bettylou
04.03.19,15:19
rada by som pomohla jednej osôbke, ktorej sa stalo toto:

Priatelia, viete mi poradiť, kam mám písať, nakoĺko mi na Wishi niekto nakúpil z môjho účtu z 197 euro? Je to veĺmi veĺká položka, no neviem, kam sa mám obrátiť, a navyše keď neviem anglicky?Dávajte si veĺký POZOR.....Som z toho nešťastná...P.S.Ak už zažil niekto niečo podobné, napíšte mi do správy...prosím.Ďakujem.

vie mi niekto poradiť, čo sa mohlo stať? a na čo si má dať pozor?

Nevyplatiť, oni si to vrátia späť. Poštovné je kalkulované v cene. Plus napíš im email, čo bolo vo veci.
Nejde o dobierku, objednávka WISH sa platí vopred!!!
Neporozumela si o čo kráča?:rolleyes:;)

Akože, slečne niekto z jedného účtu objedná w.. z jej druhého účtu sa to odpočíta v banke... čo ti jjj. a potom píše z tretieho účtu na p... u.. Iná dementka :D:D A A FRIKáNKA, žE DOOBREE HUBYY
afrikánka
04.03.19,14:41
Zabudni už na to...prosííím!!!:cool::D
misoft
04.03.19,15:04
Náááááá..... Donovaly.... Horkýže Slíže..... snežný skúter a ožratý skútrista + traja "opičiaci".... vodič skútra je na SLOBODE, nebolo (ešte) vznesené obvinenie.....
Už sa to spomínalo ..... Žabinka postla https://www.topky.sk/cl/100370/1776407/FOTO-z-dramy-na-festivale-na-Donovaloch--Bratislavcan-na-skutri-vrazil-do-davu-ludi--skoncil-v-cele
bettylou
04.03.19,15:27
ok, Afri :)
afrikánka
04.03.19,15:34
Žabinka
04.03.19,15:37
Náááááá..... Donovaly.... Horkýže Slíže..... snežný skúter a ožratý skútrista + traja "opičiaci".... vodič skútra je na SLOBODE, nebolo (ešte) vznesené obvinenie.....
Už sa to spomínalo ..... Žabinka postla https://www.topky.sk/cl/100370/1776407/FOTO-z-dramy-na-festivale-na-Donovaloch--Bratislavcan-na-skutri-vrazil-do-davu-ludi--skoncil-v-cele
veď ako inak..:cool: aspoň okolostojaci ľudia ho mali poriadne preplieskať..
lujza.j
04.03.19,15:57
Nebolo vznesene obv.hmmm...asi nie je komu...šeci su svedkovia....bravoó
pavol54
04.03.19,15:58
Náááááá..... Donovaly.... Horkýže Slíže..... snežný skúter a ožratý skútrista + traja "opičiaci".... vodič skútra je na SLOBODE, nebolo (ešte) vznesené obvinenie.....
Už sa to spomínalo ..... Žabinka postla https://www.topky.sk/cl/100370/1776407/FOTO-z-dramy-na-festivale-na-Donovaloch--Bratislavcan-na-skutri-vrazil-do-davu-ludi--skoncil-v-cele
Keď som si robil srandu (nie z poškodených) že záver môže byť opití okolostojaci mu tam naskákali (kto môže mať na Donovaloch chatu aj pre ustajnenie tátoša nebude chudák, má dosť PPS aby ho ochránili) tak mi švacol niekot minus
bettylou
04.03.19,16:03
ok, Afri :)
ďakujem:)
https://www.youtube.com/watch?v=bGRNZKB97Lc&list=LLlbGRuBNXH5SRgvBdYcB28Q&index=91

Na moje uchá vysoká tónina (rozumej trhá mi bubienky), ale inak fajn :D
bettylou
04.03.19,16:06
Náááááá..... Donovaly.... Horkýže Slíže..... snežný skúter a ožratý skútrista + traja "opičiaci".... vodič skútra je na SLOBODE, nebolo (ešte) vznesené obvinenie.....
Už sa to spomínalo ..... Žabinka postla https://www.topky.sk/cl/100370/1776407/FOTO-z-dramy-na-festivale-na-Donovaloch--Bratislavcan-na-skutri-vrazil-do-davu-ludi--skoncil-v-cele
veď ako inak..:cool: aspoň okolostojaci ľudia ho mali poriadne preplieskať..

paráda, vystrašený, či šeci prežili, skuter rozjeb.ny, prípadne kemu budem musieť do konca života invalidný platiť..ešte po papuli mu dajme ... to už sa v demokratickej spoločnosti nenosí.. :D
vlado 33
04.03.19,16:15
Hnusné šťuky, zas mi všetko dotrhali. Zajtra im to však spočítam. :mad:;):)
Žabinka
04.03.19,16:40
Náááááá..... Donovaly.... Horkýže Slíže..... snežný skúter a ožratý skútrista + traja "opičiaci".... vodič skútra je na SLOBODE, nebolo (ešte) vznesené obvinenie.....
Už sa to spomínalo ..... Žabinka postla https://www.topky.sk/cl/100370/1776407/FOTO-z-dramy-na-festivale-na-Donovaloch--Bratislavcan-na-skutri-vrazil-do-davu-ludi--skoncil-v-cele
veď ako inak..:cool: aspoň okolostojaci ľudia ho mali poriadne preplieskať..

paráda, vystrašený, či šeci prežili, skuter rozjeb.ny, prípadne kemu budem musieť do konca života invalidný platiť..ešte po papuli mu dajme ... to už sa v demokratickej spoločnosti nenosí.. :D
na záberoch teda určite nebol vystrašený, ale ožratý arogantný debil, ktorý tam ešte aj vyskakoval do okolostojacich.. a že by mal platiť niekomu niečo, ho určite nenapadlo.. zrejme si nevidela video od tam prítomného svedka, inak by si také čosi nenapísala..
misoft
04.03.19,16:51
lujza.j
04.03.19,17:59
Ééééé..... oné..... ľaľa....
https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/504234-prazdniny-sa-skoncili-bratislava-uz-celi-zapcham/
:D:D:D
Inak by som rada prac.dobu danej firmy co to robi vedela...lebo ked ide rano chlap do roboty tak este nerobia a ked ide dom tak uz nerobia....uz som ticho...lebo zas by som ako.. tunel oberau:D. Zapate lampase-reflektori a makenzi...
lujza.j
04.03.19,18:00
Duski inak na olergićno na ba ..je tu buchačisko:D
buchač
04.03.19,18:11
Ééééé..... oné..... ľaľa....
https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/504234-prazdniny-sa-skoncili-bratislava-uz-celi-zapcham/
:D:D:D

Duski inak na olergićno na ba ..je tu buchačisko:D

Ten link som čítal už pre dvoma hodinami...aj som sa zarehlil, aj som dumal nad reakciou. ;)
Takže teraz ju dám formou otázky.

Ako je možné, že minulý týždeň neboli zápchy ?
Ako je možné, dnes večer sú zápchy ?

Lebo ak sa jeden pozrie, kedy a kde boli prázdniny inde na Slovensku, tak je to všetko tak trochu čudné.
Mne vychádza len jedno...problémy so zápchami sú zásadne na strane vodičov s BA ečv.

P.S.:
Ale mne je to aj tak jedno...do Blavy sa tak skoro nechystám.
lujza.j
04.03.19,18:17
Ked mal vychod prazdnik...bolo volnejsie ja som do stupavy prefrcala.....min.tyden ba okolia prazdnik....paraáda.....stred.sk...asi malo v ba....
vicktor
05.03.19,07:04
Suhlas, vychodniarske prazdniny bola vyrazna ulava, stredoslovaci nas neodlahcili.
Ja jazdim z opacneho konca a nechapem preco je "zacpata" uz Brnenska, Prazska, Sancova.
Mila123
05.03.19,07:07
Ked mal vychod prazdnik...bolo volnejsie ja som do stupavy prefrcala.....min.tyden ba okolia prazdnik....paraáda.....stred.sk...asi malo v ba....
Lujza, zrejme cez prázdniny na východe republiky si spala ešte zimným spánkom....začali 18,2,2019
vicktor
05.03.19,07:23
V com je problem?
Minuly tyzden boli prazdniny v BA a okoli, predminuly na vychode.
https://www.zones.sk/kalendar-udalosti/skolske-prazdniny/jarne-prazdniny/
lujza.j
05.03.19,09:31
Neviem preco by som v zimnom spanku...viem presne kedy mal vychod prazdnik....vzdy sme v ocakavani,ze menej exiťákov.....viki vysvetlil......
vicktor
05.03.19,10:20
V Česku žije mimo zoologickej záhrady 49 púm, 44 levov, 34 rysov, 26 servalov, 20 tigrov, 15 ocelotov a osem leopardov. :D alebo :eek: ?
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/504336-lev-v-meste-zdechov-v-cesku-napadol-chovatela-udajne-ho-usmrtil/
lujza.j
05.03.19,17:24
Potesilo...pekne vysiel.....pre mamu adventny svietnik.....lebo obcas byva prekvapebie...ako to v peci dopadne:)
korela
05.03.19,17:30
Ozaj ti vyšiel pjekne. :-)
Katy a R
05.03.19,21:59
sa mi nejako podarilo kliknúť na tú reklamu, čo tu furt vyskakuje ..
"Brušný tuk zmizne Ako odstrániť tuk, ak ste leniví garanttranzit.ru"
- som sa ozaj pobavila! ☺
ktovie, že či adela vôbec vie, aká je svetoznáma herečka ... a ako sa jej podarilo rýchlo schudnúť .. a tie keci v tom článku!
pokiaľ viem, vychudnutá bola odjakživa - ešte keď v dnes už zaniknutej telke uvádzala tú mládežnícku reláciu - tak ozaj neviem z čoho by tak ešte mohla schudnúť?
buchač
06.03.19,06:01
sa mi nejako podarilo kliknúť na tú reklamu, čo tu furt vyskakuje ..
"Brušný tuk zmizne Ako odstrániť tuk, ak ste leniví garanttranzit.ru"
- som sa ozaj pobavila! ☺
ktovie, že či adela vôbec vie, aká je svetoznáma herečka ... a ako sa jej podarilo rýchlo schudnúť .. a tie keci v tom článku!
pokiaľ viem, vychudnutá bola odjakživa - ešte keď v dnes už zaniknutej telke uvádzala tú mládežnícku reláciu - tak ozaj neviem z čoho by tak ešte mohla schudnúť?
Adelu neriešim...ale dá sa povedať, že už aspoň nevyskakuje z mrazničky. Onoho času jej bolo plno, šla na nervy, aj keď ju uznávam.
-------------------------------
Citujem :
"S komplexom Choco Lite môžete schudnúť až o 24 kg za 4 týždne. Počas svojho chudnutia budete mať dobrú náladu a budete plní energie! Užite si svoje chudnutie! Čokoláda je jedinečný produkt, ktorý budete chcieť zas a znovu! "

---------------------------------
Zo stránky jedného maníka-cvičiteľa, trénera...ktorého poznám osobne.

"14,5 kg za 5 mesiacov
Chcel by som pochváliť Mirku za jej skvelú premenu,za ktorú môže vďačiť predovšetkým sebe, pretože disciplínovane dodržiavala stravu akú sme si nastavili a samozrejme pravidelne trénuje."

Fotky pred a po nedávam, ale je zjavné, že nejde o žiadnu úpravu fotošopu.
----------------------------------
Proti vyskakovacej reklame si nainštaluj
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&lei=K29_XKnoKsTTwQK6sIjoDw&q=adblock%20download&ved=2ahUKEwi5_6vx9-zgAhUEY1AKHcNXCPwQsKwBKAR6BAgCEAU&biw=1366&bih=626
BXLmiami
06.03.19,06:30
Tak tiež som jej svojho času mala dosť.Ale problém je že má svoje názory,iné ako médiá a ostatní herci a začali ju blokovať.Adela bola taká drzá,že vyslovila svoj názor,ktorý sa nezhoduje s názorom viacerých jej kolegom.Takže vždy ked ju vidím som rada,že nedopadá ako kedysi Marta Kubišová.Predsa len je táto doba milosrdnejšia,aj ked len o trošku.
kopretinka
06.03.19,08:01
sa mi nejako podarilo kliknúť na tú reklamu, čo tu furt vyskakuje ..
"Brušný tuk zmizne Ako odstrániť tuk, ak ste leniví garanttranzit.ru"
- som sa ozaj pobavila! ☺
ktovie, že či adela vôbec vie, aká je svetoznáma herečka ... a ako sa jej podarilo rýchlo schudnúť .. a tie keci v tom článku!
pokiaľ viem, vychudnutá bola odjakživa - ešte keď v dnes už zaniknutej telke uvádzala tú mládežnícku reláciu - tak ozaj neviem z čoho by tak ešte mohla schudnúť?
Mne tu nič nevyskakuje,chcem vidieť tučnú Adelu :D
Katy a R
06.03.19,10:30
nedávala som to sem kvôli adele (a jej hodnoteniu) - ale kvôli tomu, že aké kraviny vedia napísať a prezentovať to ako naozajstnú vec, kvôli reklame na nejaký produkt! A zneužiť pritom mená nejakých známych osôb, ktorí o tom ani nevedia! ( že ako adelu zažalovali - a ona následne vyhrala súd ) .. - kvôli informácii, že ako rapídne schudla - ha-ha ... a možno poniektorí aj uveria???
.... reklama už tuším zmizla, alebo ja ju neviem nájsť ...
Ale bolo tam toľko blbostí, pravopis samozrejme taký "prekladačový"- ako sranda, celkom fajn (aj ja by som chcela vidieť tú tučnú adelu pred schudnutím;)) aj tuto na hoaxoch je niečo
https://zn.sk/podvodne-stranky-adela-banasova-choco-lite/
buchač
06.03.19,10:31
Tak tiež som jej svojho času mala dosť.
Adela hore, Adela dole...
Mne neskutočne lezie na nerv Kobielsky...všade je šturený...dokonca mám dojem, že má nejakú lukratívnu zmluvu s reklamnými agentúrami...skoro zo všetkých počuť jeho hlas.
lujza.j
06.03.19,10:53
Staci "bojkotovat" sk tv:D...asi je menej pažravy -ma lacnejsi hlas ako maštalir:D
Mária27
06.03.19,16:48
misoft
06.03.19,19:01
Tak tiež som jej svojho času mala dosť.
Adela hore, Adela dole...
Mne neskutočne lezie na nerv Kobielsky...všade je šturený...dokonca mám dojem, že má nejakú lukratívnu zmluvu s reklamnými agentúrami...skoro zo všetkých počuť jeho hlas.
A to taký problém? Pre mňa (keď omylom pozerám) toto znamená - cikpause, pofajčpause, kafépause, poškarbgulepause, hajzelpause........:---:---:---
lujza.j
06.03.19,19:57
Duski sak furt pauzujes:D:---
misoft
06.03.19,21:18
Tak, tak... a preto telku sledujem omylom.... správy si prečítam, shot televízny uvidím na nete, filmy si stiahnem, reklamy zablokujem (Ghostery)... náááá a potom mám pokoj.....
afrikánka
06.03.19,23:18
afrikánka
07.03.19,11:08
Mária27
07.03.19,18:41
afrikánka
08.03.19,08:32
;):---:)
Keď je už to MDŽ...
afrikánka
08.03.19,09:05
A s tymto suhlasis?;):D
buchač
08.03.19,10:01
A s tymto suhlasis?;):D

Keďže toto smeruje na mňa, nuž odpoviem.

Samozrejme, že súhlasím...veď preto na teba nereagujem (výnimky sú občasné pravidlo) a držím sa od teba čo najďalej.

Nesúhlasím ale s tým, že pomaly do každého príspevku uyebeš tie stupídne obrázky s dzignutými výrokmi ohľadom mačiek.
afrikánka
08.03.19,11:06
A s tymto suhlasis?;):D

Keďže toto smeruje na mňa, nuž odpoviem.

Samozrejme, že súhlasím...veď preto na teba nereagujem (výnimky sú občasné pravidlo) a držím sa od teba čo najďalej.

Nesúhlasím ale s tým, že pomaly do každého príspevku uyebeš tie stupídne obrázky s dzignutými výrokmi ohľadom mačiek.
Zaujimave, ze si sa hned hlasil k minuske, som na mobile, takze som minuskara necmuchala...:---
:D:D:D...ved tebe vadi vsetko
buchač
08.03.19,11:09
afrikánka
08.03.19,11:29
afrikánka
08.03.19,18:28
Tweety
08.03.19,18:33
afrikánka
08.03.19,18:49
Terezia13
08.03.19,18:55
afrikánka
08.03.19,19:57
kukučka
08.03.19,20:56
a veru mali ste dať, vyhrabte ešte aj, kto všetko na zemi dostal takú istú cenu, no a potom už len ten postoj...;)
afrikánka
08.03.19,21:11
misoft
09.03.19,08:17
mimotemy
Odkazovať akurát na zem a vek :eek:- veď u uBlock Origin mi to vo FF blokuje - celý obsah, len prázdna strana - berú to ako konšpiračné články. Zem a vek je čiastočne na blackliste....
misoft
09.03.19,08:41
Som sa zasmial.... môj čierny diablik si našiel ďalšie miesto, odkiaľ môže stvárať svoje "kocúrstva" - na chladničke. Vyskočí po mrazáku na chladničku, tam sa zašije za kvet a sleduje dianie okolo. Takže má už neviem koľké pozorovacie posadenie... A keď chce provokovať, tak ak ide niekto okolo, tak capne labkou (bez pazúrikov!) a skryje sa za ten kvet. A myslí si (asi): Som nenápadný, som nenápadný.... :D:D:D
afrikánka
09.03.19,09:18
Tak môj biely tulák takéto prepady robí spoza kríkov na záhrade, vyskočí takmer po pás, akože zaútočí a potom zdrhne...u neho to znamená "poďme sa naháňať, blázniť", samo, že sa pripojím, aspoň mám príležitosť sa hýbať:D
Zdalo by sa, že u nás doma som ja tá, čo ho "zbožňuje", ale je to práve môj mng...dokonca sa vyjadril, že ho má "najradšej na svete":eek: Neplakala som, pretože kocúr má radšej mňa, ako jeho:---.
Je zaujímavé, koľko vidím na internete príspevkov, videí, kde muži pestujú, spávajú s mačkami, povedala by som, že dokonca sú v tomto v prevahe nad ženami. Podľa výskumov v Anglicku, v Austrálii, kde testovali dlhovekosť mužov, podľa chovu mačiek, tak 80% mužov u dlhovekých chovali mačky...odbúravajú stres, ochraňujú pred infarktom:)
afrikánka
09.03.19,09:23
mimotemy
Odkazovať akurát na zem a vek :eek:- veď u uBlock Origin mi to vo FF blokuje - celý obsah, len prázdna strana - berú to ako konšpiračné články. Zem a vek je čiastočne na blackliste....

Tak ja takú vymoženosť blokovania nemám
A nemyslím, že nejaká konšpirácia, iba fakty


Zuzana Čaputová dostala v roku 2016 Goldmanovu environmentálnu cenu, ktorú každoročne udeľuje Goldmanova nadácia jednotlivcom, ktorí vykonali niečo výnimočné v oblasti životného prostredia. Táto cena je však špecifická ešte čímsi iným. Skúste na to prísť sami po prečítaní nasledujúcich riadkov.
Harrison Ngau Laing (Malajzia) je environmentalista bojujúci proti odlesňovaniu. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1990) vložil tie peniaze do kampane a stal sa poslancom malajzijského parlamentu.
Juan Mayr Maldonado (Kolumbia) je fotograf a environmentalista, ktorý sa po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1993) stal ministrom životného prostredia Kolumbie.
Laila Iskander (Egypt) je podnikateľka a pedagogička. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1994) sa stala ministerkou životného prostredia.
Luis Macas (Ekvádor) je antropológ a lingvista. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1994) sa stal poslancom, ministrom poľnohospodárstva a v roku 2006 kandidoval na prezidenta.
Noah Idechong (Palau) je environmentalista a aktivista. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1995) sa stal poslancom parlamentu.
Marina Silva (Brazília) je environmentalistka. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1996) sa stala ministerkou a až trikrát kandidovala na prezidentku Brazílie.
Albena Simeonova (Bulharsko) je environmentálna aktivistka. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1996) sa stala podpredsedníčkou Bulharskej strany zelených.
Alexander Nikitin (Rusko) bol dôstojníkom, bezpečnostným inšpektorom a environmentalistom. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1996) bol nádejným opozičným lídrom.
Rudolf Amenga-Etego (Ghana) je právnik a environmentalista. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (2004) sa stal poslancom parlamentu a politickým lídrom.
Jean-Baptiste Chavannes (Haiti) je farmár a líder hnutia farmárov. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (2005) v roku 2015 kandidoval na prezidenta Haiti.
Jevgenija Čirikova (Rusko) je environmentalistka. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (2012) za získané peniaze urobila protivládnu kampaň a stala sa prominentnou disidentkou.
Nohra Padilla (Kolumbia) je environmentalistka, venuje sa problematike odpadu. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (2013) sa začala venovať aj politike, je prezidentkou globálnej aliancie spracovateľov odpadu.
Myint Zaw (Mjanmarsko) je žurnalista a aktivista. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (2015) sa stal zástupcom ministra pre energetiku.
Zuzana Čaputová (Slovensko) je právnička. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (2016) kandiduje na prezidentku Slovenskej republiky.
bjuty smis
09.03.19,09:43
afrikánka....čo tebe z týchto faktov vyplýva ?
afrikánka
09.03.19,10:03
afrikánka....čo tebe z týchto faktov vyplýva ?
Hmm...nie som politický fanda, ani "odborník", niektoré voľby vynechávam a neviem, či sa zúčastním týchto. Dala som určité linky, pretože ma záujem o voľby vtiahol do terajšieho výberu, možností. Ani nepozerám správy, stačí, keď po nich a debatách dozviem od mng, čo sa deje...a že to poriadne ohnivo komentuje.
Politik, kto je to, aký človek, aká osobnosť?
Ambiciózny, chce vyniknúť, možno až narcis. Použije všetky možnosti, ktoré mu k tomuto cieľu dopomôžu...ale ako sa potom zachová?
Skoro som zabudla na najdôležitejšiu skutočnosť, musí mať charizmu! Ten víťazí.
Zatiaľ vždy iba sklamanie...takže asi takto.
lujza.j
09.03.19,10:09
bjuty smis
09.03.19,10:12
pekne to napísala korela

vybrať si treba podla doterajšieho života, činov a nie podľa predvolebných sľubov....

človek sa len tak nezmení....
afrikánka
09.03.19,10:24
pekne to napísala korela

vybrať si treba podla doterajšieho života, činov a nie podľa predvolebných sľubov....

človek sa len tak nezmení....
Zase hmm...nechcem nikoho uraziť, ani sa dotknúť, ale keď už vstupujem do politiky, tak s čistým štítom, aj tým morálnym. Ako chce niekto zvládnuť vysokú politiku, keď nezvládol manželstvo?
bjuty smis
09.03.19,10:28
to som ešte nepočul
putin rozvedený...trump 4, alebo 5 žena....gerhard schroder 4 x ženatý ...
nechceme byť snád svetový ?? :))

t
afrikánka
09.03.19,10:41
to som ešte nepočul
putin rozvedený...trump 4, alebo 5 žena....gerhard schroder 4 x ženatý ...
nechceme byť snád svetový ?? :))

t
To sú iba moje kritéria, mám na ne právo, nie?;)


A vôbec, o politike, vierovyznaní, sexuálnej orientácii sa neodporúča diskutovať...na tomto sa ľudia vždy najviac dosekajú.


Politici sme vlastne všetci, ideme zdola a tvoríme tú najvyššiu. Je to nutnosť, každé stádo potrebuje vodcu, už odjakživa.
korela
09.03.19,15:59
Asi to dám sem. Našla som dvojročný koncept mailu s myšlienkou ..., mng počúval zrejme nočný rozhlas, kde sa hovorilo o Antabuse v zmysle https://www.google.sk/search?q=antabus+rakovina&oq=antabus&aqs=chrome.1.69i57j0l5.6929j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Údajne žena vyskočila z okna a pri pitve sa nenašli už žiadne metastázy.
Info prebehlo nekonšpiračnými webmi, takže ho posúvam ďalej.
lujza.j
09.03.19,19:18
Pisala som odkaz...v rodine... máme ...je.bez sance:(...ze nie je to take jednoduche.....clanky vyvolaju hura system ludia reaguju a ked sa pide na podstatu veci tak sa velmi divia...ako nosic sa pouziva meď....asi je niekde pes.zakopany
Kontaktovali p.Bartka
https://www.aktuality.sk/clanok/545532/rakovinu-by-mohol-liecit-lacny-liek-na-alkoholizmus/
Žabinka
10.03.19,07:18
mňam, fajné, čerstvé.. :) a bez chémie..
misoft
10.03.19,08:02
Asi to dám sem. Našla som dvojročný koncept mailu s myšlienkou ..., mng počúval zrejme nočný rozhlas, kde sa hovorilo o Antabuse v zmysle https://www.google.sk/search?q=antabus+rakovina&oq=antabus&aqs=chrome.1.69i57j0l5.6929j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Údajne žena vyskočila z okna a pri pitve sa nenašli už žiadne metastázy.
Info prebehlo nekonšpiračnými webmi, takže ho posúvam ďalej.
Na západe to dávno vedia,ALE!
Tu nejde o to, že Antabus má schopnosť viazať sa na proteín NPL4 (čo by mohlo pomáhať), ale ide hlavne o toto:
https://cms.qz.com/wp-content/uploads/2018/08/us-dollars-banknotes.jpg?quality=75&strip=all&w=410&h=231
Liekové farmy NIKDY nepristúpia na lacné, im ide o ZISK!
Tweety
10.03.19,09:04
alaya1
10.03.19,09:09
misoft
10.03.19,09:12
Tweety
10.03.19,12:31
misoft
10.03.19,12:44
mimotemy
Podľa záberov z havárie - toto vyzerá na stratu vztlaku..... (aspoň na niečo je dobré sledovanie Leteckých katastróf na History Channel a na ČT2, niekedy na JOJ Plus).
pavol54
10.03.19,12:53
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/504893-na-trase-medzi-etiopiou-a-kenou-sa-zrutilo-lietadlo-so-157-ludmi/
http://avherald.com/h?article=4c534c4a&opt=0
R.I.P všetkým, pol roka staré lietadlo, teoreticky bolo ešte v záruke, takže to nebola žiadna vylágrovaná šunka (vôbec neospravedlňuje že "Afrika"), však aj u nás padol nový vrtulník (bell). Bolo by sa dobre zamyslieť či za tie premrštené ceny je aj zodpovedajúca kvalita. A to si nechcem ani predstaviť produkt firmy Westinghouse ktorý pretláčal pre Mochovce veľvyslanec, potom Pompeo a zrejme bude aj Trump Pelegrínimu
pavol54
10.03.19,12:56
mimotemy
Podľa záberov z havárie - toto vyzerá na stratu vztlaku..... (aspoň na niečo je dobré sledovanie Leteckých katastróf na History Channel a na ČT2, niekedy na JOJ Plus).
niekde som už stačil prečítať že pravdepodobne špatný senzor ovplyvnil vertikálny pohyb lietadla
Nandrolon
10.03.19,12:59
mimotemy
Podľa záberov z havárie - toto vyzerá na stratu vztlaku..... (aspoň na niečo je dobré sledovanie Leteckých katastróf na History Channel a na ČT2, niekedy na JOJ Plus).
Strata vztlaku je takmer vzdy pricinou padu, dolezite je zistit preco sa tak udialo. Podla mna to bude chybou pilota. Lietadla nove, nedostatocny vycvik a uz to ide. Alebo banalna chyba, napr. nefunkcna pitotova trubica, ale to je zas iba nedostatocny vycvik, lebo let nie je priamo ohrozeny.
Nandrolon
10.03.19,13:05
mimotemy
Podľa záberov z havárie - toto vyzerá na stratu vztlaku..... (aspoň na niečo je dobré sledovanie Leteckých katastróf na History Channel a na ČT2, niekedy na JOJ Plus).
niekde som už stačil prečítať že pravdepodobne špatný senzor ovplyvnil vertikálny pohyb lietadla
Neviem, ciuvedeny boeing ma tie "plutvy" na mechanicke meranie uhla nabehu. Ak aj boli zaseknute, zas to pri riadne vycvicenej posadke nie je dovod nedokoncit let, lebo kazdy pristroj je niekolkokrat zduplikovany inymi, nezavislymi systemami.
pavol54
10.03.19,13:37
mimotemy
Podľa záberov z havárie - toto vyzerá na stratu vztlaku..... (aspoň na niečo je dobré sledovanie Leteckých katastróf na History Channel a na ČT2, niekedy na JOJ Plus).
niekde som už stačil prečítať že pravdepodobne špatný senzor ovplyvnil vertikálny pohyb lietadla
Neviem, ciuvedeny boeing ma tie "plutvy" na mechanicke meranie uhla nabehu. Ak aj boli zaseknute, zas to pri riadne vycvicenej posadke nie je dovod nedokoncit let, lebo kazdy pristroj je niekolkokrat zduplikovany inymi, nezavislymi systemami.
Podľa rádia Slovensko 1 pilot bol skúsený hlásil závady a chcel sa vrátiť naspäť. Chvalabohu do svojich 65 som nebol v lietadle a už ani nebudem. môj pôvodný obor nebola letecká technika takže nemám prehľad čo mohlo byť v poruche, ty máš väčšie skúsenosti s lietaním (ale vedel by som čo to porozprávať o príprave raketovej techniky na štart)
bjuty smis
10.03.19,13:43
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/504893-na-trase-medzi-etiopiou-a-kenou-sa-zrutilo-lietadlo-so-157-ludmi/
http://avherald.com/h?article=4c534c4a&opt=0
R.I.P všetkým, pol roka staré lietadlo, teoreticky bolo ešte v záruke, takže to nebola žiadna vylágrovaná šunka (vôbec neospravedlňuje že "Afrika"), však aj u nás padol nový vrtulník (bell). Bolo by sa dobre zamyslieť či za tie premrštené ceny je aj zodpovedajúca kvalita. A to si nechcem ani predstaviť produkt firmy Westinghouse ktorý pretláčal pre Mochovce veľvyslanec, potom Pompeo a zrejme bude aj Trump Pelegrínimu
Si ty vobec pri zmysloch ?
pavol54
10.03.19,13:55
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/504893-na-trase-medzi-etiopiou-a-kenou-sa-zrutilo-lietadlo-so-157-ludmi/
http://avherald.com/h?article=4c534c4a&opt=0
R.I.P všetkým, pol roka staré lietadlo, teoreticky bolo ešte v záruke, takže to nebola žiadna vylágrovaná šunka (vôbec neospravedlňuje že "Afrika"), však aj u nás padol nový vrtulník (bell). Bolo by sa dobre zamyslieť či za tie premrštené ceny je aj zodpovedajúca kvalita. A to si nechcem ani predstaviť produkt firmy Westinghouse ktorý pretláčal pre Mochovce veľvyslanec, potom Pompeo a zrejme bude aj Trump Pelegrínimu
Si ty vobec pri zmysloch ?
ja hej a ty?
Terezia13
10.03.19,16:53
nejaký znalec boeingov hovoril, že pri týchto 737-kách je zmena v riadení a zrejme títo piloti - aj keď skúsení, nemali toto ešte celkom zvládnuté a žiaľ, doplatili na to, už pre tú istú chybu havarovalo lietadlo tohto typu
misoft
10.03.19,17:19
Neviem, ciuvedeny boeing ma tie "plutvy" na mechanicke meranie uhla nabehu. Ak aj boli zaseknute, zas to pri riadne vycvicenej posadke nie je dovod nedokoncit let, lebo kazdy pristroj je niekolkokrat zduplikovany inymi, nezavislymi systemami.
Tie "plutvy" na krídlach - to sú winglety - slúžia na odklonenie vzdušného víru od krídel, aby sa ďalšie lietadlo nedostalo do úplavu.
https://i.stack.imgur.com/eZyKZ.png
Ak si však myslel toto
https://airlinegeeks.com/wp-content/uploads/2019/01/8B96941E-0F58-40DF-BA39-F01F543B6271-678x381.jpg
(pod nápisom Clive Beddoe) - tak toto sú vonkajšie senzory nábehu - takže ak toto zlyhá - tak počítač dostáva zlé údaje. Sú dva - na každej strane, každý je nezávislý na tom druhom (v prípade chyby sa dá prepnúť na ten správny, lebo každý osve dáva údaje buď pre kapitána a pre 1. dôstojníka), potom sú tam Pitotové trubice (celkovo 3).
buchač
10.03.19,17:28
Pri prvej nehode v Indonézii šlo o zlyhanie ... " systém MCAS ".
Podľa všetkého (odborné zdroje) to bolo aj v tomto prípade.
misoft
10.03.19,17:34
https://theaircurrent.com/aviation-safety/what-is-the-boeing-737-max-maneuvering-characteristics-augmentation-system-mcas-jt610/
- možno aj toto to bude.... v každom prípade, ak toto bolo príčinou - tak je to obrovská výrobná chyba a stovky Boeningov sú v ohrození (a pasažieri detto).
Terezia13
10.03.19,18:11
misoft
10.03.19,18:35
Pri prvej nehode v Indonézii šlo o zlyhanie ... " systém MCAS ".
Podľa všetkého (odborné zdroje) to bolo aj v tomto prípade.
O tomto prípade bola rekonštrukcia v National Geographic - Letecké katastrófy - a podľa dokumentu - príčina bola naozaj MCAS.
vlado 33
10.03.19,18:35
Tiež som bol zavislák, už nie som...Pekne, ...pááá.,
afrikánka
10.03.19,18:40
Pri prvej nehode v Indonézii šlo o zlyhanie ... " systém MCAS ".
Podľa všetkého (odborné zdroje) to bolo aj v tomto prípade.
O tomto prípade bola rekonštrukcia v National Geographic - Letecké katastrófy - a podľa dokumentu - príčina bola naozaj MCAS.
Veru tak, v prvom prípade MCAS, pravdepodobne aj teraz. Veď som mu aj prvá dala "užitočné":---
vlado 33
10.03.19,19:08
Pri prvej nehode v Indonézii šlo o zlyhanie ... " systém MCAS ".
Podľa všetkého (odborné zdroje) to bolo aj v tomto prípade.
O tomto prípade bola rekonštrukcia v National Geographic - Letecké katastrófy - a podľa dokumentu - príčina bola naozaj MCAS.
Veru tak, v prvom prípade MCAS, pravdepodobne aj teraz. Veď som mu aj prvá dala "užitočné":---
:D:D:D:D:D:D:D
vlado 33
10.03.19,19:49
Pri prvej nehode v Indonézii šlo o zlyhanie ... " systém MCAS ".
Podľa všetkého (odborné zdroje) to bolo aj v tomto prípade.
O tomto prípade bola rekonštrukcia v National Geographic - Letecké katastrófy - a podľa dokumentu - príčina bola naozaj MCAS.
Veru tak, v prvom prípade MCAS, pravdepodobne aj teraz. Veď som mu aj prvá dala "užitočné":---
:D:D:D:D:D:D:D
Mac Gyver kedy pôjde? zas sa nasmejem.
afrikánka
10.03.19,20:15
Šak sa tu pohľadajte, aj susedov, známych...;):cool::D


https://stbezo.info/l40.htm
vlado 33
10.03.19,20:28
Neviem prečo sa hádate. Čo trebalo odstrániť, sa odstránilo. Zbytok sa odstráni v budúcnosti. :D:D:D
Nandrolon
11.03.19,06:19
Tie "plutvy" na krídlach - to sú winglety - slúžia na odklonenie vzdušného víru od krídel, aby sa ďalšie lietadlo nedostalo do úplavu.
https://i.stack.imgur.com/eZyKZ.png
Ak si však myslel toto
https://airlinegeeks.com/wp-content/uploads/2019/01/8B96941E-0F58-40DF-BA39-F01F543B6271-678x381.jpg
(pod nápisom Clive Beddoe) - tak toto sú vonkajšie senzory nábehu - takže ak toto zlyhá - tak počítač dostáva zlé údaje. Sú dva - na každej strane, každý je nezávislý na tom druhom (v prípade chyby sa dá prepnúť na ten správny, lebo každý osve dáva údaje buď pre kapitána a pre 1. dôstojníka), potom sú tam Pitotové trubice (celkovo 3).

Winglety som samozrejme nemyslel, myslel som ten mechanický ukazovateľ uhla nábehu /AoA senzor/. Ak ten zlyhá, tak síce počítač dostáva nesprávne údaje, ale to nič na tom nemení, že posádka má predsa ešte rýchlomer a hodnoty vertikálneho stúpania a polohu výškového kormidla. To, kedy sa dostávajú na pádovú rýchlosť /strata vztlaku/ je signalizované od vibrácie riadidiel, po rôzne iné signalizácie. Ale aj bez tých upozornení musia z údajov o rýchlosti a polohe výškového kormidla vedieť, či ešte budú letieť, alebo už začnú padať...

Ďalšia vec je, že Boeing razí filozofiu, kedy je stále pilot dosť podstatný v kabíne, a môže veľa vecí ovplyvniť. Napríklad Airbus razí opačnú filozofiu, kedy čo najviac riadenia preberá samotný systém a pilot ho iba dozoruje.
misoft
11.03.19,07:23
Winglety som samozrejme nemyslel, myslel som ten mechanický ukazovateľ uhla nábehu /AoA senzor/. Ak ten zlyhá, tak síce počítač dostáva nesprávne údaje, ale to nič na tom nemení, že posádka má predsa ešte rýchlomer a hodnoty vertikálneho stúpania a polohu výškového kormidla. To, kedy sa dostávajú na pádovú rýchlosť /strata vztlaku/ je signalizované od vibrácie riadidiel, po rôzne iné signalizácie. Ale aj bez tých upozornení musia z údajov o rýchlosti a polohe výškového kormidla vedieť, či ešte budú letieť, alebo už začnú padať...

Ďalšia vec je, že Boeing razí filozofiu, kedy je stále pilot dosť podstatný v kabíne, a môže veľa vecí ovplyvniť. Napríklad Airbus razí opačnú filozofiu, kedy čo najviac riadenia preberá samotný systém a pilot ho iba dozoruje.
No - ak AoA zlyhá - stratí sa informácia o sklone, počítač môže vyhodnotiť (a "vďaka" autopilotu)a nariadiť stúpanie, zväčšuje sa stúpanie = klesá vztlak (aj napriek plnému ťahu motorov), Pitotka síce môže "hlásiť" kritickú (pádovú) rýchlosť (a vtedy vibruje knipel), lenže - pokiaľ posádka zle vyhodnotí situáciu - malér je na svete.
Zapni si niekedy Nat.Geo a sleduj - uvidíš, koľko faktorov je v hre.
Airbus už ustupuje (čiastočne) od tejto filozófie - po tých pár malérov, kedy sa posádka SPOLIEHALA na počítače a tie (aj vďaka rôznym príčinám zlyhania senzorov) urobili naprogramované, bez ohľadu na to, že to viedlo k rozporom a ku katastrofe.
Nandrolon
11.03.19,07:36
Winglety som samozrejme nemyslel, myslel som ten mechanický ukazovateľ uhla nábehu /AoA senzor/. Ak ten zlyhá, tak síce počítač dostáva nesprávne údaje, ale to nič na tom nemení, že posádka má predsa ešte rýchlomer a hodnoty vertikálneho stúpania a polohu výškového kormidla. To, kedy sa dostávajú na pádovú rýchlosť /strata vztlaku/ je signalizované od vibrácie riadidiel, po rôzne iné signalizácie. Ale aj bez tých upozornení musia z údajov o rýchlosti a polohe výškového kormidla vedieť, či ešte budú letieť, alebo už začnú padať...

Ďalšia vec je, že Boeing razí filozofiu, kedy je stále pilot dosť podstatný v kabíne, a môže veľa vecí ovplyvniť. Napríklad Airbus razí opačnú filozofiu, kedy čo najviac riadenia preberá samotný systém a pilot ho iba dozoruje.
No - ak AoA zlyhá - stratí sa informácia o sklone, počítač môže vyhodnotiť (a "vďaka" autopilotu)a nariadiť stúpanie, zväčšuje sa stúpanie = klesá vztlak (aj napriek plnému ťahu motorov), Pitotka síce môže "hlásiť" kritickú (pádovú) rýchlosť (a vtedy vibruje knipel), lenže - pokiaľ posádka zle vyhodnotí situáciu - malér je na svete.
Zapni si niekedy Nat.Geo a sleduj - uvidíš, koľko faktorov je v hre.
Airbus už ustupuje (čiastočne) od tejto filozófie - po tých pár malérov, kedy sa posádka SPOLIEHALA na počítače a tie (aj vďaka rôznym príčinám zlyhania senzorov) urobili naprogramované, bez ohľadu na to, že to viedlo k rozporom a ku katastrofe.
Letecké katastrofy som videl už asi všetky čo boli odvysielané...
Toto vypadá na klasické po česky "přetažení", kedy je čumák hore a rýchlosť klesá, odtrhnú sa prúdnice a už to ide. Vtedy je jediná záchrana dať plný výkon, rýchlo potlačiť, sklopiť čumák dole a nabrať rýchlosť, lenže ak je malá výška, tak to skončí haváriou. Ďalšia vec je, že systém ak má chybné údaje /teda rýchlosť je "akože dostatočná", snaží sa pri "padaní" ešte viacej dvíhať čumák, ale pokiaľ viem, dajú sa predsa tie systémy povypínať, teda aspoň cez deň, horizont predsa museli vidieť.
misoft
11.03.19,07:39
Letecké katastrofy som videl už asi všetky čo boli odvysielané...
Toto vypadá na klasické po česky "přetažení", kedy je čumák hore a rýchlosť klesá, odtrhnú sa prúdnice a už to ide. Vtedy je jediná záchrana dať plný výkon, rýchlo potlačiť, sklopiť čumák dole a nabrať rýchlosť, lenže ak je malá výška, tak to skončí haváriou. Ďalšia vec je, že systém ak má chybné údaje /teda rýchlosť je "akože dostatočná", snaží sa pri "padaní" ešte viacej dvíhať čumák, ale pokiaľ viem, dajú sa predsa tie systémy povypínať, teda aspoň cez deň, horizont predsa museli vidieť.
Môžeme len hádať, ako to posádka vyhodnotila..... takto len teoretizujeme... Ale v podstate - je to tragédia. Takto ten let skončiť nemal.
Nandrolon
11.03.19,07:44
Presne, je to celosvetová tragédia. Ak si človek zhodnotí tie letecké katastrofy, tak vidí, že stále sa rôzne kombinujú a reťazia v podstate rovnaké chyby, väčšinou chyby pilota, kde hlavnú úlohu hrá fyzika.
bettylou
11.03.19,07:57
Terezia13
11.03.19,18:05
:cool:
buchač
11.03.19,18:10
Ďalšia vec je, že Boeing razí filozofiu,...

...a vzhľadom na nasledovné ide o akú filozofiu ???

" Letecké společnosti si závazně objednaly k březnu 2018 již celkem 4400 kusů tohoto letadla. Nejvíce objednávek je k březnu 2018 od společnosti Flydubai (251), Southwest Airlines (240) a Lion Air (201). "
misoft
11.03.19,18:58
....a po tomto asi tie záväzné objednávky budú rušiť.
Nandrolon
12.03.19,05:21
Ďalšia vec je, že Boeing razí filozofiu,...

...a vzhľadom na nasledovné ide o akú filozofiu ???

" Letecké společnosti si závazně objednaly k březnu 2018 již celkem 4400 kusů tohoto letadla. Nejvíce objednávek je k březnu 2018 od společnosti Flydubai (251), Southwest Airlines (240) a Lion Air (201). "
Ja nerozumieť reči tvojej.

Filozofiou som myslel fakt, že firma Boeing ide cestou 1. ľudský pilot + 2. autopilot a Airbus to zobral z opačnej strany, teda na 1. mieste autonómny pilot a až na 2. mieste je ľudský pilot. To je hlavný rozdiel medzi prístupom Airbusu a Boeingu.
BXLmiami
12.03.19,05:30
to som ešte nepočul
putin rozvedený...trump 4, alebo 5 žena....gerhard schroder 4 x ženatý ...
nechceme byť snád svetový ?? :))

t
No ved tak tá politika aj vyzerá.Ako nezodpovední chlapi :-)
buchač
12.03.19,07:06
Ďalšia vec je, že Boeing razí filozofiu,...

...a vzhľadom na nasledovné ide o akú filozofiu ???

" Letecké společnosti si závazně objednaly k březnu 2018 již celkem 4400 kusů tohoto letadla. Nejvíce objednávek je k březnu 2018 od společnosti Flydubai (251), Southwest Airlines (240) a Lion Air (201). "
Ja nerozumieť reči tvojej.

Filozofiou som myslel fakt, že firma Boeing ide cestou 1. ľudský pilot + 2. autopilot a Airbus to zobral z opačnej strany, teda na 1. mieste autonómny pilot a až na 2. mieste je ľudský pilot. To je hlavný rozdiel medzi prístupom Airbusu a Boeingu.

Narážal som na filozofiu peňazí, kapitálu, zisku...

Boening získal obrovské počty zákazok, ktoré chcel čím skôr dokončiť.
Na to všetko sú predsa potrebné výrobné kapacity a to počnúc výrobnými halami a končiac jednotlivcami na montážnych linkách...a tých naverboval Boening spoza hraníc - teda z Mexica.
Toto by som v pohode prirovnal k auto výrobe na Slovensku, kde tiež montujú nekvalifikovaní pracovníci.

Či...???
Nandrolon
12.03.19,07:38
Len som písal, že sa to netýka môjho príspevku. Všetko je o prachoch, to je jasné. Všetko sa robí iba na "zisk", potom z týchto peňazí sa cestuje po svete a na exotické zájazdy, ale keďže aj tie lietadlá niekto vyrába na zisk..... No, a kolobeh je uzatvorený.....
Niečo ako fabriky. Chcú predávať svoje výrobky, ale ľuďom mzdy nedajú adekvátne.
Zoberme si, že slovensko by bola jedná samostatná a uzavretá krajina. Mzdy také, aké sú, vyrába sa to, čo sa vyrába. Teraz čiastočne parazitujeme na západe a západ na nás. Ak by sme boli uzavretí, tak platy by museli rapídne rásť, aby firmy mali komu predávať. Lenže vždy sa nájde niekto bohatší od nás a na druhej strane aj niekto chudobnejší. Primitívne, jednoduché...
Nandrolon
12.03.19,08:06
misoft
12.03.19,08:26
Len som písal, že sa to netýka môjho príspevku. Všetko je o prachoch, to je jasné. Všetko sa robí iba na "zisk", .........................................
To si mi pripomenul aj iný produkt (nie letecký, ani automobilový, ale IT) - Windows.
Nechcem sa zastávať starých OS (Win 1, Win 2, Win 3/3.1, Win 95, Win 98, WinXP, Win Vista, Win 7, Win 8/8.1) - ale pokiaľ sa ide do detailov, tak tie vytvárali (síce v Amérike) skutoční programátori a testovali to. Keď sa zoberie do detailov - Win 3.1 (nadstavba MDOS), Win 95 (tiež nadstavba MDOS), Win 98, Win XP, Win 7 - tie boli (niektoré ešte sú, ale už nejdu s dobou :D) "vymakané" a fungovali (a ešte aj fungujú). Ale keď sa príde na (párne číslovanie) Win Vista, Win 8 (oprava Win 8.1 sa už polepšila) - boli to katastrófy. Ale dostali sme sa až k Win10 a to je totálne fiasko - ak ich "aktualizácie" dokážu dokonale rozhádzať systém, dokonca dokážu vymazávať užívateľské dáta, špicľovať i napriek nesúhlasu a zákazu od užívateľov - znamená to, že kvalita upadá. A prečo? Aj to si spomínal - nerobia to už kmeňoví odborníci. Pokiaľ potrebuješ podporu a zavoláš - ozve sa ti niekto:
https://1gr.cz/fotky/idnes/11/123/cl6/APO3ffa43_profimedia_0013007539.jpg
alebo
https://img.blesk.cz/img/1/normal690/3273219-img-mohit-goel-ringing-bells-smartphone-chytry-telefon-v0.jpg?v=0
babka - ježibabka
12.03.19,08:36
A konkrétne čo vás z toho, čo tu píšete potešilo? Mňa potešili bio citróny od žabky.
misoft
12.03.19,08:41
A konkrétne čo vás z toho, čo tu píšete potešilo? Mňa potešili bio citróny od žabky.
Z toho? NIČ. Citróny aspoň prinesú osoh pre zdravie....
afrikánka
12.03.19,09:14
Mňa každý deň poteší, keď sa ráno zobudím...;):D:---
afrikánka
12.03.19,09:18
:cool::eek::D
Nandrolon
12.03.19,09:29
Len som písal, že sa to netýka môjho príspevku. Všetko je o prachoch, to je jasné. Všetko sa robí iba na "zisk", .........................................
To si mi pripomenul aj iný produkt (nie letecký, ani automobilový, ale IT) - Windows.
Nechcem sa zastávať starých OS (Win 1, Win 2, Win 3/3.1, Win 95, Win 98, WinXP, Win Vista, Win 7, Win 8/8.1) - ale pokiaľ sa ide do detailov, tak tie vytvárali (síce v Amérike) skutoční programátori a testovali to. Keď sa zoberie do detailov - Win 3.1 (nadstavba MDOS), Win 95 (tiež nadstavba MDOS), Win 98, Win XP, Win 7 - tie boli (niektoré ešte sú, ale už nejdu s dobou :D) "vymakané" a fungovali (a ešte aj fungujú). Ale keď sa príde na (párne číslovanie) Win Vista, Win 8 (oprava Win 8.1 sa už polepšila) - boli to katastrófy. Ale dostali sme sa až k Win10 a to je totálne fiasko - ak ich "aktualizácie" dokážu dokonale rozhádzať systém, dokonca dokážu vymazávať užívateľské dáta, špicľovať i napriek nesúhlasu a zákazu od užívateľov - znamená to, že kvalita upadá. A prečo? Aj to si spomínal - nerobia to už kmeňoví odborníci. Pokiaľ potrebuješ podporu a zavoláš - ozve sa ti niekto:
https://1gr.cz/fotky/idnes/11/123/cl6/APO3ffa43_profimedia_0013007539.jpg
alebo
https://img.blesk.cz/img/1/normal690/3273219-img-mohit-goel-ringing-bells-smartphone-chytry-telefon-v0.jpg?v=0
Presne si to trafil. Takto to funguje aj v predajniach. Ideš do železiarstva a obsluhuje ťa 19 ročná silikónová bábika, nič nevie, nič nepozná, tovar si musíš pozerať po regáloch sám.
Naposledy som kupoval také vodárske trubky do akvária na rampu. Jediné šťastie bolo, že tam bola staršia pani, ktorej som vysvetlil čo chcem a hneď mi nahádzala kopu L spojok, záslepok.
Najlepšie je, keď ti takáto bábika povie radšej, že to nemajú a následne jej to ukážeš v regáli...
PS: ešte k tomu Windowsu - 95 ka už nebola nadstavba ale samotný OS, nadstavby boli 3,1 a 3,11 Workstation. - našiel som, že 95-ka ešte používala dosovský bootloader, ale už to nebola vyslovene grafická súborová nadstavba, ale samotný OS, síce ešte s DOS jadrom/.
lujza.j
12.03.19,09:42
Mna vcera potesilo...ze zase som sibnuty trenig u moje trenera dala....aj sme sa smiali,ze sa dam nahovorit na barzjaku capinu a este ju aj urobim...aj som mu,ze ho neznasam a nenavidim a trening bol super....ale posledny cvik...chodenie po rukach v planku na beziacom pase....bol uz strop:Dcize nozicky mimo a pasu a rucicky kmitali....este som si ho dala..ze nech prida rychlost.....bolo to sice iba 60m...ale uf...
Potesili aj 2 kilka dole...ale hlavne,ze vnutrobrusny tuk na moj vek v norme:)
pavol54
12.03.19,11:45
Mňa každý deň poteší, keď sa ráno zobudím...;):D:---
Teda keby si sa ráno nezobudila by ťa to rozčúlilo?
pavol54
12.03.19,11:49
Len som písal, že sa to netýka môjho príspevku. Všetko je o prachoch, to je jasné. Všetko sa robí iba na "zisk", .........................................
To si mi pripomenul aj iný produkt (nie letecký, ani automobilový, ale IT) - Windows.
Nechcem sa zastávať starých OS (Win 1, Win 2, Win 3/3.1, Win 95, Win 98, WinXP, Win Vista, Win 7, Win 8/8.1) - ale pokiaľ sa ide do detailov, tak tie vytvárali (síce v Amérike) skutoční programátori a testovali to. Keď sa zoberie do detailov - Win 3.1 (nadstavba MDOS), Win 95 (tiež nadstavba MDOS), Win 98, Win XP, Win 7 - tie boli (niektoré ešte sú, ale už nejdu s dobou :D) "vymakané" a fungovali (a ešte aj fungujú). Ale keď sa príde na (párne číslovanie) Win Vista, Win 8 (oprava Win 8.1 sa už polepšila) - boli to katastrófy. Ale dostali sme sa až k Win10 a to je totálne fiasko - ak ich "aktualizácie" dokážu dokonale rozhádzať systém, dokonca dokážu vymazávať užívateľské dáta, špicľovať i napriek nesúhlasu a zákazu od užívateľov - znamená to, že kvalita upadá. A prečo? Aj to si spomínal - nerobia to už kmeňoví odborníci. Pokiaľ potrebuješ podporu a zavoláš - ozve sa ti niekto:
https://1gr.cz/fotky/idnes/11/123/cl6/APO3ffa43_profimedia_0013007539.jpg
alebo
https://img.blesk.cz/img/1/normal690/3273219-img-mohit-goel-ringing-bells-smartphone-chytry-telefon-v0.jpg?v=0
Presne si to trafil. Takto to funguje aj v predajniach. Ideš do železiarstva a obsluhuje ťa 19 ročná silikónová bábika, nič nevie, nič nepozná, tovar si musíš pozerať po regáloch sám.
Naposledy som kupoval také vodárske trubky do akvária na rampu. Jediné šťastie bolo, že tam bola staršia pani, ktorej som vysvetlil čo chcem a hneď mi nahádzala kopu L spojok, záslepok.
Najlepšie je, keď ti takáto bábika povie radšej, že to nemajú a následne jej to ukážeš v regáli...
PS: ešte k tomu Windowsu - 95 ka už nebola nadstavba ale samotný OS, nadstavby boli 3,1 a 3,11 Workstation. - našiel som, že 95-ka ešte používala dosovský bootloader, ale už to nebola vyslovene grafická súborová nadstavba, ale samotný OS, síce ešte s DOS jadrom/.
Lenže tá bábika má VŠ sociológia a nikto ju nevzal do mimovládok.
buchač
12.03.19,11:51
Neviem, čo si o tomto mám myslieť... už som pár krát videl reklamu.


MyHeritage DNA

Náš jednoduchý test DNA může odhalit Váš jedinečný etnický původ a spojit Vás s novými příbuznými. Posuňte historii rodiny na další úroveň s pomocí nejdostupnějšího testu DNA na trhu.
https://www.myheritage.cz/dna
lujza.j
12.03.19,11:55
Ja biznis....oyebúvka....
S cim to chcu porovnavat...a kto...kde?!registrovat..skladovat vzorky.....
buchač
12.03.19,12:03
Ja biznis....oyebúvka....
S cim to chcu porovnavat...a kto...kde?!registrovat..skladovat vzorky.....
My Heritage je podľa mňa najlepší sw na rodokmeň.

Veľký brat sa ale pozerá...
afrikánka
12.03.19,12:05
Pred časom som volala do cz, ako to prebieha a čo sa dá od toho očakávať. Výsledok, ako moji predkovia putovali svetom 7 až 10 tisíc rokov nazad. Tak koľko príbuzných mi to nájde?!
afrikánka
12.03.19,12:12
Mňa každý deň poteší, keď sa ráno zobudím...;):D:---
Teda keby si sa ráno nezobudila by ťa to rozčúlilo?
To by zase potesilo pozostalych:D
pavol54
12.03.19,12:30
Mňa každý deň poteší, keď sa ráno zobudím...;):D:---
Teda keby si sa ráno nezobudila by ťa to rozčúlilo?
To by zase potesilo pozostalych:D
si prachatá alebo hubatá?
pavol54
12.03.19,12:34
Pred časom som volala do cz, ako to prebieha a čo sa dá od toho očakávať. Výsledok, ako moji predkovia putovali svetom 7 až 10 tisíc rokov nazad. Tak koľko príbuzných mi to nájde?!
Keď kúpim v obchode kilo mäsa tak si mám možnosť overiť pravdivosť tvrdenia predavača na kontrolnej váhe, Kde si overíš pravdivosť tvrdenia u šamana v Nigérii?
afrikánka
12.03.19,12:46
Mňa každý deň poteší, keď sa ráno zobudím...;):D:---
Teda keby si sa ráno nezobudila by ťa to rozčúlilo?
To by zase potesilo pozostalych:D
si prachatá alebo hubatá?
Doma a hubatá?
Môj mng mi často pripomína, že odkedy som na Porade, vraj som sa zmenila, dokonca sa sťažoval aj našim mladým...:mad:
Čím to asi bude?:D
Kto tomu neverí, nech sa páči...môže sa ho spýtať;)
misoft
12.03.19,12:57
Neviem, čo si o tomto mám myslieť... už som pár krát videl reklamu.


MyHeritage DNA

Náš jednoduchý test DNA může odhalit Váš jedinečný etnický původ a spojit Vás s novými příbuznými. Posuňte historii rodiny na další úroveň s pomocí nejdostupnějšího testu DNA na trhu.
https://www.myheritage.cz/dna
Odrb.... aby si si kúpil......
afrikánka
12.03.19,13:07
K vypracovávaniu rodokmeňu úplne zbytočná, nepotrebná záležitosť!!!
misoft
12.03.19,13:10
Akurát sa zistí, že prapraprapraprapraprapraprapraprapredkovia pochádzali z opice :D:D:D (čo už dávno vieme.... najmä keď sa napijeme..... :---)
afrikánka
12.03.19,13:23
Mne netreba ani piť...stačí, keď ráno kuknem do zrkadla:D
misoft
12.03.19,13:28
Chudák zrkadlo
pavol54
12.03.19,14:02
Akurát sa zistí, že prapraprapraprapraprapraprapraprapredkovia pochádzali z opice :D:D:D (čo už dávno vieme.... najmä keď sa napijeme..... :---)
Práve som chcel doplniť že za kilo cukríkov a kávu to spravím tiež
pavol54
12.03.19,14:17
Zaujímalo by ma ako kto vidí rozdiel medzi finančným darom a účelovou investíciou. Vieme všetci na čo myslím, ktorá hýbe našimi politikmi.
Mária27
12.03.19,16:12
Prasknuté čelné sklo musí byť preplatené poisťovňami - rozhodnutie Najvyššieho súdu SRstanovisko 135
https://www.nsud.sk/data/files/979_stanoviska_rozhodnutia_10_2014.pdf
Nandrolon
12.03.19,16:43
Prasknuté čelné sklo musí byť preplatené poisťovňami - rozhodnutie Najvyššieho súdu SRstanovisko 135
https://www.nsud.sk/data/files/979_stanoviska_rozhodnutia_10_2014.pdf
Clanok som na mobile necital, ale zrejme to plati iba v pripade suhlasu obidvoch, co byva na dialnici problem, pokial dotycneho clovek svojpomocne nezastavi/nevyblokuje.
pavol54
12.03.19,16:52
Prasknuté čelné sklo musí byť preplatené poisťovňami - rozhodnutie Najvyššieho súdu SRstanovisko 135
https://www.nsud.sk/data/files/979_stanoviska_rozhodnutia_10_2014.pdf
Clanok som na mobile necital, ale zrejme to plati iba v pripade suhlasu obidvoch, co byva na dialnici problem, pokial dotycneho clovek svojpomocne nezastavi/nevyblokuje.
Mňa zastavil policajt s majákom potom čo sa vliekol za mnou 80 kou asi tri km aj tak mu nič nedali svyne jennej (hodinu a pol ma držal, normálneho by som poslal niekam resp. by ma ani nezastavil)
Terezia13
12.03.19,18:21
:mee:
alaya1
12.03.19,19:32
pavol54
13.03.19,10:32
V Nemecku budú ženy vo verejnej doprave cestovať lacnejšie. Aj Serena ak by prišla na návštevu bude potrebovať pre kontrolu prítomného lekára alebo bude stačiť foto intímnej časti? Lebo ženy v atletických súťažiach musia mať lekárske potvrdenie že sa za ne neprezlieka mľandravý chlap.
Terezia13
13.03.19,16:56
misoft
13.03.19,17:45
Terka - to mi pripomína toho motocyklistu v Prahe, keď ho policajti zastavili autom. Tiež letel ako špinavé prádlo (ale horšie dopadol) - obvinili policajta (ale už ho očistili). Ten motocyklista bol riadne na mol a letel mestom cez 130km/h.
Mila123
13.03.19,20:07
Ideme uhládzať postele láskavou dlaňou,
Utíšiť dieťa plačúce za mamou,
Potešiť starenku s vráskami na tvári,
Ochladiť súcitom ranu čo páli.
Aby ten, ktorého život ku koncu sa chýli,
Nebol opustený v poslednej chvíli.

hľadám autora textu, no nemôžem ho nájsť,
neviete mi pomôcť?
pavol54
14.03.19,04:33
V Chile sa odtrhli dva veľké ľadovce, pred dvoma rokmi sa od Antarktídy odtrhol ľadovec veľký ako Grónsko. Všetko v dôsledku oteplenia. Ale v Grónsku bola vo večných ľadovcoch vybudovaná americká základňa s jadrovým materiálom a bola tam ponechaná na večnosť, však ľad to uchová na veky. Lenže ľadovce sa topia! Takže nech sa teraz svet stará a trasie. Dnes som sa pozrel do Kuchyne a našiel som si tam len jednu konzervu po záruke (zatiaľ)
buchač
14.03.19,06:55
Ideme uhládzať postele láskavou dlaňou,
Utíšiť dieťa plačúce za mamou,
Potešiť starenku s vráskami na tvári,
Ochladiť súcitom ranu čo páli.
Aby ten, ktorého život ku koncu sa chýli,
Nebol opustený v poslednej chvíli.

hľadám autora textu, no nemôžem ho nájsť,
neviete mi pomôcť?

Nie všetky motta majú známeho autora.
Hento vyššie uvedené je uvádzané ako motto zdravotníckeho personálu - absolventov stredných škôl patričného smeru.
alaya1
14.03.19,08:15
Este stale pocukrovane....
misoft
14.03.19,09:17
V Chile sa odtrhli dva veľké ľadovce, pred dvoma rokmi sa od Antarktídy odtrhol ľadovec veľký ako Grónsko. Všetko v dôsledku oteplenia. Ale v Grónsku bola vo večných ľadovcoch vybudovaná americká základňa s jadrovým materiálom a bola tam ponechaná na večnosť, však ľad to uchová na veky. Lenže ľadovce sa topia! Takže nech sa teraz svet stará a trasie. Dnes som sa pozrel do Kuchyne a našiel som si tam len jednu konzervu po záruke (zatiaľ)
Konzervu neotvárať - hrozí ekologická katastrofa a hromadné zamorenie :D:D:D (P.S. môže však byť darovaná na dobročinné účely niekde do "Mexikocity", alebo "LasVegas" dig more...)
Tweety
14.03.19,09:49
misoft
14.03.19,09:52
Čo sa od nich dá očakávať? Len toto. Držia sa štýlu svojho precedu....
Nandrolon
14.03.19,09:54
Mňa to neprekvapuje, lebo v každej strane je takých za kýbeľ.
Tweety
14.03.19,10:00
Kde bude terazky bývať preceda, či výjde niečo konečne najavo? ..
https://www.cas.sk/clanok/815199/bratislavsky-odvolaci-sud-rozhodoval-v-kauze-basternak-aky-je-verdikt/
misoft
14.03.19,10:03
Ako vždy - zase bude niečo "rozumné" tliachať, ale fakt, že býva v dome daňového podvodníka, len poukazuje na to, že samotný "ctihodný", najmúdrejší Dr Hranol vedome podporoval kriminálnikov.
misoft
14.03.19,10:06
ˇ"Čierne" skrinky z havarovaného Boeningu budú skúmať Frabcúzi - čo to znamená? Len to, že je tu nedôvera voči FAA (lebo by sa mohli "poupraviť" získané dáta).
Nandrolon
14.03.19,10:34
Kde bude terazky bývať preceda, či výjde niečo konečne najavo? ..
https://www.cas.sk/clanok/815199/bratislavsky-odvolaci-sud-rozhodoval-v-kauze-basternak-aky-je-verdikt/
... že ty máš doma nejakého straníka :-)) lebo podozrivo ti ide od rána karta
Tweety
14.03.19,10:37
Kde bude terazky bývať preceda, či výjde niečo konečne najavo? ..
https://www.cas.sk/clanok/815199/bratislavsky-odvolaci-sud-rozhodoval-v-kauze-basternak-aky-je-verdikt/
... že ty máš doma nejakého straníka :-)) lebo podozrivo ti ide od rána karta
Heš:eek:, nie, ešte to tak, to z čoho usudzuješ?. Nikdy tak nebolo a Boh dá ani nebude.
Tweety
14.03.19,10:43
Nandrolon
14.03.19,10:44
..... nechce sa mi písať SS, nebolo by to tu vhodné dávať na sklo. A predpokladám, že tieto predvolebné útoky v sobotu skončia, tak bude väčší pokoj a mier medzi ľuďmi :-)
Nandrolon
14.03.19,10:46
Fí ha ale už to ide....https://www.aktuality.sk/clanok/675503/kocnera-obvinili-z-objednania-vrazdy-jana-kuciaka/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-aktuality-hp&utm_campaign=cross
https://slovensko.hnonline.sk/1906693-kocnera-obvinili-z-vrazdy-kuciaka
Dúfam, že toto je konečne dôvod pre Kočnera, začať spievať na všetky strany.
Kočner nemôže byť tak hlúpy, aby ho dal zabiť po tom, čo mal s ním mediálny konflikt, môj názor.
BXLmiami
14.03.19,11:31
:cool:Takí sú smeráci sociálni https://plus7dni.pluska.sk/domov/poslanec-ciz-ziskal-byt-centre-bratislavy-700-eur-my-mu-este-platime-sluzobne-byvanie?itm_site=pluska&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=plus7&itm_position=2
Je to od neho svin stvo.Ale vcelku rada by som si prešla všetky sociálne domy v BA,ktovie koho by sme tam ešte našli.Už to bol sudca-neviem meno,teraz tento...podme novinári pokračujte.
Tweety
14.03.19,11:33
:cool:Takí sú smeráci sociálni https://plus7dni.pluska.sk/domov/poslanec-ciz-ziskal-byt-centre-bratislavy-700-eur-my-mu-este-platime-sluzobne-byvanie?itm_site=pluska&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=plus7&itm_position=2
Je to od neho svin stvo.Ale vcelku rada by som si prešla všetky sociálne domy v BA,ktovie koho by sme tam ešte našli.Už to bol sudca-neviem meno,teraz tento...podme novinári pokračujte.Śpeciálny prokurátor Kováčik.
Nandrolon
14.03.19,11:38
:cool:Takí sú smeráci sociálni https://plus7dni.pluska.sk/domov/poslanec-ciz-ziskal-byt-centre-bratislavy-700-eur-my-mu-este-platime-sluzobne-byvanie?itm_site=pluska&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=plus7&itm_position=2
Je to od neho svin stvo.Ale vcelku rada by som si prešla všetky sociálne domy v BA,ktovie koho by sme tam ešte našli.Už to bol sudca-neviem meno,teraz tento...podme novinári pokračujte.
Neboj, novinári nebudú zverejňovať žiadnu špinu na terajšiu opozíciu s výnimkou ĽSNS, to je proti ich presstitútskej etike!
misoft
14.03.19,11:52
..... nechce sa mi písať SS, nebolo by to tu vhodné dávať na sklo. A predpokladám, že tieto predvolebné útoky v sobotu skončia, tak bude väčší pokoj a mier medzi ľuďmi :-)
Ak sa nerozhodne túto sobotu, ešte bude sranda 14 dní... až potom bude konečne relatívny kľud (do ďalších volieb, akýchkoľvek).
pavol54
14.03.19,12:52
V Chile sa odtrhli dva veľké ľadovce, pred dvoma rokmi sa od Antarktídy odtrhol ľadovec veľký ako Grónsko. Všetko v dôsledku oteplenia. Ale v Grónsku bola vo večných ľadovcoch vybudovaná americká základňa s jadrovým materiálom a bola tam ponechaná na večnosť, však ľad to uchová na veky. Lenže ľadovce sa topia! Takže nech sa teraz svet stará a trasie. Dnes som sa pozrel do Kuchyne a našiel som si tam len jednu konzervu po záruke (zatiaľ)
Konzervu neotvárať - hrozí ekologická katastrofa a hromadné zamorenie :D:D:D (P.S. môže však byť darovaná na dobročinné účely niekde do "Mexikocity", alebo "LasVegas" dig more...)
Vieš v čom bola pointa príspevku? pred druhou svetovou vojnou sa budovali objekty na obranu pevnostné systémy, počas tretej svetovej (studenej) sa na oboch stranách vybudovalo objektov až až a následky(odstraňovanie) sa nechalo na budúce generácie, dnes to smeruje k novým projektom ktoré by som rád aby generácie po nás napísali "úplne zbytočné" takže Kuchyňa je Kuchyňa.
pavol54
14.03.19,12:54
Mňa to neprekvapuje, lebo v každej strane je takých za kýbeľ.
neovládaš klávesnicu alebo nevidíš? nie kýbeľ ale figeľ
pavol54
14.03.19,12:59
Fí ha ale už to ide....https://www.aktuality.sk/clanok/675503/kocnera-obvinili-z-objednania-vrazdy-jana-kuciaka/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-aktuality-hp&utm_campaign=cross
https://slovensko.hnonline.sk/1906693-kocnera-obvinili-z-vrazdy-kuciaka
Dúfam, že toto je konečne dôvod pre Kočnera, začať spievať na všetky strany.
Kočner nemôže byť tak hlúpy, aby ho dal zabiť po tom, čo mal s ním mediálny konflikt, môj názor.
Ak sú tie zmenky pravé koľko by mala zaplatiť tá americká firma 70 melónov? Keby mi hrozilo doživotie, tak pri ponuke 1 - 10 mil rodine, budem tvrdiť že vrah je ten na koho ukáže darca sumy.
Len je zaujímavé že sa nenašla strelná zbraň. Strelci asi zabudli kam ju dali
bjuty smis
14.03.19,13:33
Fí ha ale už to ide....https://www.aktuality.sk/clanok/675503/kocnera-obvinili-z-objednania-vrazdy-jana-kuciaka/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-aktuality-hp&utm_campaign=cross
https://slovensko.hnonline.sk/1906693-kocnera-obvinili-z-vrazdy-kuciaka
Dúfam, že toto je konečne dôvod pre Kočnera, začať spievať na všetky strany.
Kočner nemôže byť tak hlúpy, aby ho dal zabiť po tom, čo mal s ním mediálny konflikt, môj názor.
Ak sú tie zmenky pravé koľko by mala zaplatiť tá americká firma 70 melónov? Keby mi hrozilo doživotie, tak pri ponuke 1 - 10 mil rodine, budem tvrdiť že vrah je ten na koho ukáže darca sumy.
Len je zaujímavé že sa nenašla strelná zbraň. Strelci asi zabudli kam ju dali
čo ty zas dokážeš dokopy dosplietať....
pavol54
14.03.19,14:25
Fí ha ale už to ide....https://www.aktuality.sk/clanok/675503/kocnera-obvinili-z-objednania-vrazdy-jana-kuciaka/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-aktuality-hp&utm_campaign=cross
https://slovensko.hnonline.sk/1906693-kocnera-obvinili-z-vrazdy-kuciaka
Dúfam, že toto je konečne dôvod pre Kočnera, začať spievať na všetky strany.
Kočner nemôže byť tak hlúpy, aby ho dal zabiť po tom, čo mal s ním mediálny konflikt, môj názor.
Ak sú tie zmenky pravé koľko by mala zaplatiť tá americká firma 70 melónov? Keby mi hrozilo doživotie, tak pri ponuke 1 - 10 mil rodine, budem tvrdiť že vrah je ten na koho ukáže darca sumy.
Len je zaujímavé že sa nenašla strelná zbraň. Strelci asi zabudli kam ju dali
čo ty zas dokážeš dokopy dosplietať....
ty to nepochopíš, to som písal pre tých čo áno
bjuty smis
14.03.19,14:33
Fí ha ale už to ide....https://www.aktuality.sk/clanok/675503/kocnera-obvinili-z-objednania-vrazdy-jana-kuciaka/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-aktuality-hp&utm_campaign=cross
https://slovensko.hnonline.sk/1906693-kocnera-obvinili-z-vrazdy-kuciaka
Dúfam, že toto je konečne dôvod pre Kočnera, začať spievať na všetky strany.
Kočner nemôže byť tak hlúpy, aby ho dal zabiť po tom, čo mal s ním mediálny konflikt, môj názor.
Ak sú tie zmenky pravé koľko by mala zaplatiť tá americká firma 70 melónov? Keby mi hrozilo doživotie, tak pri ponuke 1 - 10 mil rodine, budem tvrdiť že vrah je ten na koho ukáže darca sumy.
Len je zaujímavé že sa nenašla strelná zbraň. Strelci asi zabudli kam ju dali
čo ty zas dokážeš dokopy dosplietať....
ty to nepochopíš, to som písal pre tých čo áno

zas a zas si doplietol si dokopy falošné zmenky - markíza a dnešné obvinenia za vraždu kuciaka
pachatel rovnaký, trestný čin iný....ale máš pravdu.ako tu machruješ....teba a blahu nepochopím...
pavol54
14.03.19,14:47
Fí ha ale už to ide....https://www.aktuality.sk/clanok/675503/kocnera-obvinili-z-objednania-vrazdy-jana-kuciaka/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-aktuality-hp&utm_campaign=cross
https://slovensko.hnonline.sk/1906693-kocnera-obvinili-z-vrazdy-kuciaka
Dúfam, že toto je konečne dôvod pre Kočnera, začať spievať na všetky strany.
Kočner nemôže byť tak hlúpy, aby ho dal zabiť po tom, čo mal s ním mediálny konflikt, môj názor.
Ak sú tie zmenky pravé koľko by mala zaplatiť tá americká firma 70 melónov? Keby mi hrozilo doživotie, tak pri ponuke 1 - 10 mil rodine, budem tvrdiť že vrah je ten na koho ukáže darca sumy.
Len je zaujímavé že sa nenašla strelná zbraň. Strelci asi zabudli kam ju dali
čo ty zas dokážeš dokopy dosplietať....
ty to nepochopíš, to som písal pre tých čo áno

zas a zas si doplietol si dokopy falošné zmenky - markíza a dnešné obvinenia za vraždu kuciaka
pachatel rovnaký, trestný čin iný....ale máš pravdu.ako tu machruješ....teba a blahu nepochopím...
ako vieš že falošné, už bol vynesený rozsudok čo to potvrdzuje? obvinenia z vraždy pokiaľ nebol súd sú len obvinenia Pištoľku si videl? vieš kde je? Keď to nevedia ani vykonávatelia ani polícia, tak tie bulvárne správy boli určené len tebe a kolektívu s podobným duchom, zatiaľ sú len nepriame dôkazy. Doživotie sa dá odsedieť len raz takže môžu byť odsúdení aj päťkrát na doživotie im to je už jedno.
Nandrolon
14.03.19,15:08
Mňa to neprekvapuje, lebo v každej strane je takých za kýbeľ.
neovládaš klávesnicu alebo nevidíš? nie kýbeľ ale figeľ
On hovoril ze ho daruje a mam dojem, ze ho daroval svojej dcere, nie?
Az potom po strastiplnej ceste novinarov uz neviem, ako skoncil, ale ta komedia trvala viac ako rok, nie?
bjuty smis
14.03.19,15:09
takže si síce zas a zase a doplietol, ale neboli falošné :))
nechaj tak...daj, čo ťa dnes potešilo...
pavol54
14.03.19,15:19
takže si síce zas a zase a doplietol, ale neboli falošné :))
nechaj tak...daj, čo ťa dnes potešilo...
však daj číslo rozsudku ty si taký milý, že najradšej svoje priania vydávaš za pravdu. a hneď rozsudok a guľku do čela. (nepohodlným tvojim predstavám)
bjuty smis
14.03.19,15:42
takže si síce zas a zase a doplietol, ale neboli falošné :))
nechaj tak...daj, čo ťa dnes potešilo...
však daj číslo rozsudku ty si taký milý, že najradšej svoje priania vydávaš za pravdu. a hneď rozsudok a guľku do čela. (nepohodlným tvojim predstavám)
číslo rozsudku, kde si doplietol zmenky markízy s vraždou kuciaka ??

wow.....
kukučka
14.03.19,16:15
tuším aj jeden nedávno zosnulý, potom tam bola nadácia, ako inak, s jeho dcérou
pavol54
14.03.19,17:08
takže si síce zas a zase a doplietol, ale neboli falošné :))
nechaj tak...daj, čo ťa dnes potešilo...
však daj číslo rozsudku ty si taký milý, že najradšej svoje priania vydávaš za pravdu. a hneď rozsudok a guľku do čela. (nepohodlným tvojim predstavám)
číslo rozsudku, kde si doplietol zmenky markízy s vraždou kuciaka ??

wow.....
trpíš myšlienkovou dyslexiou?
misoft
14.03.19,17:14
Hmmmm.... Bašternák.... previedol všetok majetok (okrem bytu, kde Hranol ešte oxiduje) na rodinu. Bol obvinený... začal prevádzať darovaním....
Ak by toto skúsil nejaký občan, čo má dlhy, majiteľ firmy, čo má dlhy - odrazu by sa ihneď zjavilo "Neplatnosť xxxxx zmluvy" a súd by to odklepol. Budú takto postupovať i v prípade daňového podvodníka Bašternáka?
A Hranatý? Prehlasoval, že akonáhle hento a toto na Bašternáka, tak sa okamžite odsťahuje - zase len tie jeho kecy.
buchač
14.03.19,17:23
Ak by toto skúsil nejaký občan, čo má dlhy, majiteľ firmy, čo má dlhy - odrazu by sa ihneď zjavilo "Neplatnosť xxxxx zmluvy" a súd by to odklepol. Budú takto postupovať i v prípade daňového podvodníka Bašternáka?

Ale no táááák....

1. Prokurátor nevidel dôvod na obstavenie majetku...alebo "nevidel".
2. Takýchto podnikateľov je hafo
3. ...a v neposlednej miere, takýchto občanov je tiež plno.
4. Zákon je na hovno...zákony sú na trt !!!

Bod 2 sa dotýka aj mňa...už pekných pár rokov exekútor nemôže od povinnej osoby nič vymôcť. Dotyčná osoba sa dokonca rozviedla...

Kuwa...a naše zákony sú také, že takýto podnikavci si v pohode môžu uplatniť osobný bankrot.
Kua...ja by im dal bankrot...
pavol54
14.03.19,17:27
Hmmmm.... Bašternák.... previedol všetok majetok (okrem bytu, kde Hranol ešte oxiduje) na rodinu. Bol obvinený... začal prevádzať darovaním....
Ak by toto skúsil nejaký občan, čo má dlhy, majiteľ firmy, čo má dlhy - odrazu by sa ihneď zjavilo "Neplatnosť xxxxx zmluvy" a súd by to odklepol. Budú takto postupovať i v prípade daňového podvodníka Bašternáka?
A Hranatý? Prehlasoval, že akonáhle hento a toto na Bašternáka, tak sa okamžite odsťahuje - zase len tie jeho kecy.
Teraz keď to prepadlo štátu, tak sa aspoň bude plniť štátna kasa z nájomného, ešte koľko si vyráta nový vlastník nájomné.
pavol54
14.03.19,17:29
Ak by toto skúsil nejaký občan, čo má dlhy, majiteľ firmy, čo má dlhy - odrazu by sa ihneď zjavilo "Neplatnosť xxxxx zmluvy" a súd by to odklepol. Budú takto postupovať i v prípade daňového podvodníka Bašternáka?

Ale no táááák....

1. Prokurátor nevidel dôvod na obstavenie majetku...alebo "nevidel".
2. Takýchto podnikateľov je hafo
3. ...a v neposlednej miere, takýchto občanov je tiež plno.
4. Zákon je na hovno...zákony sú na trt !!!

Bod 2 sa dotýka aj mňa...už pekných pár rokov exekútor nemôže od povinnej osoby nič vymôcť. Dotyčná osoba sa dokonca rozviedla...

Kuwa...a naše zákony sú také, že takýto podnikavci si v pohode môžu uplatniť osobný bankrot.
Kua...ja by im dal bankrot...
stačí mať známych právnikov a práva sa domôžeš
misoft
14.03.19,17:35
Asi takto:


Ale no táááák....

1. Prokurátor nevidel ✕ dôvod na obstavenie majetku...alebo "nevidel"✔.
2. Takýchto podnikateľov je hafo✔
3. ...a v neposlednej miere, takýchto občanov je tiež plno.✔
4. Zákon je na hovno...zákony sú na trt !!!✔✔✔✔✔

Bod 2 sa dotýka aj mňa...už pekných pár rokov exekútor nemôže od povinnej osoby nič vymôcť. Dotyčná osoba sa dokonca rozviedla...

Kuwa...a naše zákony sú také, že takýto podnikavci si v pohode môžu uplatniť osobný bankrot.
Kua...ja by im dal bankrot...
bjuty smis
14.03.19,17:57
takže si síce zas a zase a doplietol, ale neboli falošné :))
nechaj tak...daj, čo ťa dnes potešilo...
však daj číslo rozsudku ty si taký milý, že najradšej svoje priania vydávaš za pravdu. a hneď rozsudok a guľku do čela. (nepohodlným tvojim predstavám)
číslo rozsudku, kde si doplietol zmenky markízy s vraždou kuciaka ??

wow.....
trpíš myšlienkovou dyslexiou?
kašli na to,...všetci vidia, čo tu vyvádzaš :)))
buchač
14.03.19,18:14
stačí mať známych právnikov a práva sa domôžeš
No schválne...AKO ?

Veď ja som súdy vyhral, povinný fásol podmienku, exekútor (povedzme) koná...väzenie pre dlžníkov neexistuje...tak čo by známy ešte mohol urobiť ?

Jááááj...pred XX rokmi by to bola iná...ani právnikov by mi nebolo potrebných.
Terezia13
14.03.19,20:01
:cool:
bjuty smis
15.03.19,06:43
Tweety
15.03.19,07:01
Nandrolon
15.03.19,07:44
Zmráka sa, stmieva sa...., sľučky sa sťahujú.https://domov.sme.sk/c/22075389/kocner-mal-pred-kuciakovou-vrazdou-esemeskovat-hascakovi-z-penty.html
Divadlo pre slaboduchých.
Fico má nahrabané na 5 generácii vnúčat, Kočner na 10. Hociktorý otrok z fabriky by si rád odsedel smiešnych pár rôčkov za tie milióny eur, ktoré by nezarobil, ani za 50 svojich životov. Však Kočner to má výhodnejšie ako hociktorý ekonomický migrant, ktorý maká v zahraničí, aby doma uživil svoju rodinu :-)))))))))))))))))))))))))
Tweety
15.03.19,07:55
Zmráka sa, stmieva sa...., sľučky sa sťahujú.https://domov.sme.sk/c/22075389/kocner-mal-pred-kuciakovou-vrazdou-esemeskovat-hascakovi-z-penty.html
Divadlo pre slaboduchých.
Fico má nahrabané na 5 generácii vnúčat, Kočner na 10. Hociktorý otrok z fabriky by si rád odsedel smiešnych pár rôčkov za tie milióny eur, ktoré by nezarobil, ani za 50 svojich životov. Však Kočner to má výhodnejšie ako hociktorý ekonomický migrant, ktorý maká v zahraničí, aby doma uživil svoju rodinu :-)))))))))))))))))))))))))
Podstata je inde. To, kto koľko má, je jasné aj deťom v škôlke.
Ako inak, aj to načasovanie smrdí politikárčením. https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/rozsudok-pre-basternaka-kocnerove-obvinenie-nahoda-premysleny-plan
Nandrolon
15.03.19,08:20
Zmráka sa, stmieva sa...., sľučky sa sťahujú.https://domov.sme.sk/c/22075389/kocner-mal-pred-kuciakovou-vrazdou-esemeskovat-hascakovi-z-penty.html
Divadlo pre slaboduchých.
Fico má nahrabané na 5 generácii vnúčat, Kočner na 10. Hociktorý otrok z fabriky by si rád odsedel smiešnych pár rôčkov za tie milióny eur, ktoré by nezarobil, ani za 50 svojich životov. Však Kočner to má výhodnejšie ako hociktorý ekonomický migrant, ktorý maká v zahraničí, aby doma uživil svoju rodinu :-)))))))))))))))))))))))))
Podstata je inde. To, kto koľko má, je jasné aj deťom v škôlke.
Podstata je taká, že je to celé divadlo. nech mu zoštátnia všetko aspoň do druhej generácie, celej rodine kde to bude zrejmé a dokázateľné že to pochádza od Kočnera a teda z trestnej činnosti...
Ďalšia vec sa má v mojich očiach tak, že:
1. vraždu mu nedokážu, lebo ju nespáchal
2. zoberú mu iba ten majetok, čo ešte nemal prepísaný, takže 1/100 zo skutočného majetku
3. odsedí si 2/3 trestu, teda možno tie 3 roky a bude doma, možno s obojkom ako Rusko.
Naši otcovia boli na vojne 2 roky, a prišli takpovediac s holým zadkom. On odsedí reálne 3 roky a nikto z jeho rodiny nemusí od narodenia do smrti robiť, resp. bude robiť iba to, čo ho baví, lebo sú zabezpečení, a sám Kočner doteraz žil miliónársky život horných nie desaťtisíc, ale horných 100.
Ešte raz píšem. Zadosťučinenie to bude vtedy, keď zabavia všetko čo pochádza z jeho špinavých peňazí, dcéram, synom, vnučkám...
pavol54
15.03.19,10:01
Zmráka sa, stmieva sa...., sľučky sa sťahujú.https://domov.sme.sk/c/22075389/kocner-mal-pred-kuciakovou-vrazdou-esemeskovat-hascakovi-z-penty.html
Divadlo pre slaboduchých.
Fico má nahrabané na 5 generácii vnúčat, Kočner na 10. Hociktorý otrok z fabriky by si rád odsedel smiešnych pár rôčkov za tie milióny eur, ktoré by nezarobil, ani za 50 svojich životov. Však Kočner to má výhodnejšie ako hociktorý ekonomický migrant, ktorý maká v zahraničí, aby doma uživil svoju rodinu :-)))))))))))))))))))))))))
Možno keby bol na slobode už by bol 2 m pod zemou alebo v krabici(70 melónova zmenka robí zázraky). Takže v base sa dočká rozsudku alebo oslobodenia
afrikánka
16.03.19,07:14
Volit, ci nevolit...
Ak ano, tak nezabudnite na OP
pavol54
16.03.19,10:46
Vo svete bežia tento víkend zhromaždenia za zachovanie životného prostredia, A slušné slovensko nič, to ich nezaujíma ako budú žiť ?
Nandrolon
16.03.19,11:15
Vo svete bežia tento víkend zhromaždenia za zachovanie životného prostredia, A slušné slovensko nič, to ich nezaujíma ako budú žiť ?
Slusne Slovensko /SS-esesaci/ su cez vikendy na tvrdych drogach. To uz by si mohol vediet!
:-)))
pavol54
16.03.19,11:45
Vo svete bežia tento víkend zhromaždenia za zachovanie životného prostredia, A slušné slovensko nič, to ich nezaujíma ako budú žiť ?
Slusne Slovensko /SS-esesaci/ su cez vikendy na tvrdych drogach. To uz by si mohol vediet!
:-)))
ale vreštiaci pavián sa nemá kde predvádzať a ako budú žiť jeho deti ktoré má s manželom to ho netrápi? Pozeral som na pravde akú zbierku im spravili, však 300 000 som po hromade ani na účte naraz nevidel, ktovie či raz niekto spýta ako s nimi naložili
Nandrolon
16.03.19,13:00
Sa tu postim od smiechu! :-)))))) ale fakt som zvedavy, ako ti eSeSaci dopadnu! A Esetaci budu skripat zubami. Ale hlavny plukovnik SS ma vdaka kazdemu, co pouziva jeho softverove exkrementy dost penazi.
pavol54
16.03.19,13:03
Sa tu postim od smiechu! :-)))))) ale fakt som zvedavy, ako ti eSeSaci dopadnu! A Esetaci budu skripat zubami. Ale hlavny plukovnik SS ma vdaka kazdemu, co pouziva jeho softverove exkrementy dost penazi.
No ani na skúšku som nezobral, môj vedúci počítačového oddelenia(teda syn:)) mi hneď nainštaloval niečo zadarmo
Nandrolon
16.03.19,13:24
Sa tu postim od smiechu! :-)))))) ale fakt som zvedavy, ako ti eSeSaci dopadnu! A Esetaci budu skripat zubami. Ale hlavny plukovnik SS ma vdaka kazdemu, co pouziva jeho softverove exkrementy dost penazi.
No ani na skúšku som nezobral, môj vedúci počítačového oddelenia(teda syn:)) mi hneď nainštaloval niečo zadarmo
Niekolko rokov ako databazovy programator som zbieral virusy a testoval antivirusy......
Eset=platte "firmy" za nic.
korela
16.03.19,14:39
Včera som sa neustále pri pohľade na hodiny udivovala, že je stále tak málo hodín oproti iným dňom, akoby čas neišiel nielen pomalšie, ale doslova stál. Proste mi to bolo divné, nahlas som to nekomentovala, až mi dcéra po dvoch hodinách po mojom zistení nepovedala to isté.
Dnes som sama, tak to neviem až tak posúdiť, ale v mnohom sa to nelíši. Neviem, čo to bol alebo je za fenomén.
Pociťoval to aj niekto iný z vás?
buchač
16.03.19,15:14
Dnes som sama, tak to neviem až tak posúdiť, ale v mnohom sa to nelíši. Neviem, čo to bol alebo je za fenomén.

Nič si z toho nerob...to je staroba...;) :D :D :D :D :D
Nandrolon
16.03.19,16:23
Dnes som sama, tak to neviem až tak posúdiť, ale v mnohom sa to nelíši. Neviem, čo to bol alebo je za fenomén.

Nič si z toho nerob...to je staroba...;) :D :D :D :D :D
... to som este nepocul/necitil ..
... tak sa zrubaj a zobudis sa na druhy den /alebo nikdy/ ☠☠☠
buchač
16.03.19,17:32
Dnes som sama, tak to neviem až tak posúdiť, ale v mnohom sa to nelíši. Neviem, čo to bol alebo je za fenomén.

Nič si z toho nerob...to je staroba...;) :D :D :D :D :D
... to som este nepocul/necitil ..
... tak sa zrubaj a zobudis sa na druhy den /alebo nikdy/ ☠☠☠

Odpoviem ti mojou obľúbenou vetou. ;)

Že ty si ešte niečo nepočul/nevidel/necítil/nezažil...nuž to ešte neznamená, že to neexistuje.
V podstate súhlasím s korelou...niekedy čas ako keby zastal.
kukučka
16.03.19,19:41
Dnes letí oveľa rýchlejšie...
Nandrolon
16.03.19,22:05
Buchac minus :-)
bjuty smis
16.03.19,22:22
No kto škrípe zubami ??
Nandrolon
16.03.19,22:27
No kto škrípe zubami ??
Krajniakovci + chmelarovci.
Kotleba ma vynikajucu podporu do parlamentnych volieb.
Ak bude v 2. kole podobna ucast, tak mame Sevcovica prezidenta, nakolko teraz sa hlasy rozdelili medzi:
1. Caputova
2. ostatni
a v 2. kole by sa mali zasa vacsinou zjednotit...
bjuty smis
16.03.19,22:34
No kto škrípe zubami ??
Krajniakovci + chmelarovci.
Kotleba ma vynikajucu podporu do parlamentnych volieb.
Ak bude v 2. kole podobna ucast, tak mame Sevcovica prezidenta, nakolko teraz sa hlasy rozdelili medzi:
1. Caputova
2. ostatni
a v 2. kole by sa mali zasa vacsinou zjednotit...
Ale kde..
Keby kotleta nebol sebecky somar, harabin by bol v druhom kole...
A to by bol súper....nie táto kgb 36 zubova stetka....a to je skoro moj sused..privandrovalec..
Aspoň nemusim ist volit....
pavol54
17.03.19,06:29
No kto škrípe zubami ??
Krajniakovci + chmelarovci.
Kotleba ma vynikajucu podporu do parlamentnych volieb.
Ak bude v 2. kole podobna ucast, tak mame Sevcovica prezidenta, nakolko teraz sa hlasy rozdelili medzi:
1. Caputova
2. ostatni
a v 2. kole by sa mali zasa vacsinou zjednotit...
Na druhom kole by sa dalo ušetriť, ak niektorí odstupujúci kandidáti čo hovoria dajte moju podporu tomu alebo tomu by splnili takto svoje želania cestou voličov. V prvých voľbách by volič zakrúžkoval "svojho", ak by však tento neuspel, bol by zakrúžkovaný ďalší na koho môj prepadnutý hlas preniesť v prvom rade a v druhom rade. geniálne čo? no načo sa mám trepať druhý raz k voľbám. Známy je povolebný výrok "Keby som vedel ako dopadnú voľby tak som mohol dať hlas inému ale čo už". Inak tých 25% hlasov asi nie sú nutne extrémisti ale aj takí ktorí povedali že za žiadnych okolností nedajú hlas Čaputovej alebo Šefčovičovi, tí už do druhého kola nepôjdu.
pavol54
17.03.19,06:41
No kto škrípe zubami ??
Krajniakovci + chmelarovci.
Kotleba ma vynikajucu podporu do parlamentnych volieb.
Ak bude v 2. kole podobna ucast, tak mame Sevcovica prezidenta, nakolko teraz sa hlasy rozdelili medzi:
1. Caputova
2. ostatni
a v 2. kole by sa mali zasa vacsinou zjednotit...
Na druhom kole by sa dalo ušetriť, ak niektorí odstupujúci kandidáti čo hovoria dajte moju podporu tomu alebo tomu by splnili takto svoje želania cestou voličov. V prvých voľbách by volič zakrúžkoval "svojho", ak by však tento neuspel, bol by zakrúžkovaný ďalší na koho môj prepadnutý hlas preniesť v prvom rade a v druhom rade. geniálne čo? no načo sa mám trepať druhý raz k voľbám. Známy je povolebný výrok "Keby som vedel ako dopadnú voľby tak som mohol dať hlas inému ale čo už". Inak tých 25% hlasov asi nie sú nutne extrémisti ale aj takí ktorí povedali že za žiadnych okolností nedajú hlas Čaputovej alebo Šefčovičovi, tí už do druhého kola nepôjdu.
220870
17.03.19,07:11
V 2 kole bude účasť voličov cca 20%. Všetko zlé je na niečo dobré. Čím rýchlejšie začnete žabu variť tým je vyššia pravdepodobnosť ,že si to uvedomí.Zvolili ste si Americké základne na Slovensku, plnú krajinu migrantov,práva úchylákom.Ničenie V4. V konečnom dôsledku s vysokou pravdepodobnosťou vojnový knflikt s Ruskom.Znižovanie daní zahraničným firmám,zrušenie minimálnej mzdy ,spoplatnenie zdravotníctva. Ak si niekto myslí že budú zatvárať oligarchov tak je trafený.
Nandrolon
17.03.19,07:23
V 2 kole bude účasť voličov cca 20%. Všetko zlé je na niečo dobré. Čím rýchlejšie začnete žabu variť tým je vyššia pravdepodobnosť ,že si to uvedomí.Zvolili ste si Americké základne na Slovensku, plnú krajinu migrantov,práva úchylákom.Ničenie V4. V konečnom dôsledku s vysokou pravdepodobnosťou vojnový knflikt s Ruskom.Znižovanie daní zahraničným firmám,zrušenie minimálnej mzdy ,spoplatnenie zdravotníctva. Ak si niekto myslí že budú zatvárať oligarchov tak je trafený.
Ak sa v buducich parlam. volbach dostanu k moci zlodeji z PS, tak iba vtedy zacne sranda...
buchač
17.03.19,07:24
V 2 kole bude účasť voličov cca 20%. Všetko zlé je na niečo dobré. Čím rýchlejšie začnete žabu variť tým je vyššia pravdepodobnosť ,že si to uvedomí.Zvolili ste si Americké základne na Slovensku, plnú krajinu migrantov,práva úchylákom.Ničenie V4. V konečnom dôsledku s vysokou pravdepodobnosťou vojnový knflikt s Ruskom.Znižovanie daní zahraničným firmám,zrušenie minimálnej mzdy ,spoplatnenie zdravotníctva. Ak si niekto myslí že budú zatvárať oligarchov tak je trafený.

Hm...to akože chceš povedať, že nový prezident niečo v tej skutočnosti ovplyvní ?
Tam hraje iný orchester a dirigentom rozhodne nie je prezident.

Nám (bežným jedincom v rôznych štátoch) len ostáva to modlenie, aby fakt nedošlo k tej vojne, lebo práve my by sme na to doplatili...ono američania a NATO si myslia, že by Rusko porazilo. No to je velikánsky omyl, obrovský !

To zatváranie oligarchov ?
Jeden už sedí, druhého to čaká...snáď dôjde aj na riadne vyšetrovanie Kisku, keď už nebude pod imunitou.
Veľkí hráči nebudú ani len spomenutí...a keď aj, tak ten vánok od "investigatívnych" novinárov bude slabší ako môj prd.
pavol54
17.03.19,07:49
V 2 kole bude účasť voličov cca 20%. Všetko zlé je na niečo dobré. Čím rýchlejšie začnete žabu variť tým je vyššia pravdepodobnosť ,že si to uvedomí.Zvolili ste si Americké základne na Slovensku, plnú krajinu migrantov,práva úchylákom.Ničenie V4. V konečnom dôsledku s vysokou pravdepodobnosťou vojnový knflikt s Ruskom.Znižovanie daní zahraničným firmám,zrušenie minimálnej mzdy ,spoplatnenie zdravotníctva. Ak si niekto myslí že budú zatvárať oligarchov tak je trafený.

Hm...to akože chceš povedať, že nový prezident niečo v tej skutočnosti ovplyvní ?
Tam hraje iný orchester a dirigentom rozhodne nie je prezident.

Nám (bežným jedincom v rôznych štátoch) len ostáva to modlenie, aby fakt nedošlo k tej vojne, lebo práve my by sme na to doplatili...ono američania a NATO si myslia, že by Rusko porazilo. No to je velikánsky omyl, obrovský !

To zatváranie oligarchov ?
Jeden už sedí, druhého to čaká...snáď dôjde aj na riadne vyšetrovanie Kisku, keď už nebude pod imunitou.
Veľkí hráči nebudú ani len spomenutí...a keď aj, tak ten vánok od "investigatívnych" novinárov bude slabší ako môj prd.
Ak niekto dokáže prešpekulovať ako pumpnúť štát a milióny alebo markízu o desiatky, tak prešpekuloval aby tie jeho majetky boli dedičom neodobrateľné, tak sa kľudne obetuje a posedí (aj sedenie nie je každé rovnaké, môže sa vzdelávať, dobre žiť a ako väčšina slobodných občanov sa aj tak nikam nedostane, a taký sa nemusí báť že mu padne mydlo na zem keď ho kríže rozbolia možno dostane adekvátnu starostlivosť) Koľko slobodných občanov vidí svojich rodičov alebo príbuzných aj raz za pol roka.
bjuty smis
17.03.19,07:53
V 2 kole bude účasť voličov cca 20%. Všetko zlé je na niečo dobré. Čím rýchlejšie začnete žabu variť tým je vyššia pravdepodobnosť ,že si to uvedomí.Zvolili ste si Americké základne na Slovensku, plnú krajinu migrantov,práva úchylákom.Ničenie V4. V konečnom dôsledku s vysokou pravdepodobnosťou vojnový knflikt s Ruskom.Znižovanie daní zahraničným firmám,zrušenie minimálnej mzdy ,spoplatnenie zdravotníctva. Ak si niekto myslí že budú zatvárať oligarchov tak je trafený.
ja som si čítal jej volebný program...ty evidentne iný

môžeš to nejako doložiť ?? alebo pišta heroín povedal ??
lujza.j
17.03.19,08:07
Misia splnena....marketing je velka carodejka....z nicoho nic a hop je na svete....
bjuty smis
17.03.19,08:14
Misia splnena....marketing je velka carodejka....z nicoho nic a hop je na svete....
to nie je marketing.....skôr z núdze cnosť...
.aj ked to na "tomtom "webe tak nevyzerá,ľudia už majú fica a jeho zlodejín plné zuby.
buchač
17.03.19,09:48
lujza.j
17.03.19,10:35
Keby mali ludia skutocne vsetkeho a vsetkych plne zuby...ucast na akykolvek volbach by bola nula......tak by bol vyjadreny nazor....tu je stale stav...tohto mam plne zuby tak vyskusame novu "znacku" ....tu je stale stav....ze len skusame
pavol54
17.03.19,11:10
Keby mali ludia skutocne vsetkeho a vsetkych plne zuby...ucast na akykolvek volbach by bola nula......tak by bol vyjadreny nazor....tu je stale stav...tohto mam plne zuby tak vyskusame novu "znacku" ....tu je stale stav....ze len skusame
už som aj o tom písal pred pár dňami zo sklamania či frustrácie "just budem voliť totoho (túto)" Ako v predposledných parlamentných voľbách vypadla SNS kvôli Slotovi dali hlas SMERu
lujza.j
17.03.19,11:41
Myslim,ze takto sa tu voli roky.....
pavol54
17.03.19,12:06
Myslim,ze takto sa tu voli roky.....
skôr by som povedal posledné tri obdobia predtým to boli nadšenci HZDS od ich porážky je to skôr otázka profesionálneho marketingu firiem. Lenže chovanie politikov po voľbách už nemenežujú
korela
17.03.19,15:37
Keby mali ludia skutocne vsetkeho a vsetkych plne zuby...ucast na akykolvek volbach by bola nula......tak by bol vyjadreny nazor....tu je stale stav...tohto mam plne zuby tak vyskusame novu "znacku" ....tu je stale stav....ze len skusame
Takýto prejav by však teoreticky mohol nastať iba v tom prípade, ak by daný štát obývala iba jedna "krv". Taký štát dnes na Zemi už asi ani neexistuje.
Keby to obyvatelia urobili, akoby otvorili nie hať, ale rovno priehradu k obsadeniu korýt tých ostatných krvných skupín a stali by sa už úplnými poddanými.
Takže takáto hrdinská situácia tu dúfam nikdy nenastane.
korela
17.03.19,15:43
dnes, 15:34 Prezidentské voľby
Obce, kde mala Zuzana Čaputová najväčšiu podporu

Zuzana Čaputová Zdroj: David Ištok/Aktuality.sk
Vyberáme päť obcí, v ktorých získala prezidentská kandidátka Zuzana Čaputová najväčšiu podporu podľa definitívnych výsledkov prvého kola prezidentských volieb.

Obec
%
Hlasy


1.
Košice – Luník IX

77,96

92

2.
Demänovská Dolina

77,15

412

3.
Bystrá

72,47

287

4.
Trebejov

70,64

77

5.
Kyselica

69,44

50
korela
17.03.19,15:49
Misia splnena....marketing je velka carodejka....z nicoho nic a hop je na svete....
to nie je marketing.....skôr z núdze cnosť...
.aj ked to na "tomtom "webe tak nevyzerá,ľudia už majú fica a jeho zlodejín plné zuby.
Prepáč, ale ešte akú dobu sa tu bude niekto ešte vyhovárať na Fica? Veď uvidíme, aké nové predstavenia sú pripravené v bábkovom divadle.
Pred Ficom tu žiarilo iba nebeské svetlo? No to snáď nie.
bjuty smis
17.03.19,15:55
Misia splnena....marketing je velka carodejka....z nicoho nic a hop je na svete....
to nie je marketing.....skôr z núdze cnosť...
.aj ked to na "tomtom "webe tak nevyzerá,ľudia už majú fica a jeho zlodejín plné zuby.
Prepáč, ale ešte akú dobu sa tu bude niekto ešte vyhovárať na Fica? Veď uvidíme, aké nové predstavenia sú pripravené v bábkovom divadle.
Pred Ficom tu žiarilo iba nebeské svetlo? No to snáď nie.
Čím očarila neznama laviciarka skoro cele slovensko??
Liptáčik
17.03.19,16:34
Pekným zjavom, sladkými rečami s sľubmi. Čím iným?
buchač
17.03.19,17:12
dnes, 15:34 Prezidentské voľby
Obce, kde mala Zuzana Čaputová najväčšiu podporu

Zuzana Čaputová Zdroj: David Ištok/Aktuality.sk
Vyberáme päť obcí, v ktorých získala prezidentská kandidátka Zuzana Čaputová najväčšiu podporu podľa definitívnych výsledkov prvého kola prezidentských volieb.

Obec % Hlasy


1.
Košice – Luník IX 77,96 92



Výpovedná hodnota hentého (prepytujem grcu) článku je na úrovni hojdacieho koníka...čisté Aktuality.sk...hlúpe, ale hlavne "investigatívne"...
Že prečo ?

Pozrel som si na iné čísla, kde sú všetky náležité údaje.
https://www.vysledkyvolieb.sk/mesta-a-obce/659-kosice-lunik-ix/prezidentske-volby/2019/vysledky/1-kolo

...a tak by sme mohli pokračovať aj v iných obciach.
220870
17.03.19,18:39
V 2 kole bude účasť voličov cca 20%. Všetko zlé je na niečo dobré. Čím rýchlejšie začnete žabu variť tým je vyššia pravdepodobnosť ,že si to uvedomí.Zvolili ste si Americké základne na Slovensku, plnú krajinu migrantov,práva úchylákom.Ničenie V4. V konečnom dôsledku s vysokou pravdepodobnosťou vojnový knflikt s Ruskom.Znižovanie daní zahraničným firmám,zrušenie minimálnej mzdy ,spoplatnenie zdravotníctva. Ak si niekto myslí že budú zatvárať oligarchov tak je trafený.

Hm...to akože chceš povedať, že nový prezident niečo v tej skutočnosti ovplyvní ?
Tam hraje iný orchester a dirigentom rozhodne nie je prezident.

Nám (bežným jedincom v rôznych štátoch) len ostáva to modlenie, aby fakt nedošlo k tej vojne, lebo práve my by sme na to doplatili...ono američania a NATO si myslia, že by Rusko porazilo. No to je velikánsky omyl, obrovský !

To zatváranie oligarchov ?
Jeden už sedí, druhého to čaká...snáď dôjde aj na riadne vyšetrovanie Kisku, keď už nebude pod imunitou.
Veľkí hráči nebudú ani len spomenutí...a keď aj, tak ten vánok od "investigatívnych" novinárov bude slabší ako môj prd.
Oni v tej vojne nepotrebujú vyhrať ,podobne ako II sv vojne potebujú pozabíjať čo nahviac obyvateľstva. II sv bola aj preto že nabehla mechanizácia stroje teraz idú roboty. To znamená že tak ako vtedy aj teraz príde polovica ľudí o živobitie. To by znamenalo že bohatý by im museli zapltiť vo zvýšených daniach na sociálne dávky a to žid nikdy neurobí.
korela
17.03.19,18:40
Misia splnena....marketing je velka carodejka....z nicoho nic a hop je na svete....
to nie je marketing.....skôr z núdze cnosť...
.aj ked to na "tomtom "webe tak nevyzerá,ľudia už majú fica a jeho zlodejín plné zuby.
Prepáč, ale ešte akú dobu sa tu bude niekto ešte vyhovárať na Fica? Veď uvidíme, aké nové predstavenia sú pripravené v bábkovom divadle.
Pred Ficom tu žiarilo iba nebeské svetlo? No to snáď nie.
Čím očarila neznama laviciarka skoro cele slovensko??

Žeby preto, lebo má Venušu vo Váhach? :-))))))) Asi to voličom stačí.
Čo však ešte neznamená, že nemôže byť tvrdohlavá, rebelka uspôsobená (vytvoriť?) niečo revolučné (pre mňa niekto, kto môže vytvoriť chaos v spoločnosti) a pod.
Uvidíme. :-) Ak si ľudia pre nevedomosť natrepú nos sami sebe, vždy ich to niekam posunie. Ide to kde.

Už to slovné spojenie " neznáma ľavičiarka" je priamo čarovne výstižné.
Nie každá hviezda dlho žiari. Budúcnosť ukáže.
buchač
17.03.19,18:53
Asi to voličom stačí.
Neviem, či si bola voliť...keď aj hej, tak sa ani nepýtam, že koho si volila, nakoľko odpovede by som sa aj tak nedočkal...ale to je jedno.

Tebe by ale kto stačil, kto by bol vhodný kandidát ?...a rád by som priamu odpoveď.
Nandrolon
18.03.19,05:04
Misia splnena....marketing je velka carodejka....z nicoho nic a hop je na svete....
to nie je marketing.....skôr z núdze cnosť...
.aj ked to na "tomtom "webe tak nevyzerá,ľudia už majú fica a jeho zlodejín plné zuby.
Prepáč, ale ešte akú dobu sa tu bude niekto ešte vyhovárať na Fica? Veď uvidíme, aké nové predstavenia sú pripravené v bábkovom divadle.
Pred Ficom tu žiarilo iba nebeské svetlo? No to snáď nie.
Čím očarila neznama laviciarka skoro cele slovensko??
Uvedom si jednu vec, matematika nepustí.
Ono to vyznieva, že prvá mala na začiatku 4-ku a druhý v poradí mal 1-ku.
LENŽE je tu jedna zásadná a podstatná vec, ktorú včera v diskusii perfektne pomenoval mám dojem Kollár.
Čaputová získala "primerane tomu", kto ju podporoval. Ani viac, ani menej.
Ak si spočítaš preferencie všetkých strán dohromady, ktoré ju podporovali, tak ti vyjde cca presne tých 40%. PS + SaS + OĽANO + KDH + mám dojem, že hovoril o 6-tich stranách, takže som ešte na nejakú zabudol.
Takže vlastne žiaden revolučný zázrak sa tu neuskutočnil, ako to možno podľa výsledku a priepasti medzi 1. a 2. vypadá...
BXLmiami
18.03.19,05:07
Misia splnena....marketing je velka carodejka....z nicoho nic a hop je na svete....
Len by ma zaujímalo,či Penta vedela o tom,čo v ich novinách vystrájajú,, nezávislí "novinári,ich zamestnanci :-))) Alebo to priamo nakázala :-)).
Nandrolon
18.03.19,05:10
Misia splnena....marketing je velka carodejka....z nicoho nic a hop je na svete....
Len by ma zaujímalo,či Penta vedela o tom,čo v ich novinách vystrájajú,, nezávislí "novinári,ich zamestnanci :-))) Alebo to priamo nakázala :-)).
Otroci robia vždy iba to, čo sa im striktne nakáže, lebo by mali výpovede.
Podobne, ako to komunistické prasa z PS rozprával, že on tie firmy iba vlastnil a nevedel o predražených zakázkach. Asi je jediný na zemeguli, ktorí nevie, čo sa deje v jeho firmách a dokonca sa to deje "samo od seba".
BXLmiami
18.03.19,05:12
Asi to voličom stačí.
Neviem, či si bola voliť...keď aj hej, tak sa ani nepýtam, že koho si volila, nakoľko odpovede by som sa aj tak nedočkal...ale to je jedno.

Tebe by ale kto stačil, kto by bol vhodný kandidát ?...a rád by som priamu odpoveď.
Neviem buchač,zatiaľ taký nebol.Ale pod tento blondatý mediálny produkt sa nepodpíšem.
pavol54
18.03.19,05:36
Misia splnena....marketing je velka carodejka....z nicoho nic a hop je na svete....
Len by ma zaujímalo,či Penta vedela o tom,čo v ich novinách vystrájajú,, nezávislí "novinári,ich zamestnanci :-))) Alebo to priamo nakázala :-)).
platí najprv B(nakázala) potom aj A (prečítala ako splnili)
pavol54
18.03.19,05:43
Asi to voličom stačí.
Neviem, či si bola voliť...keď aj hej, tak sa ani nepýtam, že koho si volila, nakoľko odpovede by som sa aj tak nedočkal...ale to je jedno.

Tebe by ale kto stačil, kto by bol vhodný kandidát ?...a rád by som priamu odpoveď.
Neviem buchač,zatiaľ taký nebol.Ale pod tento blondatý mediálny produkt sa nepodpíšem.
Ćo sa vyriešilo skládkou? Nič len sa krabice pohli a obyvatelia Dubovej si môžu pripadať ako tí černoškovia v Afrike kam sa zváža odpad z pol Európy. Ale aký je enviromentálny výstup? Taký, ako celá via juris. Inak občania Dubovej (kam sa údajne skládka presunula) ju určite volili do poslednej nohy.
buchač
18.03.19,07:17
Asi to voličom stačí.
Neviem, či si bola voliť...keď aj hej, tak sa ani nepýtam, že koho si volila, nakoľko odpovede by som sa aj tak nedočkal...ale to je jedno.

Tebe by ale kto stačil, kto by bol vhodný kandidát ?...a rád by som priamu odpoveď.

Pocuvaj, alaya - ze s tym ty nesuhlasis nemeni nic na tom, ze som otázku položil korele a nie tebe...a nepýtal som sa teba, koho si volila...a že som chcel priamu odpoveď ohľadom vhodného kandidáta, tak som určite nebol neetický.

Nesúhlas, že som tebe nepoložil otázku - zavist je svina, ze???? :D :D :D
alaya1
18.03.19,07:32
Asi to voličom stačí.
Neviem, či si bola voliť...keď aj hej, tak sa ani nepýtam, že koho si volila, nakoľko odpovede by som sa aj tak nedočkal...ale to je jedno.

Tebe by ale kto stačil, kto by bol vhodný kandidát ?...a rád by som priamu odpoveď.

Pocuvaj, alaya - ze s tym ty nesuhlasis nemeni nic na tom, ze som otázku položil korele a nie tebe...a nepýtal som sa teba, koho si volila...a že som chcel priamu odpoveď ohľadom vhodného kandidáta, tak som určite nebol neetický.

Nesúhlas, že som tebe nepoložil otázku - zavist je svina, ze???? :D :D :D


Jaaaj, takze to za toto si mi nadelil pozehnane ? Ak sa ulavilo, kludne pokracuj. Ved inu moznost sebarealizacie nemas...uzivaj :) :) :)....


P.S. nesuhlasila som s tym, aby si tu vytahoval z ludi, koho volili. Je to cisto kazdeho osobna vec.
buchač
18.03.19,07:48
Asi to voličom stačí.
Neviem, či si bola voliť...keď aj hej, tak sa ani nepýtam, že koho si volila, nakoľko odpovede by som sa aj tak nedočkal...ale to je jedno.

Tebe by ale kto stačil, kto by bol vhodný kandidát ?...a rád by som priamu odpoveď.

Pocuvaj, alaya - ze s tym ty nesuhlasis nemeni nic na tom, ze som otázku položil korele a nie tebe...a nepýtal som sa teba, koho si volila...a že som chcel priamu odpoveď ohľadom vhodného kandidáta, tak som určite nebol neetický.

Nesúhlas, že som tebe nepoložil otázku - zavist je svina, ze???? :D :D :D


Jaaaj, takze to za toto si mi nadelil pozehnane ? Ak sa ulavilo, kludne pokracuj. Ved inu moznost sebarealizacie nemas...uzivaj :) :) :)....


P.S. nesuhlasila som s tym, aby si tu vytahoval z ludi, koho volili. Je to cisto kazdeho osobna vec.



Ja ti serem na tvoje požehnané hodnotenia...pokračuj naďalej, ty požehnaná pokrytecká, falošná osoba.



P.S.:

Krista Pána Boha...
TY SA UŽ KEDY NAUČÍŠ ČÍTAŤ A POCHOPIŤ TEXT ????????
misoft
18.03.19,07:55
Hele - už zaznel
https://www.culturalroots.co.uk/wp-content/uploads/2018/01/Cultural-Roots-13-Used-Indian-Gong-1KG_2.jpg
prvé kolo sa skončilo.... a bude druhé kolo. Tak čo sa paprčíte?
Len teraz nastane sranda... toto bola len predohra....
alaya1
18.03.19,08:02
Hele - už zaznel
https://www.culturalroots.co.uk/wp-content/uploads/2018/01/Cultural-Roots-13-Used-Indian-Gong-1KG_2.jpg
prvé kolo sa skončilo.... a bude druhé kolo. Tak čo sa paprčíte?
Len teraz nastane sranda... toto bola len predohra....
Misoft, ja sa bavim, paprci sa niekto iny, mne ani za odplutie nestoji.,.lebo

dat niekomu za obrazok Tatier nesuhlas, tak to uz je ina DG :) ...pekny den.. Praca vola.


.ja sa volbami nezaoberam... nie su mojim stredom vesmiru :) :)..
Tweety
18.03.19,08:10
lujza.j
18.03.19,09:17
Na volbach je smutne to,ze sa ludia posudzuju podla toho koho volili....vedia sa hnusne pohadat-rozhadat:(
Nandrolon
18.03.19,09:27
Na volbach je smutne to,ze sa ludia posudzuju podla toho koho volili....vedia sa hnusne pohadat-rozhadat:(
To je dnešný trend.
Jak nevolíš Čaputovú, tak si nacista, fašista alebo komunista, však Ing. Janoška :-)))
pavol54
18.03.19,10:38
Hele - už zaznel
https://www.culturalroots.co.uk/wp-content/uploads/2018/01/Cultural-Roots-13-Used-Indian-Gong-1KG_2.jpg
prvé kolo sa skončilo.... a bude druhé kolo. Tak čo sa paprčíte?
Len teraz nastane sranda... toto bola len predohra....
predohra je s narastajúcim vekom dôležitá vec
lujza.j
18.03.19,11:20
Na volbach je smutne to,ze sa ludia posudzuju podla toho koho volili....vedia sa hnusne pohadat-rozhadat:(
To je dnešný trend.
Jak nevolíš Čaputovú, tak si nacista, fašista alebo komunista, však Ing. Janoška :-)))
Pani podpredsednicka nr sr lucia ....sa vyjadrila...ti co volili harabina alebo kotlebu nie su fasisti..su len pomyleni:D...som rada,ze ona je v poriadku:---
misoft
18.03.19,11:49
predohra je s narastajúcim vekom dôležitá vec
Nie je predohra, ako predohra.
Táto - nič moc, len zlú krv narobí. Ale iná predohra - to je iné kafé - dokonca to pomáha zdraviu :D (i keď niekedy priveľa predohry privodí i srdečný kolaps).
pavol54
18.03.19,12:32
predohra je s narastajúcim vekom dôležitá vec
Nie je predohra, ako predohra.
Táto - nič moc, len zlú krv narobí. Ale iná predohra - to je iné kafé - dokonca to pomáha zdraviu :D (i keď niekedy priveľa predohry privodí i srdečný kolaps).
Duški v našom veku sa tomu hovori "predohra na cviky proti zväčšeniu prostaty" u opačného pohlavia "cviky proti inkontinencii".
Terezia13
18.03.19,17:13
no nielen voľby dnešná téma, je to už viac ako 10 rokov, ale tu niekde sa to začalo "zopsúvať"
Nandrolon
18.03.19,17:36
To uz su pomerne nove peniaze.
Tie velke zelene stovky a tie male patstovky, to boli prachy .. V mojej zbierke su este vojnove poukazy aj peniaze.
Tweety
18.03.19,19:02
Xanti
18.03.19,20:45
Ja len,
videl niekto tento film? https://www.csfd.cz/film/329609-kandidat/prehled/
Ja pred pár rokmi, a teraz dívam na reprízu ..... podobnosť s vnútropolitickou situáciou čiste náhodná...
korela
18.03.19,22:28
Oliwa
19.03.19,07:11
Ja len,
videl niekto tento film? https://www.csfd.cz/film/329609-kandidat/prehled/
Ja pred pár rokmi, a teraz dívam na reprízu ..... podobnosť s vnútropolitickou situáciou čiste náhodná...
Keď pred rokmi išiel v kinách, nestihla som ho. Ale spomenula som si naň hneď, ako začala táto mediálna kampaň. Teraz to máme v priamom prenose.
Niekto robí kampaň na hygienické potreby, niekto na jogurty či autá a niekto na prezidentského kandidáta. Stačí, ak sú peniaze na to, aby sa produkt zviditeľnil a ľudia po ňom siahli. Obal predáva.
buchač
19.03.19,07:30
Ja len,
videl niekto tento film? https://www.csfd.cz/film/329609-kandidat/prehled/
Ja pred pár rokmi, a teraz dívam na reprízu ..... podobnosť s vnútropolitickou situáciou čiste náhodná...
Keď pred rokmi išiel v kinách, nestihla som ho. Ale spomenula som si naň hneď, ako začala táto mediálna kampaň. Teraz to máme v priamom prenose.
Niekto robí kampaň na hygienické potreby, niekto na jogurty či autá a niekto na prezidentského kandidáta. Stačí, ak sú peniaze na to, aby sa produkt zviditeľnil a ľudia po ňom siahli. Obal predáva.
Film som videl toť pred 2 týždňami...

Peniaze sú všemocné, je len na každom, na akú sumu sa dotyčný ohodnotí, za koľko je schopný predať sa.

Prezidentských "produktov" je bolo v prvom kole habadej.
Jeden sa zviditeľnil skládkou, druhý sa zviditeľňuje hnedou farbou a číslami 88, ďalší sa vyjasnil z kola sám, ... nasleduje ka-n-di-dát, ktorý je známy svojimi kauzami....a v neposlednej miere pán, čo robí reklamu na zubné produkty.
Tých ostatných nemá ani význam spomínať, snáď len zmienka o maďarovi, čo by slovači chcel vládnuť...no Amen tma.
Takže bolo z tej ponuky produktov vybrať si ten správny ?

Veď aj pri kúpe elektroniky a podobne si jeden prečíta nejaké recenzie a následne sa rozhodne, čo si kúpi. Keď sa niečo pokazí, tak vecička ide na reklamáciu, prípadne do šrotu...
Ale v tomto prípade ako ? Čo sa navarí, to aj skončí na stole, v tanieri.
Oliwa
19.03.19,07:41
Možnosť reklamácie o 5 rokov...
pavol54
19.03.19,07:53
Možnosť reklamácie o 5 rokov...
Omyl, reklamáciu ak treba urobí slušné slovensko a to v prípade voľby toho nesprávneho(nedemokratického), by dovtedy reklamovali, kým tam nebude tá správna osoba. Po piatich rokoch je možná len výmena
buchač
19.03.19,08:08
Možnosť reklamácie o 5 rokov...

Ako vo filme "Kandidát", tak aj v iných prípadoch (napr. JFK) sa reklamácia vyriešila skôr...jedným výstrelom. ;)