla priložiť..
žiadna možnosť pripnutia prílohy, žiadny šuťák..
buchač
04.09.19,13:16
Mame to zapnute kvoli testovaniu, pridame prepinac na desktop verziu coskoro.

Ja teda neviem, ale niekedy mám dojem, že tie novinky (všeobecne pri aplikáciách) slúžia na to, aby sa realizovali tí ITťáci.
Zvyčajne to skončí ale úplne opačne ako bol pôvodný zámysel...vraj zjednodušenie, no opak je pravdou.
Naposledy som teda riadne íčoval, keď SLSP zaviedla Georga.
Jeden chce urobiť nejaké prevody a zrazu aby absolvoval pomaly školenie.

Takže otázka znie..." Z akého dôvodu je zavádzaná hentá novinka ? "...lebo poznám staršie fóra a fungujú stále v nezmenenej forme...a to k plnej spokojnosti zainteresovaných.
misoft
04.09.19,13:21
Žabík - No ja aj v mobile mám v Chrome tie tri bodky a možnosť prepnúť na PC verziu stránky. Nemáš náhodou Operu?
misoft
04.09.19,13:26
Čo potešilo? Opravil som Whirpoolku :D
Minulý týždeň moja 3/4 perie a odrazu sa zastavila - chyba F06. Googlojem - chyba tachodynama, vodičov, elektromotora, elektroniky.... vyber si :D
Zhodil som bočnicu - kuk na to.... a objednal som nové uhlíky.
Dnes dorazili, vybral som motor, vymenil uhlíky, nahodil motor a pračka frčí. Cena opravy - 16,50 (aj s dobierkou).

V servise by to bolo 50-75€. Plus k tomu dotiahnuť pračku do servisu (nechodia k zákazníkovi).
Tweety
04.09.19,13:31
Tak ja už ju(stránku) mám postarom.
buchač
04.09.19,13:32
obvykle, pri mobilnej verzii dákej stránky, býva niekde naspodu možnosť prepnutia na pc verziu.. aspoň to by som uvítala..:confused:
Ja by som uvítal, aby tu nepísali poniektorí jak blbci.
Zadrbe príspevok na pár riadkov, no ako keby nemal k dispo bodky a čiarky...potom aby to jeden lúštil.
alaya1
04.09.19,13:33
Tak ta novota na mobile aspon opat znizi pocet uzastnikov tejto stranky. Misoft ziadne bodky nikde nie su ani moznost prepnut na klasicky format ako na inych strankach opat vydarena novota
alaya1
04.09.19,13:34
Ja chodim cez chrom a ziadne bodky cez mobil nemam. Pripni sken kde to vidis
Richard
04.09.19,13:38
Mobilna verzia ma zakladnu funkcionalitu.

Pre rozsirenu sa treba prepnut do desktop verzie. Prepinac najdete v paticke stranky pod nazvom "Desktop verzia" (prepinac doladujeme, bude o chvilu nasadeny, ale ak treba da sa prepinat aj v nastaveniach vasho prehliadaca).
Dalej budeme pridavat dolezite stranky/funkcie ako prilohy, profil, sukromne spravy. Menej potrebne a menej vyuzivane funkcie v mobilnej verzii nebudu, rovnako ako aj inde nebyvaju.

Cielom mobilnej verzii je lepsie citanie a pisanie odpovedi na mobile, co je najpouzivanejsou funkciou nasho webu.
buchač
04.09.19,13:41
Tak v tablete - Chrome - tri bodky vpravo hore - je tam "Web pre PC" - a ide to ako v počítači.
...všetko je tam).

Skús na mobile ......a skončil si.
Je tam houno.
Tweety
04.09.19,13:44
Tak v tablete - Chrome - tri bodky vpravo hore - je tam "Web pre PC" - a ide to ako v počítači.
...všetko je tam).

Skús na mobile ......a skončil si.
Je tam houno.
A veru dá sa prepnúť aj v mobile, terazky som si to prepla tak, ako aj v tablete.
lujza.j
04.09.19,13:45
Jupiiii...jupiiii:D
misoft
04.09.19,13:51
....................Pripni sken kde to vidis
Pripínam. 1.červené označené, 2. voľby, 3. voľba Web pre PC
buchač
04.09.19,13:52
Doteraz nešlo...ale toho preklikávania...no amen.
Dokonca do Chromého ma to šmarilo...no amen tma.
misoft
04.09.19,13:53
Tak v tablete - Chrome - tri bodky vpravo hore - je tam "Web pre PC" - a ide to ako v počítači.
...všetko je tam).

Skús na mobile ......a skončil si.
Je tam houno.
Nie "je tam houno" - je to na houno.....
P.S. Mne to funguje v mobile i tablete - buď som dobrý, alebo mám hlúpe mobilné zariadenia :D:D:D
bettylou
04.09.19,14:15
Iba ja mam divnu poradu?!
a čo máš divné, ja nemám nič..:D:---

minule bola u starej blažkovej divná betty :D:D:D:D
Žabinka
04.09.19,14:40
Iba ja mam divnu poradu?!
a čo máš divné, ja nemám nič..:D:---
minule bola u starej blažkovej divná betty :D:D:D:D
:D:D:D to je pekné, divná betty..
misoft
04.09.19,14:41
Pche.... mne sa zdá, že tu na Porade sú divní všetci skalní a starí a normálni sú tí, ktorí sa ozvú raz za X rokov a potom TROLLovia.
alaya1
04.09.19,14:49
....................Pripni sken kde to vidis
Pripínam. 1.červené označené, 2. voľby, 3. voľba Web pre PC
Dik. O tych bodkach viem ale nikdy som to tam nedocitala do konca.:). Myslela som, ze mas este bodky naviac:) Ale v PC verzii je to tiez na
... mne sa to zasekava, sutak lieta. Takze na prd.
Žabinka
04.09.19,14:53
Mobilna verzia ma zakladnu funkcionalitu.

Pre rozsirenu sa treba prepnut do desktop verzie. Prepinac najdete v paticke stranky pod nazvom "Desktop verzia" (prepinac doladujeme, bude o chvilu nasadeny, ale ak treba da sa prepinat aj v nastaveniach vasho prehliadaca).
Dalej budeme pridavat dolezite stranky/funkcie ako prilohy, profil, sukromne spravy. Menej potrebne a menej vyuzivane funkcie v mobilnej verzii nebudu, rovnako ako aj inde nebyvaju.

Cielom mobilnej verzii je lepsie citanie a pisanie odpovedi na mobile, co je najpouzivanejsou funkciou nasho webu.
a pridavanie obrazkov patrí medzi menej
potrebné funkcie, či to sa ešte opraví..
misoft
04.09.19,14:56
Choď na to cez verziu pre PC - tam by to malo fungovať. I keď budeš asi potrebovať mikroskop :D, aby si videla......
alaya1
04.09.19,14:58
Choď na to cez verziu pre PC - tam by to malo fungovať. I keď budeš asi potrebovať mikroskop :D, aby si videla......
Tebe neseka ked rolujes stranku v PC verzii?
misoft
04.09.19,15:02
Nevšimol som si... ale nerolujem ako na formule 1 - pekne pomaličky.

Ale v tej verzii sa prenáša a načítava väčší objem dát.
Nandrolon
04.09.19,15:08
Choď na to cez verziu pre PC - tam by to malo fungovať. I keď budeš asi potrebovať mikroskop :D, aby si videla......
Tebe neseka ked rolujes stranku v PC verzii?
Nam neseka, nemame sunty s nahryznutym jablkom. :-)
Žabinka
04.09.19,15:11
ja stále nemám pc verziu..
buchač
04.09.19,15:12
Nam neseka, nemame sunty s nahryznutym jablkom. :-)
Doplním...že firemné šunty.
misoft
04.09.19,15:13
Nam neseka, nemame sunty s nahryznutym jablkom. :-)
:D:D:D
Mne ktosi povedal, že mám tiež šunt.... iLike X5 (za necelých 50€ - v akcii), ale ide rýchlo. Inak iLike = Akai https://en.wikipedia.org/wiki/Akai - to len tak - na okraj....
Žabinka
04.09.19,15:14
a prečo mi stále svieti notifikácia že niekto odpovedal na môj komentár aj keď som sa už pozrela kto..
Žabinka
04.09.19,16:41
bola som v pc verzii, klikla som v niektorej téme na odpovedať, a šuplo ma do mobilnej verzie.. ešte to má vééľa múch..
sito
04.09.19,16:44
Z toho si nič nerob, to je vylepšenie, ale v prospech koho? :D
alaya1
04.09.19,16:45
Choď na to cez verziu pre PC - tam by to malo fungovať. I keď budeš asi potrebovať mikroskop :D, aby si videla......
Tebe neseka ked rolujes stranku v PC verzii?
Nam neseka, nemame sunty s nahryznutym jablkom. :-) Ja ma samsung S10 plus.
babka - ježibabka
04.09.19,16:51
Načo vymýšľate novoty? Ja mám môj starý počítač a som spokojná. Nemám mobil, nemám tabletku, môžem pekne kukať Poradku...... Trálalalala, lálálala, lálá, lalá, la la
sito
04.09.19,16:55
To my nie, to ON ... ! :D
sito
04.09.19,16:58
Včera som sa cestou od p. doktorky zastavila kuknúť malinkého. Krpec jeden krpatý. Ja sa mordujem s dekou na kotúľanie a on z nej utečie. Ale má to odpustené, lebo kuknite ako sa hanbí :D:D:D:D:D

https://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=162662&d=1567588686
https://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=162663&d=1567588686

A možno sa nehanbí? Možno, uf, och to je drina. :);)
babka - ježibabka
04.09.19,17:00
Včera som sa cestou od p. doktorky zastavila kuknúť malinkého. Krpec jeden krpatý. Ja sa mordujem s dekou na kotúľanie a on z nej utečie. Ale má to odpustené, lebo kuknite ako sa hanbí :D:D:D:D:D

https://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=162662&d=1567588686
https://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=162663&d=1567588686

A možno sa nehanbí? Možno, uf, och to je drina. :);)
No aj to je možné, lebo je ešte maličký 9 mesiačikov
Richard
04.09.19,17:03
bola som v pc verzii, klikla som v niektorej téme na odpovedať, a šuplo ma do mobilnej verzie.. ešte to má vééľa múch.. to si isla cez funkciu prehliadaca, tereba sa stazovat u nich :)
Richard
04.09.19,17:04
Prepínač na desktop verziu a späť je už nasadený v pätičke stránky.
Richard
04.09.19,17:10
Ok pozriem, klikni na logo a pojde to.
sito
04.09.19,17:12
Včera som sa cestou od p. doktorky zastavila kuknúť malinkého. Krpec jeden krpatý. Ja sa mordujem s dekou na kotúľanie a on z nej utečie. Ale má to odpustené, lebo kuknite ako sa hanbí :D:D:D:D:D

https://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=162662&d=1567588686
https://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=162663&d=1567588686

A možno sa nehanbí? Možno, uf, och to je drina. :);)
No aj to je možné, lebo je ešte maličký 9 mesiačikov

Ale už robí pokroky a čo nevidieť bude robiť aj kroky. Poznám to, robil som takému óperku, Davidkovi, ten už ani plienku nenosí, ani na noc, vzoprel sa, povedal mamke, že ju nechce, starší brat ju tiež nemá. :D
alaya1
04.09.19,17:15
Ok pozriem, klikni na logo a pojde to. ked kliknem na logo hodi ma opat do mobilnej verzie
Richard
04.09.19,17:18
Ano, pockajte skusame co robi prvu chybu tak je to rozhasene..
lujza.j
04.09.19,17:19
Načo vymýšľate novoty? Ja mám môj starý počítač a som spokojná. Nemám mobil, nemám tabletku, môžem pekne kukať Poradku...... Trálalalala, lálálala, lálá, lalá, la la
Babik ja mam stary mobil... zas...moji furt nechces si kupit novy..neé...naco zatal ide....mam ho sice" otejpovany"-omotana lepiaca paska :D odliepa sa mi display
Fotit nefotim..neviem
Žabinka
04.09.19,17:29
bola som v pc verzii, klikla som v niektorej téme na odpovedať, a šuplo ma do mobilnej verzie.. ešte to má vééľa múch.. to si isla cez funkciu prehliadaca, tereba sa stazovat u nich :)
tomuto nerozumiem.. som na mobile v pc verzii a prehodí sa mi to samé pri odpovedaní do mobilnej verzie.. mám chrome v mobile.. treba niečo prestaviť, alebo čo..
Richard
04.09.19,18:00
Uz by to malo byt ok
veronikasad
04.09.19,18:12
Uz by to malo byt ok

V tablete sú v plnej verzii strasne male pismena , daju sa zväčšiť len priblizenim. To uz tak zostane?
veronikasad
04.09.19,18:15
Uz by to malo byt ok

V tablete sú v plnej verzii strasne male pismena , daju sa zväčšiť len priblizenim. To uz tak zostane?
Zvacsili sa po kliknuti cez tri bodky vpravo hore po zakliknuti verzia stránky pre pocitace - uz sú zase male. Vacsie pismo je len pri písaní textu
Žabinka
04.09.19,18:27
Uz by to malo byt ok
áno, teraz je to v poriadku..
avalik
04.09.19,19:13
Ano, pockajte skusame co robi prvu chybu tak je to rozhasene..

ako si natrvalo zrusim mobilnu verziu, bez toho aby som sa musela preklikavat cez tri bodky?
buchač
04.09.19,19:32
Ano, pockajte skusame co robi prvu chybu tak je to rozhasene..

ako si natrvalo zrusim mobilnu verziu, bez toho aby som sa musela preklikavat cez tri bodky?
Kúp si Nokiu 3310...;) :D :D :D
Žabinka
04.09.19,19:36
Ano, pockajte skusame co robi prvu chybu tak je to rozhasene..

ako si natrvalo zrusim mobilnu verziu, bez toho aby som sa musela preklikavat cez tri bodky?
ja nemám tri bodky.. prečo nemám tri bodky? ja nie som naša? :D
alaya1
04.09.19,20:42
Ano, pockajte skusame co robi prvu chybu tak je to rozhasene..

ako si natrvalo zrusim mobilnu verziu, bez toho aby som sa musela preklikavat cez tri bodky?
ja nemám tri bodky.. prečo nemám tri bodky? ja nie som naša? :D
Tie 3 bodky su aspon u mna tam, kde ty mas tu cervenu sipku na tvojom skene
https://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=162666&d=1567606170
avalik
05.09.19,04:30
Ano, pockajte skusame co robi prvu chybu tak je to rozhasene..

ako si natrvalo zrusim mobilnu verziu, bez toho aby som sa musela preklikavat cez tri bodky?
Kúp si Nokiu 3310...;) :D :D :D

ako to vyriesi prepinanie zobrazenia? ... ak to mal byt pokus o vtip, tak velmi trapny
buchač
05.09.19,05:52
Ano, pockajte skusame co robi prvu chybu tak je to rozhasene..

ako si natrvalo zrusim mobilnu verziu, bez toho aby som sa musela preklikavat cez tri bodky?
Kúp si Nokiu 3310...;) :D :D :D

ako to vyriesi prepinanie zobrazenia? ... ak to mal byt pokus o vtip, tak velmi trapny

Amen s takými vážnymi (poniektorými) účtovníčkami...zasa mi to potvrdilo, že žijete len v ríši čísel. To už na cintoríne je veselšie.

Ako to vyrieši ?
Kuwa, ma neondi...šak jasné, že nijako.
...a tie novoty ? Ako som už povedal, tak sú na dve veci...aby sa ITáci realizovali a na hovno.
Richard vraví, že ... " Cielom mobilnej verzii je lepsie citanie a pisanie odpovedi na mobile, co je najpouzivanejsou funkciou nasho webu. "
Ak niekto sedí v kancli (doma), tak pracuje na mobile a nie na PC ? Nazvem pravým výrazom...taký jedinec proste nie je normálny, je prepnutý.


Capisci ?
buchač
05.09.19,06:07
vicktor
05.09.19,06:33
Pobavil som sa citanim problemu Pokuta v Rakusku a Strata casu. :D
alaya1
05.09.19,09:57
buchač
05.09.19,10:06
Dovrecka Peter • pred 4 hodinami

bulvárny titulok, nicotný obsah
korela
05.09.19,10:08
Podnikanie na Slovensku....je nutné otvoriť linky a porovnať ceny.

Slovensk šopa 27.99€ 14.99€
UŠETRITE - 46%
https://vigoshop.sk/top/sk_cliptex/?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign&fbclid=IwAR2k-VHWUUiPSQqB9d2BZ-_h014EXAQ3BZ8Wr3z7Aevp22bOaj0v5ilqQSI

Čína od US $0.75
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=200004795&initiative_id=AS_20190904230258&SearchText=cliptex&switch_new_app=y


Choré...
Na prvý pohľad, ale všetko má svoju réžiu.
Vždy sa vravievalo, že obchod vynáša najlepšie. :-)
Dnes to však už neplatí ako kedysi.
korela
05.09.19,10:09
Na takýto projekt myslím cca 30 rokov. Už je na svete, objavila som ho na Bonami.
https://jedenrodic.sk/
buchač
05.09.19,10:32
Na prvý pohľad, ale všetko má svoju réžiu.
Vždy sa vravievalo, že obchod vynáša najlepšie. :-)
Dnes to však už neplatí ako kedysi.
To vážne ? Na jednej strane aj beriem, na strane druhej ani veľmi nie.

Ja to vidím asi takto...konkrétne ten upevňovák na mobil vyjde v najlacnejšej verzii ani nie 1 (JEDNO) euro. DPH a clo sa platí od určitej výšky.
Objedná si zo 20 ks a fertig.
Tu si nahodí marže, odvedie štátu náležité a fertig po druhý krát.
avalik
05.09.19,10:38
Ano, pockajte skusame co robi prvu chybu tak je to rozhasene..

ako si natrvalo zrusim mobilnu verziu, bez toho aby som sa musela preklikavat cez tri bodky?
Kúp si Nokiu 3310...;) :D :D :D

ako to vyriesi prepinanie zobrazenia? ... ak to mal byt pokus o vtip, tak velmi trapny

Amen s takými vážnymi (poniektorými) účtovníčkami...zasa mi to potvrdilo, že žijete len v ríši čísel. To už na cintoríne je veselšie.

Ako to vyrieši ?
Kuwa, ma neondi...šak jasné, že nijako.
...a tie novoty ? Ako som už povedal, tak sú na dve veci...aby sa ITáci realizovali a na hovno.
Richard vraví, že ... " Cielom mobilnej verzii je lepsie citanie a pisanie odpovedi na mobile, co je najpouzivanejsou funkciou nasho webu. "
Ak niekto sedí v kancli (doma), tak pracuje na mobile a nie na PC ? Nazvem pravým výrazom...taký jedinec proste nie je normálny, je prepnutý.


Capisci ?

a ty sa co navazas do uctovnicok, co s tym maju uctovnicky? ked sa nudis tak si najdi inu aktivitu ako vyryvanie na porade ... laskavo si moje prispevky nevsimaj
buchač
05.09.19,10:50
a ty sa co navazas do uctovnicok, co s tym maju uctovnicky? ked sa nudis tak si najdi inu aktivitu ako vyryvanie na porade ... laskavo si moje prispevky nevsimaj
Lebo sa mi chce ! - navážať.
alaya1
05.09.19,10:52
Dovrecka Peter • pred 4 hodinami

bulvárny titulok, nicotný obsah

ak citujes, davaj uvodzovky !!

Nazor jedneho bezvyznamneho nicku.
alaya1
05.09.19,10:53
a ty sa co navazas do uctovnicok, co s tym maju uctovnicky? ked sa nudis tak si najdi inu aktivitu ako vyryvanie na porade ... laskavo si moje prispevky nevsimaj
Lebo sa mi chce ! - navážať.

Pocuj Buchac- - ak chces, odpovedz pravdivo. Ty si aj ako pan J....... takyto ako sa tu prezentujes aj v realnom zivote?
buchač
05.09.19,11:12
Dovrecka Peter • pred 4 hodinami
bulvárny titulok, nicotný obsah
ak citujes, davaj uvodzovky !!
Nazor jedneho bezvyznamneho nicku.
Pri najbližšej príležitosti ti to šmarím do pľacu....ale myslím si, že úvodzovky neboli potrebné, je to jasné z prvého pohľadu.

Sú Aktuality a Pluska bulvár ? SÚ !
Ten článok ani nerozoberám...Bóóóóže...holt, stalo sa...jeden trafil druhého...lebo nedodržal bezpečnostné predpisy so zaobchádzaním so zbraňou, jasné jak facka.
No pre bulvár správa jak hrom a budú to rozoberať zo tri dni...
buchač
05.09.19,11:19
Pocuj Buchac- - ak chces, odpovedz pravdivo. Ty si aj ako pan J....... takyto ako sa tu prezentujes aj v realnom zivote?

Myslíš na to vyrývanie, podpichovanie ....? Nemám problém odpovedať.
Prečo by som nemal byť rovnaký ? Možno som ešte horší..tu je len moje slabšie ja.

Či niekto uverí alebo nie (čo mi je úplne jedno), tak po osobnom stretnutí viacero jedincov zmenilo svoj názor na moju maličkosť.
misoft
05.09.19,11:28
.................
Ten článok ani nerozoberám...Bóóóóže...holt, stalo sa...jeden trafil druhého...lebo nedodržal bezpečnostné predpisy so zaobchádzaním so zbraňou, jasné jak facka.
No pre bulvár správa jak hrom a budú to rozoberať zo tri dni...
Tri dni? NIE! Týždeň......:D:D:D
alaya1
05.09.19,11:33
Pocuj Buchac- - ak chces, odpovedz pravdivo. Ty si aj ako pan J....... takyto ako sa tu prezentujes aj v realnom zivote?

Myslíš na to vyrývanie, podpichovanie ....? Nemám problém odpovedať.
Prečo by som nemal byť rovnaký ? Možno som ešte horší..tu je len moje slabšie ja.

Či niekto uverí alebo nie (čo mi je úplne jedno), tak po osobnom stretnutí viacero jedincov zmenilo svoj názor na moju maličkosť.

Tak teda, ak to bolo nepriame pozvanie na stretko- porozmyslam :) :) :) :) :) :)...
alaya1
05.09.19,12:04
Tak ako som porusila etiketu porady prispevkom - Ked citujes, pouzi uvodzovky.- ked je vymazany.

Idem ta het, ale tusim odkial vietor fuka.
misoft
05.09.19,12:04
Od severu :D:D:D
sito
05.09.19,12:05
Pocuj Buchac- - ak chces, odpovedz pravdivo. Ty si aj ako pan J....... takyto ako sa tu prezentujes aj v realnom zivote?

Myslíš na to vyrývanie, podpichovanie ....? Nemám problém odpovedať.
Prečo by som nemal byť rovnaký ? Možno som ešte horší..tu je len moje slabšie ja.

Či niekto uverí alebo nie (čo mi je úplne jedno), tak po osobnom stretnutí viacero jedincov zmenilo svoj názor na moju maličkosť.

Tak teda, ak to bolo nepriame pozvanie na stretko- porozmyslam :) :) :) :) :) :)...

:D:D:D neváhaj, hneď sa na cestu daj! :D
kopretinka
05.09.19,19:35
Prečo tu je zase všetko vymazané??? Z dôvodu mimo témy? Šak toto je kaviareň,všetko v nej je mimo témy,veď na to je určená!
Terezia13
05.09.19,19:40
:cool:
kopretinka
05.09.19,20:03
Úžasné,tieto novoty:mad::mad::mad:
Furt to musím prepínať na desktop.V mobilnej verzii je to O T R A S N É.
Ďalší dôvod sem nechodiť
alaya1
06.09.19,08:06
Zaujalo

Za týmto záberom z Univerzity v Toronte sa skrýva jeden z najsilnejších príbehov histórie. Na snímke z roku 1929 vezú dieťa na ošetrovňu, kde malo spolu s inými čakať v diabetickej kóme na smrť. Do miestnosti plnej detí a ich nešťastných rodičov však vstúpili vedci Dr. Frederic Banting a Dr. Charles H. Best. Každému dieťaťu pichli injekciu s látkou, ktorú objavili. Bol to inzulín. O krátky čas sa všetky deti z kómy postupne prebrali. Miestnosť smrti a smútku sa tak stala miestom radosti a nádeje pre všetkých diabetikov na svete.https://scontent.fbts2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69391209_2411253145622363_8206339285993914368_n.jp g?_nc_cat=1&_nc_oc=AQkm6t2vwYM4MJDOIWLrOx-wKXwjnGpAwVrs4rTfr0qOLhxG7HBTf09o66lRSJwlsBg&_nc_ht=scontent.fbts2-1.fna&oh=f60375a7d2804178cf1dfd1959cb4a53&oe=5E10ECCA
vicktor
06.09.19,08:25
"na základe zákona si neželá, aby jej tvár a rovnako tak identita jej príbuzných nebola zverejňovaná v médiách" :)
Tweety
06.09.19,08:28
Nandrolon
06.09.19,08:38
Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
Tweety
06.09.19,09:05
Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
To sa tu niečo pototo, nevedela som pridať, upraviť pôvodný ... Tak som potom dala celkom iný. Ale podstata zostala. Myslím si, že moje a jej mazanie má úplne iný rozmer.
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/kocnerova-opicka-spravila-prvy-krok-chce-jankovska-schovat-pred-vsetkymi
korela
06.09.19,10:57
Zaujalo

Za týmto záberom z Univerzity v Toronte sa skrýva jeden z najsilnejších príbehov histórie. Na snímke z roku 1929 vezú dieťa na ošetrovňu, kde malo spolu s inými čakať v diabetickej kóme na smrť. Do miestnosti plnej detí a ich nešťastných rodičov však vstúpili vedci Dr. Frederic Banting a Dr. Charles H. Best. Každému dieťaťu pichli injekciu s látkou, ktorú objavili. Bol to inzulín. O krátky čas sa všetky deti z kómy postupne prebrali. Miestnosť smrti a smútku sa tak stala miestom radosti a nádeje pre všetkých diabetikov na svete.https://scontent.fbts2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69391209_2411253145622363_8206339285993914368_n.jp g?_nc_cat=1&_nc_oc=AQkm6t2vwYM4MJDOIWLrOx-wKXwjnGpAwVrs4rTfr0qOLhxG7HBTf09o66lRSJwlsBg&_nc_ht=scontent.fbts2-1.fna&oh=f60375a7d2804178cf1dfd1959cb4a53&oe=5E10ECCA

Táto udalosť stojí za pozornosť.
korela
06.09.19,11:10
Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
To sa tu niečo pototo, nevedela som pridať, upraviť pôvodný ... Tak som potom dala celkom iný. Ale podstata zostala. Myslím si, že moje a jej mazanie má úplne iný rozmer.
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/kocnerova-opicka-spravila-prvy-krok-chce-jankovska-schovat-pred-vsetkymi

Ak má na to právo aj zo zákona, tak sa jej nečudujem, rovnako ako členom jej rodiny. Nemožno jej zazlievať, s kým sa v súkromí fotografovala. Nemuseli to plátky zverejňovať.
Prípad nie je dovyšetrovaný.
Nech hodí kameňom ten, kto je bez bez viny, vrátane novinárov. Ukameňovali by sa navzájom.
To, čo sa tu v súčasnosti deje, vo mne vytvára obrovský hnus.
Pritom podstatné veci z politického a mediálneho sveta, o ktorých by verejnosť mala vedieť, sa na svetlo nedostane.
Zásterky, odpútavanie pozornosti voličov, vytváranie kultu osobnosti - to im ide veľmi dobre.
Min.desať rokov malo byť každému Slovákovi jasné, o čo v tejto republike ide a kam to všetko smeruje. Možno si to uvedomia v poslednej minúte, bude však už neskoro. Už je aj tak neskoro.
pavol54
06.09.19,12:34
Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
To sa tu niečo pototo, nevedela som pridať, upraviť pôvodný ... Tak som potom dala celkom iný. Ale podstata zostala. Myslím si, že moje a jej mazanie má úplne iný rozmer.
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/kocnerova-opicka-spravila-prvy-krok-chce-jankovska-schovat-pred-vsetkymi

Ak má na to právo aj zo zákona, tak sa jej nečudujem, rovnako ako členom jej rodiny. Nemožno jej zazlievať, s kým sa v súkromí fotografovala. Nemuseli to plátky zverejňovať.
Prípad nie je dovyšetrovaný.
Nech hodí kameňom ten, kto je bez bez viny, vrátane novinárov. Ukameňovali by sa navzájom.
To, čo sa tu v súčasnosti deje, vo mne vytvára obrovský hnus.
Pritom podstatné veci z politického a mediálneho sveta, o ktorých by verejnosť mala vedieť, sa na svetlo nedostane.
Zásterky, odpútavanie pozornosti voličov, vytváranie kultu osobnosti - to im ide veľmi dobre.
Min.desať rokov malo byť každému Slovákovi jasné, o čo v tejto republike ide a kam to všetko smeruje. Možno si to uvedomia v poslednej minúte, bude však už neskoro. Už je aj tak neskoro.
podľa hesla. "zlodej kričí chyťte zlodeja", DNES skutoční a dokázaní Kočnerovi spolupracovníci kričia "aha toto je kočnerov spolupracovník odstráňte ho"
misoft
06.09.19,13:05
Hmmmm... to ako za "boxera"... tiež mal len jednu Corsičku....
bjuty smis
06.09.19,14:09
Pekne tie smeracke curvy zenieme:)))
pavol54
06.09.19,18:03
Pekne tie smeracke curvy zenieme:)))
bolo 5 gramov bieleho dizajnu?
bjuty smis
06.09.19,18:35
Pekne tie smeracke curvy zenieme:)))
bolo 5 gramov bieleho dizajnu?
ty tu trepeš ako po 50 g...
policia, súdy smerácke
generalny prokurátor úkolovaný smerákom kočnerom
a ty tu stále svoje......

ale nech je po tvojom...tak teda .neodstúpil fico, kalinák, gašpar, hraško, krajmer, stromček, vanek, jankovská, ten blbý hasič.....atd..
Nandrolon
07.09.19,05:09
Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
To sa tu niečo pototo, nevedela som pridať, upraviť pôvodný ... Tak som potom dala celkom iný. Ale podstata zostala. Myslím si, že moje a jej mazanie má úplne iný rozmer.
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/kocnerova-opicka-spravila-prvy-krok-chce-jankovska-schovat-pred-vsetkymi

Ak má na to právo aj zo zákona, tak sa jej nečudujem, rovnako ako členom jej rodiny. Nemožno jej zazlievať, s kým sa v súkromí fotografovala. Nemuseli to plátky zverejňovať.
Prípad nie je dovyšetrovaný.
Nech hodí kameňom ten, kto je bez bez viny, vrátane novinárov. Ukameňovali by sa navzájom.
To, čo sa tu v súčasnosti deje, vo mne vytvára obrovský hnus.
Pritom podstatné veci z politického a mediálneho sveta, o ktorých by verejnosť mala vedieť, sa na svetlo nedostane.
Zásterky, odpútavanie pozornosti voličov, vytváranie kultu osobnosti - to im ide veľmi dobre.
Min.desať rokov malo byť každému Slovákovi jasné, o čo v tejto republike ide a kam to všetko smeruje. Možno si to uvedomia v poslednej minúte, bude však už neskoro. Už je aj tak neskoro.



Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
To sa tu niečo pototo, nevedela som pridať, upraviť pôvodný ... Tak som potom dala celkom iný. Ale podstata zostala. Myslím si, že moje a jej mazanie má úplne iný rozmer.
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/kocnerova-opicka-spravila-prvy-krok-chce-jankovska-schovat-pred-vsetkymi

Ak má na to právo aj zo zákona, tak sa jej nečudujem, rovnako ako členom jej rodiny. Nemožno jej zazlievať, s kým sa v súkromí fotografovala. Nemuseli to plátky zverejňovať.
Prípad nie je dovyšetrovaný.
Nech hodí kameňom ten, kto je bez bez viny, vrátane novinárov. Ukameňovali by sa navzájom.
To, čo sa tu v súčasnosti deje, vo mne vytvára obrovský hnus.
Pritom podstatné veci z politického a mediálneho sveta, o ktorých by verejnosť mala vedieť, sa na svetlo nedostane.
Zásterky, odpútavanie pozornosti voličov, vytváranie kultu osobnosti - to im ide veľmi dobre.
Min.desať rokov malo byť každému Slovákovi jasné, o čo v tejto republike ide a kam to všetko smeruje. Možno si to uvedomia v poslednej minúte, bude však už neskoro. Už je aj tak neskoro.
Tu by som si dovolil dosť nesúhlasiť.
Ak raz niečo uverejní verejne, teda účel je taký, aby to tá verejnosť videla, je to už navždy verejné, dokonca si nie som istý, či na to nezískava aj nejakú licenciu/práva daná spoločnosť, napr. facebook.
Ak raz sa chválim fotkami, ako si luxusne žijem, zbytočne už budem zo seba robiť chudáka, nakoľko fotky kolujú netom.
Tým kameňom by som si kľudne hodil, ale nie do Jankovskej, lebo jej fandím, aj keď nie som smerák. Má gule väčšie ako akýkoľvek chlap.
Čo ak Kočner písal aj o Korele, že je korela, alebo o Nandrolonovi, že je neviemčo?
Sex s hocikým nie je právne zakázaný, takže aj keď verím, že tá "opička" mohla v jeho posteli byť, prečo by mala odstupovať a neviem čo ešte?
Čo potom Kollár, najlepší Bašternákov kámoš a bývalý mafiánsky "štartér" Žaluďa???
Čo Sulík, ktorý rokoval s Kočnerom o generálnom prokurátorovi? Však za to by kedysi dostal doživotie, ak nie trest smrti za vlastizradu.
O týchto nič? Iba o Smere? Ak by bolo zrušené ĽSNS, dávam prísľub, že volím prvýkrát Smer.
Tweety
07.09.19,06:44
misoft
07.09.19,07:56
Ani nie - začne sa to ZAUZĽOVAŤ!
bjuty smis
07.09.19,08:25
nandrolon, nikto nikoho nekameňuje za to, že sa s ním stretával, alebo si len písal

tweety ti dala link, prečo musela odstúpiť.....

a mafiánska sudkyňa má toho na rováši oveľa viac...tu to pekne zhrnul . murín, mimochodom elitný ficov riťolez
https://gumurin.blog.pravda.sk/2019/09/02/r-fico-sa-zblaznil/

že budeš voliť smer je jasné....mazureka ti vykopli, kotletov do volieb rozpustia
a náckovia mali vždy najbližšie ku komunistom...
Nandrolon
07.09.19,13:37
Myslis, ze demokraticki fasisti zrusia LSNS???
pavol54
07.09.19,16:57
Pekne tie smeracke curvy zenieme:)))
bolo 5 gramov bieleho dizajnu?
ty tu trepeš ako po 50 g...
policia, súdy smerácke
generalny prokurátor úkolovaný smerákom kočnerom
a ty tu stále svoje......

ale nech je po tvojom...tak teda .neodstúpil fico, kalinák, gašpar, hraško, krajmer, stromček, vanek, jankovská, ten blbý hasič.....atd..
Za lipšicovho ministrovania som prehral súd kvôli novému autu s 30 vážnymi závadami, to už vtedy vedela sudkyňa že je smeráčka?
babka - ježibabka
08.09.19,09:38
Zrána pršalo, teraz je pod mračnom, čakajú ma na humne broskyne a stolček posuň sa.
buchač
08.09.19,12:16
Najvyšší súd čaká v pondelok duel troch žien. Jana Bajánková, Soňa Mesiarkinová a Ivetta Macejková zabojujú pred členmi Súdnej rady o post predsedníčky súdu. Člen Súdnej rady Dušan Čimo očakáva vyrovnaný výsledok všetkých kandidátok.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/525087-zhodnu-sa-sudcovia-na-sefovi-najvyssieho-sudu/

- mali odovzdať mobilné telefóny
- preveriť daňové priznania
- zistiť majetkové pomery
- posúdiť rodinné pomery
- atď
lujza.j
08.09.19,12:50
Telefony uz vsetci vymenili:D
sito
08.09.19,13:22
Harabín nestihol, tak to vzdal. :D
korela
08.09.19,14:29
To sa ti iba zdá.
sito
08.09.19,14:46
Na toho najvyššieho, to ... :D
korela
08.09.19,14:54
Čo sa popísalo v zahraničí.

Slovenský Róm v Británii: Doma sme nenávidení bielymi
https://www.aktuality.sk/clanok/243259/slovensky-rom-v-britanii-doma-sme-nenavideni-bielymi/

Ďalšie hlasy z Británie: Slovenskí Rómovia zmeňte svoju kultúru, odkazuje bývalý britstký minister vnútra
https://www.aktuality.sk/clanok/240028/dalsie-hlasy-z-britanie-slovenski-romovia-zmente-svoju-kulturu-odkazuje-byvaly-premier/
Terezia13
08.09.19,18:10
BXLmiami
09.09.19,04:50
Pekne tie smeracke curvy zenieme:)))
bolo 5 gramov bieleho dizajnu?
ty tu trepeš ako po 50 g...
policia, súdy smerácke
generalny prokurátor úkolovaný smerákom kočnerom
a ty tu stále svoje......

ale nech je po tvojom...tak teda .neodstúpil fico, kalinák, gašpar, hraško, krajmer, stromček, vanek, jankovská, ten blbý hasič.....atd..
Pekne to čistíte,ano.Ale neponúkate alternatívu.Neviem ku ktorej partaji patríš,ale opozícia neponúka alternatívu.
vicktor
09.09.19,07:37
Slovenskí Rómovia zmeňte svoju kultúru, odkazuje bývalý britstký minister vnútra
Vsak to je rasista ako Mazurek. A mimovladky su ticho...
bjuty smis
09.09.19,08:26
Pekne tie smeracke curvy zenieme:)))
bolo 5 gramov bieleho dizajnu?
ty tu trepeš ako po 50 g...
policia, súdy smerácke
generalny prokurátor úkolovaný smerákom kočnerom
a ty tu stále svoje......

ale nech je po tvojom...tak teda .neodstúpil fico, kalinák, gašpar, hraško, krajmer, stromček, vanek, jankovská, ten blbý hasič.....atd..
Pekne to čistíte,ano.Ale neponúkate alternatívu.Neviem ku ktorej partaji patríš,ale opozícia neponúka alternatívu.
ked nevidíš alternatívu k tomu, čo tu napáchal fico, tak ja ti určite už neporadím....
BXLmiami
09.09.19,08:30
No ale mal by si.Postavte konečne niekoho,za koho by sa dala zdvihnúť ruka.Lebo zatiaľ to vyzerá tak,že Smer voľby vyhrá.
pavol54
09.09.19,08:33
Čo sa popísalo v zahraničí.

Slovenský Róm v Británii: Doma sme nenávidení bielymi
https://www.aktuality.sk/clanok/243259/slovensky-rom-v-britanii-doma-sme-nenavideni-bielymi/

Ďalšie hlasy z Británie: Slovenskí Rómovia zmeňte svoju kultúru, odkazuje bývalý britstký minister vnútra
https://www.aktuality.sk/clanok/240028/dalsie-hlasy-z-britanie-slovenski-romovia-zmente-svoju-kulturu-odkazuje-byvaly-premier/
Že v tom nevidí ruskú stopu, ale zrovna na nás Slovákov rasista jeden nech navalia libry a neriešia, my im u nás podľa ich móresov deti tiež môžeme pobrať
Nandrolon
09.09.19,09:01
No ale mal by si.Postavte konečne niekoho,za koho by sa dala zdvihnúť ruka.Lebo zatiaľ to vyzerá tak,že Smer voľby vyhrá.
Ťažko niekoho postavia, keď ich najväčšie esá sú hotentóti - Truban, Beblavý, Kiska. Z hovna bič neupletieš.
vicktor
09.09.19,09:36
zatiaľ to vyzerá tak,že Smer voľby vyhrá.
Zatial podla prieskumov je Smer prvy, ale to bude Pyrhovo vitazstvo. SNS statilo. Most tiez (mozno ani nepostupi).
Politicky marketing zariadi (vid neznami Caputova a Vallo) ze "novi" vraj lidri vytvoria dalsi zlepenec.
bjuty smis
09.09.19,09:38
No ale mal by si.Postavte konečne niekoho,za koho by sa dala zdvihnúť ruka.Lebo zatiaľ to vyzerá tak,že Smer voľby vyhrá.
mal by som :)

sama si zodpovedná za to, ako sa tu budú mať naše deti....
naštastie ostatným sa oči otvárajú...vida, že je to rozdiel...,

ked čakáš na ideálneho dokonalého kandidáta, tak čakaj....
Nandrolon
09.09.19,10:23
Jankovskej ... fandím, aj keď nie som smerák.

Má gule väčšie ako akýkoľvek chlap.



V tom prípade si jasný.

Aj tvoja sexuálna orientácia.
To vieš, niekomu ako ja imponujú silné ženy a niekomu ako si ty imponujú slaboduchí muži, takže áno, tvoja homosexuálna orientácia je prezradená.
Nandrolon
09.09.19,11:42
Prečo sa tváriš, že cituješ a pridávaš si tam svoje vlastné neukojené túžby? ešte aj sám seba zase pluskuješ. Evidentne si chorý.
misoft
09.09.19,12:50
Pointa v tom všetkom je toto: všetci tí, ktorí sú hore a sú "pri moci" sa správajú ako keby im to všetko patrilo, ako keby si mohli robiť všetko to, na čo si zmyslia... teda nielen vládnuť, ale aj kradnúť, podvádzať, spolčovať sa s podsvetím..... História a dejiny poznajú X takýchto "vládcov" a "panovníkov", ktorí takto zmýšľali a konali a ako dopadli?
Prehrabajte si históriu a dejiny - nájdite si rôznych panovníkov, vodcov, prezidentov, ako bačovali a čo sa im potom stalo.
Je to akýsi kolobeh - podobne totiž môžu dopadnúť nielen zahraniční, ale aj slovenskí mocipáni (v lepšom prípade #, v horšom aj niečo viac).
bettylou
09.09.19,13:14
Najvyšší súd čaká v pondelok duel troch žien. Jana Bajánková, Soňa Mesiarkinová a Ivetta Macejková zabojujú pred členmi Súdnej rady o post predsedníčky súdu. Člen Súdnej rady Dušan Čimo očakáva vyrovnaný výsledok všetkých kandidátok.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/525087-zhodnu-sa-sudcovia-na-sefovi-najvyssieho-sudu/

- mali odovzdať mobilné telefóny
- preveriť daňové priznania
- zistiť majetkové pomery
- posúdiť rodinné pomery
- atď


že "..duel troch..." :D:D:D:D:D:D:D duel - dva, dachto zase počíta cez bulharskú konštantu :D
korela
09.09.19,13:59
Slovenskí Rómovia zmeňte svoju kultúru, odkazuje bývalý britstký minister vnútra
Vsak to je rasista ako Mazurek. A mimovladky su ticho...
Oni sú aktivované v súlade so zámermi.
Jedno neviem pochopiť, ako mohol už prvý ponovembrový minister školstva dopustiť, aby prestali deti chodiť do škôl. Aký tam bol dôvod? To nikomu podnes neprekáža?
Taktiež kde bol Unicef, a iné organizácie pre práva detí.
bettylou
09.09.19,15:56
bjuty smis
09.09.19,16:08
buchač
09.09.19,16:14
kuk tu :

https://www.facebook.com/400302727430909/videos/348083036095702/UzpfSTEwMDAwMjcyNDcyODY3MDoyMDI4MDMwMzk3Mjk3NzY1/

Nejak nepochopím, že takúto akciu povolili v danej oblasti....veď je to národný park.
misoft
09.09.19,16:17
kuk tu :

https://www.facebook.com/400302727430909/videos/348083036095702/UzpfSTEwMDAwMjcyNDcyODY3MDoyMDI4MDMwMzk3Mjk3NzY1/

Nejak nepochopím, že takúto akciu povolili v danej oblasti....veď je to národný park.
Asi nie - nie je to Grand Canyon....
buchač
09.09.19,16:37
kuk tu :

https://www.facebook.com/400302727430909/videos/348083036095702/UzpfSTEwMDAwMjcyNDcyODY3MDoyMDI4MDMwMzk3Mjk3NzY1/

Nejak nepochopím, že takúto akciu povolili v danej oblasti....veď je to národný park.
Asi nie - nie je to Grand Canyon....
Ty vravíš o Grande a nie ja. Ide o úplne iný park.
pavol54
09.09.19,18:35
generalny prokurátor úkolovaný smerákom kočnerom

Za lipšicovho ministrovania som prehral súd kvôli novému autu s 30 vážnymi závadami, to už vtedy vedela sudkyňa že je smeráčka?

Čo má minister spoločné s konkrétnym súdom / sudcom

btw
Myslím si , že auto s 3 vážnymi závadami by nemalo ísť na cestu

a ty si kúpil nové ? a s 30 ? ? ?: ? ?
nauč sa čítať s porozumením. Niekto hodnotil stav súdnictva za smeru a ja tvrdím že aj pred vládou smeru bolo na h...o Kto píše že som prevzal nové auto s 30 závadami. Tie sa vyskytli v priebehu záruky, ale súdila ma sudkyňa čo si u nich kúpila auto takže....
misoft
10.09.19,15:42
Kua..... ako reťazce zarábajú....
Moja 3/4 kúpila 4 šúľky kukurice - vraj cukrová kukurica na varenie.
Reku - fajn - ani po hodine nebola mäkká (a vravím jej, že to nie je cukrová kukurica). Keď konečne akotak zmäkla, okoštujem - skoro žiadna chuť - bola to normálna kŕmna kukurica (známa aj ako svinská kukurica - takú nazbieraš aj popri ceste na poli - ak ťa nechytia :D)! Ani mi radšej nechcela povedať, koľko za to vycálovala. (Inak - kúpená v K........).
lujza.j
10.09.19,15:52
Duski kukurúzu varim max do 8min...
Nandrolon
10.09.19,16:19
Dnes som kupil iba 2 ks, minule 3 ks a predtym 3 ks, ktore mi v chladnicke zhnili tak isli kuram. Tie 3, co som uvaril boli take vodove bez chuti, varil som vyse pol hodiny na plyne.
Žabinka
10.09.19,16:22
duško, to bola asi dáka nafigu edícia.. ja som mala kukuricu z billy, a tiez bola nanič.. inokedy, keď varím kukuricu, tak to hneď vonia, a teraz aj tá chuť bola o ničom..
misoft
10.09.19,17:20
Duski kukurúzu varim max do 8min...
Lui.... cukrovú stačí max. 15min. Lenže túto ani po hodine som nedonútil, aby bola mäkká....
buchač
10.09.19,17:58