Mikae
07.04.20,09:15
Čo ma potešilo?
Kafíčko v jednej ruke, cigaretľa v druhej ruke, rozvalený na balkáne v kresielku na slniečku....
Toto je teraz IN!
cigaretľu zahoď, to je fúúj:o, daj si radšej pifko a na balkóne budeš pri slniečku naberať aj vitamín D aj vitamín B:D, musím sa priznať, že aj trošku závidím tým čo nechodia do roboty a ešte sa aj furt sťažujú:D
lujza.j
07.04.20,08:13
" Dakujem "za volne dni...ktore musim byt doma:(aky rozdiel...je medzi tymto dlhsim vikendom...kedy musim byt doma a buducim kedy uz budem "prepustena z vazby" a pojdem na vidiek....zavrem za sebou branu a som iba na svojom ....aj zabehat si mozem u seba....ziadny kontakt....iba ak susedov cez plot....pozdravim......
Ja nie som retardovana...ktora nechape čo a ako....vrrrr
Nandrolon
07.04.20,08:18
" Dakujem "za volne dni...ktore musim byt doma:(aky rozdiel...je medzi tymto dlhsim vikendom...kedy musim byt doma a buducim kedy uz budem "prepustena z vazby" a pojdem na vidiek....zavrem za sebou branu a som iba na svojom ....aj zabehat si mozem u seba....ziadny kontakt....iba ak susedov cez plot....pozdravim......
Ja nie som retardovana...ktora nechape čo a ako....vrrrr
Ja byť Tebou, tak cestujem. Ak máš list vlastníctva, tak môžeš povedať, že ideš dať psovi alebo mačke žrať, a môžeš voľne valiť aj 150 /pokiaľ ťa nenamerajú/ :-))))))))))))
Už vidím, ako sa pôjdu pozrieť, či ten pes a mačka skutočne existujú...
lujza.j
07.04.20,08:34
Nandy...ja nepotrebujem niekho klamat..ze čo, prečo, ako....mam rada ked veci davaju logiku...ale to by som asi pri hentom zjave vela chcela.....
misoft
07.04.20,08:42
Čo ma potešilo?
Kafíčko v jednej ruke, cigaretľa v druhej ruke, rozvalený na balkáne v kresielku na slniečku....
Toto je teraz IN!
cigaretľu zahoď, to je fúúj:o, daj si radšej pifko a na balkóne budeš pri slniečku naberať aj vitamín D aj vitamín B:D, musím sa priznať, že aj trošku závidím tým čo nechodia do roboty a ešte sa aj furt sťažujú:D
Šak ja sa nesťažujem.... :D
Pifko nechcem... alkahól! Som vyliečený..., takže nič! A cigaretľa? Až ma uložia, tak ani červíky ma nebudú chcieť.... :---

Ale najviac ma serká jeden fakt.... som zvyknutý každý deň, za každého počasia robiť prechádzky a vracať sa so "zážažou" - teda smer obchod, potom "kontrola mesta" (cca 5-8km prechádzka) a až potom domov - takže špačírka na 2-2,5 hodiny.
misoft
07.04.20,08:46
No tá izolácia - to je fakt na mozog :(. Ani pokecať s kamarátmi, ak stretneš - lakťom sa zdraviť, ksicht za oponou....
pavol54
07.04.20,08:47
Nandy...ja nepotrebujem niekho klamat..ze čo, prečo, ako....mam rada ked veci davaju logiku...ale to by som asi pri hentom zjave vela chcela.....
tie obmedzenia sú všeobecné nemôžu vymenovať všetky detaily ktoré môžu byť výnimkou. Lepšie ísť dnes ako zajtra
Jarka 1
07.04.20,08:48
lui, nie si retardovaná a chápeš čo a ako. O tom nepochybujem, ale pochybujem, že sú takí všetci. Stačí počúvať ľudí, ako každý háji svoje záujmy bez ohľadu na iného. Ak by sa dalo, tak každá skupina ľudí by chcela veci tak, aby pasovali presne pre nich. Skupina psíčkarov, skupina dôchodcov, skupina záhradkárov, skupina ľudí z panelákov, skupina na homeoffice ...
bettylou
07.04.20,09:01
No tá izolácia - to je fakt na mozog :(. Ani pokecať s kamarátmi, ak stretneš - lakťom sa zdraviť, ksicht za oponou....

Mi hutor. Ešte aj ten okruh tém jaky fasacky.
Nikto sa nikde nechystá...
A ktovie, čo na to náš imunitný systém, šak nemá skoro žiadne stimuly. Normálne až je zima bez tých všetkých bacilov, čo si normálne stále vymieňame . To dákym osamoteným D vitamínom ani multi, ani doplnkami na podporu imunity nedobehneme :eek:
Mňa už ani normálna téma nenapadá. ... :D
misoft
07.04.20,09:08
Ta ja ňeznam, jak to je.... ja už 20 roki u dochtora nebul. A moja 3/4 keď príde z roboty a špunti majú soplíky, ona o tri dni ich má tiež - a potom len čaj, paralen, posteľ.
U mňa, keď vylezie teplota - tak litre čaju s medom a po 3-4 dňoch už som v normále. White krvinky robia dobre svoju robotu.
lujza.j
07.04.20,09:17
Palino...chlap este robi....inak by sme tahali čáru....
babka - ježibabka
07.04.20,09:25
Duško ja som bola tiež hrdina, že som, ale to bolo iba 12 rokov, nebola u doktora. A z večera do rána doslovne sa to zmenilo. Z návštevy u lekára som sa vrátila takmer po 3 týždňoch po pobyte v 2 nemocniciach a polnočnej operácii. A odvtedy nie som na 100 percent fit a už ani nebudem
Vyššie si písal, že nemôžeš ísť von. Ja som to pochopila tak, že nákup a vychádzka do prírody sú povolené. Možno som to zle počula, iba to, čo som chcela počuť.
Jarka 1
07.04.20,09:41
babík, dobre si počula :)
vicktor
07.04.20,10:39
Do prirody sa moze, ale iba v danom okrese.
Co napriklad pri Zahorskej Bystrici a Marianke nie je take jednoduche, kedze nad nimi maju spolocny kopec. :)
Urcite je takych lokalit viac.

Ktovie aku metodiku kontrol zvolia ked po BA sa prehanaju auta s cislami z celeho Slovenska.
bjuty smis
07.04.20,10:58
nestresujte

to opatrenie je priehladné ako sklo
hlavne ked sme včera v správach videli, že cigáni to nerešpektujú, jedného namerali pred týždňom pri návrate z anglicka a teraz druhá krát
išiel pre dalších príbuzných....

keby to pomenovali priamo, klára orgovánová by vyskočila z kože a eú by nám dala demarš...
Kvaka
07.04.20,11:18
Polícia píše: Kontroly bude vykonávať aj na verejných priestranstvách s cieľom odhaliť osoby, ktoré docestovali z iného okresu.
Ako dôchodcovia bývame v obci v inom okrese, ako máme trvalý pobyt, auto samozrejme BA. Do bytu chodíme iba ak k doktorom. Ako do prírody??
Mikae
07.04.20,11:43
Čo ma potešilo?
Kafíčko v jednej ruke, cigaretľa v druhej ruke, rozvalený na balkáne v kresielku na slniečku....
Toto je teraz IN!
cigaretľu zahoď, to je fúúj:o, daj si radšej pifko a na balkóne budeš pri slniečku naberať aj vitamín D aj vitamín B:D, musím sa priznať, že aj trošku závidím tým čo nechodia do roboty a ešte sa aj furt sťažujú:D
Šak ja sa nesťažujem.... :D
Pifko nechcem... alkahól! Som vyliečený..., takže nič! A cigaretľa? Až ma uložia, tak ani červíky ma nebudú chcieť.... :---

Ale najviac ma serká jeden fakt.... som zvyknutý každý deň, za každého počasia robiť prechádzky a vracať sa so "zážažou" - teda smer obchod, potom "kontrola mesta" (cca 5-8km prechádzka) a až potom domov - takže špačírka na 2-2,5 hodiny.
ja som ani nemyslela konkrétne teba, že sa sťažuješ:D skôr som mala na mysli našich "héércov a héérečky, športovcóv a podobné selebrity":) Inak to sú fajne dlhé vychádzky:D
buchač
07.04.20,11:53
Polícia píše: Kontroly bude vykonávať aj na verejných priestranstvách s cieľom odhaliť osoby, ktoré docestovali z iného okresu.
Ako dôchodcovia bývame v obci v inom okrese, ako máme trvalý pobyt, auto samozrejme BA. Do bytu chodíme iba ak k doktorom. Ako do prírody??

Do prírody v rámci okresu áno.
Ale ak prejdeš hranicu okresu BA a povedzme chceš ísť nazad...nuž smola, obrátia ťa.
Takže seď na riti na dedine...

P.S.:
Overoval som si hentú situáciu po svojej linke...nakoľko som dumal, že pôjdem do mesta.
Bolo mi povedané, nech radšej nikde nejdem, nakoľko jeden nikdy nevie, čo za puk bude v hliadke.
Ja by som si to aj vedel obhájiť, ale aj tak radšej nejdem nikam.

---------------------------
Presné znenie nariadenia od Polície SR
https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/3241940659169467
korela
07.04.20,12:38
Nepál a Covid. To zariadenie slúži v mierových časoch na odchyt psov.

https://www.youtube.com/watch?v=9e2HCXWeNS8
Kvaka
07.04.20,13:02
Buchač, ja nechcem prechádzať okres, ja som už dávno mimo môj okres, mňa zaujímala otázka, ako do prírody tu, v tomto okrese, inom, ako je označené moje auto, lebo napríklad prechádzka so psom? Tiež som overovala, nič sa nevie.
:) Však som to čítala, čo si pripol, citácia je práve z toho, čo je pod nariadením, lebo, ako píšu, "kontroly bude vykonávať aj na verejných priestranstvách s cieľom odhaliť osoby, ktoré docestovali z iného okresu".
Ako odhalia, či som na lúku za dedinu prišla z BA, či z chalupy?? Ja im poviem, že susedia dosvedčia, že bývame tu? Takže jednoducho, päť dní budem sedieť na riťke. :)???
pavol54
07.04.20,14:29
Buchač, ja nechcem prechádzať okres, ja som už dávno mimo môj okres, mňa zaujímala otázka, ako do prírody tu, v tomto okrese, inom, ako je označené moje auto, lebo napríklad prechádzka so psom? Tiež som overovala, nič sa nevie.
:) Však som to čítala, čo si pripol, citácia je práve z toho, čo je pod nariadením, lebo, ako píšu, "kontroly bude vykonávať aj na verejných priestranstvách s cieľom odhaliť osoby, ktoré docestovali z iného okresu".
Ako odhalia, či som na lúku za dedinu prišla z BA, či z chalupy?? Ja im poviem, že susedia dosvedčia, že bývame tu? Takže jednoducho, päť dní budem sedieť na riťke. :)???
zajtra budeme múdrejší. však od pol noci. Ak budú takí aktívni ako pri plnení iných povinností v priebehu roka, tak môžeš smelo chodiť, však za tú službu majú príplatok, alebo možnosť čerpania voľna,
buchač
07.04.20,14:34
Ako odhalia, či som na lúku za dedinu prišla z BA, či z chalupy?? Ja im poviem, že susedia dosvedčia, že bývame tu? Takže jednoducho, päť dní budem sedieť na riťke. :)???

Ééééj hoja, hoja...paranoja moja...
Ty si seď, ja nemienim a ani nebudem na riti sedieť.
Tú lúku a či horu mať v merku a odhaľovať prechádzajúcich sa ?
Porozmýšľaj trochu, že čo všetko to obnáša to uzatvorenie republiky na 6 dní...;) ..(dovtíp sa, na čo asi narážam :)).

To len preceda (s modrou knižkou) si to myslí jak Hurvínek válku...
Lenže on šiel účelovo už prvým spomenutím blackoutu za týmto cieľom...proste jak zmyslov zbavený, opojený mocou zavrieť Slovensko, ktorý si myslí, že ten vírus niekde zmizne sám od seba.
Kvaka
07.04.20,14:49
Má zodpovednosť a bojí sa, akokoľvek rozhodne, aj tak bude zodpovedný, nepriateľ berie životy, preto pri opatreniach je to skôr o jeho strachu, ako o opojení mocou. Tú si vychutnáva inak, napriek upozorneniu prezidentky, stále nie je vecný, stále sa predvádza, opakuje, ja keď ho začujem v rádiu, už len konštatujem, zase ide zažíhať zápalku?? :):):)
pavol54
07.04.20,14:56
Má zodpovednosť a bojí sa, akokoľvek rozhodne, aj tak bude zodpovedný, nepriateľ berie životy, preto pri opatreniach je to skôr o jeho strachu, ako o opojení mocou. Tú si vychutnáva inak, napriek upozorneniu prezidentky, stále nie je vecný, stále sa predvádza, opakuje, ja keď ho začujem v rádiu, už len konštatujem, zase ide zažíhať zápalku?? :):):)
ja hovorím za peníze v praze dúm
Kvaka
07.04.20,15:41
Právnik o zákaze vychádzania
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/547895-zakaz-vychadzania-vynimky-musia-byt-precizne-stanovene/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

Je tam okrem iného aj toto, citujem "vždy tam musia byť precízne stanovené výnimky tak, aby to spadlo do pojmu nevyhnutný rozsah a na nevyhnutný čas. To znamená, že keby prijali zákaz vychádzania v týchto dňoch bez ohľadu na to, či má niekto napríklad svoju vlastnú záhradku v inom okrese, chcel by do nej ísť a s nikým tam neprichádza do styku, tak toto by riadne vybočovalo z rámca ústavného zákona. Pretože to nie je nevyhnutné, aby človeku zakázali ísť na svoju vlastnú záhradu.".
veronikasad
07.04.20,16:02
Právnik o zákaze vychádzania
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/547895-zakaz-vychadzania-vynimky-musia-byt-precizne-stanovene/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

Je tam okrem iného aj toto, citujem "vždy tam musia byť precízne stanovené výnimky tak, aby to spadlo do pojmu nevyhnutný rozsah a na nevyhnutný čas. To znamená, že keby prijali zákaz vychádzania v týchto dňoch bez ohľadu na to, či má niekto napríklad svoju vlastnú záhradku v inom okrese, chcel by do nej ísť a s nikým tam neprichádza do styku, tak toto by riadne vybočovalo z rámca ústavného zákona. Pretože to nie je nevyhnutné, aby človeku zakázali ísť na svoju vlastnú záhradu.".
Anka, 5 dní bez záhradky vydržíš, aj záhradka bez teba. Keby sa ľudia správali zodpovedne a trochu ohladuplne, žiadne takéto opatrenia by sa nemuseli vydávať ...

Včera som písala s kamarátom, sused na vedlajšej záhradke oslavoval narodeniny, grilovačka, partia min. 20 ľudí ...
marjankaj
07.04.20,16:12
Právnik o zákaze vychádzania
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/547895-zakaz-vychadzania-vynimky-musia-byt-precizne-stanovene/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

Je tam okrem iného aj toto, citujem "vždy tam musia byť precízne stanovené výnimky tak, aby to spadlo do pojmu nevyhnutný rozsah a na nevyhnutný čas. To znamená, že keby prijali zákaz vychádzania v týchto dňoch bez ohľadu na to, či má niekto napríklad svoju vlastnú záhradku v inom okrese, chcel by do nej ísť a s nikým tam neprichádza do styku, tak toto by riadne vybočovalo z rámca ústavného zákona. Pretože to nie je nevyhnutné, aby človeku zakázali ísť na svoju vlastnú záhradu.".
Anka, 5 dní bez záhradky vydržíš, aj záhradka bez teba. Keby sa ľudia správali zodpovedne a trochu ohladuplne, žiadne takéto opatrenia by sa nemuseli vydávať ...

Včera som písala s kamarátom, sused na vedlajšej záhradke oslavoval narodeniny, grilovačka, partia min. 20 ľudí ...
Veronika keby ich dali do karantény, tak by mohli v oslave pokračovať dva týždne.
BXLmiami
07.04.20,16:20
Je to sibnute ako celý Matovic
Prežijem 6 dní bez chalupy, ale v paneláku na milión percent stretnem viac ludi ako na tej samote na chalupe. No ale hlavne ze hviezdi a baví ho to.
Kvaka
07.04.20,16:29
No práve preto bývame na chalupe, akurát nebudeme môcť ísť 6 dní na prechádzku do prírody, už sme aj dlhšie boli iba v dome. Auto môžem strčiť do dvora, pes chodí na záhradu. Len sa mi to zdá nad rámec ústavy, ak to nie je nevyhnutné. Nestihli chlapci všetko premyslieť.
buchač
07.04.20,16:29
Právnik o zákaze vychádzania
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/547895-zakaz-vychadzania-vynimky-musia-byt-precizne-stanovene/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

Je tam okrem iného aj toto, citujem "vždy tam musia byť precízne stanovené výnimky tak, aby to spadlo do pojmu nevyhnutný rozsah a na nevyhnutný čas. To znamená, že keby prijali zákaz vychádzania v týchto dňoch bez ohľadu na to, či má niekto napríklad svoju vlastnú záhradku v inom okrese, chcel by do nej ísť a s nikým tam neprichádza do styku, tak toto by riadne vybočovalo z rámca ústavného zákona. Pretože to nie je nevyhnutné, aby človeku zakázali ísť na svoju vlastnú záhradu.".

Pre pána jána...a toto je akože ústavný právnik ???
https://ipravda.sk/res/2020/04/02/thumbs/vincent-bujnak-stvorec.jpg
buchač
07.04.20,16:32
No práve preto bývame na chalupe, akurát nebudeme môcť ísť 6 dní na prechádzku do prírody, už sme aj dlhšie boli iba v dome. Auto môžem strčiť do dvora, pes chodí na záhradu. Len sa mi to zdá nad rámec ústavy, ak to nie je nevyhnutné. Nestihli chlapci všetko premyslieť.

Ešte raz a po-ma-ly ti mám napísať ???
Ale ty čítaj po-ma-ly...

Mô-že-š ísť kľud-ne a v po-ho-de na pre-chá-dz-ku...
pavol54
07.04.20,16:48
Právnik o zákaze vychádzania
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/547895-zakaz-vychadzania-vynimky-musia-byt-precizne-stanovene/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

Je tam okrem iného aj toto, citujem "vždy tam musia byť precízne stanovené výnimky tak, aby to spadlo do pojmu nevyhnutný rozsah a na nevyhnutný čas. To znamená, že keby prijali zákaz vychádzania v týchto dňoch bez ohľadu na to, či má niekto napríklad svoju vlastnú záhradku v inom okrese, chcel by do nej ísť a s nikým tam neprichádza do styku, tak toto by riadne vybočovalo z rámca ústavného zákona. Pretože to nie je nevyhnutné, aby človeku zakázali ísť na svoju vlastnú záhradu.".
Anka, 5 dní bez záhradky vydržíš, aj záhradka bez teba. Keby sa ľudia správali zodpovedne a trochu ohladuplne, žiadne takéto opatrenia by sa nemuseli vydávať ...

Včera som písala s kamarátom, sused na vedlajšej záhradke oslavoval narodeniny, grilovačka, partia min. 20 ľudí ...
veronika práve naopak myslím si že by mal teraz povedať aby každý kto má záhradku tak ju obrábal, lebo čo na jar nevyseješ z toho na jeseň pozbieraš a jesť treba, lenže oni to nevedia lebo potraviny máme z obchodov
pavol54
07.04.20,16:49
Právnik o zákaze vychádzania
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/547895-zakaz-vychadzania-vynimky-musia-byt-precizne-stanovene/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

Je tam okrem iného aj toto, citujem "vždy tam musia byť precízne stanovené výnimky tak, aby to spadlo do pojmu nevyhnutný rozsah a na nevyhnutný čas. To znamená, že keby prijali zákaz vychádzania v týchto dňoch bez ohľadu na to, či má niekto napríklad svoju vlastnú záhradku v inom okrese, chcel by do nej ísť a s nikým tam neprichádza do styku, tak toto by riadne vybočovalo z rámca ústavného zákona. Pretože to nie je nevyhnutné, aby človeku zakázali ísť na svoju vlastnú záhradu.".

Pre pána jána...a toto je akože ústavný právnik ???
https://ipravda.sk/res/2020/04/02/thumbs/vincent-bujnak-stvorec.jpg
renomovaný
buchač
07.04.20,16:49
ĎAKUJEM mentálnemu chudákovi bodliakovi za "hodnotenia"....som rád, že je aktívny, aj keď do témy neprispel žiadnym postrehom alebo nebodaj skúsenosťou.
Ja by som ho prirovnal koroňákovi...vírus nevidno, no škodí statočne a to hlavne a jednoznačne jeho hlave.

Ale šak pokračujme.
Čo poviete na toto ?
https://www.cas.sk/clanok/967260/foto-hromadny-utek-z-bratislavy-den-pred-zakazom-upchaty-obchvat-a-obrovske-kolony-video/

S kým vydrbal Maťko ??? Čo z toho vyplýva ?
Žabinka
07.04.20,17:03
No práve preto bývame na chalupe, akurát nebudeme môcť ísť 6 dní na prechádzku do prírody, už sme aj dlhšie boli iba v dome. Auto môžem strčiť do dvora, pes chodí na záhradu. Len sa mi to zdá nad rámec ústavy, ak to nie je nevyhnutné. Nestihli chlapci všetko premyslieť.
Anička, my sme prchli na chalupu dnes.. A na prechádzku do lesa veru pôjdeme.. Veď to je celé na hlavu..:rolleyes: V najhoršom si napíšeme čestné prehlásenie že tu máme dom.. Tak poradila dáka teta na TA3..
veronikasad
07.04.20,17:03
ĎAKUJEM bodliakovi za "hodnotenia"....som rád, že je aktívny, aj keď do témy neprispel žiadnym postrehom alebo nebodaj skúsenosťou.
Ja by som ho prirovnal koroňákovi...vírus nevidno, no škodí statočne.

Ale šak pokračujme.
Čo poviete na toto ?
https://www.cas.sk/clanok/967260/foto-hromadny-utek-z-bratislavy-den-pred-zakazom-upchaty-obchvat-a-obrovske-kolony-video/
.
S kým vydrbal Maťko ??? Čo z toho vyplýva ?

Dovtedy chodí krčah po vodu, kým sa nerozbije. Zábery, ktoré si priložil hovoria za všetko ...
A keď sa o šírenie pričiníme vlastnou nezodpovednosťou, potom budeme nadávať na zdravotníctvo ...
Včera mi volala dcéra, spolužiačka zo strednej školy sa nakazili od kolegu v práci a doma nakazila dve malé deti.
Kvaka
07.04.20,17:04
Mne syn povedal, že si mám stiahnuť do mobilu list vlastníctva, keby niečo.
Žabinka
07.04.20,17:06
Mne syn povedal, že si mám stiahnuť do mobilu list vlastníctva, keby niečo.
to máme aj my..;)
buchač
07.04.20,17:15
Nič nemusíte mať pri sebe....teda okrem OP....sorry a list vlastníctva na čo ?
pavol54
07.04.20,19:05
Už sem ako v socializme budeme oslavovať "sviatky jari" (žiadny kostol), len dúfam že nebudeme oslavovať "sviatky zimy"
marjankaj
07.04.20,19:13
Nič nemusíte mať pri sebe....teda okrem OP....sorry a list vlastníctva na čo ?
zrejme sa treba vyhnúť tomu zisťovaniu údajov, ktoré by mohlo trvať aj dva dni v lepšom prípade.
misoft
07.04.20,19:17
nestresujte

to opatrenie je priehladné ako sklo
hlavne ked sme včera v správach videli, že cigáni to nerešpektujú, jedného namerali pred týždňom pri návrate z anglicka a teraz druhá krát
išiel pre dalších príbuzných....

keby to pomenovali priamo, klára orgovánová by vyskočila z kože a eú by nám dala demarš...
Keď už spomínaš tú onú..... Ako vyskakovala onehdá v telke - že vraj demonštrácia sily. A samotní Romuláni poslušne ku armádnym dochtorom idú. A tá 3,14ča exsplnomocnenkyňa si pysky otvára. Ja bych ju hneď do basy strčil.... šak týmto akoby navádzala ostatných, aby sa protivili....
misoft
07.04.20,19:29
Duško ja som bola tiež hrdina, ............
Oli - to je tak... exkolega (o rok starší) je 200m od T***a a ide tam autom! Ale už sa mi sťažoval, že mal príhodu a len sa tak ťapká. Ja to mám do T***a cca 1,5km a idem pešo. Auto som skoro pred desaťročím dal do šrotu (a som bez starostí: poistka, benzín, kontroly), takže využívam svoje čongále. A z obchodu si robím "okružnú" prechádzku cez mesto (cca 6-8km) a zvládam to. Lenže teraz - na hube celtovina :D, v obchodoch sa kontrolovať, aby si mal odstupy, ísť tak, aby si sa prípadne nezhlukoval - no na gebuľu. Takže teraz smer tam a späť. A to mi chýba - tá prechádzka, tie kiláky. Takto si držím akú takú kondičku. Ak si raz človek zvykne chodiť pešobusom, ani auto mu nechýba. A keď potrebujem ísť ďalej - šak autobusy sú, sadnem a šofér - karuj, ja si zdriemnem :D.
misoft
07.04.20,19:31
No práve preto bývame na chalupe, akurát nebudeme môcť ísť 6 dní na prechádzku do prírody, už sme aj dlhšie boli iba v dome. Auto môžem strčiť do dvora, pes chodí na záhradu. Len sa mi to zdá nad rámec ústavy, ak to nie je nevyhnutné. Nestihli chlapci všetko premyslieť.
Kvaky-Kvak - ak si na chalupe - práveže môžete do prírody a to aj celá rodina pokope. Zhlukovanie v tomto prípade sa nerealizuje.
misoft
07.04.20,19:34
Buchač, ja nechcem prechádzať okres, ja som už dávno mimo môj okres, mňa zaujímala otázka, ako do prírody tu, v tomto okrese, inom, ako je označené moje auto, lebo napríklad prechádzka so psom? Tiež som overovala, nič sa nevie.
:) Však som to čítala, čo si pripol, citácia je práve z toho, čo je pod nariadením, lebo, ako píšu, "kontroly bude vykonávať aj na verejných priestranstvách s cieľom odhaliť osoby, ktoré docestovali z iného okresu".
Ako odhalia, či som na lúku za dedinu prišla z BA, či z chalupy?? Ja im poviem, že susedia dosvedčia, že bývame tu? Takže jednoducho, päť dní budem sedieť na riťke. :)???
Tak nech si overia - že chalupa tvoja.... si doma...
Na auto hoď čečinu, značku zablať a uvidia veľké - vieš čo :D.
buchač
07.04.20,19:52
Buchač, ja nechcem prechádzať okres, ja som už dávno mimo môj okres, mňa zaujímala otázka, ako do prírody tu, v tomto okrese, inom, ako je označené moje auto, lebo napríklad prechádzka so psom? Tiež som overovala, nič sa nevie.
:) Však som to čítala, čo si pripol, citácia je práve z toho, čo je pod nariadením, lebo, ako píšu, "kontroly bude vykonávať aj na verejných priestranstvách s cieľom odhaliť osoby, ktoré docestovali z iného okresu".
Ako odhalia, či som na lúku za dedinu prišla z BA, či z chalupy?? Ja im poviem, že susedia dosvedčia, že bývame tu? Takže jednoducho, päť dní budem sedieť na riťke. :)???
Tak nech si overia - že chalupa tvoja.... si doma...
Na auto hoď čečinu, značku zablať a uvidia veľké - vieš čo :D.
To fakt ?
...a čo keď nie je chalupa vo vlastníctve toho, kto sa v nej nachádza ?
...a čo keď bude vo dvore/pred domom zaparkované auto so EČV iného okresu (ako mám aj ja), čo urobia ?
...a čo keď...?
...a čo keď...?


To mi chcete tvrdiť, že poliši budú chodiť od domu k domu a lustrovať všetkých ?
Alebo mi chcete tvrdiť, že poliši budú pobehovať po lúkach a lesoch, vyhľadávať a naháňajúc za účelom kontroly jednotlivcov ?
Ak mi niečo také chcete tvrdiť, tak by som si o tom vážne dovolil pochybovať o duševnom zdraví (bez urážky).

Ale robte si, ako len chcete...a kľudne seďte nepohnute v dome a nevytiahnite ani pätu z dvora.
misoft
07.04.20,19:59
Buchy... ale šak jasné... pochybujem, že poliši budú kontrolovať vlastníctvo - tí budú mať iné starosti, ako po slovenských lesoch a lúkach niečo kontrolovať.
Oni si zgustnú možno aj na Romulánoch - tí predsa sú "spoločenskí" (niekedy až priveľa).
buchač
07.04.20,20:06
Paráda...len tak ďalej.

Testovanie Rómov z osady v Jarovniciach bolo rasistické, tvrdia aktivisti
https://denniks.sk/34249/testovanie-romov-z-osady-v-jarovniciach-bolo-rasisticke-tvrdia-aktivisti/
Nandrolon
08.04.20,04:29
Je to sibnute ako celý Matovic
Prežijem 6 dní bez chalupy, ale v paneláku na milión percent stretnem viac ludi ako na tej samote na chalupe. No ale hlavne ze hviezdi a baví ho to.
Zákony a vyhlásenia uznávam, ale keď sú očividne retardované, vtedy využijem ten "kľukatý paragraf". Aj preto som písal Lui, že na svoju chalupu by som cestoval. Skôr sa nakazí na balkóne v králikárni alebo keď bude vymieňať rohožku pred dverami, ako na svojej vlastnej chalupe so záhradou, kde je na km2 niekoľko tisíckrát menej ľudí...
Nandrolon
08.04.20,04:31
No práve preto bývame na chalupe, akurát nebudeme môcť ísť 6 dní na prechádzku do prírody, už sme aj dlhšie boli iba v dome. Auto môžem strčiť do dvora, pes chodí na záhradu. Len sa mi to zdá nad rámec ústavy, ak to nie je nevyhnutné. Nestihli chlapci všetko premyslieť.
Ja idem normálne cestovať ako každý iný deň.
Dnes ráno do práce, ani 1 jediná stojaca hliadka počas celej trasy, žiadni policajti, áut ako nasraných /ako v bežný deň/ a značky od výmyslu sveta...
Okrem toho idem aj kuknúť na biku, ako je strážená naša "zelená čiara" z ČR, nech to má aj správny adrenalín niekde 50 km v Beskydách. Poliaci to majú strážené perfektne, aj na turistických a cyklistických chodníkoch ozbrojená hliadka /policajti, vojaci/.
PS: čítam ten článok čo ste tu dali -Hromadný útek z Bratislavy...
Som sa dnes čudoval, že toľko áut BL som nestretol ešte asi nikdy v týchto končinách. Sa to tu premáva jedno za druhým.
Nandrolon
08.04.20,05:49
jar88
08.04.20,06:02
Kto to podľa vás vedel vypotiť?
-------------------------------------------
Diskusia (346)
--------------------------------------------------------------------------
Ako vnímate koronavírus, máte strach o seba či rodinu?

Treba povedať, že za tie roky sme tu mali mnoho vírusov. Ebola, Zika, vtáčia chrípka, prasacia chrípka či šialené kravy. Takmer každý rok sa objaví niečo nebezpečné. Takže môj záver znie. Nič netreba podceňovať, ale ani preceňovať.

Takže koronavírus podľa vás nie je nijak zvlášť nebezpečný?

Vnímam to skôr ako mediálne divadlo slúžiace na preformátovanie sveta. Globálne riadiace štruktúry potrebujú odpútať pozornosť od naštartovania nových závažných ekonomicko-finančno-sociálnych procesov.
jar88
08.04.20,06:19
bjuty smis
08.04.20,07:10
fičiny mínuskujú ako divé :)))
misoft
08.04.20,07:14
Kde? Čo? Ako? Kedy? Prečo? Kto? Kam? Komu?
misoft
08.04.20,07:17
Paráda...len tak ďalej.

Testovanie Rómov z osady v Jarovniciach bolo rasistické, tvrdia aktivisti
https://denniks.sk/34249/testovanie-romov-z-osady-v-jarovniciach-bolo-rasisticke-tvrdia-aktivisti/
A vieš kto s tým začal? Tá pridrbnutá krava Klára Orgovánová. Tá s tým vyrukovala ako prvá, že je to demonštrácia sily a je to neprijateľné.

Kláru a jej aktivistov nechať nakaziť a vysrať sa na nich. Do karantény. Budú 3,14čovať? Dostanú flajster za šírenie nebezpečnej choroby a nepomôže jej ani Štrassburg. I tam ju ešte odsúdia, pretože by ohrozovala občanov EÚ.
buchač
08.04.20,07:23
fičiny mínuskujú ako divé :)))
Tstststststs....a že ako ťa to zrazu trápi.
Keď je to v opačnom garde, tak je to v poriadku ?

Roky rokúce vravím, že to hodnotenie je na dve veci...na nič a na to druhé.
Veď ono je to to na smiech, ak sa jeden pozrie aj na odborné témy.
Dve, tri rovnaké odpovede ... a čuduj sa svete, užitočné dostane len jeden...a to sa opakuje stále a neustále, tí istí dávajú tomu istému a naopak.
Taká poraďácka výpomoc...taký markantný príklad ? Stačí sa pozrieť na príspevky od jednej zos Šariša.
misoft
08.04.20,07:32
Zabudol si poznamenať afrického Šariša... :D:D:D
bjuty smis
08.04.20,07:44
A odkiaľ máš, že ma to trápi ??
Ja som sa na mínuskára pozrel jediny raz, ked sa tu pred cca 2 rokmi zverejnil ten postup vyhladavania..
Bol to samozrejme ten, co som cakal( nebudem menovat :))
A tak je to stale...na 99% viem kto ju dal...
Ale teraz nepisem o sebe, ale o prispevkoch vyssie
Kvaka
08.04.20,08:00
Presne sa stalo, ako som si tipla:
10:29 – SLOVENSKO: Richard Sulík sa ospravedlňuje občanom, ktorí na ceste do roboty (čo podľa neho ani len nezakázali), stoja hodiny v zápche.

„Bohužiaľ, hodiny argumentovania na vláde a koaličnej rade nepomohli. Toto je šialené a musí to skončiť. Premiérovi sa, žiaľ, neviem dovolať,“ posťažoval sa minister hospodárstva.
buchač
08.04.20,08:00
Zabudol si poznamenať afrického Šariša... :D:D:D
...ale houbes zos afrického...zos kanárikového šarišu.
buchač
08.04.20,08:03
Presne sa stalo, ako som si tipla:
10:29 – SLOVENSKO: Richard Sulík sa ospravedlňuje občanom, ktorí na ceste do roboty (čo podľa neho ani len nezakázali), stoja hodiny v zápche.

„Bohužiaľ, hodiny argumentovania na vláde a koaličnej rade nepomohli. Toto je šialené a musí to skončiť. Premiérovi sa, žiaľ, neviem dovolať,“ posťažoval sa minister hospodárstva.
Ser na Bláznoviča a na Suroviča...dôležitejšia otázka znie...
" BOLA si na prechádzke ? Poliši sliedili a lustrovali ?" ;) :D :D :D
Kvaka
08.04.20,08:11
Nebola, doobeda nie, ale sused bol v obchode, že je tu zatiaľ kľud, ak pôjdem, rada ti napíšem. :) :) :)
https://www.topky.sk/cl/10/1883067/ONLINE-Sialena-situacia-v-doprave--D1-aj-dalsie-cesty-stoja--POZOR-na-niekolkohodinove-kolony
Dáša_
08.04.20,08:31
hmm, rozhovor zo slovenským futbalistom, ktorý je momentálne na Cypre:
"Keď chceme ísť von, musíme poslať SMS správu s dôvodom, prečo chceme opustiť byt.

Do žiadosti musíme zadať číslo pasu aj poštové smerovacie číslo. Potom dostaneme spätnú správu, či nám to schválili. Najhoršie je, že na takúto vychádzku máme právo len raz za den..."

Ja viem, mnohým sa zdá nespravodlivé, že nemôžu ísť na svoje chaty a chalupy. Že majú obmedzené svoje práva. Lenže zamyslel sa niekto nad tým, ako je tým starousadlíkom v dedinách, kde sa zrazu prirúti kopec ľudí z mesta. Lebo majú na to právo. Majú právo ísť na výlet do lesa.

Dnes mi sestra páše o včerajšej príhode z lidla : " v Lidli, keď tam nejaká žena prišla tretíkrát a brala škoriový cukor a predavačka jej povedala, či to bolo až také nutné, milá pani jej strašne nadala, že ju to nemá čo zaujímať"

No jasne, nemusí ju to zaujímať. Ale snáď existuje aj niečo ako ohľaduplnosť. Aj k tým, čo si nemajú kedy nakúpiť. Netreba sa v tých obchodoch motať stále. To isté hovorí známa z obchodu s chovateľskými a zahradkarskými potrebami. Aj 3x za den sa niektorí otočia....

Rovnako na cestách. Chápem, že ráno, keď sa išlo do práce, boli kolóny. ALe prečo sú kolóny aj teraz? To mi nejak hlava neberie? Fakt sú také nevyhnutné veci, ktoré musia vybavovať? Fakt nemôže niekto ostať doma 5 dní? Či koľko to je?
pavol54
08.04.20,08:53
Presne sa stalo, ako som si tipla:
10:29 – SLOVENSKO: Richard Sulík sa ospravedlňuje občanom, ktorí na ceste do roboty (čo podľa neho ani len nezakázali), stoja hodiny v zápche.

„Bohužiaľ, hodiny argumentovania na vláde a koaličnej rade nepomohli. Toto je šialené a musí to skončiť. Premiérovi sa, žiaľ, neviem dovolať,“ posťažoval sa minister hospodárstva.
"už se perou" je to cvične, alebo začneme odpočítavanie?
pavol54
08.04.20,08:55
Nebola, doobeda nie, ale sused bol v obchode, že je tu zatiaľ kľud, ak pôjdem, rada ti napíšem. :) :) :)
https://www.topky.sk/cl/10/1883067/ONLINE-Sialena-situacia-v-doprave--D1-aj-dalsie-cesty-stoja--POZOR-na-niekolkohodinove-kolony
napísal som včera, že dnes sa to ukáže. všetci policajti na hraniciach okresov, vo vnútrozemí žiadne problémy
korela
08.04.20,08:57
Zelená vlna
@zelenavlna
#KOLONA na trase zo Šamorína do Bratislavy sa zdržíte asi 3 hodiny

10:05 AM - Apr 8, 2020
buchač
08.04.20,09:05
Keď prejde tento výmysle Bláznoviča, tak som len zvedavý na :
- na jeho vyjadrenie
- na tlačovku
- na (samozrejme) plusy blekotu
- na (prípadné) mínusy...ktoré budú ale určite minimálne
- na počty
- na situáciu o dva týždne
- a podobne
lujza.j
08.04.20,09:28
Uz sa vyjadril...hodil to fizlov...ze mali zastavovat namatkovo....ze niektorym hliadkam sa to vymklo z pod kontroly....len komu sa vymkol on z pod kontroly...mamlas
buchač
08.04.20,09:35
Uz sa vyjadril...
...a ku včerajšiemu úprku z Blavy nič nedal ?
To zas bude výhovoriek.
lujza.j
08.04.20,09:41
Ved klasika...inak si to predstavoval...a ze ho nepochopili....vsetci su-sme debilni...len on je fajn
lujza.j
08.04.20,09:43
Chlap vozi jedlo po ba...uz ked odchadzal....same zvukomalebne slova daval...
Nandrolon
08.04.20,09:54
Uz sa vyjadril...hodil to fizlov...ze mali zastavovat namatkovo....ze niektorym hliadkam sa to vymklo z pod kontroly....len komu sa vymkol on z pod kontroly...mamlas
Svojmu ošetrujúcemu psychiatrovi :-))))))))))))))))))))))
buchač
08.04.20,10:01
Ved klasika...inak si to predstavoval...a ze ho nepochopili....vsetci su-sme debilni...len on je fajn
Z toho sa už nevyvlečie...debovi už nie iba maslo ostane na hlave...už aj niečo iné tam má a aj bude mať. Mrokar by nemal používať rúško, ale natiahnuť na seba rovno coton.

Vraj námatkové kontroly...hm, ale neplatí náhodou nariadenie vlády, kde boli jasne stanovené podmienky ???
Kvaka
08.04.20,10:01
Uz sa vyjadril...hodil to fizlov...ze mali zastavovat namatkovo....ze niektorym hliadkam sa to vymklo z pod kontroly....len komu sa vymkol on z pod kontroly...mamlas
Deň predtým som počúvala rádio, bol rozhovor s ministrom, otázka reportérky, či sa neboja, že budú kolóny, veľa ľudí dochádza do práce z iných okresov, že čo ak nestihnú prísť načas do roboty napr. zdravotníci, odpoveď bola, že to budú kontrolovať námatkovo, prispôsobia sa počtu áut, a že však spoje autobusové a vlakové budú fungovať, ako obvykle, tak nech nechodia autom, ale použijú dostupnú dopravu, tak nejak mi utkvelo v pamäti.
buchač
08.04.20,10:05
Uz sa vyjadril...hodil to fizlov...ze mali zastavovat namatkovo....ze niektorym hliadkam sa to vymklo z pod kontroly....len komu sa vymkol on z pod kontroly...mamlas
prispôsobia sa počtu áut, a že však spoje autobusové a vlakové budú fungovať, ako obvykle, tak nech nechodia autom, ale použijú dostupnú dopravu, tak nejak mi utkvelo v pamäti.
...a to má akú logiku ???
Autobus alebo vlak je vhodnejší spôsob na prepravu ako vlastné auto ???

Len dúfam, že mi neodpovieš kladne...lebo ma rovno vystrie.
Nandrolon
08.04.20,10:06
Ved klasika...inak si to predstavoval...a ze ho nepochopili....vsetci su-sme debilni...len on je fajn
Z toho sa už nevyvlečie...debovi už nie iba maslo ostane na hlave...už aj niečo iné tam má a aj bude mať. Mrokar by nemal používať rúško, ale natiahnuť na seba rovno coton.

Vraj námatkové kontroly...hm, ale neplatí náhodou nariadenie vlády, kde boli jasne stanovené podmienky ???
Matovič najskôr vyhlási, že kontrolované bude KAŽDÉ jedno auto, dokonca kvôli rýchlosti budú vypisované dotazníky, ktoré sa mali neskôr overovať a podľa nich vystavovať pokuty /dosť choré, kým človek vypíše dotazník, tak policajt môže skontrolovať ďalších 5 áut/.
A nakoniec vyhlási, že kontrolovať mali iba námatkovo.
Ako tvrdím. Je to chorý človek a mal by sa ústavne liečiť.
On by mal narovinu za každou vetou povedať: "toto iba straším", alebo "toto myslím vážne"...
Aby mali ľudia jasno, i keď to druhé by celé vládne obdobie zrejme ani nepoužil.
Kvaka
08.04.20,10:10
Aj tak sa dalo čakať, že to takto dopadne, ak nechceli šibačku u rodín, mali dať na jeden deň nejaké opatrenie. O to asi ale nešlo, niečo iné za tým bude, toľko hrozil tou škrtnutou zápalkou, až sa sa mu to vrátilo. Toto treba len prečkať, nech už nič na tlačovke netára, sme disciplinovaní, všetci sa bojíme, takže dodržiavame aj bez opatrení, čo je treba. Matelko si rozmyslí, čo nabudúce navrhne. Už si nemôže dovoliť nejaké prešľapy, musí počúvať svojich partnerov, nie je sám vo vláde.
buchač
08.04.20,10:11
Veď tie jeho drísty a činy už komentovala včera aj Čaputová v mimoriadnej relácii.

Čo ja viem, tak sú v poslednej dobe len dvaja na svete, čo sa realizujú svojimi neustálymi tlačovkami (pomaly aj o prdoch vlády)...a zhodou okolností sú to vo viacerých ohľadoch podobní exoti.
Jeden je Matovič a druhý je Trump.
Kvaka
08.04.20,10:12
Uz sa vyjadril...hodil to fizlov...ze mali zastavovat namatkovo....ze niektorym hliadkam sa to vymklo z pod kontroly....len komu sa vymkol on z pod kontroly...mamlas
prispôsobia sa počtu áut, a že však spoje autobusové a vlakové budú fungovať, ako obvykle, tak nech nechodia autom, ale použijú dostupnú dopravu, tak nejak mi utkvelo v pamäti.
...a to má akú logiku ???
Autobus alebo vlak je vhodnejší spôsob na prepravu ako vlastné auto ???

Len dúfam, že mi neodpovieš kladne...lebo ma rovno vystrie.
Nie, jasné, že nie, len som napísala, čo som počula v rádii, minister tak ubezpečoval, že kolóny nebudú. Na hlavu padnuté predstavy, že ako. Veď pomalšie čítaj. :)
Kvaka
08.04.20,10:20
Prezidentka už viac ráz napomínala premiéra. Nepočúva, stále sa opakuje, nevie to, aj mi ho je ľúto, ale on sám vytvára ten chaos, ale to je tak, keď ľavá ruka nevie, čo robí pravá.
jar88
08.04.20,10:30
Ved klasika...inak si to predstavoval...a ze ho nepochopili....vsetci su-sme debilni...len on je fajn
Z toho sa už nevyvlečie...debovi už nie iba maslo ostane na hlave...už aj niečo iné tam má a aj bude mať. Mrokar by nemal používať rúško, ale natiahnuť na seba rovno coton.

Vraj námatkové kontroly...hm, ale neplatí náhodou nariadenie vlády, kde boli jasne stanovené podmienky ???
Matovič najskôr vyhlási, že kontrolované bude KAŽDÉ jedno auto, dokonca kvôli rýchlosti budú vypisované dotazníky, ktoré sa mali neskôr overovať a podľa nich vystavovať pokuty /dosť choré, kým človek vypíše dotazník, tak policajt môže skontrolovať ďalších 5 áut/.
A nakoniec vyhlási, že kontrolovať mali iba námatkovo.
Ako tvrdím. Je to chorý človek a mal by sa ústavne liečiť.
On by mal narovinu za každou vetou povedať: "toto iba straším", alebo "toto myslím vážne"...
Aby mali ľudia jasno, i keď to druhé by celé vládne obdobie zrejme ani nepoužil.
Matovič dobre vie, akú medicínu potrebuje kotleboficovč.
Vie aj to, ako dlho vám trvá, než vám to docvakne.
Potom vám naordinuje nejaké placebo a zas vám to bude pár týždňov trvať.
sito
08.04.20,10:40
Prezidentka už viac ráz napomínala premiéra. Nepočúva, stále sa opakuje, nevie to, aj mi ho je ľúto, ale on sám vytvára ten chaos, ale to je tak, keď ľavá ruka nevie, čo robí pravá.

Ahoj, Kvaka. Doteraz bol vraj klaun, šašo, či po voľbách sa zmenilo dačo? :D
Jarka 1
08.04.20,10:47
Nebudem súdiť popredu. Počkám, až to vyhodnotia. Potom sa uvidí, aké percento áut bolo na ceste do práce a pod. a aké percento boli nedisciplinovaní ľudia. Beriem to tak, že nevyskúšaš, nevieš. Tie zistenia potom budú slúžiť aj inej vláde, nielen Matelkovej. Ešte nevieme, aká situácia bude o pár mesiacov, alebo na jeseň. Nikdy, nehovor nikdy. Možno výsledky z tejto skúšky zúžitkujeme viac, akoby sme chceli, možno to bude celé nepotrebné. Skôr si myslím, že v budúcnosti, možno aj o pár rokov sa bude dať aspoň vidieť to, do akej mieri sa možno spoľahnúť na zodpovednoť ľudí. Všetko zlé je na niečo dobré.
korela
08.04.20,10:54
Ved klasika...inak si to predstavoval...a ze ho nepochopili....vsetci su-sme debilni...len on je fajn
Z toho sa už nevyvlečie...debovi už nie iba maslo ostane na hlave...už aj niečo iné tam má a aj bude mať. Mrokar by nemal používať rúško, ale natiahnuť na seba rovno coton.

Vraj námatkové kontroly...hm, ale neplatí náhodou nariadenie vlády, kde boli jasne stanovené podmienky ???
Matovič najskôr vyhlási, že kontrolované bude KAŽDÉ jedno auto, dokonca kvôli rýchlosti budú vypisované dotazníky, ktoré sa mali neskôr overovať a podľa nich vystavovať pokuty /dosť choré, kým človek vypíše dotazník, tak policajt môže skontrolovať ďalších 5 áut/.
A nakoniec vyhlási, že kontrolovať mali iba námatkovo.
Ako tvrdím. Je to chorý človek a mal by sa ústavne liečiť.
On by mal narovinu za každou vetou povedať: "toto iba straším", alebo "toto myslím vážne"...
Aby mali ľudia jasno, i keď to druhé by celé vládne obdobie zrejme ani nepoužil.
Matovič dobre vie, akú medicínu potrebuje kotleboficovč.
Vie aj to, ako dlho vám trvá, než vám to docvakne.
Potom vám naordinuje nejaké placebo a zas vám to bude pár týždňov trvať.
O svojej výnimočnosti ľudí nepresvedčí. :-)
Aby sa neprerátal, je dávno prečítaný.
A potom, každý chvíľku, ťahá pílku.
Aká akcia, taká reakcia.
Koleso už bolo vymyslené, s ničím prevratným nepríde.
korela
08.04.20,10:57
Nebudem súdiť popredu. Počkám, až to vyhodnotia. Potom sa uvidí, aké percento áut bolo na ceste do práce a pod. a aké percento boli nedisciplinovaní ľudia. Beriem to tak, že nevyskúšaš, nevieš. Tie zistenia potom budú slúžiť aj inej vláde, nielen Matelkovej. Ešte nevieme, aká situácia bude o pár mesiacov, alebo na jeseň. Nikdy, nehovor nikdy. Možno výsledky z tejto skúšky zúžitkujeme viac, akoby sme chceli, možno to bude celé nepotrebné. Skôr si myslím, že v budúcnosti, možno aj o pár rokov sa bude dať aspoň vidieť to, do akej mieri sa možno spoľahnúť na zodpovednoť ľudí. Všetko zlé je na niečo dobré.
Áno, ale dalo by sa to aj otočiť. A to zaráža zasa mňa.
buchač
08.04.20,11:00
Nebudem súdiť popredu. Počkám, až to vyhodnotia. Potom sa uvidí, aké percento áut bolo na ceste do práce a pod. a aké percento boli nedisciplinovaní ľudia. Beriem to tak, že nevyskúšaš, nevieš. Tie zistenia potom budú slúžiť aj inej vláde, nielen Matelkovej. Ešte nevieme, aká situácia bude o pár mesiacov, alebo na jeseň. Nikdy, nehovor nikdy. Možno výsledky z tejto skúšky zúžitkujeme viac, akoby sme chceli, možno to bude celé nepotrebné. Skôr si myslím, že v budúcnosti, možno aj o pár rokov sa bude dať aspoň vidieť to, do akej mieri sa možno spoľahnúť na zodpovednoť ľudí. Všetko zlé je na niečo dobré.
Bláznoviča nik nesúdi ... on to spravil sám, také malé suicidum.
Kto vyhodnocuje teraz tie autá ? Žeby poliši ? Nuž pochybujem..
Nie je každá situácia rovnaká, takže budúcej vláde (dúfam, že Matovič bude už na smetisku dejín) bude na prd.
Zodpovednosť ľudí je neovplyvniteľná záležitosť. Čo z toho, keď 99% je zodpovedných a 1% na to serondí...napríklad degeš s Gelnice, alebo doktorko z Bratislavy.
jar88
08.04.20,11:02
Jasné že vás o svojej vínimočnosti nikdy nepresvedčí.
Otázka však znie, či si to len nenamýšlate.
--------------------------------------------------------
Matovič len pokojne vysvetluje kotlebám a ficovcom,
ale tým svojim nemusí nič vysvetlovať, oni tomu rozumejú na prvé počutie.
---------------------------
S pozdravom bla, bla, bla, blakaut.
Nandrolon
08.04.20,11:03
Buchač - Bratislavu mali oplotiť elektrickým plotom a bol by pokoj.
Najskôr sa tam ľudia naserú z celého SR a potom utekajú späť.
Edit: Nejaký starý esesák si tu myslí, že v tých dnešných 3-hodinových kolónach stáli iba voliči Smeru a Ľsns :-)))))))))))))
BXLmiami
08.04.20,11:06
Blava ušla včera ukázala Matovic ovi dlhý nos. Chlap by mal už prestať hviezdi lebo nie korona ale on položí krajinu.
Nandrolon
08.04.20,11:08
Blava ušla včera ukázala Matovic ovi dlhý nos. Chlap by mal už prestať hviezdi lebo nie korona ale on položí krajinu.
Vieš čo, ja to tým jeho voličom prajem. Však najväčšie zastúpenie mal medzi podnikateľmi, tak nech sa páči, škoda, že nie je ten blackout s ktorým sa ako retardovaný blbeček vyhrážal.
Dúfam, že sa neposerie a čo najviac obchodov a prevádzok nechá aj cez leto zatvorených...
bettylou
08.04.20,11:14
lujza.j
08.04.20,11:21
Jarka a kto to bude vyhodnocovat...
....toto je jeho grafíčky....
bjuty smis
08.04.20,11:25
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Jarka 1
08.04.20,11:28
Čo sa týka degeša z Gelnice, tak keby bola vláda normálna otestuje niektoré osady aj bez armády a polície, nech vie či to bude aj tak fungovať. Nepostrehla som, či to aj takto skúsila urobiť.
Nandrolon
08.04.20,11:28
Potešilo, je chorý.
Nandrolon
08.04.20,11:30
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Kolega išiel do Považskej Bystrice do práce autom a po troch hodinách v kolóne to otočil domov.
Preplatí mu Matovič alebo ty 1 deň dovolenky?
buchač
08.04.20,11:37
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Kolega išiel do Považskej Bystrice do práce autom a po troch hodinách v kolóne to otočil domov.
Preplatí mu Matovič alebo ty 1 deň dovolenky?
Odpoveď znie asi takto...." Mal si privstať a ísť busom, vlakom a nie autom..."
Jarka 1
08.04.20,11:37
To vyhodnotenie som myslela tak, že vraj budú overovať, ak to bude podozrivé z nedodržania. Určite sa to zadá niekde do systému a nejakí ľudia to preveria. Aspoň teda tak nejako som to pochopila, lebo poliši nie sú na to, aby vyvolávali napr. firme, či ten človek v ten deň mal pracovať a šiel autom do práce. Asi tak nejako. Ak sa vypisovali dotazníky a potom nič s tým, tak to by bolo riadne na hlavu. Potom by to bolo fakt iba bububu.
lujza.j
08.04.20,11:42
Chlap prisiel z roboty...jeho kolega zo samorina 4h do ba,holka zo zahoria 2h....tovar nedosiel lebo stal v kolone....aj ti co ako tak robia...aj ked na par %...lebo jedna prevadzka zatvorena...cize xy ludi doma....druha iba rozvoz a osobny odber.....tak treba im to takto vylepsit...
jar88
08.04.20,11:47
Ved klasika...inak si to predstavoval...a ze ho nepochopili....vsetci su-sme debilni...len on je fajn
Z toho sa už nevyvlečie...debovi už nie iba maslo ostane na hlave...už aj niečo iné tam má a aj bude mať. Mrokar by nemal používať rúško, ale natiahnuť na seba rovno coton.

Vraj námatkové kontroly...hm, ale neplatí náhodou nariadenie vlády, kde boli jasne stanovené podmienky ???
Matovič najskôr vyhlási, že kontrolované bude KAŽDÉ jedno auto, dokonca kvôli rýchlosti budú vypisované dotazníky, ktoré sa mali neskôr overovať a podľa nich vystavovať pokuty /dosť choré, kým človek vypíše dotazník, tak policajt môže skontrolovať ďalších 5 áut/.
A nakoniec vyhlási, že kontrolovať mali iba námatkovo.
Ako tvrdím. Je to chorý človek a mal by sa ústavne liečiť.
On by mal narovinu za každou vetou povedať: "toto iba straším", alebo "toto myslím vážne"...
Aby mali ľudia jasno, i keď to druhé by celé vládne obdobie zrejme ani nepoužil.
Matovič dobre vie, akú medicínu potrebuje kotleboficovč.
Vie aj to, ako dlho vám trvá, než vám to docvakne.
Potom vám naordinuje nejaké placebo a zas vám to bude pár týždňov trvať.
O svojej výnimočnosti ľudí nepresvedčí. :-)
Aby sa neprerátal, je dávno prečítaný.
A potom, každý chvíľku, ťahá pílku.
Aká akcia, taká reakcia.
Koleso už bolo vymyslené, s ničím prevratným nepríde.
jar88jar88
Jasné že vás o svojej vínimočnosti nikdy nepresvedčí.
Otázka však znie, či si to len nenamýšlate.
-------------------------------------.-------------------
Matovič len pokojne vysvetluje kotlebám a ficovcom,
ale tým svojim nemusí nič vysvetlovať, oni tomu rozumejú na prvé počutie.
---------------------------
S pozdravom bla, bla, bla, blakaut
lujza.j
08.04.20,11:48
Jarka ja tomu moc neverim..."lebo nejsou lidi" alebo moze byt kvalita tohto vyhodnotenia asi taka....ako ked do evidencie obyvatelov udaje nahadzovali brigadnici...dochodcovia/studenti...
buchač
08.04.20,11:51
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Snáď mi nechceš tvrdiť, že oľaništi držia huby...či ?
Alebo mi chceš nakukať, že všetci do jedného poslúchli rozkaz svojho veľiteľa a sedia doma na riti ?

Ako môže byť výborná práca vlády, keď viacerí jej členovia boli proti opatreniam ???
Ad hoc hejtuješ aj ty, veď dávaš všetkých do jedného vreca...

Pýtaš sa na poškodenie ?
Nuž opýtaj sa tých, čo čakali v kolónach a pritom mali byť niekde u lekára.
Kto ponesie zodpovednosť, ak sa niekomu pohorší, prípadne exne ? Poliš, lebo plnil nariadenia ?
bjuty smis
08.04.20,12:14
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Kolega išiel do Považskej Bystrice do práce autom a po troch hodinách v kolóne to otočil domov.
Preplatí mu Matovič alebo ty 1 deň dovolenky?
zas si nepochopil otázku ??
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....

platí aj pre buchača

kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte :))
jar88
08.04.20,12:25
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Snáď mi nechceš tvrdiť, že oľaništi držia huby...či ?
Alebo mi chceš nakukať, že všetci do jedného poslúchli rozkaz svojho veľiteľa a sedia doma na riti ?

Ako môže byť výborná práca vlády, keď viacerí jej členovia boli proti opatreniam ???
Ad hoc hejtuješ aj ty, veď dávaš všetkých do jedného vreca...

Pýtaš sa na poškodenie ?
Nuž opýtaj sa tých, čo čakali v kolónach a pritom mali byť niekde u lekára.
Kto ponesie zodpovednosť, ak sa niekomu pohorší, prípadne exne ? Poliš, lebo plnil nariadenia ?
Pýtal sa ťa na Poškodenie.
Nornálnemu je jasné, že sa pýtal na poškodenie Matovičovou vládou.
-------------------------------------------
Matovičovi sa vytýka, že nechal obmedziť cca 65 až 70 % pohybu ľudí.
Z toho jasne vyplýva, že zbytok 30% ľudí ide do práce a zamestnania. Vrátane časti policajtov.
Pár percent ľudí potrebuje ísť do obchodu, lekárne a podobne. No a práve tí sa môžu cítiť byť nejako obmedzení napríklad zápchou na cestách. Podľa teba ich obmedzuje Matovičova vláda a podľa iných sú obmedzení práve tými, čo nerešpektujú spoločnú potrebu karantény.
-----------------------------------
Kto vytvára tie zápchy? Matovič, alebo tí degeši?
korela
08.04.20,12:39
Treba položiť otázku najskôr takto, keďže doteraz prišlo k najväčšiemu zdržaniu z juhu: kto zahusťuje svojimi obydliami Žitný ostrov? Kto im to schvaľuje ešte dnes napriek očividne nezvládnutej situácii, či už platia nejaké obmedzenia alebo nie?
Zbytok republiky nevie o tom ani zbla.
buchač
08.04.20,12:40
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....
platí aj pre buchača
kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte :))
...a veru budem pindať..a to až dovtedy, pokiaľ bude ten blázon preceda.
Už len to je ujma, že ním je...
Na nás a naše ujmy sa vyser...iné a iní sú dôležitejší. Toto si nepochopil z mojej odpovede, nečítaš pomedzi riadkami ?

Pozor ale na jedno.
Ja hentú situáciu dokonca aj chápem a v určitých ohľadoch aj súhlasím s nejakou tou uzáverou (po slovensky blecky auto).
bjuty smis
08.04.20,12:47
však si len pindajte, je demokrááácia..
preceda je len jeden, vymyslite si vlastnú prezývku :))
pochopil som čo si chcel povedať, ale nič sa nestalo, žiadne škody nenastali...zbytočne sa tu rozčulujete...
Katy a R
08.04.20,12:50
...a veru budem pindať..a to až dovtedy, pokiaľ bude ten blázon preceda.
Už len to je ujma, že ním je...
:D

ále, veď si pindaj, koľko sa ti chce - aj tak ti v tom nezabránime - či??? A zrejme ti to aj pomôže odreagovať sa trošku;)
Ale ja by som uvítala - aby si sem prišiel s takým riešeních situácie - že by nielen Matovičovi spadla sánka - ale aj nám všetkým ! to by bola paráda!
Inak chlapci ... ak sa nudíte - moja trištvrťka pozerá všetky staré športové prenosy ... a už aj česi majú kanál 3 - tiež zaujímavé starinky tam dávajú ... hučí to furt - ale našťastie sa mám kde zašiť;)
bjuty smis
08.04.20,12:50
Treba položiť otázku najskôr takto, keďže doteraz prišlo k najväčšiemu zdržaniu z juhu: kto zahusťuje svojimi obydliami Žitný ostrov? Kto im to schvaľuje ešte dnes napriek očividne nezvládnutej situácii, či už platia nejaké obmedzenia alebo nie?
Zbytok republiky nevie o tom ani zbla.
ty určite vieš, kto schvaluje územný plán obce ...
alebo ti to našepkám ?
Nandrolon
08.04.20,12:52
Dúfam, že korona bude trvať minimálne vyše roka. Nech Matoviča zas klepne a zavrú ho do blázninca. A zároveň, nech sú spokojní aj podnikatelia s nulovými tržbami. Majú mať "vankúš", keď nemajú, nech sa zamestnajú a našetria si z platu.
:-)))
bjuty smis
08.04.20,13:13
Dúfam, že korona bude trvať minimálne vyše roka. Nech Matoviča zas klepne a zavrú ho do blázninca. A zároveň, nech sú spokojní aj podnikatelia s nulovými tržbami. Majú mať "vankúš", keď nemajú, nech sa zamestnajú a našetria si z platu.
:-)))
a komu potom budeš robiť účtovníctvo ?
bjuty smis
08.04.20,13:17
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...
misoft
08.04.20,13:20
Prezidentka už viac ráz napomínala premiéra. Nepočúva, stále sa opakuje, nevie to, aj mi ho je ľúto, ale on sám vytvára ten chaos, ale to je tak, keď ľavá ruka nevie, čo robí pravá.

Ahoj, Kvaka. Doteraz bol vraj klaun, šašo, či po voľbách sa zmenilo dačo? :D
Zmenilo....
Teraz už nie je len šašo, klaun, ale aj matelko
https://t.aimg.sk/magaziny/vSIxGQY7RTvfDcL1943Hhw~Rel-cia-Matelko-s-Drob-ekom-bola-na-obrazovk-ch-18-rokov.jpg?t=LzI1MngxNjgvdG9w&h=4iNfi8IhRvEkjE_gO0uhfQ&e=2145916800&v=1

Doplnenie: Nezamieňať si to s Malým Televíznym Kolotočom!
Teraz je nové pomenovanie malý televízny k*k*t.
jar88
08.04.20,13:20
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....
platí aj pre buchača
kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte :))
...a veru budem pindať..a to až dovtedy, pokiaľ bude ten blázon preceda.
Už len to je ujma, že ním je...
Na nás a naše ujmy sa vyser...iné a iní sú dôležitejší. Toto si nepochopil z mojej odpovede, nečítaš pomedzi riadkami ?

Pozor ale na jedno.
Ja hentú situáciu dokonca aj chápem a v určitých ohľadoch aj súhlasím s nejakou tou uzáverou (po slovensky blecky auto).
Mojko dnes máme nových 100 nakazených.
Najviac ich je tam okolo tvojej lesnej búdy.
V osadách. Jarovnice sú len výnimkou potvrdzujúcou pravidlo.
---------------------------------------------------------
Príde čas, že začneš Matovičovi ďakovať za sledovanie pohybu nakazených cez mobil.
buchač
08.04.20,13:21
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...

..a teraz čo ??? ...a má byť čo ???
Dáša_
08.04.20,13:30
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...

a to vlastne otestovali iba tých, čo sa vrátili zo zahraničia. Vôbec netestovali nikoho z tých, s ktorými sa tu 2-3 týždne stretávali, kade chodili. Otestovali 30 osád a je ich viac ako 1000. Aj keď teda v každej asi nebudú takí, čo sa vrátili zo zahraničia. Ale toto vyzera fakt na veľké čísla.
misoft
08.04.20,13:34
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...
Už Dášenka napísala... tých 31 je len hlavička na špendlíku. Ani sa nebudem čudovať, až o pár dní, týždňov tu budeme mať viac nakazených, ako v Čechách.
sito
08.04.20,13:36
Prezidentka už viac ráz napomínala premiéra. Nepočúva, stále sa opakuje, nevie to, aj mi ho je ľúto, ale on sám vytvára ten chaos, ale to je tak, keď ľavá ruka nevie, čo robí pravá.

Ahoj, Kvaka. Doteraz bol vraj klaun, šašo, či po voľbách sa zmenilo dačo? :D
Zmenilo....
Teraz už nie je len šašo, klaun, ale aj matelko
https://t.aimg.sk/magaziny/vSIxGQY7RTvfDcL1943Hhw~Rel-cia-Matelko-s-Drob-ekom-bola-na-obrazovk-ch-18-rokov.jpg?t=LzI1MngxNjgvdG9w&h=4iNfi8IhRvEkjE_gO0uhfQ&e=2145916800&v=1

Doplnenie: Nezamieňať si to s Malým Televíznym Kolotočom!
Teraz je nové pomenovanie malý televízny k*k*t.

Ahaaaa! Tak nie červotoč, ale *****oč ...

:D:D:D

https://www.youtube.com/watch?v=E-qnaoEeaYY

No nepovedz ...

https://www.youtube.com/watch?v=goEjCi5TIwo :D:D:D
bjuty smis
08.04.20,13:36
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...

..a teraz čo ??? ...a má byť čo ???

asi pred 3 týždňami sa tu nandy rehotal z rúšok, alebo z celého korona...nechcem klamať, ked treba najdeme

stále ti nezapaluje ?
chýbajú ti tlupy nakazených cigáňov pred každým obchodom ? alebo go, že ti ntento rok nedôjdu zavinšovať a zahrať na garmoške ?
pavol54
08.04.20,13:43
Blava ušla včera ukázala Matovic ovi dlhý nos. Chlap by mal už prestať hviezdi lebo nie korona ale on položí krajinu.
citát jedného generála na cvičení "Všichni, tanky i letadla zaradí spátečku a vráti sa do výchozích pozic" V našom prípade by to bola dobrá 29.02.07.00
jar88
08.04.20,13:46
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...
Už Dášenka napísala... tých 31 je len hlavička na špendlíku. Ani sa nebudem čudovať, až o pár dní, týždňov tu budeme mať viac nakazených, ako v Čechách.
Spomeň si, čo ste tu tarali pár strán dozadu. Dokonca ešte aj pred hodinou.
Som zvedavý, ako budeš Matovičovi nakladať v sobitu, prípadne v nedelu, či pondelok.
------------------------------------
Ako sa budeš zastávať "zdravého rozumu" určitých politikov.
-------------------------------------
Budte si istí, že sa to z osád roznieslo, alebo ešte len roznesie do okolia. Pod tým okolím si predstavte práve vaše obydlia. Obchody a podobne a práve tam sa veľmi ľahko nakazíte.
Nandrolon
08.04.20,13:57
By si sa čudoval, koľko ich je a stále viac a viac bude. Ale už by som sa v budúcnosti orientoval skôr na ČR.
jar88
08.04.20,14:04
By si sa čudoval, koľko ich je a stále viac a viac bude. Ale už by som sa v budúcnosti orientoval skôr na ČR.
Tá výtka o minulom táraní, sa vzťahuje aj na tvoje táranie.
A dávať tu radu orientovať sa do čiech, je ozaj na hlavu.
bjuty smis
08.04.20,14:04
Blava ušla včera ukázala Matovic ovi dlhý nos. Chlap by mal už prestať hviezdi lebo nie korona ale on položí krajinu.
citát jedného generála na cvičení "Všichni, tanky i letadla zaradí spátečku a vráti sa do výchozích pozic" V našom prípade by to bola dobrá 29.02.07.00
a hlavnú cenu oskára vtipkára ivan krajíček osobne odovzdáva ....
bjuty smis
08.04.20,14:05
By si sa čudoval, koľko ich je a stále viac a viac bude. Ale už by som sa v budúcnosti orientoval skôr na ČR.
Tá výtka o minulom táraní, sa vzťahuje aj na tvoje táranie.
A dávať tu radu orientovať sa do čiech, je ozaj na hlavu.


By si sa čudoval, koľko ich je a stále viac a viac bude. Ale už by som sa v budúcnosti orientoval skôr na ČR.
Tá výtka o minulom táraní, sa vzťahuje aj na tvoje táranie.
A dávať tu radu orientovať sa do čiech, je ozaj na hlavu.
hlavne na jeho....
lujza.j
08.04.20,14:15
Preco nezaviedol statnu karantenu aj pre indivindi vracajucich sa......aby mohol pindat na peťa....ako pri vsetkom...ked sa nieco pokaka?!
Matovice ovce uz nech ho tak nelyžu:D... nene lyzatko:---
Nandrolon
08.04.20,14:16
By si sa čudoval, koľko ich je a stále viac a viac bude. Ale už by som sa v budúcnosti orientoval skôr na ČR.
Tá výtka o minulom táraní, sa vzťahuje aj na tvoje táranie.
A dávať tu radu orientovať sa do čiech, je ozaj na hlavu.
Nereagoval som na tvoje seniliny, tak zadrž moč.
bjuty smis
08.04.20,14:20
Preco nezaviedol statnu karantenu aj pre indivindi vracajucich sa......aby mohol pindat na peťa....ako pri vsetkom...ked sa nieco pokaka?!
Matovice ovce uz nech ho tak nelyžu:D... nene lyzatko:---
a ktorých teraz konkrétne myslíš, p. nelýžúca ?
korela
08.04.20,14:22
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...
Už Dášenka napísala... tých 31 je len hlavička na špendlíku. Ani sa nebudem čudovať, až o pár dní, týždňov tu budeme mať viac nakazených, ako v Čechách.
Spomeň si, čo ste tu tarali pár strán dozadu. Dokonca ešte aj pred hodinou.
Som zvedavý, ako budeš Matovičovi nakladať v sobitu, prípadne v nedelu, či pondelok.
------------------------------------
Ako sa budeš zastávať "zdravého rozumu" určitých politikov.
-------------------------------------
Budte si istí, že sa to z osád roznieslo, alebo ešte len roznesie do okolia. Pod tým okolím si predstavte práve vaše obydlia. Obchody a podobne a práve tam sa veľmi ľahko nakazíte.
A prečo to niekto vôbec dopustil aby k tomu došlo? Ešte v 50. r. roznášali infekčné choroby, tu boli tiež dobré getá. Ale podchytilo sa to, asi je to už hlboko uložené v zabudnutí.
korela
08.04.20,14:26
Sladká nevedomosť a zbytočná opatrnosť tam kde netreba. Roky tu na to upozorňujem, že je to iba otázkou času.
bettylou
08.04.20,14:28
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...

hejtovať nemusím
moje ujmy ti na nos vešať nebudem, proste človek sa musí prispôsobiť daným podmienkam

Pre niekoho je obmedzenie života prínosom? Pre väčšinu ľudí však znamená stratu - nielen materiálnu, ale hlavne zníženie kvality života celkovo, spôsobenú obmedzením každodenného výberu a voľby, od ktorej sa odvíja ďalší život v budúcnosti. Strata dennodennej rozmanitosti na základe slobodného výberu konania. Už len to, že ľudia sa nemôžu zaoberať, tým, čo mali naplánované a čomu obetovali predošlé rozhodnutia a energiu... atď. (za decká trebárs - prijímačky na stredné školy a spadnutá úroveň vzdelania, čo už im nikto nevynahradí).
Snažiť sa toto všetko zaškatuľkovať do "ficovci" a "matovičovci" je úbohé a dosť nešťastné rozhodnutie.
Kvaka
08.04.20,14:38
Preco nezaviedol statnu karantenu aj pre indivindi vracajucich sa......aby mohol pindat na peťa....ako pri vsetkom...ked sa nieco pokaka?!
Matovice ovce uz nech ho tak nelyžu:D... nene lyzatko:--- Mňa by zaujímalo, kedy prišli tí, čo rozniesli infekciu v osadách. Pellegrini zaviedol štátnu karanténu včas, vtedy to bolo silné opatrenie, ľudia síce nadávali, ale ukázalo sa, že to bolo veľmi správne rozhodnutie, ale čo si ja pamätám, tak on denne vyzýval ostatných, čo prišli vo vlastnej réžii, aby ostali domácej karanténe 14 dní, ľudia ho aj počúvali. Hovoril stručne, vecne a nevyvolával chaos.
Postupne počty navrátilcov narastali, a ak sa neskôr vytvorili podmienky na rozšírenú štátnu karanténu, prečo ju nevyhlásila nová vláda skôr? Ako dlho trvá nákaza? Koľko dní je tu nová vláda?
Vždy sa všetko rieši za pochodu, nedá sa inak, nebol na to nikto vo svete pripravený, to, že sme mali menej nakazených, ako inde, je práve zásluha Pellegriniho, ešte aj o mesiac sa bude na neho vyhovárať?
Samozrejme, že je treba prísne opatrenia, ale v pokoji, bez zbytočných rečí, takto sa v ľuďoch vyvoláva iba panika.
Je logické, že postupne bude množstvo prípadov nakazenia narastať, my nie sme výnimka. A ak sú niekde neprispôsobiví, tak ich všetkých dať do karantény.
lujza.j
08.04.20,14:39
:---:D
bettylou
08.04.20,14:43
4.4. 2020
??
Dáša_
08.04.20,14:49
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...

hejtovať nemusím
moje ujmy ti na nos vešať nebudem, proste človek sa musí prispôsobiť daným podmienkam

Pre niekoho je obmedzenie života prínosom? Pre väčšinu ľudí však znamená stratu - nielen materiálnu, ale hlavne zníženie kvality života celkovo, spôsobenú obmedzením každodenného výberu a voľby, od ktorej sa odvíja ďalší život v budúcnosti. Strata dennodennej rozmanitosti na základe slobodného výberu konania. Už len to, že ľudia sa nemôžu zaoberať, tým, čo mali naplánované a čomu obetovali predošlé rozhodnutia a energiu... atď. (za decká trebárs - prijímačky na stredné školy a spadnutá úroveň vzdelania, čo už im nikto nevynahradí).
Snažiť sa toto všetko zaškatuľkovať do "ficovci" a "matovičovci" je úbohé a dosť nešťastné rozhodnutie.

Vieš, posledné, o čo by som sa bála, je že klesne úroveň vzdelania. Lebo čo je vzdelanie? pomožem si citátom Juraja Hipša: " Deti musia vedieť, čo je paronomázia aj epizeuxa. Veď ako by bez toho preboha mohli žiť. Museli vedieť zadefinovať, v ktorej etáži sa nachádzajú paprade a prasličky, aj to, či matička Zem je bližšie k Slnku v aféliu alebo perihéliu. Nevadí, že v desiatich rokoch sa im na tých pojmoch aj jazyk polámal." Toto fakt nie je vzdelanie.

A čo sa týka príjmačiek na školy. v podstata jedno, či stredné, či vysoké. Už je len minimum škol, kde sú aké, také príjmačky. Skôr sa robí nábor na školy. Vymýšľajú sa rôzne vychtávky, ako nalákať žiakov. Ver mi, že o tom niečo viem. Máme doma maturanta.
pavol54
08.04.20,14:49
Chlap prisiel z roboty...jeho kolega zo samorina 4h do ba,holka zo zahoria 2h....tovar nedosiel lebo stal v kolone....aj ti co ako tak robia...aj ked na par %...lebo jedna prevadzka zatvorena...cize xy ludi doma....druha iba rozvoz a osobny odber.....tak treba im to takto vylepsit...
inak povedané blackout bude aj keby na chleba nebolo. stačí presne splniť rozkazy a nariadenia do posledného písmena
lujza.j
08.04.20,14:51
Ale coze coze....nazov matovicove ovce sa nesvíđa:D:--- ale fico ovce..kotletka ovce to je ok.?!..ja som volila borisa...uz som to tu pisala....aj preco....iba tak....lebo ja neverim politikom...ale mozno som uz zase dovolila-ze zas volit nebudem....
Kvaka
08.04.20,14:54
Už vyše mesiaca sme neboli v obchode, áno, dodržujeme dobrovoľnú karanténu, sme pokorní, vieme, že je to nevyhnutné, iba dvakrát sme išli autom za obec na prechádzku. :) Takže tých 6 dní vydržíme. :)
Lenže už sme dosť vystresovaní, máme cez 70, bojíme sa, nevieme, ako to ďalej zvládneme, takže radšej dajte niečo pozitívne, ako prežiť.
Nejak sa začínam v tomto zmätku strácať.
lujza.j
08.04.20,14:56
Anička...tak som to myslela....ze nastupila nova vlada...mala ju zaviest aj pre indivindi onych...naco cakal
pavol54
08.04.20,14:56
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Kolega išiel do Považskej Bystrice do práce autom a po troch hodinách v kolóne to otočil domov.
Preplatí mu Matovič alebo ty 1 deň dovolenky?
zas si nepochopil otázku ??
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....

platí aj pre buchača

kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte :))
Matoviča tiež fico neokradol a aj tak stále pindal, zobrali sme si ho ako vzor pindania za iných, na ešte snáď máme právo. či aj nato zasadne UKS aby bolo vydané uznesenie o držaní huby? Ale môžeme chváliť cisárove nové šaty dovtedy, kým sa nájde niekto jednoduchý a povie cisár je nahý. .
bjuty smis
08.04.20,14:58
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...

hejtovať nemusím
moje ujmy ti na nos vešať nebudem, proste človek sa musí prispôsobiť daným podmienkam

Pre niekoho je obmedzenie života prínosom? Pre väčšinu ľudí však znamená stratu - nielen materiálnu, ale hlavne zníženie kvality života celkovo, spôsobenú obmedzením každodenného výberu a voľby, od ktorej sa odvíja ďalší život v budúcnosti. Strata dennodennej rozmanitosti na základe slobodného výberu konania. Už len to, že ľudia sa nemôžu zaoberať, tým, čo mali naplánované a čomu obetovali predošlé rozhodnutia a energiu... atď. (za decká trebárs - prijímačky na stredné školy a spadnutá úroveň vzdelania, čo už im nikto nevynahradí).
Snažiť sa toto všetko zaškatuľkovať do "ficovci" a "matovičovci" je úbohé a dosť nešťastné rozhodnutie.
Isto, kedze ziadnu nemas....takto to znelo lepsie :))
Kto kde a kedy tvrdil, ze je korona prinosom?
Na co reagujes? Alebo nema naň vlada reagovat?
Decka len ziskaju, nebudu prepadavat, na skoly bez primaciek...

Ale aspon s poslednou vetou suhlas
Preto som na uderku proti matelkovi zareagoval..
A ani to nehadzem na fica....
Zatial nik na svete este nema 100% riesenie....
bjuty smis
08.04.20,15:06
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Kolega išiel do Považskej Bystrice do práce autom a po troch hodinách v kolóne to otočil domov.
Preplatí mu Matovič alebo ty 1 deň dovolenky?
zas si nepochopil otázku ??
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....

platí aj pre buchača

kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte :))
Matoviča tiež fico neokradol a aj tak stále pindal, zobrali sme si ho ako vzor pindania za iných, na ešte snáď máme právo. či aj nato zasadne UKS aby bolo vydané uznesenie o držaní huby? Ale môžeme chváliť cisárove nové šaty dovtedy, kým sa nájde niekto jednoduchý a povie cisár je nahý. .naopak, pindajte kolko chcete..po tom volebnom debakli ti ani ine neostava. Ale je taky problem dat aj odpoved na otazku
Ty si sedlak ( samozrejme nie ten s debaty na pravde :))
Podnikas, zamestnavas...tak nam povedz, aku mas skodu ??
A teraz vazne..povedz nam, ako by ti teraz vlada najviac pomohla...
V com teda zlyhal matovic ???
BXLmiami
08.04.20,15:09
Už vyše mesiaca sme neboli v obchode, áno, dodržujeme dobrovoľnú karanténu, sme pokorní, vieme, že je to nevyhnutné, iba dvakrát sme išli autom za obec na prechádzku. :) Takže tých 6 dní vydržíme. :)
Lenže už sme dosť vystresovaní, máme cez 70, bojíme sa, nevieme, ako to ďalej zvládneme, takže radšej dajte niečo pozitívne, ako prežiť.
Nejak sa začínam v tomto zmätku strácať.
Kvaka, vypni tu mediálnu hviezdu a tlačovky, pozri si len občas správy, alebo lepšie vypočuj a zapni zdravý rozum. Rob čo máš rada, oddychuj, spi, prechádza sa...
A uvedom si, že ten čas ktorý na svete máš je škoda venovať strachu. Čo sa má stať sa stane.
lujza.j
08.04.20,15:13
Už vyše mesiaca sme neboli v obchode, áno, dodržujeme dobrovoľnú karanténu, sme pokorní, vieme, že je to nevyhnutné, iba dvakrát sme išli autom za obec na prechádzku. :) Takže tých 6 dní vydržíme. :)
Lenže už sme dosť vystresovaní, máme cez 70, bojíme sa, nevieme, ako to ďalej zvládneme, takže radšej dajte niečo pozitívne, ako prežiť.
Nejak sa začínam v tomto zmätku strácať.
Anička moja mama ma v pondelok narodky...47-čka...ročnik....uz som jej dnes povedala,ze dojdem buduci tyden ked bude pekne....sadneme na slniecko....na 2-3 m...od seba aj ked sa nepostiskame nevybozkavame,ale aspon sa uvidime...mozno aj kavu do termosky urobim:D
Minuly tyden som jej niesla krem a mydla...tak sme po branou na 2m trochu pokecali...
Vcera tak bol bracho...
bjuty smis
08.04.20,15:14
:---:D
Este nam povedz, aky je rozdiel medzi volicmi matelka a tebou, co si volila inseminatora ?
BXLmiami
08.04.20,15:16
Bjuty precitaj si príspevok kvaky a máš odpoveď. Presne v tomto zlyháva. Už nie je v opozícii, už nie je mediálna hviezda, už si nemôže dovoliť povedať čokoľvek a akokoľvek, už nemá vyvolávať nepokoj ale ma pôsobiť kľudne a rozhodne. Ak to nevie nech si pustí Peleho aby sa to naučil. Chcem aby boli vo vláde a mali možnosť pracovať, ale ak budú voľby o polroka vyhrá ich Smer. Tak bacha chlapci.
Žabinka
08.04.20,15:17
dnes sme si ráno vyšli aj so psicou na dlhú prechádzku, nestretli sme živú dušu.. potom som ležala na terase až do 15.00, a potom sme pílili starý nábytok, čo muž doviezol minulý týždeň z chlapcovho bytu.. máme čím kúriť aj variť..:) mužovi sa zapáčila takáto uzávera, vraj sa sem presťahujeme ak sa situácia rapídne zhorší..
bjuty smis
08.04.20,15:25
Bjuty precitaj si príspevok kvaky a máš odpoveď. Presne v tomto zlyháva. Už nie je v opozícii, už nie je mediálna hviezda, už si nemôže dovoliť povedať čokoľvek a akokoľvek, už nemá vyvolávať nepokoj ale ma pôsobiť kľudne a rozhodne. Ak to nevie nech si pustí Peleho aby sa to naučil. Chcem aby boli vo vláde a mali možnosť pracovať, ale ak budú voľby o polroka vyhrá ich Smer. Tak bacha chlapci.
Ten posledny kvakin prispevok by mali poslat vsetci dochodovia priamo matelkovi
Tak isto som registroval a plne suhlasim s tvojimi prispevkami o vyvolavani hysterie, ktora bude nicivejsia ako korona...?ja som volil sulika a stale si za nim stojim..teraz este viac..

Ale ja som na ine prispevky reagoval..
Dáša_
08.04.20,15:29
Už vyše mesiaca sme neboli v obchode, áno, dodržujeme dobrovoľnú karanténu, sme pokorní, vieme, že je to nevyhnutné, iba dvakrát sme išli autom za obec na prechádzku. :) Takže tých 6 dní vydržíme. :)
Lenže už sme dosť vystresovaní, máme cez 70, bojíme sa, nevieme, ako to ďalej zvládneme, takže radšej dajte niečo pozitívne, ako prežiť.
Nejak sa začínam v tomto zmätku strácať.
Anička moja mama ma v pondelok narodky...47-čka...ročnik....uz som jej dnes povedala,ze dojdem buduci tyden ked bude pekne....sadneme na slniecko....na 2-3 m...od seba aj ked sa nepostiskame nevybozkavame,ale aspon sa uvidime...mozno aj kavu do termosky urobim:D
Minuly tyden som jej niesla krem a mydla...tak sme po branou na 2m trochu pokecali...
Vcera tak bol bracho...

moja mama je 41 ročník a mala narodky 23. marca, švagor mal narodky 21. marca. Hoci bývame iba 10km, zablahoželali sme len cez telefon, oslavu si odpustíme, teda preložíme. Rovnako sme si včera odpustili pohreb, zomrela stryná. 10 najbližších. 10 minút celý obrad nad hrobom.
misoft
08.04.20,15:39
Anička...tak som to myslela....ze nastupila nova vlada...mala ju zaviest aj pre indivindi onych...naco cakal
Na teplé počasie.... aby policajti a vojaci nezmokli :D
misoft
08.04.20,15:44
Dievčence... je pekné, koho ste volili-nevolili. Ja ani jedného z nich a ani nikoho z minulých. Ale hlas som dal. Ja totiž týmto kreatúram neverím. Písal som, nech dáme šancu tých obligátnych 100 dní matelkovi - ale ako sledujem z jeho hŕŕŕŕŕ postupu - ani tých sto dní asi nebude potrebných - potopí sa čoskoro i sám.
jar88
08.04.20,15:45
Preco nezaviedol statnu karantenu aj pre indivindi vracajucich sa......aby mohol pindat na peťa....ako pri vsetkom...ked sa nieco pokaka?!
Matovice ovce uz nech ho tak nelyžu:D... nene lyzatko:--- Mňa by zaujímalo, kedy prišli tí, čo rozniesli infekciu v osadách. Pellegrini zaviedol štátnu karanténu včas, vtedy to bolo silné opatrenie, ľudia síce nadávali, ale ukázalo sa, že to bolo veľmi správne rozhodnutie, ale čo si ja pamätám, tak on denne vyzýval ostatných, čo prišli vo vlastnej réžii, aby ostali domácej karanténe 14 dní, ľudia ho aj počúvali. Hovoril stručne, vecne a nevyvolával chaos.
Postupne počty navrátilcov narastali, a ak sa neskôr vytvorili podmienky na rozšírenú štátnu karanténu, prečo ju nevyhlásila nová vláda skôr? Ako dlho trvá nákaza? Koľko dní je tu nová vláda?
Vždy sa všetko rieši za pochodu, nedá sa inak, nebol na to nikto vo svete pripravený, to, že sme mali menej nakazených, ako inde, je práve zásluha Pellegriniho, ešte aj o mesiac sa bude na neho vyhovárať?
Samozrejme, že je treba prísne opatrenia, ale v pokoji, bez zbytočných rečí, takto sa v ľuďoch vyvoláva iba panika.
Je logické, že postupne bude množstvo prípadov nakazenia narastať, my nie sme výnimka. A ak sú niekde neprispôsobiví, tak ich všetkých dať do karantény.
Moja vnučka sa vrátila vo štvrtok zo školy, následne sme už nikto z rodiny nechodili po obchodoch. Prešla sobota nedeľa a s vedomosťami získanými výhradne z novín (internetu) som rozhodol, že už nepôjde skúšať šťastie do školy. Prešiel pondelok, útorok a vstredu nám v obecnom rozhlase ohlásili, že školu od stredy zatvárajú.
------------------------------------
No a ten váš úžasný Pelegríni stále ešte nič. Myslím, že až v piatok vyhlásil, že majú ísť príšelci do domácej karantény. Asi ho nenapadlo, že aj cigáni z osád pôjdu domov do osadnej búdy. Mne bolo jasné, že tam nakazia každého koho budú môcť.
Pelegrini uvažoval hlavne nad tým, ako urobiť ešte nejaký ten tunel. Podarilo sa mu urobiť ho za cca 50 000 000 €.
---------------------------------------
Za také peniaze mohol oplotiť všetky osady a vyhlásiť im karanténu. Tiež si mohol vypočuť doktorku Petkovú a poslať do osád veterinárov s testom na koronu.
On sa miesto toho vyškieral so Sakovou, že veď to bude cvakať Matovič.
pavol54
08.04.20,15:57
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Kolega išiel do Považskej Bystrice do práce autom a po troch hodinách v kolóne to otočil domov.
Preplatí mu Matovič alebo ty 1 deň dovolenky?
zas si nepochopil otázku ??
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....

platí aj pre buchača

kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte :))
Matoviča tiež fico neokradol a aj tak stále pindal, zobrali sme si ho ako vzor pindania za iných, na ešte snáď máme právo. či aj nato zasadne UKS aby bolo vydané uznesenie o držaní huby? Ale môžeme chváliť cisárove nové šaty dovtedy, kým sa nájde niekto jednoduchý a povie cisár je nahý. .naopak, pindajte kolko chcete..po tom volebnom debakli ti ani ine neostava. Ale je taky problem dat aj odpoved na otazku
Ty si sedlak ( samozrejme nie ten s debaty na pravde :))
Podnikas, zamestnavas...tak nam povedz, aku mas skodu ??
A teraz vazne..povedz nam, ako by ti teraz vlada najviac pomohla...
V com teda zlyhal matovic ???
Źeby bolo dnes pekné počasie a čas výsevu a čas ochrany proti burinám. Týždeň ide preemegentný postrek distribútorovi z cudziny e lebo kamión s postrekom nie je potravina včera mi hlási že konečne došiel a že začnú navážať dnes som sa ho nedočkal (lebo cez okresy až 3) za pár dní si ho môžem nechať v zásobe lebo ak fúka vietor nestriekam, ak prší nestriekam a cez najväčšie sviatky nebudem a a je po termíne a vysiatu úrodu nepozbieram a naviac udavači sa postarajú že zrazu príde štátny dozor ochrany prírody na invazívne buriny a 6990 eur ma neminie. a ynteligent sa spýta vari sme ťa držali za rukáv?
korela
08.04.20,16:00
Ak by sa aj náhodou vzdal funkcie, najskôr by ho vystriedal Mistrík. Nemusí prísť k novým voľbám.
Prejav štátnika.
https://www.youtube.com/watch?v=BtfouYWuDB4
korela
08.04.20,16:05
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Kolega išiel do Považskej Bystrice do práce autom a po troch hodinách v kolóne to otočil domov.
Preplatí mu Matovič alebo ty 1 deň dovolenky?
zas si nepochopil otázku ??
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....

platí aj pre buchača

kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte :))
Matoviča tiež fico neokradol a aj tak stále pindal, zobrali sme si ho ako vzor pindania za iných, na ešte snáď máme právo. či aj nato zasadne UKS aby bolo vydané uznesenie o držaní huby? Ale môžeme chváliť cisárove nové šaty dovtedy, kým sa nájde niekto jednoduchý a povie cisár je nahý. .naopak, pindajte kolko chcete..po tom volebnom debakli ti ani ine neostava. Ale je taky problem dat aj odpoved na otazku
Ty si sedlak ( samozrejme nie ten s debaty na pravde :))
Podnikas, zamestnavas...tak nam povedz, aku mas skodu ??
A teraz vazne..povedz nam, ako by ti teraz vlada najviac pomohla...
V com teda zlyhal matovic ???
Źeby bolo dnes pekné počasie a čas výsevu a čas ochrany proti burinám. Týždeň ide preemegentný postrek distribútorovi z cudziny e lebo kamión s postrekom nie je potravina včera mi hlási že konečne došiel a že začnú navážať dnes som sa ho nedočkal (lebo cez okresy až 3) za pár dní si ho môžem nechať v zásobe lebo ak fúka vietor nestriekam, ak prší nestriekam a cez najväčšie sviatky nebudem a a je po termíne a vysiatu úrodu nepozbieram a naviac udavači sa postarajú že zrazu príde štátny dozor ochrany prírody na invazívne buriny a 6990 eur ma neminie. a ynteligent sa spýta vari sme ťa držali za rukáv?
Aj na Slovensku 1 sa poobede pospomínalo dosť prípadov, ktoré mohli poslúžiť bjutymu ako odpoveď.
pavol54
08.04.20,16:06
Mňa Matovič počúvať nebude ak keby som poradil tak by ma kopol do pr.. a povedal že ako to on geniálne vymyslel a ešte by si to jeho ľudia zhmotnili v eurách. a ja budem rozmýšľať či si dám krumple s kyslým mliekom alebo kyslé mlieko s krumpľami. Skončím na rovnakej pozícii. Mal šancu jeho člen výboru minulého parlamentu a všetci ma osr---li
Dáša_
08.04.20,16:06
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Kolega išiel do Považskej Bystrice do práce autom a po troch hodinách v kolóne to otočil domov.
Preplatí mu Matovič alebo ty 1 deň dovolenky?
zas si nepochopil otázku ??
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....

platí aj pre buchača

kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte :))
Matoviča tiež fico neokradol a aj tak stále pindal, zobrali sme si ho ako vzor pindania za iných, na ešte snáď máme právo. či aj nato zasadne UKS aby bolo vydané uznesenie o držaní huby? Ale môžeme chváliť cisárove nové šaty dovtedy, kým sa nájde niekto jednoduchý a povie cisár je nahý. .naopak, pindajte kolko chcete..po tom volebnom debakli ti ani ine neostava. Ale je taky problem dat aj odpoved na otazku
Ty si sedlak ( samozrejme nie ten s debaty na pravde :))
Podnikas, zamestnavas...tak nam povedz, aku mas skodu ??
A teraz vazne..povedz nam, ako by ti teraz vlada najviac pomohla...
V com teda zlyhal matovic ???
Źeby bolo dnes pekné počasie a čas výsevu a čas ochrany proti burinám. Týždeň ide preemegentný postrek distribútorovi z cudziny e lebo kamión s postrekom nie je potravina včera mi hlási že konečne došiel a že začnú navážať dnes som sa ho nedočkal (lebo cez okresy až 3) za pár dní si ho môžem nechať v zásobe lebo ak fúka vietor nestriekam, ak prší nestriekam a cez najväčšie sviatky nebudem a a je po termíne a vysiatu úrodu nepozbieram a naviac udavači sa postarajú že zrazu príde štátny dozor ochrany prírody na invazívne buriny a 6990 eur ma neminie. a ynteligent sa spýta vari sme ťa držali za rukáv?

no mňa by hlavne zaujímalo, či si stihol tie rúška kúpiť, čo si sa minule sťažoval, že ti ich zakýzali kupovať
misoft
08.04.20,16:07
Źeby bolo dnes pekné počasie a čas výsevu a čas ochrany proti burinám. Týždeň ide preemegentný postrek distribútorovi z cudziny e lebo kamión s postrekom nie je potravina včera mi hlási že konečne došiel a že začnú navážať dnes som sa ho nedočkal (lebo cez okresy až 3) za pár dní si ho môžem nechať v zásobe lebo ak fúka vietor nestriekam, ak prší nestriekam a cez najväčšie sviatky nebudem a a je po termíne a vysiatu úrodu nepozbieram a naviac udavači sa postarajú že zrazu príde štátny dozor ochrany prírody na invazívne buriny a 6990 eur ma neminie. a ynteligent sa spýta vari sme ťa držali za rukáv?
Nuž - ty si len podnikateľ, žiadny poľnohospodár.
Môj nebohý dedo bol len záhradníkom - vcelý život sa prplal v zemi! A povedal jednu vec - príroda, rastliny NEPOZNAJÚ sviatok, piatok. A tak sa o svoju záhradu staral aj vtedy, keď pršalo, keď bol sviatok, či nedeľa. V nedeľu skoro ráno šiel na omšu a po omši MAKAL!!!

Budeš oponovať asi tým, že len obyčajný záhradník, lenže on pracoval rukami, podľa prírody. Pestoval zeleninu, kvety - predával na trhu, v čase trhu sa musel i trikrát s dvojkolesovou károu otočiť, pretože kupovali. Žiadna chémia, len prírodné hnojivo, mandelinky sa zbierali ručne (a žiaľ, aj mňa ako decko do toho zapriahol), ale keď sme potrebovali zeleninu - bola pod nosom, keď na Ďeň učiteľov ostatní kupovali "socialistické" klinčeky, ja som nosil ruže - tie som sa dokonca naučil i zazimovať - to by si ty asi ani nevedel, ako ich zazimovať.

Takže tu neplač, že počasie, postreky, vietor, termín....
bjuty smis
08.04.20,16:17
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Kolega išiel do Považskej Bystrice do práce autom a po troch hodinách v kolóne to otočil domov.
Preplatí mu Matovič alebo ty 1 deň dovolenky?
zas si nepochopil otázku ??
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....

platí aj pre buchača

kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte :))
Matoviča tiež fico neokradol a aj tak stále pindal, zobrali sme si ho ako vzor pindania za iných, na ešte snáď máme právo. či aj nato zasadne UKS aby bolo vydané uznesenie o držaní huby? Ale môžeme chváliť cisárove nové šaty dovtedy, kým sa nájde niekto jednoduchý a povie cisár je nahý. .naopak, pindajte kolko chcete..po tom volebnom debakli ti ani ine neostava. Ale je taky problem dat aj odpoved na otazku
Ty si sedlak ( samozrejme nie ten s debaty na pravde :))
Podnikas, zamestnavas...tak nam povedz, aku mas skodu ??
A teraz vazne..povedz nam, ako by ti teraz vlada najviac pomohla...
V com teda zlyhal matovic ???
Źeby bolo dnes pekné počasie a čas výsevu a čas ochrany proti burinám. Týždeň ide preemegentný postrek distribútorovi z cudziny e lebo kamión s postrekom nie je potravina včera mi hlási že konečne došiel a že začnú navážať dnes som sa ho nedočkal (lebo cez okresy až 3) za pár dní si ho môžem nechať v zásobe lebo ak fúka vietor nestriekam, ak prší nestriekam a cez najväčšie sviatky nebudem a a je po termíne a vysiatu úrodu nepozbieram a naviac udavači sa postarajú že zrazu príde štátny dozor ochrany prírody na invazívne buriny a 6990 eur ma neminie. a ynteligent sa spýta vari sme ťa držali za rukáv?

:) Asi si za tych nasich cez 12 r.
dispúcií zabudol,
,ze ja som som na rozdiel od teba vystudovany polnohospodar....
Ty si postrek proti burine objednavas presne na hodinu aplikácie..
To
bolo dobre ;))
lujza.j
08.04.20,16:19
:---:D
Este nam povedz, aky je rozdiel medzi volicmi matelka a tebou, co si volila inseminatora ?
:Daha....no dobre.....aj naposledy som ho....
pavol54
08.04.20,16:28
Źeby bolo dnes pekné počasie a čas výsevu a čas ochrany proti burinám. Týždeň ide preemegentný postrek distribútorovi z cudziny e lebo kamión s postrekom nie je potravina včera mi hlási že konečne došiel a že začnú navážať dnes som sa ho nedočkal (lebo cez okresy až 3) za pár dní si ho môžem nechať v zásobe lebo ak fúka vietor nestriekam, ak prší nestriekam a cez najväčšie sviatky nebudem a a je po termíne a vysiatu úrodu nepozbieram a naviac udavači sa postarajú že zrazu príde štátny dozor ochrany prírody na invazívne buriny a 6990 eur ma neminie. a ynteligent sa spýta vari sme ťa držali za rukáv?
Nuž - ty si len podnikateľ, žiadny poľnohospodár.
Môj nebohý dedo bol len záhradníkom - vcelý život sa prplal v zemi! A povedal jednu vec - príroda, rastliny NEPOZNAJÚ sviatok, piatok. A tak sa o svoju záhradu staral aj vtedy, keď pršalo, keď bol sviatok, či nedeľa. V nedeľu skoro ráno šiel na omšu a po omši MAKAL!!!

Budeš oponovať asi tým, že len obyčajný záhradník, lenže on pracoval rukami, podľa prírody. Pestoval zeleninu, kvety - predával na trhu, v čase trhu sa musel i trikrát s dvojkolesovou károu otočiť, pretože kupovali. Žiadna chémia, len prírodné hnojivo, mandelinky sa zbierali ručne (a žiaľ, aj mňa ako decko do toho zapriahol), ale keď sme potrebovali zeleninu - bola pod nosom, keď na Ďeň učiteľov ostatní kupovali "socialistické" klinčeky, ja som nosil ruže - tie som sa dokonca naučil i zazimovať - to by si ty asi ani nevedel, ako ich zazimovať.

Takže tu neplač, že počasie, postreky, vietor, termín....
väčšiu hlúposť som nečítal, dedo mohol zotročovať deti? to si žil v Bangladéši?
jar88
08.04.20,16:31
Źeby bolo dnes pekné počasie a čas výsevu a čas ochrany proti burinám. Týždeň ide preemegentný postrek distribútorovi z cudziny e lebo kamión s postrekom nie je potravina včera mi hlási že konečne došiel a že začnú navážať dnes som sa ho nedočkal (lebo cez okresy až 3) za pár dní si ho môžem nechať v zásobe lebo ak fúka vietor nestriekam, ak prší nestriekam a cez najväčšie sviatky nebudem a a je po termíne a vysiatu úrodu nepozbieram a naviac udavači sa postarajú že zrazu príde štátny dozor ochrany prírody na invazívne buriny a 6990 eur ma neminie. a ynteligent sa spýta vari sme ťa držali za rukáv?
Nuž - ty si len podnikateľ, žiadny poľnohospodár.
Môj nebohý dedo bol len záhradníkom - vcelý život sa prplal v zemi! A povedal jednu vec - príroda, rastliny NEPOZNAJÚ sviatok, piatok. A tak sa o svoju záhradu staral aj vtedy, keď pršalo, keď bol sviatok, či nedeľa. V nedeľu skoro ráno šiel na omšu a po omši MAKAL!!!

Budeš oponovať asi tým, že len obyčajný záhradník, lenže on pracoval rukami, podľa prírody. Pestoval zeleninu, kvety - predával na trhu, v čase trhu sa musel i trikrát s dvojkolesovou károu otočiť, pretože kupovali. Žiadna chémia, len prírodné hnojivo, mandelinky sa zbierali ručne (a žiaľ, aj mňa ako decko do toho zapriahol), ale keď sme potrebovali zeleninu - bola pod nosom, keď na Ďeň učiteľov ostatní kupovali "socialistické" klinčeky, ja som nosil ruže - tie som sa dokonca naučil i zazimovať - to by si ty asi ani nevedel, ako ich zazimovať.

Takže tu neplač, že počasie, postreky, vietor, termín....
Takou mutáciou nemohol prejsť ani koronavirus vo vuhane, vravela pani Soňa Petková.
A vám na to stačilo prekonať dve generácie.
-----------------------------------------------------------
Aký bol dedo a aký už je jeho vnuk?
pavol54
08.04.20,16:31
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Kolega išiel do Považskej Bystrice do práce autom a po troch hodinách v kolóne to otočil domov.
Preplatí mu Matovič alebo ty 1 deň dovolenky?
zas si nepochopil otázku ??
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....

platí aj pre buchača

kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte :))
Matoviča tiež fico neokradol a aj tak stále pindal, zobrali sme si ho ako vzor pindania za iných, na ešte snáď máme právo. či aj nato zasadne UKS aby bolo vydané uznesenie o držaní huby? Ale môžeme chváliť cisárove nové šaty dovtedy, kým sa nájde niekto jednoduchý a povie cisár je nahý. .naopak, pindajte kolko chcete..po tom volebnom debakli ti ani ine neostava. Ale je taky problem dat aj odpoved na otazku
Ty si sedlak ( samozrejme nie ten s debaty na pravde :))
Podnikas, zamestnavas...tak nam povedz, aku mas skodu ??
A teraz vazne..povedz nam, ako by ti teraz vlada najviac pomohla...
V com teda zlyhal matovic ???
Źeby bolo dnes pekné počasie a čas výsevu a čas ochrany proti burinám. Týždeň ide preemegentný postrek distribútorovi z cudziny e lebo kamión s postrekom nie je potravina včera mi hlási že konečne došiel a že začnú navážať dnes som sa ho nedočkal (lebo cez okresy až 3) za pár dní si ho môžem nechať v zásobe lebo ak fúka vietor nestriekam, ak prší nestriekam a cez najväčšie sviatky nebudem a a je po termíne a vysiatu úrodu nepozbieram a naviac udavači sa postarajú že zrazu príde štátny dozor ochrany prírody na invazívne buriny a 6990 eur ma neminie. a ynteligent sa spýta vari sme ťa držali za rukáv?

:) Asi si za tych nasich cez 12 r.
dispúcií zabudol,
,ze ja som som na rozdiel od teba vystudovany polnohospodar....
Ty si postrek proti burine objednavas presne na hodinu aplikácie..
To
bolo dobre ;))
ale keby si čítal tak sme ho čakali týždne a za postrek sa platí ja nie som zlodej čo sa nahrabal na svojich odberateľoch takže ak nemáš niečo konkrétne chod rtadiť matovičovi takéto rady ocení
lujza.j
08.04.20,16:36
.
Nandrolon
08.04.20,16:43
.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Si to vystihla.
pavol54
08.04.20,16:57
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Kolega išiel do Považskej Bystrice do práce autom a po troch hodinách v kolóne to otočil domov.
Preplatí mu Matovič alebo ty 1 deň dovolenky?
zas si nepochopil otázku ??
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....

platí aj pre buchača

kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte :))
Matoviča tiež fico neokradol a aj tak stále pindal, zobrali sme si ho ako vzor pindania za iných, na ešte snáď máme právo. či aj nato zasadne UKS aby bolo vydané uznesenie o držaní huby? Ale môžeme chváliť cisárove nové šaty dovtedy, kým sa nájde niekto jednoduchý a povie cisár je nahý. .naopak, pindajte kolko chcete..po tom volebnom debakli ti ani ine neostava. Ale je taky problem dat aj odpoved na otazku
Ty si sedlak ( samozrejme nie ten s debaty na pravde :))
Podnikas, zamestnavas...tak nam povedz, aku mas skodu ??
A teraz vazne..povedz nam, ako by ti teraz vlada najviac pomohla...
V com teda zlyhal matovic ???
Źeby bolo dnes pekné počasie a čas výsevu a čas ochrany proti burinám. Týždeň ide preemegentný postrek distribútorovi z cudziny e lebo kamión s postrekom nie je potravina včera mi hlási že konečne došiel a že začnú navážať dnes som sa ho nedočkal (lebo cez okresy až 3) za pár dní si ho môžem nechať v zásobe lebo ak fúka vietor nestriekam, ak prší nestriekam a cez najväčšie sviatky nebudem a a je po termíne a vysiatu úrodu nepozbieram a naviac udavači sa postarajú že zrazu príde štátny dozor ochrany prírody na invazívne buriny a 6990 eur ma neminie. a ynteligent sa spýta vari sme ťa držali za rukáv?

no mňa by hlavne zaujímalo, či si stihol tie rúška kúpiť, čo si sa minule sťažoval, že ti ich zakýzali kupovať
nie rúška ale respirátory FFP 1, myslíš že mi na to dá povolenie RUVZ ? Jeden traktorista mi dal jeden ich dostali pred zákazom 2 kusy na smenu, takže legálne nič
pavol54
08.04.20,17:01
Ty vyštudovaný poľnohospodár aj rúška a respirátory sem idú mesiac a vieme že ich treba a pele nie je pri moci dosť dlho. no a vieš ako dlho môžem skladovať postreky? asi nie čo
lujza.j
08.04.20,17:05
Pozor aj ja som udajne igorova ovca...lebo som volila borisa......asi aj ti co riša,a kišku...lebo zatial spolu bačuju...
Dáša_
08.04.20,17:26
[
nie rúška ale respirátory FFP 1, myslíš že mi na to dá povolenie RUVZ ? Jeden traktorista mi dal jeden ich dostali pred zákazom 2 kusy na smenu, takže legálne nič

no len zákaz sa tuším týka len tých FFP2 a FFP3
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/547592-poslanci-posunuli-do-druheho-citania-vladne-opatrenia-v-zdravotnictve/

FFP1 ponukaju aj na internete https://www.skvelydarcek.sk/respirator-ffp1-rusko-na-tvar-respiratormb10ffp1

si to aj skúšal za ten viac ako týžden, čo o tom hovoríš kúpiť, alebo chceš iba niečo dokazovať?
Terezia13
08.04.20,17:28
dnešný môj zážitok v našej malej obci a z nášho ešte menšieho obchodíka -
ja tiež chcem zabrániť šíreniu pliagy a tak sa ako dôchodca snažím zmestiť do určených hodín 9-12, stihla som to, ale len čo som otvorila dvere na obchode, zahrmel našej milej mladej predavačky hlas: teta a vy už máte 65 rokov!!!! a tak neviem, mládi v ..... a dôchodok tiež už nejaký čas poberám, aha dôchodca je asi len ten, čo nosí paličku
Jarka 1
08.04.20,17:33
Vyzerá to tak, že naozaj iba zatiaľ spolu bačujú. Matelko je Neotesánek z Trnavy. Sú veci s ktorými súhlasím, ale to zase nemení nič na veci, že už sa pomaly bojím zapnúť telku, lebo z nej vyskočí Neotesánek. Keby sa teraz stiahol a nechal iných robiť tlačovky, všetkým by sa uľavilo.
Dáša_
08.04.20,17:37
dnešný môj zážitok v našej malej obci a z nášho ešte menšieho obchodíka -
ja tiež chcem zabrániť šíreniu pliagy a tak sa ako dôchodca snažím zmestiť do určených hodín 9-12, stihla som to, ale len čo som otvorila dvere na obchode, zahrmel našej milej mladej predavačky hlas: teta a vy už máte 65 rokov!!!! a tak neviem, mládi v ..... a dôchodok tiež už nejaký čas poberám, aha dôchodca je asi len ten, čo nosí paličku

no však to bola skoro poklona, nie?

ja som minulý týžden pozerala ráno pred obchodom v rade ľudí a pár som veru tipovala ako dochodcov. Povedala som si, že asi nechcú piuznať vek :)
buchač
08.04.20,17:39
dnešný môj zážitok...

Sprostredkovaný zážitok z Kaufáča...zať mi ho vravel

Čas cca 8:55...ľudia povykladaný tovar na pásoch, pekne čakajúc na zaplatenie.
Zrazu sa odnekiaľ ozve mužský hlas..." Už je 9 hodín, ja som dôchodca, pustite ma dopredu..."...a rve sa ta het cez všetkých v danej pokladni.

Ľudia sa normálne nezmohli ani len na slovo, nevedeli, čo majú od prekvapenia robiť...či sa smiať, či plakať, či mu urvať.
Jarka 1
08.04.20,17:42
Toť išiel ten môj do obchodu, ale že ešte nemôže. Tak som, že však máš rúško, to nebude ani poznať. ;) A on, že mi dakuje velice pekne :D
jar88
08.04.20,17:46
Vyzerá to tak, že naozaj iba zatiaľ spolu bačujú. Matelko je Neotesánek z Trnavy. Sú veci s ktorými súhlasím, ale to zase nemení nič na veci, že už sa pomaly bojím zapnúť telku, lebo z nej vyskočí Neotesánek. Keby sa teraz stiahol a nechal iných robiť tlačovky, všetkým by sa uľavilo.
Naozaj to tak vyzerá, alebo ti to tak len naši novinári vysvetlili?
Jasné že sú veci s ktorými aj súhlasíš, problém je v tých, ktoré ti musia objasniť naši novinári. Jasné že po svojom, tak ako ti objasnili Neotesánkov blekaut.
veronikasad
08.04.20,17:51
Nepotešilo - máme v okrese 10 nových prípadov nákazy, z toho 5 ľudí je starších ako 70 rokov ...
Dáša_
08.04.20,17:59
Nepotešilo - máme v okrese 10 nových prípadov nákazy, z toho 5 ľudí je starších ako 70 rokov ...

u nás sa dve osoby - žena s dievčatkom uzdravili
pavol54
08.04.20,18:33
[
nie rúška ale respirátory FFP 1, myslíš že mi na to dá povolenie RUVZ ? Jeden traktorista mi dal jeden ich dostali pred zákazom 2 kusy na smenu, takže legálne nič

no len zákaz sa tuším týka len tých FFP2 a FFP3
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/547592-poslanci-posunuli-do-druheho-citania-vladne-opatrenia-v-zdravotnictve/

FFP1 ponukaju aj na internete https://www.skvelydarcek.sk/respirator-ffp1-rusko-na-tvar-respiratormb10ffp1

si to aj skúšal za ten viac ako týžden, čo o tom hovoríš kúpiť, alebo chceš iba niečo dokazovať?
lenže prvé nariadenie hovorilo o respirátoroch všeobecne a predavači si toho boli vedomí, (to ako dnes každé auto medzi okresmi a potom že to nepochopili že námatkove to je asi každé tisíce) a až oveľa neskôr to upresnili že sa týka 2,3,
pavol54
08.04.20,18:38
Vyzerá to tak, že naozaj iba zatiaľ spolu bačujú. Matelko je Neotesánek z Trnavy. Sú veci s ktorými súhlasím, ale to zase nemení nič na veci, že už sa pomaly bojím zapnúť telku, lebo z nej vyskočí Neotesánek. Keby sa teraz stiahol a nechal iných robiť tlačovky, všetkým by sa uľavilo.
za socíku vtip V dobe konania zjadzu bol priamy prenos na 1 kto nechcel pozerať prepol na 2 tam stál príslušník VB a opakoval okamžite prepnite na 1 teraz pre zmenu niet kam prepnúť je na každom programe
bettylou
08.04.20,18:41
[QUOTE="bettylou"][QUOTE="bjuty smis"]výborná práca vlády...


Vieš, posledné, o čo by som sa bála, je že klesne úroveň vzdelania. Lebo čo je vzdelanie? pomožem si citátom Juraja Hipša: " Deti musia vedieť, čo je paronomázia aj epizeuxa. Veď ako by bez toho preboha mohli žiť. Museli vedieť zadefinovať, v ktorej etáži sa nachádzajú paprade a prasličky, aj to, či matička Zem je bližšie k Slnku v aféliu alebo perihéliu. Nevadí, že v desiatich rokoch sa im na tých pojmoch aj jazyk polámal." Toto fakt nie je vzdelanie.

A čo sa týka príjmačiek na školy. v podstata jedno, či stredné, či vysoké. Už je len minimum škol, kde sú aké, také príjmačky. Skôr sa robí nábor na školy. Vymýšľajú sa rôzne vychtávky, ako nalákať žiakov. Ver mi, že o tom niečo viem. Máme doma maturanta.


Holt každý si pod vzdelaním predstavujeme niečo iné. Niekto vidí všeobecný rozhľad, ktorý sa mu zdá predimenzovaný a niekto kontinuálne vedomosti, ktoré na seba nadväzujú a ich názvoslovie pochádza zo starovekých jazykov, v ktorých sa tvorili základy vedy a vzdelania. Áno, nie každý potrebuje vzdelanie. Mnoho je tých, ktorým stačí základ a papier, (hoc aj z VŠ) aby sa dokázali uživiť.
Bez ohľadu na tvoj názor, čo je vzdelanie, tie decká tomu venovali čas a očakávali odmenu v podobe či už úspešných alebo neúspešných príjímačiek, kde by si preverili, svoju prípravu - či bola dostatočná, kde majú rezervy.... Tiež prišli o možnosť porovnať sa s ostatnými... Takže vychytávky ako lákať žiakov na školy sa nijako netýkajú doterajšiej dennodennej práce žiakov. Miešaš hrušky s jablkami.

Detaily, ktoré si vypichla majú v tomto prípade bagatelizovať celý problém. Takéto manipulačné techniky, akú si použila teraz, sú jedny z najjednoduchších a v dnešnej dobe ohromne rozšírené. Deti predsa nemajú zo svojej pozície ako ovplyvniť učebné osnovy, ale to že učeniu venujú svoj čas áno.
Dáša_
08.04.20,18:47
[
nie rúška ale respirátory FFP 1, myslíš že mi na to dá povolenie RUVZ ? Jeden traktorista mi dal jeden ich dostali pred zákazom 2 kusy na smenu, takže legálne nič

no len zákaz sa tuším týka len tých FFP2 a FFP3
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/547592-poslanci-posunuli-do-druheho-citania-vladne-opatrenia-v-zdravotnictve/

FFP1 ponukaju aj na internete https://www.skvelydarcek.sk/respirator-ffp1-rusko-na-tvar-respiratormb10ffp1

si to aj skúšal za ten viac ako týžden, čo o tom hovoríš kúpiť, alebo chceš iba niečo dokazovať?
lenže prvé nariadenie hovorilo o respirátoroch všeobecne a predavači si toho boli vedomí, (to ako dnes každé auto medzi okresmi a potom že to nepochopili že námatkove to je asi každé tisíce) a až oveľa neskôr to upresnili že sa týka 2,3,

článok je starý týžden, tak nehovor, že si nestihol kúpiť, keď sú bežne aj na internete k dostaniu. naviac píšeš "respirátory FFP 1, myslíš že mi na to dá povolenie RUVZ ?" Príde mi to len ako prázdne mlátenie slamy, len aby si si mohol kopnúť. Bez iverenia, ako to v skutočnosti je.
bjuty smis
08.04.20,18:58
výborná práca vlády...
fičiny a fašouni nadávajú, ako keby sa ich to týkalo :)

kto z vás bol konkrétne týmto akokoľvek poškodený ? akú ujmu ste utrpeli ?
ako vás to postihlo ? poprosím konkrétne...nie ad hoc hejtovať...
Kolega išiel do Považskej Bystrice do práce autom a po troch hodinách v kolóne to otočil domov.
Preplatí mu Matovič alebo ty 1 deň dovolenky?
zas si nepochopil otázku ??
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....

platí aj pre buchača

kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte :))
Matoviča tiež fico neokradol a aj tak stále pindal, zobrali sme si ho ako vzor pindania za iných, na ešte snáď máme právo. či aj nato zasadne UKS aby bolo vydané uznesenie o držaní huby? Ale môžeme chváliť cisárove nové šaty dovtedy, kým sa nájde niekto jednoduchý a povie cisár je nahý. .naopak, pindajte kolko chcete..po tom volebnom debakli ti ani ine neostava. Ale je taky problem dat aj odpoved na otazku
Ty si sedlak ( samozrejme nie ten s debaty na pravde :))
Podnikas, zamestnavas...tak nam povedz, aku mas skodu ??
A teraz vazne..povedz nam, ako by ti teraz vlada najviac pomohla...
V com teda zlyhal matovic ???
Źeby bolo dnes pekné počasie a čas výsevu a čas ochrany proti burinám. Týždeň ide preemegentný postrek distribútorovi z cudziny e lebo kamión s postrekom nie je potravina včera mi hlási že konečne došiel a že začnú navážať dnes som sa ho nedočkal (lebo cez okresy až 3) za pár dní si ho môžem nechať v zásobe lebo ak fúka vietor nestriekam, ak prší nestriekam a cez najväčšie sviatky nebudem a a je po termíne a vysiatu úrodu nepozbieram a naviac udavači sa postarajú že zrazu príde štátny dozor ochrany prírody na invazívne buriny a 6990 eur ma neminie. a ynteligent sa spýta vari sme ťa držali za rukáv?

:) Asi si za tych nasich cez 12 r.
dispúcií zabudol,
,ze ja som som na rozdiel od teba vystudovany polnohospodar....
Ty si postrek proti burine objednavas presne na hodinu aplikácie..
To
bolo dobre ;))
ale keby si čítal tak sme ho čakali týždne a za postrek sa platí ja nie som zlodej čo sa nahrabal na svojich odberateľoch takže ak nemáš niečo konkrétne chod rtadiť matovičovi takéto rady ocení..
Tak čítal som....mčakali ste ho týzdne...,
A že meška je na vine dnesna 15 min. zápcha za šuranmi...
misoft
08.04.20,20:28
väčšiu hlúposť som nečítal, dedo mohol zotročovať deti? to si žil v Bangladéši?
Pali - ty FAKT DEGEŠ. Ak chceš jesť - na jedlo si ZAROB. A aj malá pomoc je robota.
Nikto nikoho nezotročoval - ty však - ako podnikateľ vyplakávaš, žš toto a hento, ale ty sám sedíš NA RITI a za teba makajú iní. Nebudem pátrať, koľko im zaplatíš, ale zaručene toľko, aby nereptali, ale TY SI MAL ZISK! Tak teda - kto koho zotročuje? Oni robia NA TEBA, ja som vtedy pomáhal PRE SEBA! A to je OBROVSKÝ rozdiel.

A ešte niečo - pán "podnikateľ" - ty si pravdepodobne asi sa mal veľmô dobre. Pretože kedysi decká na roliach pracovali, pretože robili na svojom pre seba! Pomáhali rodičom, starým rodičom - ty si asi len dostával.
Darmo tu budeš vyskakovať so svojim vekom - ak bola tvoja rodina zviazaná s pôdou - tak si bol synáčikom KULAKA.
Nandrolon
09.04.20,03:44
[QUOTE="bettylou"][QUOTE="bjuty smis"]výborná práca vlády...


Vieš, posledné, o čo by som sa bála, je že klesne úroveň vzdelania. Lebo čo je vzdelanie? pomožem si citátom Juraja Hipša: " Deti musia vedieť, čo je paronomázia aj epizeuxa. Veď ako by bez toho preboha mohli žiť. Museli vedieť zadefinovať, v ktorej etáži sa nachádzajú paprade a prasličky, aj to, či matička Zem je bližšie k Slnku v aféliu alebo perihéliu. Nevadí, že v desiatich rokoch sa im na tých pojmoch aj jazyk polámal." Toto fakt nie je vzdelanie.

A čo sa týka príjmačiek na školy. v podstata jedno, či stredné, či vysoké. Už je len minimum škol, kde sú aké, také príjmačky. Skôr sa robí nábor na školy. Vymýšľajú sa rôzne vychtávky, ako nalákať žiakov. Ver mi, že o tom niečo viem. Máme doma maturanta.


Holt každý si pod vzdelaním predstavujeme niečo iné. Niekto vidí všeobecný rozhľad, ktorý sa mu zdá predimenzovaný a niekto kontinuálne vedomosti, ktoré na seba nadväzujú a ich názvoslovie pochádza zo starovekých jazykov, v ktorých sa tvorili základy vedy a vzdelania. Áno, nie každý potrebuje vzdelanie. Mnoho je tých, ktorým stačí základ a papier, (hoc aj z VŠ) aby sa dokázali uživiť.
Bez ohľadu na tvoj názor, čo je vzdelanie, tie decká tomu venovali čas a očakávali odmenu v podobe či už úspešných alebo neúspešných príjímačiek, kde by si preverili, svoju prípravu - či bola dostatočná, kde majú rezervy.... Tiež prišli o možnosť porovnať sa s ostatnými... Takže vychytávky ako lákať žiakov na školy sa nijako netýkajú doterajšiej dennodennej práce žiakov. Miešaš hrušky s jablkami.

Detaily, ktoré si vypichla majú v tomto prípade bagatelizovať celý problém. Takéto manipulačné techniky, akú si použila teraz, sú jedny z najjednoduchších a v dnešnej dobe ohromne rozšírené. Deti predsa nemajú zo svojej pozície ako ovplyvniť učebné osnovy, ale to že učeniu venujú svoj čas áno.
To čo písal bjuty je z jeho pohľadu /loosera/ pravda.
Na tomto stave najviac získajú najhoršie sa učiaci žiaci, či už pre malú mozgovú kapacitu, alebo flákanie...
Tým s tou väčšou kapacitou mozgu, prípadne aj bifľošom a drvičom to poškodí. Nie je predsa možné, aby nejaký predmet rovnako "absolvoval" ten, čo to vie na jednotku s hviezdičkou, alebo looser, pre ktorého je to španielska dedina a prechádza z ročníka do ročníka s odratými ušami.
Ale všimol som si, že bjutymu vyhovujú kolóny, jemu proste vyhovuje všetko to, čo nevyhovuje normálnym a slušným ľuďom.
On sa smeje spolu s tým senilom na tom, že Matovič denno denne klame. Čím väčšie klamstvo, tým viac sa smejú.
Fakt čudné mozgové pochody. Neviem síce, v čom bjuty podniká, ale fakt sa budem smiať keď už matovič minie všetky prachy a takýmto ľuďom už proste nezvýši na rôzne kompenzácie. Vtedy sa budeme smiať my a hentí budú plakať ako plačkovia.
Ináč, včera náhodou neskonzumovali novinári Matoviča za to, že tvrdil na tlačovkách, že kontrolovať sa bude KAŽDÉ jedno auto a teraz tvrdil, že tvrdil :-))))))))) že to mali byť námatkové kontroly?
Aký je medzi týmto jeho vyjadrením rozdiel s vyjadrením Fica z roku 2009, ktoré sa opakuje už 11 rokov?
Keby takto zaklamal v priebehu niekoľkých týždňov hocikto z opozície, tak ho novinárska háveď skonzumuje v priamom prenose.
Nandrolon
09.04.20,03:49
dnešný môj zážitok...

Sprostredkovaný zážitok z Kaufáča...zať mi ho vravel

Čas cca 8:55...ľudia povykladaný tovar na pásoch, pekne čakajúc na zaplatenie.
Zrazu sa odnekiaľ ozve mužský hlas..." Už je 9 hodín, ja som dôchodca, pustite ma dopredu..."...a rve sa ta het cez všetkých v danej pokladni.

Ľudia sa normálne nezmohli ani len na slovo, nevedeli, čo majú od prekvapenia robiť...či sa smiať, či plakať, či mu urvať.
Ak by som mal vyložený nákup už na páse, tváril by som sa, že som hluchý a čakal, či dôjde k fyzickému kontaktu.
Ak áno, problém by rýchlo pominul, ak nie, tak by som aspoň niečo štipľavé utrúsil , napr. "k*k*tisko jeden" :-)
buchač
09.04.20,05:50
Ale všimol som si, že bjutymu vyhovujú kolóny, jemu proste vyhovuje všetko to, čo nevyhovuje normálnym a slušným ľuďom.
On sa smeje spolu s tým senilom na tom, že Matovič denno denne klame. Čím väčšie klamstvo, tým viac sa smejú.

.... ale fakt sa budem smiať keď už matovič minie všetky prachy a takýmto ľuďom už proste nezvýši na rôzne kompenzácie. Vtedy sa budeme smiať my a hentí budú plakať ako plačkovia.

Aký je medzi týmto jeho vyjadrením rozdiel s vyjadrením Fica z roku 2009, ktoré sa opakuje už 11 rokov?
Keby takto zaklamal v priebehu niekoľkých týždňov hocikto z opozície, tak ho novinárska háveď skonzumuje v priamom prenose.
Kedy si si všimol ? Ak len teraz, tak si zlý pozorovateľ.

Neblázni...ak by Bláznovič minul všetky love, nuž to by bol iný level hrátok.
Viacmenej všetci budeme plakať...radšej na to všetko nemyslieť.

Rozdiel medzi Ficom a Matovičom ?
Fico klamal o svojom odchode z politiky...Matovič svoje rozhodnutia dáva na plecia iných.
Čiže krásny rozdiel...lenže novinárkovia nedajú dopustiť na svojho milááááášika.
buchač
09.04.20,06:02
Podľa Matoviča pozitívne testovaní ľudia z rómskych lokalít prichádzali na Slovensko už začiatkom marca.

„Prichádzali z Anglicka od prvého, 10., 12., 14. či 15. marca domov, teda už v období pred štyrmi týždňami. Mrzí nás, že sme takýto darček dostali od predošlej vlády. Musíme sa tomuto problému postaviť čelom,“ zdôraznil Igor Matovič.

Čítajte viac: https://spis.korzar.sme.sk/c/22379906/pat-osad-na-spisi-uzavreli-pre-koronavirus-budu-izolovane.html?ref=njct

Čo všetko ešte bude hádzať na ostatných ???
bettylou
09.04.20,06:07
Niekoho sa dotkne aj toto v časoch, keď je nemožné ísť do práce a zarobiť si:
Nandrolon
09.04.20,06:19
Ale všimol som si, že bjutymu vyhovujú kolóny, jemu proste vyhovuje všetko to, čo nevyhovuje normálnym a slušným ľuďom.
On sa smeje spolu s tým senilom na tom, že Matovič denno denne klame. Čím väčšie klamstvo, tým viac sa smejú.

.... ale fakt sa budem smiať keď už matovič minie všetky prachy a takýmto ľuďom už proste nezvýši na rôzne kompenzácie. Vtedy sa budeme smiať my a hentí budú plakať ako plačkovia.

Aký je medzi týmto jeho vyjadrením rozdiel s vyjadrením Fica z roku 2009, ktoré sa opakuje už 11 rokov?
Keby takto zaklamal v priebehu niekoľkých týždňov hocikto z opozície, tak ho novinárska háveď skonzumuje v priamom prenose.
Kedy si si všimol ? Ak len teraz, tak si zlý pozorovateľ.

Neblázni...ak by Bláznovič minul všetky love, nuž to by bol iný level hrátok.
Viacmenej všetci budeme plakať...radšej na to všetko nemyslieť.

Rozdiel medzi Ficom a Matovičom ?
Fico klamal o svojom odchode z politiky...Matovič svoje rozhodnutia dáva na plecia iných.
Čiže krásny rozdiel...lenže novinárkovia nedajú dopustiť na svojho milááááášika.
Už som raz Bjutymu písal o tej "polievke" a skutočne ma denno denne presviedča, že by to tak aj bolo. :-)
Jarka 1
09.04.20,06:21
Kedysi 10 detí zabezpečilo jedného osadníka. Dnes jeden koronaosadník zabezpečí jedlo a pitnú vodu pre celú osadu. Hádam sa vybuduje aj kolektívna imunita. Budem veriť, že osadníci vzhľadom na svoju odolnosť všetko dobre zvlávdnu a neobsadia tých pár ventilátorov čo máme.
buchač
09.04.20,06:25
Niekoho sa dotkne aj toto v časoch, keď je nemožné ísť do práce a zarobiť si:
Teba sa to ako dotkne ???
Mňa osobne (mám účet u SLSP) sa dotkne akurát prvá položka...ide o zasielanie SMS o pohybe na účte.
Zvyšok sú predsa poplatky za úkony na prepážke.

...a ozaj, aké sú poplatky v iných bankách ? ;)
bjuty smis
09.04.20,06:33
Niekoho sa dotkne aj toto v časoch, keď je nemožné ísť do práce a zarobiť si:
ked im búzik predlžil bankový odvod, jasne to povedali..
čo ste čakali, že kto ho zaplatí ?
bjuty smis
09.04.20,06:35
Ale všimol som si, že bjutymu vyhovujú kolóny, jemu proste vyhovuje všetko to, čo nevyhovuje normálnym a slušným ľuďom.
On sa smeje spolu s tým senilom na tom, že Matovič denno denne klame. Čím väčšie klamstvo, tým viac sa smejú.

.... ale fakt sa budem smiať keď už matovič minie všetky prachy a takýmto ľuďom už proste nezvýši na rôzne kompenzácie. Vtedy sa budeme smiať my a hentí budú plakať ako plačkovia.

Aký je medzi týmto jeho vyjadrením rozdiel s vyjadrením Fica z roku 2009, ktoré sa opakuje už 11 rokov?
Keby takto zaklamal v priebehu niekoľkých týždňov hocikto z opozície, tak ho novinárska háveď skonzumuje v priamom prenose.
Kedy si si všimol ? Ak len teraz, tak si zlý pozorovateľ.

Neblázni...ak by Bláznovič minul všetky love, nuž to by bol iný level hrátok.
Viacmenej všetci budeme plakať...radšej na to všetko nemyslieť.

Rozdiel medzi Ficom a Matovičom ?
Fico klamal o svojom odchode z politiky...Matovič svoje rozhodnutia dáva na plecia iných.
Čiže krásny rozdiel...lenže novinárkovia nedajú dopustiť na svojho milááááášika.
ty aké noviny čítaš ?
Nandrolon
09.04.20,06:39
Kedysi 10 detí zabezpečilo jedného osadníka. Dnes jeden koronaosadník zabezpečí jedlo a pitnú vodu pre celú osadu. Hádam sa vybuduje aj kolektívna imunita. Budem veriť, že osadníci vzhľadom na svoju odolnosť všetko dobre zvlávdnu a neobsadia tých pár ventilátorov čo máme.
To, čo sa hovorí, že cigáni sú zdravší, to vôbec nie je pravda, iba mýtus.
Rómovia sa dožívajú v priemere oveľa menej, taktiež majú väčšie množstvo rôznych ochorení.
To "zdravie" je iba kvôli tomu, že nechodia po lekároch tak, ako ostatní.
A to ešte nespomínam rôzne genetické ochorenia vypestované vzájomným krížením :-) rodinných príslušníkov, za ktoré si môžu v podstate sami.
buchač
09.04.20,06:52
ty aké noviny čítaš ?
Noviny si čítam všeliaké, aby si jeden obraz urobil. Ty snáď len jedny ?

Pamätáš na súkromku, čo som ti poslal ?
Malý výňatok na pripomenutie ?

" Ale k veci...určite som viac v obraze ako .....
Schválne nedávam určité linky alebo informácie, ktoré nie sú jednoznačne hoaxom. To by bolo ako tie povestné perly hádzané sviniam. "

Bez urážky a aj nejakého zosmiešňovania (na to sú tu iní) táto veta platí aj naďalej.
marjankaj
09.04.20,06:56
Lučanský tiež čítal nariadenia a nič mu to nie je platné. Dôležité je sledovať všetky tlačovky a tým sa riadiť.
Dáša_
09.04.20,07:09
Lučanský tiež čítal nariadenia a nič mu to nie je platné. Dôležité je sledovať všetky tlačovky a tým sa riadiť.

s či Lúčanský aj iné nariadenia tak dodržiava? Napríklad či testuje každího na dodržiavanie predpísanej rýchlosti?
bjuty smis
09.04.20,07:11
ty aké noviny čítaš ?
Noviny si čítam všeliaké, aby si jeden obraz urobil. Ty snáď len jedny ?

Pamätáš na súkromku, čo som ti poslal ?
Malý výňatok na pripomenutie ?

" Ale k veci...určite som viac v obraze ako .....
Schválne nedávam určité linky alebo informácie, ktoré nie sú jednoznačne hoaxom. To by bolo ako tie povestné perly hádzané sviniam. "

Bez urážky a aj nejakého zosmiešňovania (na to sú tu iní) táto veta platí aj naďalej.
lebo v každých jedných mu nakladajú...pozri si sme, dennikn, denniks a pravdu spomínať nemusím....
marjankaj
09.04.20,07:26
Lučanský tiež čítal nariadenia a nič mu to nie je platné. Dôležité je sledovať všetky tlačovky a tým sa riadiť.

s či Lúčanský aj iné nariadenia tak dodržiava? Napríklad či testuje každího na dodržiavanie predpísanej rýchlosti?
A to mu ukladá nejaký zákon? Alebo mu to niekto nariadil na tlačovke?
Ešte aj za toto ho zrejme pokefujú.
Dáša_
09.04.20,07:27
Lučanský tiež čítal nariadenia a nič mu to nie je platné. Dôležité je sledovať všetky tlačovky a tým sa riadiť.

s či Lúčanský aj iné nariadenia tak dodržiava? Napríklad či testuje každího na dodržiavanie predpísanej rýchlosti?
A to mu ukladá nejaký zákon? Alebo mu to niekto nariadil na tlačovke?
Ešte aj za toto ho zrejme pokefujú.

hlavne zdravý rozum :D
marjankaj
09.04.20,07:29
s či Lúčanský aj iné nariadenia tak dodržiava? Napríklad či testuje každího na dodržiavanie predpísanej rýchlosti?
Dáša a nechceš sa sťažovať, že ti nechodí daňová kontrola každý rok?
marjankaj
09.04.20,07:30
Lučanský tiež čítal nariadenia a nič mu to nie je platné. Dôležité je sledovať všetky tlačovky a tým sa riadiť.

s či Lúčanský aj iné nariadenia tak dodržiava? Napríklad či testuje každího na dodržiavanie predpísanej rýchlosti?
A to mu ukladá nejaký zákon? Alebo mu to niekto nariadil na tlačovke?
Ešte aj za toto ho zrejme pokefujú.

hlavne zdravý rozum :D
Na vojne a v polícii to neexistuje. Nariadenie alebo rozkaz je zákon.
bettylou
09.04.20,07:34
Niekoho sa dotkne aj toto v časoch, keď je nemožné ísť do práce a zarobiť si:
Teba sa to ako dotkne ???
Mňa osobne (mám účet u SLSP) sa dotkne akurát prvá položka...ide o zasielanie SMS o pohybe na účte.
Zvyšok sú predsa poplatky za úkony na prepážke.

...a ozaj, aké sú poplatky v iných bankách ? ;)


Niekoho sa dotkne aj toto v časoch, keď je nemožné ísť do práce a zarobiť si:
Teba sa to ako dotkne ???
Mňa osobne (mám účet u SLSP) sa dotkne akurát prvá položka...ide o zasielanie SMS o pohybe na účte.
Zvyšok sú predsa poplatky za úkony na prepážke.

...a ozaj, aké sú poplatky v iných bankách ? ;)


Niekoho sa dotkne aj toto v časoch, keď je nemožné ísť do práce a zarobiť si:
Teba sa to ako dotkne ???
Mňa osobne (mám účet u SLSP) sa dotkne akurát prvá položka...ide o zasielanie SMS o pohybe na účte.
Zvyšok sú predsa poplatky za úkony na prepážke.

...a ozaj, aké sú poplatky v iných bankách ? ;)

Ľudí skôr serie to načasovanie si myslím.
Vyhrocuje sa tým už aj tak dosť napätá situácia. Som si spomenula na výrok tej Dundy neviemakej, že je potrebné zabezpečiť x vecí, aby sa nezničila hrdosť migrantov.
Pridziga sa zákon, že bez účtu nedostaneš robotu, a v čase krízy si tvoja banka mírnixdírnix nadabluje poplatky. Ide o princíp zametania s ľuďmi ako s handrou.
Tu už u mňa nastáva hlboká filozofia, že v čom je iná naša hrdosť, keď ľudia si to teda hrdo zaplatia, a aj kadejaké ďalšie nezmysly, ktoré ešte len prídu ako možnosti vyplývajúce z rozhodnutí, ktoré sa v zárodku vlastne nikoho netýkajú a majú len samé výhody.
Trebalo by sa aj zamyslieť nad správnosťou vývoja, kde sme do takej miery ovplyvnení existenciou alebo neexistenciou jedinej komodity. Trebárs elektriny. Výhody sú nesporné, ale štýl využívania, že bez nej sme hotoví - je otázny.
:D:D:D:D
Dáša_
09.04.20,08:14
s či Lúčanský aj iné nariadenia tak dodržiava? Napríklad či testuje každího na dodržiavanie predpísanej rýchlosti?
Dáša a nechceš sa sťažovať, že ti nechodí daňová kontrola každý rok?

Veď ja sa na to nesťažujem :D Niekto zapojil hlavu a prišiel na to, že na kontrolu všetkých by bolo treba oveľa viac peňazí, ako sa získa na tom, čo sa dodatočne vyberie :D

čiže zdravý rozum vždy a všade :D
bettylou
09.04.20,08:21
Niekoho sa dotkne aj toto v časoch, keď je nemožné ísť do práce a zarobiť si:
ked im búzik predlžil bankový odvod, jasne to povedali..
čo ste čakali, že kto ho zaplatí ?

zaplatia ho klienti .
Ty si čo čakal?

Predĺženie bankového odvodu to je ekonomická strata jak bejk. Uznávam. Hmm..
A že na to sa poskladajú všetci klienti, nielen tí, ktorých sa to týka je taká vynútená solidarita či? Nebuď smiešny.
bjuty smis
09.04.20,08:33
ty nie si smiešna
ty to len budeš platiť....
misoft
09.04.20,09:26
Niekoho sa dotkne aj toto v časoch, keď je nemožné ísť do práce a zarobiť si:
Náááá.... šak teraz je tá najvhodnejšia chvíľa na ich bizňis - (sorry) srať na klientov a aj na koronu - MY POTREBUJEME ZAROBIŤ.
bettylou
09.04.20,09:27
ty nie si smiešna
ty to len budeš platiť....
Ja určite ne. Mňa sa to nedotýka. Ja nad tým len uvažujem, aj keď sa ma to netýka. Plať si to sám, ak máš záujem o tie služby. :) )))))))
bettylou
09.04.20,09:31
Niekoho sa dotkne aj toto v časoch, keď je nemožné ísť do práce a zarobiť si:
Náááá.... šak teraz je tá najvhodnejšia chvíľa na ich bizňis - (sorry) srať na klientov a aj na koronu - MY POTREBUJEME ZAROBIŤ.

Vidíš Duški, to sú skalní podnikatelia. Nech sa deje, čo sa deje zisk si zabezbečujú. Nemusí stúpať aj hodnota produktu, ktorý poskytujú. Asi stúpol dopyt, po tých službách tak reagujú adekvátnou ponukou. Prípadne sa zvýšili náklady na ne. :D:D:D :D
Odhadli, že sú v pozícii, aby to vyžadovali, a hotovo. Čo je na tom divné... :D:D:D
Majú víziu do budúcnosti, narozdiel od klientov, ktorí si bezhlavo nabrali úvery.
misoft
09.04.20,09:34
Hmmmm.... kontrolen na cestách... vraj.... tůdle!
Dnes som vyrazil (po dlhej dobe) na doplnenie zásob krmiva pre seba a rodinku... čumím na parkovisko... a tam okrem domácich i autá zo susedných okresov. Ale nie zamestnanci - dokonca starší si prišli nakúpiť do väčšieho mesta, obchodu.
A dumám, či vôbec tie kontroly na niečo sú, keď im prejdú pomedzi prsty? Alebo potom nemajú všetko pokryté (tu na rovine ten, kto vie, prejde i cez pole, poľné cesty z okresu do okresu).
misoft
09.04.20,09:35
Vidíš Duški, to sú skalní podnikatelia. Nech sa deje, čo sa deje zisk si zabezbečujú. Nemusií stúpať aj hodnota produktu, ktorý poskytujú. Asi stúpol dopyt, po tých službách tak reagujú adekvátnou ponukou Prípadne sa zvýšili náklady na ne. :D:D:D :D
Odhadli, že sú v pozícii, aby to vyžadovali, a hotovo. Čo je na tom divné... :D:D:D
Majú víziu do budúcnosti.
Tie náklady - to pochybujem, aby stúpli tak razantne. Skôr využívajú situáciu - ergo - sú to hyeny.
jar88
09.04.20,10:09
Vidíš Duški, to sú skalní podnikatelia. Nech sa deje, čo sa deje zisk si zabezbečujú. Nemusií stúpať aj hodnota produktu, ktorý poskytujú. Asi stúpol dopyt, po tých službách tak reagujú adekvátnou ponukou Prípadne sa zvýšili náklady na ne. :D:D:D :D
Odhadli, že sú v pozícii, aby to vyžadovali, a hotovo. Čo je na tom divné... :D:D:D
Majú víziu do budúcnosti.
Tie náklady - to pochybujem, aby stúpli tak razantne. Skôr využívajú situáciu - ergo - sú to hyeny.
A to za veľkej podpory premiéra.
Už mal byť odvolaný, veď už zavinil aj dvojhodinovú zápchu na dialnici.
To je v skutku neodpustitelné.
----------------------------------------
Pritom on pranieroval minulú vládu aj za takú maličkosť, ako bola dievčinka Trošková a dokonca za smrť neznámeho novinára.
kukučka
09.04.20,10:12
Ľudze mojo zlaté, dávajce na sebe veľký pozor , bo daktere šaľeju z teho , že už sú dluho doma..
Ráno ked som pil kávu, ta sme še o tym rečovali s toasterom a s mikrovlnku, a šicke sme še zhodli na tym, že še to uberá ňedobrým smerom...
Práčke som nič o tym ňerečoval, bo ona aj tak šicko prekruci, a ľadničke už vobec, bo ona je taka žimna a utrimuje sebe od šickeho dištanc..
Na koňec me žehlička upokojila bo povedzela, že šicko budze dobre ????, že žadna situácia ňe je taka plana, žeby še ňedala vyžehlic.
Dávajce na sebe pozor ľudze mojo ????????????????????

FB, Šaľený východ
marjankaj
09.04.20,10:18
Veď ja sa na to nesťažujem :D Niekto zapojil hlavu a prišiel na to, že na kontrolu všetkých by bolo treba oveľa viac peňazí, ako sa získa na tom, čo sa dodatočne vyberie :D

čiže zdravý rozum vždy a všade :D
Vidieť, že si nebola na vojne.
Keď dostaneš rozkaz "skoč", tak môžeš povedať jedine: "vykonám" alebo "provedu" podľa národnosti. Maximálne sa môžeš opýtať: "Ako vysoko?"
Nandrolon
09.04.20,10:32
Kedy bude mať pán Matovič ďalšiu plačovku? Pardón, tlačovku?
'-)))
sito
09.04.20,10:44
Veru! Aj teraz beží na TA3 a nie je tam? :eek:

Však už je u niektorých ako mariška, no nie všetci ju užívajú, nie všetci si ho užívajú, niektorí už aj radšej televízor neužívajú, nepoužívajú. Že by už na neho niečo doliehalo? Lepilo sa? :D
kukučka
09.04.20,10:57
Už sa upokojte
lujza.j
09.04.20,10:59
Skor kedy nie je tlačofka:D:---
buchač
09.04.20,11:02
ty aké noviny čítaš ?
Noviny si čítam všeliaké, aby si jeden obraz urobil. Ty snáď len jedny ?

lebo v každých jedných mu nakladajú...pozri si sme, dennikn, denniks a pravdu spomínať nemusím....

1. Nakladajú mu noviny oprávnene ?
Noviny neriešim, to je nie raz len neobjektívny pohľad daného pisálka, ktorý musí písať ako mu nakážu.
2. Nadávali na neho bezdôvodne ?
Nie, nemyslím...dlabať na tých nakupujúcich, tým by som urval pokutu jedna dve.
No vezmi
- že v tých kolonách uviazli pracujúci...tisíce pracujúcich (napr. USS funguje bez prestávky...koroňa hore, koroňa dole).
- že v tých kolonách uviazli nemocní
- že v tých kolonách uviazli jednotlivci, ktorí MUSELI ísť do špitáľa...lebo ak nie, ohrozoli by svoj vlastný život.
- atď...mám pokračovať ?

...a teraz daj svoj názor.
Žabinka
09.04.20,11:27
dnes som si na prechádzke nazbierala pľúcnik a podbeľ.. ale tu je toho zatiaľ málo, možno budúci víkend už viac rozkvitne..
sito
09.04.20,11:52
misoft
09.04.20,13:54
https://www.teraz.sk/slovensko/v-romskych-lokalitach-na-spisi-je-v-k/459288-clanok.html

Už len čakám, kedy tá strapaňa Klára sa objaví na obrazovke a začne niečo vykrikovať o zneužívaní sily, o diskriminácii, o obmedzovaní slobody.
Ale to, že oni tam sedia a vodu a potraviny im vozia, pričom gadžovia si musia zabezpečiť, aby im to prípadne nosili a sedia doma dobrovoľne - to už asi nebude vidieť.
I sa potvrdilo - Romuláni sa už vo väčšej miere podieľajú na rozširovaní nákazy. Rôzne kontajnerčaty, skupinový "výlet" na nákup bez rúšok (Bo to ľem gadžove su nakaženi, mi cigaňe ňe sme, bo mi šicke zdrave .... ale keď treba robiť - Ta ja tak strašňe chori....).
jar88
09.04.20,13:56
Matovičova vláda jedná, ale Kotleba by im inak nakladal.
https://www.youtube.com/watch?v=qJ-AZQrTwWQ
pavol54
09.04.20,14:00
dnešný môj zážitok...

Sprostredkovaný zážitok z Kaufáča...zať mi ho vravel

Čas cca 8:55...ľudia povykladaný tovar na pásoch, pekne čakajúc na zaplatenie.
Zrazu sa odnekiaľ ozve mužský hlas..." Už je 9 hodín, ja som dôchodca, pustite ma dopredu..."...a rve sa ta het cez všetkých v danej pokladni.

Ľudia sa normálne nezmohli ani len na slovo, nevedeli, čo majú od prekvapenia robiť...či sa smiať, či plakať, či mu urvať.
Ak by som mal vyložený nákup už na páse, tváril by som sa, že som hluchý a čakal, či dôjde k fyzickému kontaktu.
Ak áno, problém by rýchlo pominul, ak nie, tak by som aspoň niečo štipľavé utrúsil , napr. "k*k*tisko jeden" :-)
ak môže vstúpiť do predajne len s vozíkom o 09 00, tak nemôže stáť pri pokladni o 08 55 to by som vedúcu aj keď je dobrá kamarátka rozniesol v krankasových zuboch. takže hoax ako brána
pavol54
09.04.20,14:05
Niekoho sa dotkne aj toto v časoch, keď je nemožné ísť do práce a zarobiť si:
Teba sa to ako dotkne ???
Mňa osobne (mám účet u SLSP) sa dotkne akurát prvá položka...ide o zasielanie SMS o pohybe na účte.
Zvyšok sú predsa poplatky za úkony na prepážke.

...a ozaj, aké sú poplatky v iných bankách ? ;)
v mojej ak vyberám kartou pri prepážke častejšie ako 30 dní poplatok, ale bankomat je pred poštou tak načo
misoft
09.04.20,14:07
ak môže vstúpiť do predajne len s vozíkom o 09 00, tak nemôže stáť pri pokladni o 08 55 to by som vedúcu aj keď je dobrá kamarátka rozniesol v krankasových zuboch. takže hoax ako brána
Správny postreh.... ale možno si hodinky posunul 2x :D
pavol54
09.04.20,14:11
Lučanský tiež čítal nariadenia a nič mu to nie je platné. Dôležité je sledovať všetky tlačovky a tým sa riadiť.

s či Lúčanský aj iné nariadenia tak dodržiava? Napríklad či testuje každího na dodržiavanie predpísanej rýchlosti?
to zákon nenariaďuje zastaviť každého dnes je objektívna zodpovednosť takže ak nad toleranciu príde srdečný pozdrav ak ťa začipujú, prefrngneš okolo ani ťa nezastavia len si stiahnu údaj ako o bobíkovi
buchač
09.04.20,14:15
dnešný môj zážitok...

Sprostredkovaný zážitok z Kaufáča...zať mi ho vravel

Čas cca 8:55...ľudia povykladaný tovar na pásoch, pekne čakajúc na zaplatenie.
Zrazu sa odnekiaľ ozve mužský hlas..." Už je 9 hodín, ja som dôchodca, pustite ma dopredu..."...a rve sa ta het cez všetkých v danej pokladni.

Ľudia sa normálne nezmohli ani len na slovo, nevedeli, čo majú od prekvapenia robiť...či sa smiať, či plakať, či mu urvať.
Ak by som mal vyložený nákup už na páse, tváril by som sa, že som hluchý a čakal, či dôjde k fyzickému kontaktu.
Ak áno, problém by rýchlo pominul, ak nie, tak by som aspoň niečo štipľavé utrúsil , napr. "k*k*tisko jeden" :-)
ak môže vstúpiť do predajne len s vozíkom o 09 00, tak nemôže stáť pri pokladni o 08 55 to by som vedúcu aj keď je dobrá kamarátka rozniesol v krankasových zuboch. takže hoax ako brána
Ale nehovor....a to ti kto povedal, že dôchodcovia smú len od 9 - 12 hodine do obchodu ?
Ono je to predsa tak, že v uvedený čas nesmie do nik iný okrem dôchodcov.

Hoaxom nazývaš osobný postreh reálnej osoby ?
Hm...tak to je tu teda hoaxoooooooov....
pavol54
09.04.20,14:16
Lučanský tiež čítal nariadenia a nič mu to nie je platné. Dôležité je sledovať všetky tlačovky a tým sa riadiť.

s či Lúčanský aj iné nariadenia tak dodržiava? Napríklad či testuje každího na dodržiavanie predpísanej rýchlosti?
A to mu ukladá nejaký zákon? Alebo mu to niekto nariadil na tlačovke?
Ešte aj za toto ho zrejme pokefujú.

hlavne zdravý rozum :D
Na vojne a v polícii to neexistuje. Nariadenie alebo rozkaz je zákon.
"rozkaz je viac ako zákon" cit minister obrany Gajdoš O rozkaze sa nediskutuje rozkaz, sa plní, to by bola cochcáreň (každý robí čo chce)
Nandrolon
09.04.20,14:19
Pavol54, ver tomu, že takí arogantní hajzli fakt existujú. X podobných situácií som už videl na vlastné oči, väčšinou vyhrá ten idiot, lebo ľudia sa dnes boja na niekoho zazjapať.
pavol54
09.04.20,14:22
dnešný môj zážitok...

Sprostredkovaný zážitok z Kaufáča...zať mi ho vravel

Čas cca 8:55...ľudia povykladaný tovar na pásoch, pekne čakajúc na zaplatenie.
Zrazu sa odnekiaľ ozve mužský hlas..." Už je 9 hodín, ja som dôchodca, pustite ma dopredu..."...a rve sa ta het cez všetkých v danej pokladni.

Ľudia sa normálne nezmohli ani len na slovo, nevedeli, čo majú od prekvapenia robiť...či sa smiať, či plakať, či mu urvať.
Ak by som mal vyložený nákup už na páse, tváril by som sa, že som hluchý a čakal, či dôjde k fyzickému kontaktu.
Ak áno, problém by rýchlo pominul, ak nie, tak by som aspoň niečo štipľavé utrúsil , napr. "k*k*tisko jeden" :-)
ak môže vstúpiť do predajne len s vozíkom o 09 00, tak nemôže stáť pri pokladni o 08 55 to by som vedúcu aj keď je dobrá kamarátka rozniesol v krankasových zuboch. takže hoax ako brána
Ale nehovor....a to ti kto povedal, že dôchodcovia smú len od 9 - 12 hodine do obchodu ?
Ono je to predsa tak, že v uvedený čas nesmie do nik iný okrem dôchodcov.

Hoaxom nazývaš osobný postreh reálnej osoby ?
Hm...tak to je tu teda hoaxoooooooov....
a naopak nemáme sa vystavovať riziku nakazenia v iných dobách. Osobný postreh reálnej osoby ja hodnotím mohla to byť pravda aj nemusela, keď nejde o život a ja zvyknem niečo upraviť. Však aj pán Michele má reálny dom, nevidel som neverím, aj pani michelová ju má nevidel som ale verím, toto tvrdenie je axióm
buchač
09.04.20,14:25
...ani Kristus Pán ti nerozumie....teda, okrem prvej vety.
pavol54
09.04.20,14:26
Pavol54, ver tomu, že takí arogantní hajzli fakt existujú. X podobných situácií som už videl na vlastné oči, väčšinou vyhrá ten idiot, lebo ľudia sa dnes boja na niekoho zazjapať.
ja som to nevidel, ale vedúca by ich zrovnala ak si je niekto vedomý že porušuje niečo, čuší ako voš pod chrastou
pavol54
09.04.20,14:26
...ani Kristus Pán ti nerozumie....teda, okrem prvej vety.
ten mi určite rozumie
kopretinka
09.04.20,14:27
dnešný môj zážitok...

Sprostredkovaný zážitok z Kaufáča...zať mi ho vravel

Čas cca 8:55...ľudia povykladaný tovar na pásoch, pekne čakajúc na zaplatenie.
Zrazu sa odnekiaľ ozve mužský hlas..." Už je 9 hodín, ja som dôchodca, pustite ma dopredu..."...a rve sa ta het cez všetkých v danej pokladni.

Ľudia sa normálne nezmohli ani len na slovo, nevedeli, čo majú od prekvapenia robiť...či sa smiať, či plakať, či mu urvať.
Ak by som mal vyložený nákup už na páse, tváril by som sa, že som hluchý a čakal, či dôjde k fyzickému kontaktu.
Ak áno, problém by rýchlo pominul, ak nie, tak by som aspoň niečo štipľavé utrúsil , napr. "k*k*tisko jeden" :-)
ak môže vstúpiť do predajne len s vozíkom o 09 00, tak nemôže stáť pri pokladni o 08 55 to by som vedúcu aj keď je dobrá kamarátka rozniesol v krankasových zuboch. takže hoax ako brána
Čo je na tom hoaxové? Veď dôchodca môže vstúpiť do predajne hocikedy,oni nemajú prikázané len 9-12 a v ostatný čas zákaz vstupu.
Druhá vec je,že o 8,55 nemôže žiadať prednostné obslúženie.
pavol54
09.04.20,14:31
Vidíš Duški, to sú skalní podnikatelia. Nech sa deje, čo sa deje zisk si zabezbečujú. Nemusií stúpať aj hodnota produktu, ktorý poskytujú. Asi stúpol dopyt, po tých službách tak reagujú adekvátnou ponukou Prípadne sa zvýšili náklady na ne. :D:D:D :D
Odhadli, že sú v pozícii, aby to vyžadovali, a hotovo. Čo je na tom divné... :D:D:D
Majú víziu do budúcnosti.
Tie náklady - to pochybujem, aby stúpli tak razantne. Skôr využívajú situáciu - ergo - sú to hyeny.
A to za veľkej podpory premiéra.
Už mal byť odvolaný, veď už zavinil aj dvojhodinovú zápchu na dialnici.
To je v skutku neodpustitelné.
----------------------------------------
Pritom on pranieroval minulú vládu aj za takú maličkosť, ako bola dievčinka Trošková a dokonca za smrť neznámeho novinára.
lenže debata vychádza z príspevku o bankových poplatkoch, takže riaditeľ banky alebo šéf centrálnej banky spôsobili zápchu na ceste?
kopretinka
09.04.20,14:39
Hmmmm.... kontrolen na cestách... vraj.... tůdle!
Dnes som vyrazil (po dlhej dobe) na doplnenie zásob krmiva pre seba a rodinku... čumím na parkovisko... a tam okrem domácich i autá zo susedných okresov. Ale nie zamestnanci - dokonca starší si prišli nakúpiť do väčšieho mesta, obchodu.
A dumám, či vôbec tie kontroly na niečo sú, keď im prejdú pomedzi prsty? Alebo potom nemajú všetko pokryté (tu na rovine ten, kto vie, prejde i cez pole, poľné cesty z okresu do okresu).
Na nákup do vedľajšieho okresu môžeš.
bettylou
09.04.20,14:52
Vidíš Duški, to sú skalní podnikatelia. Nech sa deje, čo sa deje zisk si zabezbečujú. Nemusií stúpať aj hodnota produktu, ktorý poskytujú. Asi stúpol dopyt, po tých službách tak reagujú adekvátnou ponukou Prípadne sa zvýšili náklady na ne. :D:D:D :D
Odhadli, že sú v pozícii, aby to vyžadovali, a hotovo. Čo je na tom divné... :D:D:D
Majú víziu do budúcnosti.
Tie náklady - to pochybujem, aby stúpli tak razantne. Skôr využívajú situáciu - ergo - sú to hyeny.

Bolo myslené ironicky. Zato sú tam tie smajle. Ako ti môže stúpnuť náklad na spätnú sms. To robí software. A tie baby za prepážkou detto.
bjuty smis
09.04.20,15:39
ty aké noviny čítaš ?
Noviny si čítam všeliaké, aby si jeden obraz urobil. Ty snáď len jedny ?

lebo v každých jedných mu nakladajú...pozri si sme, dennikn, denniks a pravdu spomínať nemusím....

1. Nakladajú mu noviny oprávnene ?
Noviny neriešim, to je nie raz len neobjektívny pohľad daného pisálka, ktorý musí písať ako mu nakážu.
2. Nadávali na neho bezdôvodne ?
Nie, nemyslím...dlabať na tých nakupujúcich, tým by som urval pokutu jedna dve.
No vezmi
- že v tých kolonách uviazli pracujúci...tisíce pracujúcich (napr. USS funguje bez prestávky...koroňa hore, koroňa dole).
- že v tých kolonách uviazli nemocní
- že v tých kolonách uviazli jednotlivci, ktorí MUSELI ísť do špitáľa...lebo ak nie, ohrozoli by svoj vlastný život.
- atď...mám pokračovať ?

...a teraz daj svoj názor.
lenže novinárkovia nedajú dopustiť na svojho milááááášika....


Tak ako to teda je?
buchač
09.04.20,17:06
lenže novinárkovia nedajú dopustiť na svojho milááááášika....

Tak ako to teda je?
Veľmi dobre vieš, wo co gou.

Prečo sa novinári nepýtajú :
- na skartované doklady na povale u babičky
- na felíciu, čo denne nabehala 600 km
- na orientáciu Grohlinga
- .....
Nandrolon
09.04.20,17:38
... ináč čistý teploš, ale to mi ani nevadí, aj keď z Pelleho sa posmievali, hlavne bjuuuuuuuuty http://grohling.blog.sme.sk/c/363625/neznasam-teplych.html

Ale vidím, prečo tu ktosi spomínal, že to má byť kaderník.
https://denniks.sk/28300/ministrom-skolstva-moze-byt-branislav-grohling-prevadzkovatel-kadernickych-salonov-znamy-aj-vdaka-lgbt-aktivizmu/
Takže si to zhrnieme. Vyštudovaný obuvník si otvorí kaderníctva a kúpi si na paneurópskej univerzite /ktorá mala s týmito skutočnosťami dosť veľké kauzy ako aj tá Dubčekova-ktorú dokonca chceli za to aj zrušiť/, aby mohol ísť do politiky.
A už je aj minister.
:-))))))))
bettylou
09.04.20,19:41
na dobrú noc.. :) aj keď staršie - potešilo

https://www.youtube.com/watch?v=_4Hrl2Xpuyg
bjuty smis
09.04.20,23:26
lenže novinárkovia nedajú dopustiť na svojho milááááášika....

Tak ako to teda je?
Veľmi dobre vieš, wo co gou.

Prečo sa novinári nepýtajú :
- na skartované doklady na povale u babičky
- na felíciu, čo denne nabehala 600 km
- na orientáciu Grohlinga
- .....
A odkial o tom vies??
vicktor
10.04.20,05:37
Trosku zmena temy.
Vecer nadherna Venusa a rano Mars, Saturn a Jupiter blizko seba.
Vsimli ste si? Alebo vas bavi len nadavat na politiku a navzajom? :D
jar88
10.04.20,05:51
Matovičova vláda jedná, ale Kotleba by im inak nakladal.
https://www.youtube.com/watch?v=qJ-AZQrTwWQ
Kto je za Kotlebácke rady našej vláde, nech sa prihlási u pána Mazureka.
Aj sám Kotleba vás už považuje za konšpirátorov, ktorí žijú v tom, že peniaza sa robia zo vzduchu. Rovnako ako koronavírus.
jar88
10.04.20,06:39
A kam utiekol ten Nandrolonov nácek?
----------------------------------------------------
Musel byť riadne tupý, keď ho vymákla naša NAKA.
Určite to išlo priamo z jeho IP a dokonca aj z jeho vlastného príbytku.
Rovnako ako tí naši (Nando a Dilino s Dilinkom) idú priamo zo svojej IP.
-----------------------------------------------------
Treba si dávať pozor, veď viete, že vás môžu mať označených v apke, ako nakazených.
misoft
10.04.20,06:42
Trosku zmena temy.
Vecer nadherna Venusa a rano Mars, Saturn a Jupiter blizko seba.
Vsimli ste si? Alebo vas bavi len nadavat na politiku a navzajom? :D
No veď práve.... konštelácia postavenia politikov a planét naznačuje, že táto Veľká noc bude sa vyznačovať ponorkovou nemocou v spojení s vedľajším príznakom koronavírusu.
:---
jar88
10.04.20,06:48
A čo povedať na toto?
Nadpis článku:
KORONAVÍRUS Premiér Matovič sa po kritike opatrení rozbesnil! Drsné slová: Mám vás na háku, odkázal ľuďom
--------------------------------------------
To akože adresoval nám všetkým.
--------------------------------------------
A z čoho vlastne vznikol?

Mám vás na háku, hejteri
S kritikou prichádza aj pokora ju prijať. Matovič má na to skôr svojský postoj a niektorých ľudí z takýchto radov si nazval po svojom. "Fajn, hejteri, užite si ma ... a vlastne, úprimne, mám vás na háku. Nie som chladnokrvný stroj a nikdy som nebol. Ak ho chcete na poste premiéra mať, musíte sa vo voľbách trošku viacej snažiť," uzavrel status Matovič.
misoft
10.04.20,06:52
A kam utiekol ten Nandrolonov nácek?
----------------------------------------------------
Musel byť riadne tupý, keď ho vymákla naša NAKA.
Určite to išlo priamo z jeho IP a dokonca aj z jeho vlastného príbytku.
Rovnako ako tí naši (Nando a Dilino s Dilinkom) idú priamo zo svojej IP.
-----------------------------------------------------
Treba si dávať pozor, veď viete, že vás môžu mať označených v apke, ako nakazených.

Ty si sám dilinko! Pokiaľ nemá privátnu IP - h0vn0 zistia! Väčšinou je to IP ISP. Na zistenie danej IP musia mať súdny príkaz a logy o trafficu od ISP.