alaya1
29.01.19,12:55
Pokračujeme...
Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ
afrikánka
29.01.19,12:17
Občas sa začítam do príspevkov spred pár rokov a verte, že žasnem, ako sa to tu zmenilo, čo sa z tejto rubriky stalo. Nechcete sa vrátiť k pôvodnému zámeru a prispievať iba tým, čo niečo dá, poteší, čo bude mať svoju človečiu hodnotu, úroveň?
Ďakujem
wirgi
29.01.19,12:31
Aj starí rodičia sa vedia potešiť a zabaviť , alebo ako sme si včera spríjemnili odhŕňanie snehu :D:D:D
Darina1234
29.01.19,12:35
no teda, krasny je, ale ten sal je original folklorny
kukučka
29.01.19,12:47
Kubka šikovníčka obdivuje celé Slovensko, komentáre poraďákov sú tiež "výnimočné", :mee: nečuduj sa, že som dala zatvoriť moju tému. Nádherné perličky o deťoch a o výchove máva vo videách aj Dušek, na porade ofrflaný detto.
afrikánka
29.01.19,13:04
Aj starí rodičia sa vedia potešiť a zabaviť , alebo ako sme si včera spríjemnili odhŕňanie snehu :D:D:D
A uhlie si kde zohnala?:eek::---
misoft
29.01.19,15:08
A uhlie si kde zohnala?:eek::---
Nááááá.... a kde asi? V pivnici, nie? :---:---:---
afrikánka
29.01.19,15:18
Práve včera som videla v TV, ako Amerikánci majú aj snehuliakov vyriešených...kúpia si sadu doplnkov a a postavia. Klobúk, fajka, gombíky, umelá mrkva. Teda kde ja zoženiem uhlie neviem, iba ak by som odpárala maxi gombíky z kabáta, tuším, že ani starý kastról nemám...iba tú mrkvu a šál. Našťastie mám ešte brezovú metlu;)
misoft
29.01.19,15:21
Ja som snehuliakov nevidel - od rána je tu taká hmla, že i chodci musia mať zapnuté hmlovky :---:---:---
pavol54
29.01.19,16:46
Občas sa začítam do príspevkov spred pár rokov a verte, že žasnem, ako sa to tu zmenilo, čo sa z tejto rubriky stalo. Nechcete sa vrátiť k pôvodnému zámeru a prispievať iba tým, čo niečo dá, poteší, čo bude mať svoju človečiu hodnotu, úroveň?
Ďakujem
my sme tu všetci, ale nie všetci majú doma všetkých (ako spieva Rišo Muller)
afrikánka
29.01.19,16:53
Necitovať obrázok, ten je iba dekoratívny;)
sito
29.01.19,17:08
Fico uz nema co hladat medzi kandidatmi na sudcu US. Zakon jasne hovori, ze rozhoduje nadpolovicna vacsina ustavno - pravneho vyboru. Tu neziskal, pretoze nadpolovicna z 12 je 6+1. Rovnako hlasujeme aj na schodzi vlastnikov bytov .

Ostatni kandidati sa mozu kludne obratit na sud. Vyhodit ho mala uz vratnicka v podatelni pri podavani ziadosti

Lenže, ich je trinásť. Na schválenie návrhu je potrebná nadpolovičná väčšina 6 + 1 = 7

1. návrh. Nemá právo kandidovať = 6 hlasov.

2. návrh. Má právo kandidovať = 6 hlasov.

Kresák ten uzol nerozsekol, odmietol.

Jedine rozpočítať. :D

https://www.youtube.com/watch?v=GFfyGxXvGe0
sito
29.01.19,18:00
Fico uz nema co hladat medzi kandidatmi na sudcu US. Zakon jasne hovori, ze rozhoduje nadpolovicna vacsina ustavno - pravneho vyboru. Tu neziskal, pretoze nadpolovicna z 12 je 6+1. Rovnako hlasujeme aj na schodzi vlastnikov bytov .

Ostatni kandidati sa mozu kludne obratit na sud. Vyhodit ho mala uz vratnicka v podatelni pri podavani ziadosti

Lenže, ich je trinásť. Na schválenie návrhu je potrebná nadpolovičná väčšina 6 + 1 = 7

1. návrh. Nemá právo kandidovať = 6 hlasov.

2. návrh. Má právo kandidovať = 6 hlasov.

Kresák ten uzol nerozsekol, odmietol.

Jedine rozpočítať. :D

https://www.youtube.com/watch?v=GFfyGxXvGe0

sito vrat sa do skoly. Nadpolovicna vacsina z 12 je 7. ziskal 6, cize ma vypadnut. Rovnaky hajzel ako Meciar

Mal, ale ... ?

Inak 6 + 6 =12, 6 - 6 = 0. Kde je tá väčšina? :D
sito
29.01.19,19:11
na schodzi vlastnikov bytov hlasujete ako ? ked budu 15 za, a 15 proti schvalite to ?

"Pri rovnosti hlasov, alebo ak sa potrebná väčšina podľa § 14b nedosiahne, rozhoduje na návrh ktoréhokoľvek vlastníka bytu alebo nebytového priestoru v dome súd."

Neboj na Slovensku máme DEMOKRACIU, takže ... ? Veď fico už nemá pätnásť, či ešte nemá pätnásť? :D
pavol54
29.01.19,19:37
Fico uz nema co hladat medzi kandidatmi na sudcu US. Zakon jasne hovori, ze rozhoduje nadpolovicna vacsina ustavno - pravneho vyboru. Tu neziskal, pretoze nadpolovicna z 12 je 6+1. Rovnako hlasujeme aj na schodzi vlastnikov bytov .

Ostatni kandidati sa mozu kludne obratit na sud. Vyhodit ho mala uz vratnicka v podatelni pri podavani ziadosti

Lenže, ich je trinásť. Na schválenie návrhu je potrebná nadpolovičná väčšina 6 + 1 = 7

1. návrh. Nemá právo kandidovať = 6 hlasov.

2. návrh. Má právo kandidovať = 6 hlasov.

Kresák ten uzol nerozsekol, odmietol.

Jedine rozpočítať. :D

https://www.youtube.com/watch?v=GFfyGxXvGe0
pýta sa futbalový fanúšik druhého: Ako dopadol zápas? 1:1. Naši vyhrali?
afrikánka
29.01.19,20:39
.
afrikánka
29.01.19,20:58
Keď som tu priložila výrok, tak dám aj zaujímavosť...
https://www.topky.sk/cl/11/708268/Legendarny-Gandhi-bol-posadnuty-sexom--tvrdi-historik
afrikánka
30.01.19,17:34
Celé je to tu už choré, trápne, nikto nový nemá šancu dostať sa do hnoja
Vážení, vážené vráťte sa naspäť k počiatkom, potom možno pochopíte, o čom je ľudskosť, ako vyzerá úsmev a vľúdne slovo, hoci podané s dávkou humoru
afrikánka
30.01.19,17:38
Zachytila som tu poznámky, narážky, že som Sember....nie, nie som!!!
Iba neznášam podrazy a tých je tu až, až...
afrikánka
30.01.19,17:53
Dnes porusim pravidlo a zverejnim ss, dufam, ze to nebude az tak proti, lebo nick neuvadzam, davam iba moju odpoved.
afrikánka
30.01.19,18:22
Otvorte mu tú RELAXAREN, to bola jediná príležitosť, aby sa všade neplietol. Tiež nechápem tú "snaživosť", to je také ťažké pochopiť, že sa potrebuje realizovať a vy mu tú hračku vyrvete z rúk.
Aspoň, pokiaľ sa nevyrieši jeho prístup na Poradu...ak je to vôbec možné.
Terezia13
30.01.19,18:34
keby tu bola ikonka srdiečka, tak to dám
sito
30.01.19,19:12
Otvorte mu tú RELAXAREN, to bola jediná príležitosť, aby sa všade neplietol. Tiež nechápem tú "snaživosť", to je také ťažké pochopiť, že sa potrebuje realizovať a vy mu tú hračku vyrvete z rúk.
Aspoň, pokiaľ sa nevyrieši jeho prístup na Poradu...ak je to vôbec možné.

:D ... nemá pätnásť ... hlasov? :D
afrikánka
30.01.19,20:02
Otvorte mu tú RELAXAREN, to bola jediná príležitosť, aby sa všade neplietol. Tiež nechápem tú "snaživosť", to je také ťažké pochopiť, že sa potrebuje realizovať a vy mu tú hračku vyrvete z rúk.
Aspoň, pokiaľ sa nevyrieši jeho prístup na Poradu...ak je to vôbec možné.

:D ... nemá pätnásť ... hlasov? :D
Zatiaľ mi ešte nikto nerozbil hlavu kameňom...ty si tiež taká "podchvostná mucha", zaonačíš sa veršíkmi, smajlíkmi, ale aby z teba niekto vydoloval jasný a rozumný názor, tak neexistuje!
Dnes mám náladu na úprimnosť a to nekompromisne.
sito
30.01.19,20:54
Otvorte mu tú RELAXAREN, to bola jediná príležitosť, aby sa všade neplietol. Tiež nechápem tú "snaživosť", to je také ťažké pochopiť, že sa potrebuje realizovať a vy mu tú hračku vyrvete z rúk.
Aspoň, pokiaľ sa nevyrieši jeho prístup na Poradu...ak je to vôbec možné.

:D ... nemá pätnásť ... hlasov? :D
Zatiaľ mi ešte nikto nerozbil hlavu kameňom...ty si tiež taká "podchvostná mucha", zaonačíš sa veršíkmi, smajlíkmi, ale aby z teba niekto vydoloval jasný a rozumný názor, tak neexistuje!
Dnes mám náladu na úprimnosť a to nekompromisne.

... daj mínusku ... prosím, poteší. :D
sito
30.01.19,21:01
sito: zabavil si sa rano na vtipkoch ? lebo mna potesil švec

Ani nie, svec, áno. Ale, vrátnika si nasral, riadne ... :D
afrikánka
30.01.19,22:46
Celé je to tu už choré, trápne, nikto nový nemá šancu dostať sa do tunajšieho hnoja, spodiny.
Vážení, vážené vráťte sa naspäť k počiatkom, potom možno pochopíte, o čom je ľudskosť, ako vyzerá úsmev a vľúdne slovo, hoci podané s dávkou humoru
Dostala som otázku, čo som myslela tou "spodinou"?
Spodina, nuž pomenovanie od nonšalantného. Pravdaže nonšalantný myslel iba úzku skupinu, ale že on je zakladateľ a vodca, na to akosi pozabudol, veď ho aj admin náležite do tej pozície nedávno menoval. A spravodlivo.
Kto chce kam, pomôžme mu tam, alebo Nekrič hop, pokiaľ si nepreskočil...porekadiel, ľudových múdrostí neúrekom. Karma je potvora.
Ó nie, celý komparz je na jednej lodi...je tu snáď nejaký veterinár, historik, politológ, psychológ? Ja tu takého nepoznám...čo možno bolo, všetko zdrhlo. Prevalcovala to skupina pseudoodborníkov. Vadí? Nie, veď aj niekoľkoročné osobné skúsenosti, vygúglence často pomôžu, upokoja zadavateľov. A to je čaro komparzu...tak neopakovateľné, až je to úsmevné a celkom milé.
Nandrolon
31.01.19,06:42
čo by tu prosím ťa, na ekonomickom fóre /predsa len gro tohto fóra patrí do ekonomiky + niekoľko vedľajších, uvoľňovacích rubrík/ robil veterinár, historik, psychológ?
Zase by mohli prispievať iba do rubrík "voľnočasových". Nepredpokladám, že veterinár by vedel relevantne radiť v "hlavných rubrikách", čo tvorí prvoradý zmysel porady....
Ja taktiež nechodím na fóra veterinárske, predpokladám že nejaké určite bude existovať a určite bude mať aj "vedľajšie rubriky" na uvoľnenie...
pavol54
31.01.19,07:04
Elita národa sa prejavila. Dali poslanecký podpis na kandidáta na prezidenta ale oni to vlastne nechceli iní zase telefonujú s pochybnými osobami ale oni to vlastne nechceli, potom keď schvália nejakú hlúposť tak oni to vlastne nechceli. dobre že si nepodpíšu vzdanie sa platu alebo útok na vlastnú zadnú časť tela. Asi majú málo plagiátorských dokumentov o vzdelaní. Jediný plagiátor najvyšší im povedal: "podpis je platný neodvoláva sa"
afrikánka
31.01.19,07:17
Správne, gro fóra je ekonomické, kto by to nechápal? A čo sú tie uvoľňovacie rubriky, kde sa podel pôvodný zámer, k čomu slúžia?!
pavol54
31.01.19,07:37
Správne, gro fóra je ekonomické, kto by to nechápal? A čo sú tie uvoľňovacie rubriky, kde sa podel pôvodný zámer, k čomu slúžia?!
Slúžia k tomu aby niektorí dokázali že ovládajú klávesnice a sú inde neuznaní IT odborníci po novom rigorózkári (kopírovať vedia)
afrikánka
31.01.19,07:47
Správne, gro fóra je ekonomické, kto by to nechápal? A čo sú tie uvoľňovacie rubriky, kde sa podel pôvodný zámer, k čomu slúžia?!
Slúžia k tomu aby niektorí dokázali že ovládajú klávesnice a sú inde neuznaní IT odborníci po novom rigorózkári (kopírovať vedia)
Asi tak...radšej mlčím
alaya1
31.01.19,10:14
afrikánka
31.01.19,10:19
Osobne beriem oboch, majú svoj postoj, k svojim peniazom:)
misoft
31.01.19,10:47
No konečne... bolo cŕŕŕn, cŕŕŕn - poštárka - doručila Rozhodnutie o tom, že konečne (právne) je darovaný pozemok bratov. Takže teraz stiahnuť tlačivko, vypísať oznámenie o zániku daňovej povinnosti na nehnuteľnosť a poslať.
lujza.j
31.01.19,11:13
Peniaze..ich mnozstvo....prefacka kazdeho inak....
Nedavno som uputavku...na nejaky film...žaner...betmen a spol.....kde zaznela otazka..."ty mas ake nadprirodzene schopnosti....ja som bohaty"
vicktor
31.01.19,11:42
misoft, uz je po uradnych hodinach, zacvakas! :D
misoft
31.01.19,12:08
misoft, uz je po uradnych hodinach, zacvakas! :D
Ej veru - NEZACVAKÁM. Zápis v katastri t.r. (2019), moja povinnosť je do 30-tich dní nahlásiť zánik daňovej povinnosti z nehnuteľnosti. A v 2020 DP, kde zaznačím zánik - pozri si DP pre FO - je to tam. Oddiel II.
Kvaka
31.01.19,13:25
Misoft, ale od decembra 2012 sa nemusí nič oznamovať, ak ide o nehnuteľnosť, iba ak by si zdedil, či vydražil.
Katy a R
31.01.19,13:28
Misoft, ale od decembra 2012 sa nemusí nič oznamovať, ak ide o nehnuteľnosť, iba ak by si zdedil, či vydražil.
áno - neoznamuje sa tak ako voľakedy, ale robí sa čiastkové DP - zánik daňovej povinnosti (do konca januára)
Takže povinnosť pre misoft - až o rok :)
Kvaka
31.01.19,13:33
Misoft, ale od decembra 2012 sa nemusí nič oznamovať, ak ide o nehnuteľnosť, iba ak by si zdedil, či vydražil.
anička - neoznamuje sa tak ako voľakedy, ale robí sa čiastkové DP - zánik daňovej povinnosti (do konca januára)
To viem, len on toto bude musieť až o rok, ak zápis do katastra bol v januári 2019, ak teda nebol k 1.1. :). Nijaké tlačivo oznámenia sa už nemusí, iba pri niektorých iných ....
Katy a R
31.01.19,13:38
ja súhlasím - treba len to čiastkové DP :)
Žabinka
31.01.19,16:23
misoft, uz je po uradnych hodinach, zacvakas! :D
Ej veru - NEZACVAKÁM. Zápis v katastri t.r. (2019), moja povinnosť je do 30-tich dní nahlásiť zánik daňovej povinnosti z nehnuteľnosti. A v 2020 DP, kde zaznačím zánik - pozri si DP pre FO - je to tam. Oddiel II.
Duško, ak je zápis až 1/2019, tento rok ešte musíš zaplatiť, až o rok oznámiš v DP že nehnuteľnosť nevlastníš, ako píše Anička a Katka..
misoft
31.01.19,17:45
Duško, ak je zápis až 1/2019, tento rok ešte musíš zaplatiť, až o rok oznámiš v DP že nehnuteľnosť nevlastníš, ako píše Anička a Katka..
Ja to viem... len som vicktorovi naznačil, že nezacvakám... :D. A ono oznámenie o zániku daňovej povinnosti - to pre istotu. U našich úradníkov človek nikdy nevie - odrazu ti napíšu, že si si niečo nesplnil... veď predsa oni "dokonale poznajú" zákony.. :D
A dvacka nie je až tak veľa.
Terezia13
31.01.19,18:27
toto ma fakt potešilo, zohrialo srdce, tak krásna, srdečná rada, nejaký "prajník" to dal na blondínky, ale to je o snahe pomôcť.len to akosi nevyšlo;)
vicktor
01.02.19,09:26
"Ako funguje Porada" som nenasiel, "Srandicky" su zatvorene, tak sem:
Žabinka
01.02.19,11:33
Koniec dohadom a špekuláciám: O post prezidenta zabobuje 13 mužov a dve ženy...:---:D:D
pavol54
01.02.19,11:43
Koniec dohadom a špekuláciám: O post prezidenta zabobuje 13 mužov a dve ženy...:---:D:D
s prilbou alebo bez prilby? A bude jedna trať? Ale zaujímavé je vidieť preferencie a porovnať ich s počtami obecenstva. Bolo by treba stanoviť koľko dní sa dá zbierať podpora obyvateľstva Na predom overené hárky
Nandrolon
01.02.19,12:25
Ako sa da zablokovat nick, ktory nepretrzite otravuje otravnymi, vulgarnymi SS a odkazmi v profile ?
Vpravo hore na ikonku "kolieska" - "nastavenie" - vľavo "upraviť neželaných" a "pridať do zoznamu"
Nandrolon
01.02.19,12:34
Ako sa da zablokovat nick, ktory nepretrzite otravuje otravnymi, vulgarnymi SS a odkazmi v profile ?
Vpravo hore na ikonku "kolieska" - "nastavenie" - vľavo "upraviť neželaných" a "pridať do zoznamu"
vdaka. nemozes mi poslat link na Mosty ?
Na ake mosty? u Jablunkova?
:-))))))))))))
Nandrolon
01.02.19,12:38
Ako sa da zablokovat nick, ktory nepretrzite otravuje otravnymi, vulgarnymi SS a odkazmi v profile ?
Vpravo hore na ikonku "kolieska" - "nastavenie" - vľavo "upraviť neželaných" a "pridať do zoznamu"
vdaka. nemozes mi poslat link na Mosty ?
Na ake mosty? u Jablunkova?
:-))))))))))))
serial CT 1
Jáááj, Most!, za chvíľu v SZ.
bjuty smis
01.02.19,13:40
Most je mesto.
pavol54
01.02.19,14:08
Koniec dohadom a špekuláciám: O post prezidenta zabobuje 13 mužov a dve ženy...:---:D:D
s prilbou alebo bez prilby? A bude jedna trať? Ale zaujímavé je vidieť preferencie a porovnať ich s počtami obecenstva. Bolo by treba stanoviť koľko dní sa dá zbierať podpora obyvateľstva Na predom overené hárky
čo ma drží a nepustí?
sito
01.02.19,14:18
Koniec dohadom a špekuláciám: O post prezidenta zabobuje 13 mužov a dve ženy...:---:D:D
s prilbou alebo bez prilby? A bude jedna trať? Ale zaujímavé je vidieť preferencie a porovnať ich s počtami obecenstva. Bolo by treba stanoviť koľko dní sa dá zbierať podpora obyvateľstva Na predom overené hárky
čo ma drží a nepustí?
Ale však všetci majú pätnásť, len fico nie, preto sa nenahlásil, hlásil ho niekto iný, myslel si, že na to neprídu, iní, inde ... :D
bjuty smis
01.02.19,16:00
sember, zachytil si úspech seriálu most ?
ja ho sledujem od 1. časti....a len vdaka tej hovadine autoškola, čo dáva markíza
chcel som tomu dať šancu ale vydržal som len asi 20 min., prepol som a akurát začánal 1. diel

mne sa to páči......
vlado 33
01.02.19,16:07
vlado 33: Richard, kľudne má vyjeb. Ja si už servítku cez ústa dávať nebudem. Ty si dojebal poradu, nie buchač, vieš ? Nechal si toho geňa uradovať, miesto seba. Hanbím sa, že tu vôbec svietim, žruš ma! Píšem tu s odporom, hnusí sa mi toto fórum.
Stále si za tým stojím, máš s tým problém?
hej, stale si tu aj napriek odporu

P.s. tvoj druhy nick ciernaintrikanka uz som zablokoval
Ja druhy nick nemám, si na omyle. Mne ho totiž netreba, ako tebe. Ja sa tu totiž neryjem, vieš? Ja to tu mám u prdele.
vlado 33
01.02.19,16:14
vlado 33: Richard, kľudne má vyjeb. Ja si už servítku cez ústa dávať nebudem. Ty si dojebal poradu, nie buchač, vieš ? Nechal si toho geňa uradovať, miesto seba. Hanbím sa, že tu vôbec svietim, žruš ma! Píšem tu s odporom, hnusí sa mi toto fórum.
Stále si za tým stojím, máš s tým problém?
hej, stale si tu aj napriek odporu

P.s. tvoj druhy nick ciernaintrikanka uz som zablokoval
Ja druhy nick nemám, si na omyle. Mne ho totiž netreba, ako tebe. Ja sa tu totiž neryjem, vieš? Ja to tu mám u prdele.
posielam ta k tvojmu druhemu nicku - do blokarne. A tvoj treti je vraj buchac, tak tu mudri pisali
Skôr by som mal teba ja poslať, ale ako chceš. Potom mi ale nevypisuj pičoviny.
Nandrolon
01.02.19,16:16
... ja som na ten Most! Narazil vcera rano nahodou v nejakom clanku v internetovych novinach. Je to komedia, ktore nemusim, ale niektori ucinkujuci sa mi pacia. Ten, co ho vyhodili z prace /hlavna postava/, to je cisty Jean Reno a taka podobnost sa len tak nevidi...
Nandrolon
01.02.19,16:26
:-)))))))))) chlapi, vsak je piatok vecer, tak dnes si namiesto "do drzky" dajte pol deci. Ja nemozem, tak aspon po 10, aj za mna :-)))))))))))))
Nandrolon
01.02.19,16:53
Zajtra je skaredo, tak idem do CR si kupit 1 primator double 24. Kedysi som ich kupoval viac, ale teraz som si z toho urobil oddychovku. Pojazdim lesmi, kupim 1 pivo, 1 chlieb, pozriem modelarov na podhorskom letisku ci lietaju, a domov. Sice to jedno 0,5 l pivo ma stoji 10 eur, ale ten "proces sa k nemu dopracovat" stoji za nezaplatenie...
Samozrejme to robim na max. povolenych rychlostiach, takze to nezaberie nikdy viac ako 2 hodiny. Okrem toho zas nakupim vela veci pre deti /oblecenie, sladkosti/ a nejaky kvietok aj pre tu moju :-)))))))))))))))))))))))))
afrikánka
01.02.19,18:04
:-)))))))))) chlapi, vsak je piatok vecer, tak dnes si namiesto "do drzky" dajte pol deci. Ja nemozem, tak aspon po 10, aj za mna :-)))))))))))))
nemal by si tolko pit - VIDIM TA DVOJMO
Ja ale nemozem preto, lebo sa mi nechcelo ist do obchodu kupit nieco na take to "domaci zvykani"... :-))))))) Take drahsie nechcem otvarat, co mam doma :-))))))))))
Ale zopar strongov z Lidla co som v tyzdni kupil uz mam v sebe. Ale pivo je iba od smadu, alebo pre Kysuckych novorodencov. Aj ked ma 7,2 vol. Bjuty, biele? Lebo je slabsie? By ta odviezli cierni zachranari. :-)
preto, že som od 10 r. musel okopávať vinohrad....to sa ti nejako dostane cez kožu
a ked som sa chcel ísť s kámošmi kúpať na baňu, musel som ku koreňom spraviť járky ku 2 radom na polievanie.....čo by som dnes za to dal...
u nás ( v rodine, nie v senci :)) tvrdé moc nejde...

červené si dám iba pohár - dva...ked to preženem tak mi je po ňom zle...
Mala som spolužiačku, mali vinohrad, dorábali víno, v lete na stole mali vždy džbán bieleho vína s vodou a bežne to pili aj deti, od smädu. Výborne sa učila, aj jej súrodenci.
bjuty smis
01.02.19,18:23
to asi nebolo z toho vína :)
afrikánka
01.02.19,18:25
to asi nebolo z toho vína :)
Ktovie? Hlavná vec, že neboli zaostalí, ako by niekto rád tvrdil, že z vína ohlúpli
afrikánka
01.02.19,18:44
.
vlado 33
01.02.19,18:53
Ste banda senilných dedkov, čo nemajú čo na práci, iba mazať! Vymažte raz mňa, ja vám na to serem!!!!
afrikánka
01.02.19,18:58
Čo sa tak rozčuľuješ, veď ti nevymazali RELAXAREN;):D
vlado 33
01.02.19,19:33
Richard, možno viem, o čo ti ide? Porada zostarla, chce to inú krv. Mám pravdu?
sito
01.02.19,19:55
Ono je už dnes jednoduché vymeniť, dodať krv do človeka, ktorý to potrebuje. Horšie je kde tú krv zobrať? Čistú. A niečo čiste na porade? Čistá, nová krv? Biznis je byznys, tvrdý :D
afrikánka
01.02.19,19:57
Richard, možno viem, o čo ti ide? Porada zostarla, chce to inú krv. Mám pravdu?
To akože takúto?! No nazdar...:eek::D
vlado 33
01.02.19,19:59
Klop,klop. Kto je tam ? My Svedkovia jahodovi. A co chcete ? Porozpravat sa. A kolki ste ? Dvaja. Tak sa porozpravajte
Ja iba dedukujem, neviem sa zmieriť, že nie ste spriahnutí
afrikánka
01.02.19,20:05
Klop,klop. Kto je tam ? My Svedkovia jahodovi. A co chcete ? Porozpravat sa. A kolki ste ? Dvaja. Tak sa porozpravajte
https://www.youtube.com/watch?v=z3U0udLH974&index=131&list=LLlbGRuBNXH5SRgvBdYcB28Q
sito
01.02.19,20:08
:D:D:D ... mucha ...
afrikánka
01.02.19,20:10
:D:D:D ... mucha ...
:---:---:---
vlado 33
01.02.19,20:25
Mám tušenie, že Richard je tým Semberom. Keď nie, je to jeho človek. Vyhadzovali sa tu ľudia, za oveľa menšie priestupky, dnes to akosi neplatí. Je mi to jedno, nech si robí, čo chce.
sito
01.02.19,20:29
:eek::mee::D:D:D :---
afrikánka
01.02.19,20:44
Som kukala...vidím tam...:eek::eek::eek:
vlado 33
01.02.19,21:01
Som kukala...vidím tam...:eek::eek::eek:

Som kukala...vidím tam...:eek::eek::eek:
Čo???:eek::eek::eek::---:---:D:D:D
afrikánka
01.02.19,22:10
.:rolleyes::cool::---
afrikánka
01.02.19,22:28
A čo je to zase s tabuľkou, Kto dnes dobre radí?! To bude tá nová "krv"!

;):D:D
vlado 33
01.02.19,22:46
A čo je to zase s tabuľkou, Kto dnes dobre radí?! To bude tá nová "krv"!

;):D:D
Najlepší rádcové, nepoznáš?...nemusíš. To je teraz novinka, nikto o tom ešte nevie. :D:D:D Zvyknúť si musíš.
sito
02.02.19,10:00
Som kukala...vidím tam...:eek::eek::eek:

https://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=159942&d=1549053889

A čo ešte vidíš, keď hľadíš na tie gule? :D
misoft
02.02.19,10:06
A čo je to zase s tabuľkou, Kto dnes dobre radí?! To bude tá nová "krv"!

;):D:D
No - minimálne 5 z nich je "záloha" jedného - oného - "priateľského" nástupcu kpt. PlagDr. Danka.
babka - ježibabka
02.02.19,12:52
Pred chvíľou mi priniesla (urobila mi na želanie) neterka plienkovú tortu na zajtrajšie krstiny pravnúčika.
Nandrolon
02.02.19,15:20
Pred chvíľou mi priniesla (urobila mi na želanie) neterka plienkovú tortu na zajtrajšie krstiny pravnúčika.
Ja že to je pre poradu :-)))))))))))))))))))))))))
Nandrolon
02.02.19,15:55
Načo? Na moč!. Šikovní majstri si ich dokážu prispôsobiť. :D :D :D
babka - ježibabka
02.02.19,17:43
To som tam teda mala čo dať. Mňa to potešilo a vy si tu robíte srandu. Plienok sú tam dva balíky, vraj číslo tri. Ja tomu číslovaniu nerozumiem. Je ich tam 110, slovom jednostodesať. Každému sa ujde.
sito
02.02.19,17:59
Olinka, nič si s toho nerob, ani hlavu. :D

Balík plienok sa predáva za jednotnú cenu, na kilá. Príklad 20 €. Jednotky sú pre najsamnajmenších, tých môže byť 120 v balíku. Postupným pridávaním čísla veľkosti váha neklesa, ale počet plienok, áno. " Každému sa ujde. " A čim, plienkou si utru, ústa? :);)
Nandrolon
02.02.19,17:59
3 ky to su zhruba cca 7-8 kg :-))))
sito
02.02.19,18:25
3 ky to su zhruba cca 7-8 kg :-))))

Kde to žiješ, v kamione? 6tky 42 ks. okolo 1 500 g. 4+ 62 ks. váha okolo 1,5 kg. Cena, podľa toho či je akcia a aká je zľava. Každá óperka to vie, kamionista, nie. :D
sito
02.02.19,18:50
Cenzor je aktívny, ako rómska hliadka, poradu si hladká. Moja, moja, je. Len moja je, nech sa tu nikto nerozdrapuje. :D
Nandrolon
02.02.19,19:03
Kupujem 4 /bez plus/ 52 ks za 5,10 eur v PL. Naposledy som bral 4+ 48 ks :-))))))))
sito
02.02.19,19:11
Kupujem 4 /bez plus/ 52 ks za 5,10 eur v PL. Naposledy som bral 4+ 48 ks :-))))))))

Sa neposer! Najvyššie číslo sú 7mičky. Potom ti už len socialka môže predpísať, ale to ti neprajem. A nie sú z hovädzieho mäsa? Či tak nejak, výhodné? :D
Nandrolon
02.02.19,19:21
Kupujem 4 /bez plus/ 52 ks za 5,10 eur v PL. Naposledy som bral 4+ 48 ks :-))))))))

Sa neposer! Najvyššie číslo sú 7mičky. Potom ti už len socialka môže predpísať, ale to ti neprajem. A nie sú z hovädzieho mäsa? Či tak nejak, výhodné? :D
Su pre syna. tiez poznam osobne ludi ktoru len: hentie nie su dobre, hentie sa nehodia, ja len znackove pampersky... A nasleduje moja otazka, kolko ich denne minu /pisem o detoch, ktore to este 100% laduju do plienok/? Odpoved je 3-4. To by bolo malo aj na nejake kozmicke plienky za 500 eur.
My sme minuli kazdy bezny den 7-8 ks /bezny den bez hnaciek/.
Takze zaver je taky, ze najlepsie pre dieta je casta vymena a spravna velkost.
Tie najmensie sme nepouzivali, lebo sme davali latkove.
Terezia13
02.02.19,19:41
:D
sito
02.02.19,20:01
Kupujem 4 /bez plus/ 52 ks za 5,10 eur v PL. Naposledy som bral 4+ 48 ks :-))))))))

Sa neposer! Najvyššie číslo sú 7mičky. Potom ti už len socialka môže predpísať, ale to ti neprajem. A nie sú z hovädzieho mäsa? Či tak nejak, výhodné? :D
Su pre syna. tiez poznam osobne ludi ktoru len: hentie nie su dobre, hentie sa nehodia, ja len znackove pampersky... A nasleduje moja otazka, kolko ich denne minu /pisem o detoch, ktore to este 100% laduju do plienok/? Odpoved je 3-4. To by bolo malo aj na nejake kozmicke plienky za 500 eur.
My sme minuli kazdy bezny den 7-8 ks /bezny den bez hnaciek/.
Takze zaver je taky, ze najlepsie pre dieta je casta vymena a spravna velkost.
Tie najmensie sme nepouzivali, lebo sme davali latkove.

My sme mali len látkove, pre deti. Aj ja po príchode na sve.. Latku sme nepoužívali. Vyvárať sme ich museli, ešte aj hrniec je niekde v pivnici.

Dnse, des! :D Vraj ekológia, pohodlnosť, kto vie, kto povie, DOSŤ? :D
afrikánka
02.02.19,20:11
Cenzor je aktívny, ako rómska hliadka, poradu si hladká. Moja, moja, je. Len moja je, nech sa tu nikto nerozdrapuje. :D
https://www.youtube.com/watch?v=EOASfu9MjDs
Mária27
02.02.19,21:13
pavol54
02.02.19,21:34
Kupujem 4 /bez plus/ 52 ks za 5,10 eur v PL. Naposledy som bral 4+ 48 ks :-))))))))

Sa neposer! Najvyššie číslo sú 7mičky. Potom ti už len socialka môže predpísať, ale to ti neprajem. A nie sú z hovädzieho mäsa? Či tak nejak, výhodné? :D
Su pre syna. tiez poznam osobne ludi ktoru len: hentie nie su dobre, hentie sa nehodia, ja len znackove pampersky... A nasleduje moja otazka, kolko ich denne minu /pisem o detoch, ktore to este 100% laduju do plienok/? Odpoved je 3-4. To by bolo malo aj na nejake kozmicke plienky za 500 eur.
My sme minuli kazdy bezny den 7-8 ks /bezny den bez hnaciek/.
Takze zaver je taky, ze najlepsie pre dieta je casta vymena a spravna velkost.
Tie najmensie sme nepouzivali, lebo sme davali latkove.

My sme mali len látkove, pre deti. Aj ja po príchode na sve.. Latku sme nepoužívali. Vyvárať sme ich museli, ešte aj hrniec je niekde v pivnici.

Dnse, des! :D Vraj ekológia, pohodlnosť, kto vie, kto povie, DOSŤ? :D
vraj to smeruje k ich návratu
kukučka
03.02.19,07:51
Krásne hlasy, potešilo http://radia-live.com/slobodny-vysielac
Kedy rádio Slovensko prestalo vysielať rozprávku v nedeľu o ôsmej?
sito
03.02.19,08:37
Kupujem 4 /bez plus/ 52 ks za 5,10 eur v PL. Naposledy som bral 4+ 48 ks :-))))))))

Sa neposer! Najvyššie číslo sú 7mičky. Potom ti už len socialka môže predpísať, ale to ti neprajem. A nie sú z hovädzieho mäsa? Či tak nejak, výhodné? :D
Su pre syna. tiez poznam osobne ludi ktoru len: hentie nie su dobre, hentie sa nehodia, ja len znackove pampersky... A nasleduje moja otazka, kolko ich denne minu /pisem o detoch, ktore to este 100% laduju do plienok/? Odpoved je 3-4. To by bolo malo aj na nejake kozmicke plienky za 500 eur.
My sme minuli kazdy bezny den 7-8 ks /bezny den bez hnaciek/.
Takze zaver je taky, ze najlepsie pre dieta je casta vymena a spravna velkost.
Tie najmensie sme nepouzivali, lebo sme davali latkove.

My sme mali len látkove, pre deti. Aj ja po príchode na sve.. Latku sme nepoužívali. Vyvárať sme ich museli, ešte aj hrniec je niekde v pivnici.

Dnse, des! :D Vraj ekológia, pohodlnosť, kto vie, kto povie, DOSŤ? :D
vraj to smeruje k ich návratu

Ľudstvo smeruje, kráča dopredku, no nie všetci sa ľudia sa obzrú, pozrú, čo po nich, ich zadku zostalo do budúcnosti. Ale, :confused: ZEM je vraj guľatá?

https://www.youtube.com/watch?v=wPgfM0GsrXg

Ešte je to v plienkach, ale, čo potom ... :D
Nandrolon
03.02.19,08:48
Na Mars nas raketou odpali NATO pri globalnom konflikte s Ruskom, nakolko budeme "tzv" predvojnova zona, kde budu dopadat uspesne odklonene strely protiraketovymi systemami.
sito
03.02.19,08:53
"NATO", nie sú ľudia? :D
Nandrolon
03.02.19,08:55
Su, ale v tom case ti riadiaci budu chraneni, a pesiaci su iba na umieranie.
Inac, spravne, aj vrahovia su len ludia.
pavol54
03.02.19,09:01
"NATO", nie sú ľudia? :D
NIE, to je strýko držgroš v zelenom (pre peniaze v očiach smrť na rukách). A NATO nie je štát, nenesie zodpovednosť voči občanovi len voči kapitálu (v skratke štát je subjekt riadený volenými politickými stranami, vyberá a rozdeľuje dane , môže represívne postupovať proti občanovi, a občan môže od štátu vyžadovať skladanie účtov podľa ústavy)
sito
03.02.19,09:02
sito
03.02.19,09:05
Zvaľme to na prírodu, nech si poradí. Alebo Pán Boh ...? :D
Nandrolon
03.02.19,09:13
"NATO", nie sú ľudia? :D
Vidim, ze odhrnac chodi aj ked nesnezi. Odpoviem inac. Aj Mikulas Cernak je iba clovek.
sito
03.02.19,09:20
"NATO", nie sú ľudia? :D
NIE, to je strýko držgroš v zelenom (pre peniaze v očiach smrť na rukách). A NATO nie je štát, nenesie zodpovednosť voči občanovi len voči kapitálu (v skratke štát je subjekt riadený volenými politickými stranami, vyberá a rozdeľuje dane , môže represívne postupovať proti občanovi, a občan môže od štátu vyžadovať skladanie účtov podľa ústavy)

NIE! Nie za všetkým sú ľudia? Ak nie, kto potom? :D
sito
03.02.19,09:24
"NATO", nie sú ľudia? :D
Vidim, ze odhrnac chodi aj ked nesnezi. Odpoviem inac. Aj Mikulas Cernak je iba clovek.

Je! Ale, každý človek má svoju hlavu, svoje ambíce, mať toho, co nejvíce, no každému dohorí svíce. :D
Nandrolon
03.02.19,09:30
"NATO", nie sú ľudia? :D
NIE, to je strýko držgroš v zelenom (pre peniaze v očiach smrť na rukách). A NATO nie je štát, nenesie zodpovednosť voči občanovi len voči kapitálu (v skratke štát je subjekt riadený volenými politickými stranami, vyberá a rozdeľuje dane , môže represívne postupovať proti občanovi, a občan môže od štátu vyžadovať skladanie účtov podľa ústavy)

NIE! Nie za všetkým sú ľudia? Ak nie, kto potom? :D
Vsetko "zlo" na zemeguli robia iba ludia, teda "my", kto iny by nam ho mal robit?
PS: ta "sviecka" je jedina "svetska" spravodlivost riadena "zhora" a tak to bude naveky.
Amen.
????
pavol54
03.02.19,09:46
"NATO", nie sú ľudia? :D
NIE, to je strýko držgroš v zelenom (pre peniaze v očiach smrť na rukách). A NATO nie je štát, nenesie zodpovednosť voči občanovi len voči kapitálu (v skratke štát je subjekt riadený volenými politickými stranami, vyberá a rozdeľuje dane , môže represívne postupovať proti občanovi, a občan môže od štátu vyžadovať skladanie účtov podľa ústavy)

NIE! Nie za všetkým sú ľudia? Ak nie, kto potom? :D
Narodili sa ako ľudia, ale svojim konaním sú? Však v 89 sme si vydýchli že koniec konfrontačných blokov. Lenže byť súčasťou ekonomicky vyspelých štátov znamená v prvom rade silové teda vojenské zabezpečenie kapitálu, teda byť zaradený do jeho silovej štruktúry Nie je členstvo v NATO nie je EU, nie sú zahraničné investície, nie je práca
Nandrolon
03.02.19,09:59
Dost casto pocujem nazor "vedenia firmy" k zamestnancom, vzhladom k ich mzdam, ze "Taka je doba". Lenze tu "dobu" nam tu neriadia mimozemstania, ale chamtive podnikatelske k... y... Tymto sa chcem ospravedlnit poctivym podnikatelom, ktorych je bohuzial mensina. Aj VW tu chcel dat vyssie platy, ale podnikatelska lobby to cez urcite "nastroje" jednoducho blokla.
misoft
03.02.19,10:05
Vidim, ze odhrnac chodi aj ked nesnezi. ..............................
Veď je potrebné vykázať prejazdené kilometre, keď je veľa snehu, predsa sa ťažko jazdí, kilometre nepribúdajú :D:D:D
Nandrolon
03.02.19,10:33
Vidim, ze odhrnac chodi aj ked nesnezi. ..............................
Veď je potrebné vykázať prejazdené kilometre, keď je veľa snehu, predsa sa ťažko jazdí, kilometre nepribúdajú :D:D:D
Prisni moderatori su plus, lebo by tu fakt bola anarchia.
sito
03.02.19,11:14
"NATO", nie sú ľudia? :D
NIE, to je strýko držgroš v zelenom (pre peniaze v očiach smrť na rukách). A NATO nie je štát, nenesie zodpovednosť voči občanovi len voči kapitálu (v skratke štát je subjekt riadený volenými politickými stranami, vyberá a rozdeľuje dane , môže represívne postupovať proti občanovi, a občan môže od štátu vyžadovať skladanie účtov podľa ústavy)

NIE! Nie za všetkým sú ľudia? Ak nie, kto potom? :D
Narodili sa ako ľudia, ale svojim konaním sú? Však v 89 sme si vydýchli že koniec konfrontačných blokov. Lenže byť súčasťou ekonomicky vyspelých štátov znamená v prvom rade silové teda vojenské zabezpečenie kapitálu, teda byť zaradený do jeho silovej štruktúry Nie je členstvo v NATO nie je EU, nie sú zahraničné investície, nie je práca

"Narodili sa ako ľudia, ale svojim konaním sú?" Nie ľudia, zvery, ktorým sa ľud zverí. Žiaľ, peniaze sú zvláštna moc, moc ich je mať môcť znamená je mať moc, moc nad tými, ktorým ich nedoprajú moc. Na charitu dajú, svoju dušu tým ukájajú. Život sa tomu hovori, nie humanita, nie homosapiens. O históriu nemáš záujem, nepozrel si sa nikdy späť, čo si zanechal, vykonal nie len pre seba? :D
sito
03.02.19,11:25
"NATO", nie sú ľudia? :D
NIE, to je strýko držgroš v zelenom (pre peniaze v očiach smrť na rukách). A NATO nie je štát, nenesie zodpovednosť voči občanovi len voči kapitálu (v skratke štát je subjekt riadený volenými politickými stranami, vyberá a rozdeľuje dane , môže represívne postupovať proti občanovi, a občan môže od štátu vyžadovať skladanie účtov podľa ústavy)

NIE! Nie za všetkým sú ľudia? Ak nie, kto potom? :D
Vsetko "zlo" na zemeguli robia iba ludia, teda "my", kto iny by nam ho mal robit?
PS: ta "sviecka" je jedina "svetska" spravodlivost riadena "zhora" a tak to bude naveky.
Amen.
????

Ak máš dostatok peňazí na výmenu srdca a operácia sa podarí?

"Druhé srdce bije aj v hrudi režiséra Juraja Jakubiska. Transplantovali mu ho v roku 2012 a on je zrejme najstarším pacientom, ktorému v Česku lekári dali nové srdce."

Takže sviečka je mýtus. Peniaze, NIE! :D
afrikánka
03.02.19,11:45
Sviečka nie je mýtus
K fatálnemu koncu, ktorý je určený, dokráčaš bez ohľadu na to, či nemáš peniaze, či máš a koľko ich máš.;)
pavol54
03.02.19,11:57
Sviečka nie je mýtus
K fatálnemu koncu, ktorý je určený, dokráčaš bez ohľadu na to, či nemáš peniaze, či máš a koľko ich máš.;)
Napr Rezeš a Rockefeler po operáciách srdca
Nandrolon
03.02.19,11:59
Peniaze v dnesnej dobe zivot predlzia, to je fakt. Clovek sa nedozije nad 100 rokov, to je tiez fakt. V obidvoch pripadoch existuju vynimky. Ale mysliet si, ze tou vynimkou budem prave ja alebo prave ty, som sa nasmial. Tik, tak, tik tak, nam vsetkym...
Nandrolon
03.02.19,12:01
Zivot je proste pre neveriacich iba pohlavna choroba so 100% mortalitou...
Pre mna zivot smrtou nekonci.
afrikánka
03.02.19,12:05
Zivot je proste pre neveriacich iba pohlavna choroba so 100% mortalitou...
Pre mna zivot smrtou nekonci.
Hmm, ale ako podľa teba pokračuje?
pavol54
03.02.19,12:06
"NATO", nie sú ľudia? :D
NIE, to je strýko držgroš v zelenom (pre peniaze v očiach smrť na rukách). A NATO nie je štát, nenesie zodpovednosť voči občanovi len voči kapitálu (v skratke štát je subjekt riadený volenými politickými stranami, vyberá a rozdeľuje dane , môže represívne postupovať proti občanovi, a občan môže od štátu vyžadovať skladanie účtov podľa ústavy)

NIE! Nie za všetkým sú ľudia? Ak nie, kto potom? :D
Narodili sa ako ľudia, ale svojim konaním sú? Však v 89 sme si vydýchli že koniec konfrontačných blokov. Lenže byť súčasťou ekonomicky vyspelých štátov znamená v prvom rade silové teda vojenské zabezpečenie kapitálu, teda byť zaradený do jeho silovej štruktúry Nie je členstvo v NATO nie je EU, nie sú zahraničné investície, nie je práca

"Narodili sa ako ľudia, ale svojim konaním sú?" Nie ľudia, zvery, ktorým sa ľud zverí. Žiaľ, peniaze sú zvláštna moc, moc ich je mať môcť znamená je mať moc, moc nad tými, ktorým ich nedoprajú moc. Na charitu dajú, svoju dušu tým ukájajú. Život sa tomu hovori, nie humanita, nie homosapiens. O históriu nemáš záujem, nepozrel si sa nikdy späť, čo si zanechal, vykonal nie len pre seba? :D
Mňa sa pýtaš? Čím je človek starší tým viac sa na to viac pýta (ak nie je opitý mocou a je stále človekom). Čokoľvek som spravil, ale napríklad ak za každou nevybuchnutou muníciou ktorú som likvidoval s nasadením vlastného života, by bol len jeden zachránený, tak ich mám cca 20. Lenže ani ja, ani ty, ani nikto nebude skladať účty, tie sa zapisujú priebežne.
pavol54
03.02.19,12:08
Zivot je proste pre neveriacich iba pohlavna choroba so 100% mortalitou...
Pre mna zivot smrtou nekonci.
Hmm, ale ako podľa teba pokračuje?
Spýtaj sa biblického Lazara
sito
03.02.19,12:09
Peniaze v dnesnej dobe zivot predlzia, to je fakt. Clovek sa nedozije nad 100 rokov, to je tiez fakt. V obidvoch pripadoch existuju vynimky. Ale mysliet si, ze tou vynimkou budem prave ja alebo prave ty, som sa nasmial. Tik, tak, tik tak, nam vsetkym...

Tak - tak, tak ... :D:mee::D.

https://www.youtube.com/watch?v=JE3TDwWlAJQ
Nandrolon
03.02.19,12:10
Zivot je proste pre neveriacich iba pohlavna choroba so 100% mortalitou...
Pre mna zivot smrtou nekonci.
Hmm, ale ako podľa teba pokračuje?
Mala si niekedy taky sen, ze si citila bolest, radost alebo vzrusenie? Taky, ze si rano nevedela ci to bol iba sen, alebo sa to naozaj stalo? Alebo knihy o vypovediach z klinickej smrti?
Podla mna tak. Nehmota sa pretavi v hmotu.
afrikánka
03.02.19,12:25
Klinická smrť...všetko funkcie mozgu, chemické reakcie na bolesť. Stále je to pre nás veľká neznáma, čo však nevylučuje existenciu (Boha) vyššej inteligencie.
sito
03.02.19,12:38
:D:D:D Ventil je zatiaľ otvorený, prístupný. Kto ho zatvorí.? Ktorej potvore to zavadí,že na porada sa neradí, radia, riadia to tu svine. Čo iné ako svinstvo dokážu svine. :D
Nandrolon
03.02.19,12:43
Klinická smrť...všetko funkcie mozgu, chemické reakcie na bolesť. Stále je to pre nás veľká neznáma, čo však nevylučuje existenciu (Boha) vyššej inteligencie.
Chemicke reakcie, to ano. Ale na bolest, ked dotycny bol regulerne uspaty narkozou?
Dáša_
03.02.19,12:45
Sviečka nie je mýtus
K fatálnemu koncu, ktorý je určený, dokráčaš bez ohľadu na to, či nemáš peniaze, či máš a koľko ich máš.;)
Napr Rezeš a Rockefeler po operáciách srdca
Rezeš sa už nového srdca nedočkal. A keď sa človek pozerá na osudy jeho detí, tak teda, nevidím, žeby im peniaze priniesli šťastie, spokojnosť..... A peniaze nezabezpečia ani vkus - aj keď to je samozrejme nepodstatné :D https://spravy.pravda.sk/fotogaleria/66292-luxusna-vila-rezesovcov-je-na-predaj/#1
sito
03.02.19,12:50
Zivot je proste pre neveriacich iba pohlavna choroba so 100% mortalitou...
Pre mna zivot smrtou nekonci.
Hmm, ale ako podľa teba pokračuje?
Mala si niekedy taky sen, ze si citila bolest, radost alebo vzrusenie? Taky, ze si rano nevedela ci to bol iba sen, alebo sa to naozaj stalo? Alebo knihy o vypovediach z klinickej smrti?
Podla mna tak. Nehmota sa pretavi v hmotu.

Dedovia tak hovorili " z hovna bič neupletieš" Ty to dokážeš? :D
afrikánka
03.02.19,12:56
Klinická smrť...všetko funkcie mozgu, chemické reakcie na bolesť. Stále je to pre nás veľká neznáma, čo však nevylučuje existenciu (Boha) vyššej inteligencie.
Chemicke reakcie, to ano. Ale na bolest, ked dotycny bol regulerne uspaty narkozou?
Ako dokážeme, kto a ako reaguje na narkózu? U koho sa ako prejaví vplyv narkózy, keď je to chemická látka, ktorá vstupuje do organizmu, ako do najzložitejšej chemickej továrne?
Nandrolon
03.02.19,13:06
To je pravda, je to zlozitejsie ako akykolvek zmysel chapania. Ja verim, ze to pokracuje, niekto nie. Nikto by nemal za to nikoho odsudzovat, vsetci raz zistime ako to je, a to do 100-vky.
afrikánka
03.02.19,13:10
O klinickej smrti
Ako je možné, že pri týchto skúsenostiach sú rozdielne zážitky "lúčenia a doprovodu ku svetlu"? Európana doprevádza blízka rodina, priatelia, Američana zvyčajne matka, Aziata hady, draci...?
sito
03.02.19,13:11
Sviečka nie je mýtus
K fatálnemu koncu, ktorý je určený, dokráčaš bez ohľadu na to, či nemáš peniaze, či máš a koľko ich máš.;)
Napr Rezeš a Rockefeler po operáciách srdca
Rezeš sa už nového srdca nedočkal. A keď sa človek pozerá na osudy jeho detí, tak teda, nevidím, žeby im peniaze priniesli šťastie, spokojnosť..... A peniaze nezabezpečia ani vkus - aj keď to je samozrejme nepodstatné :D https://spravy.pravda.sk/fotogaleria/66292-luxusna-vila-rezesovcov-je-na-predaj/#1

Môže to kúpiť niekto z Lunika IX, či z masličkova? Veď na Východe nič nie je . Kde sa to tam zobralo? :eek: :D
afrikánka
03.02.19,13:21
To je pravda, je to zlozitejsie ako akykolvek zmysel chapania. Ja verim, ze to pokracuje, niekto nie. Nikto by nemal za to nikoho odsudzovat, vsetci raz zistime ako to je, a to do 100-vky.
Ja som veriaca, hlásim sa...u mňa je to o vyššej inteligencii, pre nás ťažko pochopiteľné, pre vedeckú spoločnosť neustále dokazovanie pre a proti. Zatiaľ ešte nikto neurčil, čo je správne a ani neviem, či sa to niekedy vôbec podarí. Veriaci verzus ateisti.
A život po živote? Tak tam som nerozhodná, čo keď nesmrteľnosť spočíva v semene, ktoré "zasadíme" splodením potomkov?
vlado 33
03.02.19,13:32
Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
sito
03.02.19,13:35
To je pravda, je to zlozitejsie ako akykolvek zmysel chapania. Ja verim, ze to pokracuje, niekto nie. Nikto by nemal za to nikoho odsudzovat, vsetci raz zistime ako to je, a to do 100-vky.
Ja som veriaca, hlásim sa...u mňa je to o vyššej inteligencii, pre nás ťažko pochopiteľné, pre vedeckú spoločnosť neustále dokazovanie pre a proti. Zatiaľ ešte nikto neurčil, čo je správne a ani neviem, či sa to niekedy vôbec podarí. Veriaci verzus ateisti.
A život po živote? Tak tam som nerozhodná, čo keď nesmrteľnosť spočíva v semene, ktoré "zasadíme" splodením potomkov?

Ale, veď pravda je odveká. Dedo, otec, syn, vnuk, pravnuk a pra, pra, pra ...

Dnes, a nie len dnes je možno ľudí ogabať. Titanik bol nepotopiteľný,! Koľko plavieb absolvoval? :D
sito
03.02.19,13:39
Zivot je proste pre neveriacich iba pohlavna choroba so 100% mortalitou...
Pre mna zivot smrtou nekonci.
Hmm, ale ako podľa teba pokračuje?
Mala si niekedy taky sen, ze si citila bolest, radost alebo vzrusenie? Taky, ze si rano nevedela ci to bol iba sen, alebo sa to naozaj stalo? Alebo knihy o vypovediach z klinickej smrti?
Podla mna tak. Nehmota sa pretavi v hmotu.

Dedovia tak hovorili " z hovna bič neupletieš" Ty to dokážeš? :D

Nesúhlasi, on to vie, ale nepovie, ako. :D
afrikánka
03.02.19,13:42
Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
Nie, to nie je o sedení za PC...to je strach zo smrti, viera, nádej, že život nekončí a pokračuje, napríklad budhisti veria v reinkárnáciu do zvierat, živočíchov...
A vôbec, viera v niečo je "dar", ktorý sme zdedili od predkov, viera nám dáva možnosť utiekať sa, vyžalovať, ľahšie prekonávať ťažkosti.
sito
03.02.19,13:47
Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
Nie, to nie je o sedení za PC...to je strach zo smrti, viera, nádej, že život nekončí a pokračuje, napríklad budhisti veria v reinkárnáciu do zvierat, živočíchov...
A vôbec, viera v niečo je "dar", ktorý sme zdedili od predkov, viera nám dáva možnosť utiekať sa, vyžalovať, ľahšie prekonávať ťažkosti.


Ak človek verí v seba, verí všetkému, čo koná. Ak nie, uchýli sa k bohu, ku ktorému? Ktorý mu pomôže? Či kabát prezlečie? :D
pavol54
03.02.19,13:49
Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
Zomrie lump a ide peklom lucifer hovorí rob čo chceš, ale to čo si teraz vyberieš budeš robiť 100 rokov. v prvej miestnosti vidí jedného ako prikladá pod kotol ako divý , idú do druhej a pozerá ak 80 ročný dedko umýva krásnej slečne bez zubnej kefky zuby. Hneď sa zastaví a hovorí toto by som chcel robiť. Lucifer príde ku slečne a hovorí môžeš skončiť došiel ťa vystriedať tento nový. V pekle bol biblický boháč v nebi biblický Lazar kto má pravdu neviem. Kto je presvedčený že sa na križovatke naňho nevyrúti auto darmo si bude po zrážke hovoriť "Mal som predpokladať"
vlado 33
03.02.19,13:51
Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
Nie, to nie je o sedení za PC...to je strach zo smrti, viera, nádej, že život nekončí a pokračuje, napríklad budhisti veria v reinkárnáciu do zvierat, živočíchov...
A vôbec, viera v niečo je "dar", ktorý sme zdedili od predkov, viera nám dáva možnosť utiekať sa, vyžalovať, ľahšie prekonávať ťažkosti.
Aký strach? Veď smrť nebolí. Boj sa toho, čo jej predchádza. Sme smrteľný, nikto tu nebude obsmrdať večne, tak to je, nič na tom nezmeníš. Boh je iba mýtus, nemienim sa o ňom baviť.
pavol54
03.02.19,13:51
Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
Nie, to nie je o sedení za PC...to je strach zo smrti, viera, nádej, že život nekončí a pokračuje, napríklad budhisti veria v reinkárnáciu do zvierat, živočíchov...
A vôbec, viera v niečo je "dar", ktorý sme zdedili od predkov, viera nám dáva možnosť utiekať sa, vyžalovať, ľahšie prekonávať ťažkosti.
Všetci sú veriaci jedni veria že existuje Boh, ateisti VERIA že neexistuje alebo ak majú dôkazy že nie je nech ich predložia
pavol54
03.02.19,13:53
Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
Nie, to nie je o sedení za PC...to je strach zo smrti, viera, nádej, že život nekončí a pokračuje, napríklad budhisti veria v reinkárnáciu do zvierat, živočíchov...
A vôbec, viera v niečo je "dar", ktorý sme zdedili od predkov, viera nám dáva možnosť utiekať sa, vyžalovať, ľahšie prekonávať ťažkosti.
Aký strach? Veď smrť nebolí. Boj sa toho, čo jej predchádza. Sme smrteľný, nikto tu nebude obsmrdať večne, tak to je, nič na tom nezmeníš. Boh je iba mýtus, nemienim sa o ňom baviť.
najväčších hrdinov som brával ako pomocníkov na pyrotechnické práce niektorým zo strachu drkotali zuby v lete
sito
03.02.19,13:54
Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
Zomrie lump a ide peklom lucifer hovorí rob čo chceš, ale to čo si teraz vyberieš budeš robiť 100 rokov. v prvej miestnosti vidí jedného ako prikladá pod kotol ako divý , idú do druhej a pozerá ak 80 ročný dedko umýva krásnej slečne bez zubnej kefky zuby. Hneď sa zastaví a hovorí toto by som chcel robiť. Lucifer príde ku slečne a hovorí môžeš skončiť došiel ťa vystriedať tento nový. V pekle bol biblický boháč v nebi biblický Lazar kto má pravdu neviem. Kto je presvedčený že sa na križovatke naňho nevyrúti auto darmo si bude po zrážke hovoriť "Mal som predpokladať"

Noo, človek by mal ...

Dúfam, že nebudeš mať takú dilemu, a skončíš na križovatke. :D
vlado 33
03.02.19,13:56
Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
Zomrie lump a ide peklom lucifer hovorí rob čo chceš, ale to čo si teraz vyberieš budeš robiť 100 rokov. v prvej miestnosti vidí jedného ako prikladá pod kotol ako divý , idú do druhej a pozerá ak 80 ročný dedko umýva krásnej slečne bez zubnej kefky zuby. Hneď sa zastaví a hovorí toto by som chcel robiť. Lucifer príde ku slečne a hovorí môžeš skončiť došiel ťa vystriedať tento nový. V pekle bol biblický boháč v nebi biblický Lazar kto má pravdu neviem. Kto je presvedčený že sa na križovatke naňho nevyrúti auto darmo si bude po zrážke hovoriť "Mal som predpokladať"
Je to také tragikomické, má to svoju poučnú hodnotu. Aj to vypovedá, aký sme krehkí.
afrikánka
03.02.19,14:02
alaya1
04.02.19,07:14
pavol54
04.02.19,11:04
Mária27
04.02.19,11:17
Svetový deň boja proti rakovine: môžeme si spomenúť na tých, ktorí navždy odišli aj tu z porady, ale ešte lepšie je ísť na kolonoskopiu. Po injekcii to ani nebolí.
buchač
04.02.19,12:07
najväčších hrdinov som brával ako pomocníkov na pyrotechnické práce niektorým zo strachu drkotali zuby v lete
..



https://media1.tenor.com/images/35e340288ffb0b75e38f106bbc127fe8/tenor.gif
alaya1
04.02.19,13:32
sito
04.02.19,13:51
:D:D:D Nie všetci sa tu trhajú, trhlinu spôsobujú? Či, čo? Či čučo? :D
misoft
04.02.19,16:09
Hehehe..... rehlím sa.... hlásajú - Slovenská pošta umožňuje platiť platobnou kartou. Dosť "skoro" to zaviedli, aj to nie všade!
misoft
04.02.19,18:10
Ajajaj.... zas vyplávali na povrch rôzne prešľapy - projekty od Lubyovej - rôzne hodnotenia projektov, URSO - 1,8 mil. € šlo do vetra a URSO z ľuftu vtedy dvíhalo ceny.
pavol54
04.02.19,19:38
najväčších hrdinov som brával ako pomocníkov na pyrotechnické práce niektorým zo strachu drkotali zuby v lete
..



https://media1.tenor.com/images/35e340288ffb0b75e38f106bbc127fe8/tenor.gif
rozumiem ti, nemusel si selfíčko
buchač
04.02.19,19:51
najväčších hrdinov som brával ako pomocníkov na pyrotechnické práce niektorým zo strachu drkotali zuby v lete
..

rozumiem ti, nemusel si selfíčko

Daj ešte rozprávku o Červenej čiapočke...tú som už dlho nepočul.

P.S.:
Pomaly, ale iste sa približuješ k tým výmyslom, ktoré sa tu snažil onehdá dávať Jaroušek.
pavol54
04.02.19,20:01
najväčších hrdinov som brával ako pomocníkov na pyrotechnické práce niektorým zo strachu drkotali zuby v lete
..

rozumiem ti, nemusel si selfíčko

Daj ešte rozprávku o Červenej čiapočke...tú som už dlho nepočul.

P.S.:
Pomaly, ale iste sa približuješ k tým výmyslom, ktoré sa tu snažil onehdá dávať Jaroušek.
každý tu píše svoje výmysly a potom podľa nich hodnotí iných.
BXLmiami
05.02.19,12:16
Pobavili nové mená objednávateľov vraždy Kuciaka. A tiež pobavila Štefunkova firma.:-))
lujza.j
05.02.19,12:27
Hehehe..... rehlím sa.... hlásajú - Slovenská pošta umožňuje platiť platobnou kartou. Dosť "skoro" to zaviedli, aj to nie všade!
90 halierov za sipo...bola posledna kapka...na postu uz iba so - pre zasielku
misoft
05.02.19,12:36
90 halierov za sipo...bola posledna kapka...na postu uz iba so - pre zasielku
Veď preto sa rehlím... i včera pri telke na tom jeho "šťastnom" ksichte. A to som včera musel posielať doporučený list synovi - pobočka banky - reku platím kartou. "Poštová banka?". Ja že nie. "Ale nám to neberie obyčajné karty, len Poštová...." :eek: A tak som hľadal drobáky po vreckách.
Všade je to samozrejmosť, na Slovensku novinka s veľkým N. I preto som písal - nie všade!
Na poštu (ak musím) - len podať list, balík, prevziať, ak hodí žltý lístok do schránky. Inak SIPO - to má na starosti banka, ostatné - pekne od stola cez klábosnicu.
buchač
05.02.19,12:52
90 halierov za sipo...bola posledna kapka...na postu uz iba so - pre zasielku
Toto si prečítaj...
https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/485868-posta-si-chce-udrtat-veduce-postavenie-na-trhu-pri-balikoch/

Pred 1-2 rokmi som spomínal, že dôjde k spoplatneniu zásielok od Sl. pošty.
Pritom zásielka bude zaplatená odosielateľom alebo si ju príjemca zaplatí 2x...raz v cene balíka od odosielateľa a druhý krát bude inkasovať pošta.
Bjiyzňys jak sviňa..

Koniec bude nasledovný.
Ešopy (čítaj = nenažrané podnikateľké kuwy) budú aj naďalej objednávať a zásobovať sa s vecami z Číny.
Zaplatia poplatky a fertig...akurát dvihnú ceny pre našinca, lebo tomu sa nebude rentovať objednávanie kusovky.

Bjizňys jak sviňa.
misoft
05.02.19,13:02
Pobavili nové mená objednávateľov vraždy Kuciaka. A tiež pobavila Štefunkova firma.:-))
Ojojoj.... tam ešte padne kopa známych mien.... Teraz si ona môže vymýšľať do aleluja....
pavol54
05.02.19,13:12
Pobavili nové mená objednávateľov vraždy Kuciaka. A tiež pobavila Štefunkova firma.:-))
Asi je to móda u perspektívne doživotných čo sa im už môže stať za krivé obvinenie dvakrát doživotie? aj Černák si pospomínal na všetkých čo mohol "Keď mene zdochla koza tak aj tebe" budú živiť bulvár
Terezia13
05.02.19,19:21
:mad:
Terezia13
06.02.19,17:33
Daniel Lipšic je s Jozefom Flaškom.

UŽ NEMÔŽEM MLČAŤ
Tento status som nechcel písať pod vplyvom emócií včera večer, takže ho píšem dnes po rannom behu. Ospravedlňujem sa, že bude o niečo dlhší a – napriek rannému behu – trochu expresívnejší.

Včera som dostal informáciu, že vyšetrovanie prípadu prípravy úkladnej vraždy elitného prokurátora Maroša Žilina a mňa odňala ministerka vnútra vyšetrovaciemu tímu, ktorý vyšetruje vraždu Jána a Martiny, a pridelila ho Inšpekcii Ministerstva vnútra.

Takýto krok je bezprecedentným zásahom do prebiehajúceho vyšetrovania a bol urobený bez súhlasu či konzultácie s Úradom špeciálnej prokuratúry. Vyšetrovanie úkladných vrážd patrí priamo zo zákona do jurisdikcie Úradu špeciálnej prokuratúry, a sprostredkovane aj Národnej kriminálnej agentúry. Inšpekcia nikdy nevyšetrovala ani nevyšetruje prípady úkladných vrážd – nemá na to ľudskú, ani odbornú kapacitu.
Ministerstvo vnútra svoj krok zdôvodnilo snahou zabrániť úniku informácií. Priznám sa, že už ma v poslednom čase unavuje a znechucuje ako predstavitelia Smeru (za významnej asistencie Kočnerovho nájomného žoldniera Petra Tótha) podsúvajú verejnosti názory, že za únikom informácií sú advokáti poškodených. Je to ľahko overiteľná lož. Vo vyšetrovacom spise sa nachádzajú presné informácie, aké časti spisu a kedy boli poskytnuté advokátom poškodených. Takmer všetky informácie, ktoré boli z vyšetrovania zverejnené, sme v danom čase vôbec nemali k dispozícii. A naopak, mnohé časti vyšetrovacieho spisu, ktoré sme k dispozícii mali, neboli nikdy zverejnené. Koniec-koncov je známe, že o viacerých citlivých úkonoch vyšetrovania boli vopred informovaní oligarchovia blízki Smeru. Tak odkiaľ teda unikajú informácie z vyšetrovacieho spisu?

A ako má úniku informácií zabrániť, ak budú súvisiace prípade vyšetrovať dva vyšetrovacie tímy? Dva oddelené prípady, vyšetrované dvomi samostatnými súčasťami Policajného zboru, by mi umožnili naďalej zastupovať rodinu Jána Kuciaka v prípade vraždy Jána a Martiny. Zároveň by som mal ako poškodený prístup k spisu vedenému na Inšpekcii. Ak by som naozaj vynášal informácie zo spisu, ako by takýto krok zabránil úniku informácií?

Počas môjho pôsobenia vo verejnom živote som bol viackrát konfrontovaný s informáciou o objednávke mojej vraždy. Prvýkrát to bolo potom, ako som v roku 2002 podal dovolanie (sťažnosť pre porušenie zákona) proti podmienečnému prepustenie M. Černáka z výkonu trestu. Nikdy som nebral tieto informácie príliš vážne. Ak sa nechá človek príliš ovládnuť obavou o svoj život, tak ho to úplne paralyzuje.

Tentokrát však boli pravdepodobne plány na moju likvidáciu zrejme tesne pred realizáciou.

Potom ako som v roku 2012 zriadil vyšetrovací tím na vyšetrovanie kauzy Gorila, začala sa proti mne viesť cez rôzne anonymné weby rozsiahla diskreditačná kampaň. Mal som byť agentom vojenského spravodajstva, brať miliónové úplatky, či byť v intímnom kontakte s množstvom neznámych žien. Napriek tomu, že tieto diskreditačné materiály (vrátane „komunikácie“ s obvinenou Alenou Zs.) sa ukázali ako sfalšované (a je to celkom zrejmé aj z ich samotného obsahu), predstavitelia Smeru (a aj niektorí z toho „lepšieho“ Slovenska) ich dodnes neváhajú použiť na útoky voči mojej osobe. Osobná nenávisť vo verejnom priestore však nikdy nepriniesla nič dobré.

Krok ministerky vnútra si nijako racionálne neviem vysvetliť. Nemá žiadne vecné, ani právne odôvodnenie. Môže smerovať len k snahe zakryť tých, ktorí mohli byť spojení s prípravou vraždy Maroša Žilinku a mňa.

V časoch, keď som bol ešte na Ministerstve spravodlivosti a zažívali sme aj náročnejšie časy v boji proti zločineckým skupinám, tak mi jedna moja veľmi vzácna kolegyňa (dr. Ľubomíra Zlochová) poslala Cicerov citát: „Ten, ktorý sa bojí smrti, nemôže mať nezlomnú dušu.“ Samozrejme, strach nemajú len blázni, ale tento citát vyjadruje presvedčenie, že ak nás strach ovládne, ak nad nami zvíťazí, tak nikdy neurobíme veľké veci, pretože sa dopredu vzdáme.

Tí, čo zavraždili Jána a Martinu, ako aj ich morálni spolupáchatelia z najvyšších miest, chceli, aby sme sa začali báť. Nepíše sa mi to ľahko – mám rodinu, manželku, a dvoch malých synov – ale tento boj ja osobne nikdy nevzdám. A som presvedčený, že ani väčšina ľudí na celom Slovensku. Je to dobrý boj. Ján a Martina za neho priniesli najvyššiu obetu. Sme im dlžní v tomto boji pokračovať.

Nevzdávajme to!
buchač
06.02.19,17:45
:D :D :D :D :D ........
alaya1
06.02.19,17:50
Len tak- vyjadrujem a prispievam tu vtedy a tam, kde chcem ja. A netusila som, ze aj toto sa tu sleduje. Zvyk je zelezna kosela.
buchač
06.02.19,18:22
Daniel Lipšic

Tento status som nechcel písať pod vplyvom..

Nechcel, ALE písal...a musel byť poriadne naťahaný (čím, to je vedľajšie), keď takéto niečo napísal.
Tweety
06.02.19,18:22
Tak už aj farmárov likviduje pozemková mafia. Niečo je tu zhnité v tom štáte....
Nandrolon
06.02.19,18:32
Tak už aj farmárov likviduje pozemková mafia. Niečo je tu zhnité v tom štáte....
Zhniti su niektori ludia v riadiacich funkciach, ktori tento marazmus maju na svedomi. Prave z ich nenazranych papul castokrat idu vyroky "taka je doba" a podobne idiotiny. Tu "dobu" predsa nerobia mimozemstania z marsu, ale ludia s rozhodovacimi pravomocami.
bjuty smis
06.02.19,18:37
Tak už aj farmárov likviduje pozemková mafia. Niečo je tu zhnité v tom štáte....
Zhniti su niektori ludia v riadiacich funkciach, ktori tento marazmus maju na svedomi. Prave z ich nenazranych papul castokrat idu vyroky "taka je doba" a podobne idiotiny. Tu "dobu" predsa nerobia mimozemstania z marsu, ale ludia s rozhodovacimi pravomocami.
iste

už 12 rokov...
Nandrolon
06.02.19,18:53
Tak už aj farmárov likviduje pozemková mafia. Niečo je tu zhnité v tom štáte....
Zhniti su niektori ludia v riadiacich funkciach, ktori tento marazmus maju na svedomi. Prave z ich nenazranych papul castokrat idu vyroky "taka je doba" a podobne idiotiny. Tu "dobu" predsa nerobia mimozemstania z marsu, ale ludia s rozhodovacimi pravomocami.
iste

už 12 rokov...
Nie 12, ale odjakziva. A neobmedzujem sa na ziadnu politicku stranu, ale vseobecne. Bohuzial cestnost sa v SR akosi nenosi.
buchač
06.02.19,19:15
Daniel Lipšic

Tento status som nechcel písať pod vplyvom..

Nechcel, ALE písal...a musel byť poriadne naťahaný (čím, to je vedľajšie), keď takéto niečo napísal.

Čítať ... a hlavne pozorne čítať tie komentáre.
https://www.facebook.com/daniel.lipsic/posts/2239183612780186

P.S.:
Názor na Lipshita nedávam...ešte by som mohol byť stíhaný za urážku na cti od pána JUDr.
;) :D
bjuty smis
06.02.19,19:19
Tak už aj farmárov likviduje pozemková mafia. Niečo je tu zhnité v tom štáte....
Zhniti su niektori ludia v riadiacich funkciach, ktori tento marazmus maju na svedomi. Prave z ich nenazranych papul castokrat idu vyroky "taka je doba" a podobne idiotiny. Tu "dobu" predsa nerobia mimozemstania z marsu, ale ludia s rozhodovacimi pravomocami.
iste

už 12 rokov...
Nie 12, ale odjakziva. A neobmedzujem sa na ziadnu politicku stranu, ale vseobecne. Bohuzial cestnost sa v SR akosi nenosi.
samozrejme že odjakživa...

a kto je teda zodpovedný za posledných cca 12 rokov u nás a súčasnú prehnitú žumpu čo tu máme, či si rozumieme ??
Nandrolon
06.02.19,19:23
U mnoho vrazd, ktore sa dodnes nevysetrili, sa nahodne a zahadne "zjavil" Lipsic, zvacsa ako samozvany advokat, ktory samozrejme moze nahliadat do vysetrovacieho spisu.
Nandrolon
06.02.19,19:25
Tak už aj farmárov likviduje pozemková mafia. Niečo je tu zhnité v tom štáte....
Zhniti su niektori ludia v riadiacich funkciach, ktori tento marazmus maju na svedomi. Prave z ich nenazranych papul castokrat idu vyroky "taka je doba" a podobne idiotiny. Tu "dobu" predsa nerobia mimozemstania z marsu, ale ludia s rozhodovacimi pravomocami.
iste

už 12 rokov...
Nie 12, ale odjakziva. A neobmedzujem sa na ziadnu politicku stranu, ale vseobecne. Bohuzial cestnost sa v SR akosi nenosi.
samozrejme že odjakživa...

a kto je teda zodpovedný za posledných cca 12 rokov u nás a súčasnú prehnitú žumpu čo tu máme, či si rozumieme ??
Ty mas iba 12 rokov? To som netusil...
bjuty smis
06.02.19,19:26
ok..na politiku máme starú blažkovú..

a na konšpiračné teorie máte čo , :) ?
buchač
06.02.19,19:27
U mnoho vrazd, ktore sa dodnes nevysetrili, sa nahodne a zahadne "zjavil" Lipsic, zvacsa ako samozvany advokat, ktory samozrejme moze nahliadat do vysetrovacieho spisu.
Tak veru...tak.
Teraz mu vzali hračičku, tak íčuje jak chorá krava z Poľska.
Nandrolon
06.02.19,19:32
ok..na politiku máme starú blažkovú..

a na konšpiračné teorie máte čo , :) ?
Dennik SME a brloh plemena esetackych vretenic.
bjuty smis
06.02.19,19:47
ok..na politiku máme starú blažkovú..

a na konšpiračné teorie máte čo , :) ?
Dennik SME a brloh plemena esetackych vretenic.
tak potom sú dobrí.....dostali aj teba :)
Nandrolon
06.02.19,19:51
Kto? Tie Trnkove vretenice?
Nandrolon
06.02.19,19:55
pavol54
07.02.19,11:15
Daniel Lipšic je s Jozefom Flaškom.

UŽ NEMÔŽEM MLČAŤ
Tento status som nechcel písať pod vplyvom emócií včera večer, takže ho píšem dnes po rannom behu. Ospravedlňujem sa, že bude o niečo dlhší a – napriek rannému behu – trochu expresívnejší.

Včera som dostal informáciu, že vyšetrovanie prípadu prípravy úkladnej vraždy elitného prokurátora Maroša Žilina a mňa odňala ministerka vnútra vyšetrovaciemu tímu, ktorý vyšetruje vraždu Jána a Martiny, a pridelila ho Inšpekcii Ministerstva vnútra.

Takýto krok je bezprecedentným zásahom do prebiehajúceho vyšetrovania a bol urobený bez súhlasu či konzultácie s Úradom špeciálnej prokuratúry. Vyšetrovanie úkladných vrážd patrí priamo zo zákona do jurisdikcie Úradu špeciálnej prokuratúry, a sprostredkovane aj Národnej kriminálnej agentúry. Inšpekcia nikdy nevyšetrovala ani nevyšetruje prípady úkladných vrážd – nemá na to ľudskú, ani odbornú kapacitu.
Ministerstvo vnútra svoj krok zdôvodnilo snahou zabrániť úniku informácií. Priznám sa, že už ma v poslednom čase unavuje a znechucuje ako predstavitelia Smeru (za významnej asistencie Kočnerovho nájomného žoldniera Petra Tótha) podsúvajú verejnosti názory, že za únikom informácií sú advokáti poškodených. Je to ľahko overiteľná lož. Vo vyšetrovacom spise sa nachádzajú presné informácie, aké časti spisu a kedy boli poskytnuté advokátom poškodených. Takmer všetky informácie, ktoré boli z vyšetrovania zverejnené, sme v danom čase vôbec nemali k dispozícii. A naopak, mnohé časti vyšetrovacieho spisu, ktoré sme k dispozícii mali, neboli nikdy zverejnené. Koniec-koncov je známe, že o viacerých citlivých úkonoch vyšetrovania boli vopred informovaní oligarchovia blízki Smeru. Tak odkiaľ teda unikajú informácie z vyšetrovacieho spisu?

A ako má úniku informácií zabrániť, ak budú súvisiace prípade vyšetrovať dva vyšetrovacie tímy? Dva oddelené prípady, vyšetrované dvomi samostatnými súčasťami Policajného zboru, by mi umožnili naďalej zastupovať rodinu Jána Kuciaka v prípade vraždy Jána a Martiny. Zároveň by som mal ako poškodený prístup k spisu vedenému na Inšpekcii. Ak by som naozaj vynášal informácie zo spisu, ako by takýto krok zabránil úniku informácií?

Počas môjho pôsobenia vo verejnom živote som bol viackrát konfrontovaný s informáciou o objednávke mojej vraždy. Prvýkrát to bolo potom, ako som v roku 2002 podal dovolanie (sťažnosť pre porušenie zákona) proti podmienečnému prepustenie M. Černáka z výkonu trestu. Nikdy som nebral tieto informácie príliš vážne. Ak sa nechá človek príliš ovládnuť obavou o svoj život, tak ho to úplne paralyzuje.

Tentokrát však boli pravdepodobne plány na moju likvidáciu zrejme tesne pred realizáciou.

Potom ako som v roku 2012 zriadil vyšetrovací tím na vyšetrovanie kauzy Gorila, začala sa proti mne viesť cez rôzne anonymné weby rozsiahla diskreditačná kampaň. Mal som byť agentom vojenského spravodajstva, brať miliónové úplatky, či byť v intímnom kontakte s množstvom neznámych žien. Napriek tomu, že tieto diskreditačné materiály (vrátane „komunikácie“ s obvinenou Alenou Zs.) sa ukázali ako sfalšované (a je to celkom zrejmé aj z ich samotného obsahu), predstavitelia Smeru (a aj niektorí z toho „lepšieho“ Slovenska) ich dodnes neváhajú použiť na útoky voči mojej osobe. Osobná nenávisť vo verejnom priestore však nikdy nepriniesla nič dobré.

Krok ministerky vnútra si nijako racionálne neviem vysvetliť. Nemá žiadne vecné, ani právne odôvodnenie. Môže smerovať len k snahe zakryť tých, ktorí mohli byť spojení s prípravou vraždy Maroša Žilinku a mňa.

V časoch, keď som bol ešte na Ministerstve spravodlivosti a zažívali sme aj náročnejšie časy v boji proti zločineckým skupinám, tak mi jedna moja veľmi vzácna kolegyňa (dr. Ľubomíra Zlochová) poslala Cicerov citát: „Ten, ktorý sa bojí smrti, nemôže mať nezlomnú dušu.“ Samozrejme, strach nemajú len blázni, ale tento citát vyjadruje presvedčenie, že ak nás strach ovládne, ak nad nami zvíťazí, tak nikdy neurobíme veľké veci, pretože sa dopredu vzdáme.

Tí, čo zavraždili Jána a Martinu, ako aj ich morálni spolupáchatelia z najvyšších miest, chceli, aby sme sa začali báť. Nepíše sa mi to ľahko – mám rodinu, manželku, a dvoch malých synov – ale tento boj ja osobne nikdy nevzdám. A som presvedčený, že ani väčšina ľudí na celom Slovensku. Je to dobrý boj. Ján a Martina za neho priniesli najvyššiu obetu. Sme im dlžní v tomto boji pokračovať.

Nevzdávajme to!
treba urobiť chaos,
buchač
07.02.19,12:05
Lipshit robí ten chaos už dávno, stále a neustále.

Akurát jeho stádo ho chráni, snaží sa o to chránenie...
alaya1
07.02.19,13:01
Potesil, danovy urad - zdvihol tlak zadarmo... :)
Nandrolon
07.02.19,17:13
Žaštreliť bubaka, žaštreliť bubaka - odpoved 2,5 rocneho syna na to, ze nema vyrusovat sestru pri pisani domacich uloh, lebo pride bubak.
veronikasad
07.02.19,17:32
Potesil, danovy urad - zdvihol tlak zadarmo... :)
Prečo ? Dnešná odpoveď z FS - najbližšie dni majú od 11. januára kedy som tam písala prvý raz

Dobrý deň,

elektronické formuláre k daňovým priznaniam k dani z príjmov fyzických osôb typ A (DPFO A) za rok 2018 sú dostupné. Elektronický formulár daňového priznania k dani z príjmov fyzických osôb typ B (DPFO B) za rok 2018 bude zverejnený v najbližších dňoch. Dovtedy je možné DPFO B podať náhradným spôsobom – vyplnený vzor tlačiva platný pre tento rok ako prílohu všeobecného podania prostredníctvom portálu finančnej správy.

V prípade nejasností nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať odpoveďou na tento mail. Prajeme Vám pekný deň.

S pozdravom
Mgr. Nikola Hukelová
Centrum podpory pre dane
Finančné riaditeľstvo SR
alaya1
07.02.19,18:07
Veronika, 3 hodiny som sa snazila dovolat na ich linku. Potrebovala som surne. Tak som napisala, uvidim tu rychlu odpoved.
Mila123
07.02.19,18:57
Když Bůh tvořil zdravotní sestru, pracoval ještě i druhý den v nadčasových hodinách . Zde se objevil anděl a řekl : “ Pane, už dlouho pracuješ na tomto modelu . “ Bůh mu odpověděl : „Viděl jsi dlouhý seznam speciálních přání na objednávce? Zdravotní sestra musí být produktivní , snadno formovatelná , ale ne z plastu. Má mít nervy jako provazy a široký hřbet , na který se dá všechno naložit , ale přitom má být jemná, aby se v malých služebních místnostech cítila dobře . Musí najednou dělat 5 věcí a ještě vždy mít jednu ruku volnou ! “ Anděl zavrtěl hlavou a říká : “ Šest rukou? To sotva půjde! “
Bůh odpověděl s vážným hlasem : “ Daleko víc mě bolí hlava ze tří párů očí, kterými uvidí přes všechny stěny, aby sestra mohla najednou opatřit dvě oddělení na noční službě . Další pár vzadu na hlavě, aby mohla vidět to, co by se chtělo skrýt a co musí bezpodmínečně vidět . a přirozeně , jeden pár vpředu na obličeji, kterým by se dívala na pacienty s výmluvným výrazem v očích : Rozumím vám , jsem tu pro vás .. . “
Anděl ho zatáhl za rukáv a říká : “ Jdi spát , Pane a ráno pracuj dál! “ Bůh mu odpověděl : „Nemohu … Teď jsem přišel na to , že nemá být nikdy nemocná a musí se sama uzdravit . Musí chápat, že 10 pokojů se 40 pacienty je 10 pracovních míst, ale znamená ve skutečnosti jen 5 sester. Má mít radost ze svého povolání , které si vše žádá , ale je málo placené, musí pracovat v střídajících se službách a být spokojená s malým počtem volných víkendů ! “ Anděl pomalu obešel model zdravotní sestry . “ Materiál je příliš měkký “ , vzdychal . “ Ale za to pevný “ odpověděl Pán . “ Nevěřil bys, co všechno vydrží “ . Na otázku, zda umí i myslet, odpověděl se stvořitelskou hrdostí : “ Nejen myslet, ale i usuzovat a uzavírat kompromisy . “ Anděl se dotkl tváře modelu : „Tady je trhlina , Pane . Vložil si mnoho, příliš mnoho do tohoto modelu . “ Na to Bůh zamyšleně odpověděl : “ To není trhlina , to je slza . Teče při smutku, zklamání , bolesti, osamělosti nebo i radosti . Slza je protékající ventil . „
Terezia13
07.02.19,19:06
"ty koxxo" ďakujem za ohodnotenie:Duž som bola poučená:D
bjuty smis
07.02.19,19:24
"ty koxxo" ďakujem za ohodnotenie:Duž som bola poučená:D
pata a mata si nevšímaj..
dnes to generálny prokurátor povedal jasne.......
buchač
07.02.19,19:30
Lipshit robí ten chaos už dávno, stále a neustále.

Akurát jeho stádo ho chráni, snaží sa o to chránenie...

Blažení nevedomí hodnotitelia....:)

Nie, teraz nejdem riešiť hodnotenie môjho názoru.
Lipshit kričí a novinárske hyeny mu dávajú priestor na vyjadrenie a pritakávajú mu.
Lenže ktoré periodiká sú to ?
SME, Aktuality, DenníkN....Tup(elá)ky neriešim, tým ide o iné.

Viete, milí hodnotitelia, že Saková postupovala presne podľa vnútorného predpisu, ktorý vytvoril Lipshit za svojej éry ministrovania ?
vicktor
08.02.19,11:09
Chcel som vybrat z bankomatu na lyzovacke - ze vraj "chybna karta, poziadajte vasu banku o vymenu". Skusil som druhu kartu a to iste.
Na druhy den ziaden problem - podla mna nadotovali bankomat. Vcera bol prazdny a banka ktora sa pysi reklamami nechcela priznat dovod, tak oblbovala ze "CHYBNA KARTA..."
Umbo
08.02.19,12:53
Na prvom stupni ZS sme mali spoluziacku, co sa kazdu hodinu hlasila a bonzovala. Nemali ju radi spoluziaci, ani ucitelia. Minuly rok sme mali dedicske konanie na sude a tam som ju po dlhych rokoch stretol. Podavala v podatelni 3 zaloby na susedoch. Zostala zit doma sama s mackami a psom. Opustili ju manzel, deti, vnucata. Vyzor cloveka sa rokmi meni - charakter zostava.
Tweety
08.02.19,13:18
Tweety
08.02.19,13:41
Nandrolon
08.02.19,15:47
buchač
08.02.19,15:54
Teraz ale nikto nevie, ci ta to potesilo, alebo rozculilo. !
Mňa takéto BULVÁRNE články (čítaj úplne inak...) rozčuľujú.

Jeden link s fotkami na ruské špecifiká...

Druhý link je totálne "investigatívny".... už je tam pomaly aj obžaloba, už len vyniesť rozsudok.
Tweety
08.02.19,15:55
Nandrolon
08.02.19,16:00
Tato tema ma konkretny nazov. Preto linky na clanky BEZ VYJADRENIA SVOJHO NAZORU, ktore uz kazdy cital su iba zbytocny balast a spam.
PS: narozmyslam sa dost v praci.
Katy a R
08.02.19,16:04
Tak Vlhová je strieborná :) :) :) aj keď škoda tých troch stotín, ale aj tak PARÁDA :) https://sportky.zoznam.sk/c/196989/online-na-slovensku-sa-moze-oslavovat-petra-vlhova-s-prvou-medailou-z-majstrovstiev-sveta
Nandrolon
08.02.19,16:58
TA3 - Matovic jede jak pila, to bude laktatu.
... dobre hovori ten Chmatovic!
pavol54
08.02.19,16:59
Na prvom stupni ZS sme mali spoluziacku, co sa kazdu hodinu hlasila a bonzovala. Nemali ju radi spoluziaci, ani ucitelia. Minuly rok sme mali dedicske konanie na sude a tam som ju po dlhych rokoch stretol. Podavala v podatelni 3 zaloby na susedoch. Zostala zit doma sama s mackami a psom. Opustili ju manzel, deti, vnucata. Vyzor cloveka sa rokmi meni - charakter zostava.
je novinárka?
pavol54
08.02.19,17:04
Tato tema ma konkretny nazov. Preto linky na clanky BEZ VYJADRENIA SVOJHO NAZORU, ktore uz kazdy cital su iba zbytocny balast a spam.
PS: narozmyslam sa dost v praci.
Inak je to rigorózka
buchač
08.02.19,19:03
Nandrolon
08.02.19,19:05
Nie k Detroitu? Dallas bol ten serial s tou frigidnou Pamelou :-))
buchač
08.02.19,19:14
Nie k Detroitu? Dallas bol ten serial s tou frigidnou Pamelou :-))
... čo už...ale hlavne, že si rozumieme.



https://media1.tenor.com/images/35e340288ffb0b75e38f106bbc127fe8/tenor.gif?itemid=8381002
Nandrolon
08.02.19,19:19
Nie k Detroitu? Dallas bol ten serial s tou frigidnou Pamelou :-))
... čo už...ale hlavne, že si rozumieme.



https://media1.tenor.com/images/35e340288ffb0b75e38f106bbc127fe8/tenor.gif?itemid=8381002
Tento obrazok si musim dat ako "zvonenie" na manzelku :-)))))))))))) a potom akoze stratim mobil, nech ma prezvoni, vecer, aby bolo obrazovku vidno :-))))))))))))
Tu placem od smiechu!
lujza.j
08.02.19,19:23
Mam tiez dobre foto...ale tam vulgarizmus:D
Nandrolon
08.02.19,19:28
Tak daj :-)
Dam si to na striedaka. A potom do konca zivota ma uz budu trtkat iba v praci!!
misoft
08.02.19,20:08
pavol54
09.02.19,19:16
Potešila ma Vlhová s výsledkom ktorý dala Slovensku (či chceme alebo nie) . Slovensko na oplátku kúpi napríklad F16
pavol54
09.02.19,19:36
Vlaky v Japonsku chodia na minútu presne dôvod Japonci robia harakiri ostrým mečom, kým Slováci rozbehnutým vlakom (to ma napadlo v súvislosti so zastavením prevádzky medzi Trnavou a Bratislavou).
alaya1
10.02.19,20:31
]Špeciálny pedagóg Jiří Halda tvrdí, že materské školy a jasle nevznikli pre potreby detí, a tak by sme k nim mali aj pristupovať. Je to moderný výmysel a matky by mali zostať s deťmi doma minimálne do 3 rokov.


https://www.dobrenoviny.sk/c/154905/psycholog-jiri-halda-materske-skolky-a-jasle-nevznikli-pre-deti-je-to-ludsky-vymysel?fbclid=IwAR0J1igLvPuFnWqu5316JL52B7QqwfNvZ gKXjyeCp-oaybVdXdO1_zxxosA
sito
10.02.19,21:50
]Špeciálny pedagóg Jiří Halda tvrdí, že materské školy a jasle nevznikli pre potreby detí, a tak by sme k nim mali aj pristupovať. Je to moderný výmysel a matky by mali zostať s deťmi doma minimálne do 3 rokov.


https://www.dobrenoviny.sk/c/154905/psycholog-jiri-halda-materske-skolky-a-jasle-nevznikli-pre-deti-je-to-ludsky-vymysel?fbclid=IwAR0J1igLvPuFnWqu5316JL52B7QqwfNvZ gKXjyeCp-oaybVdXdO1_zxxosA

alaya, aj súhlasím, a prečo nie, a prečo nie na doživotie? Žiaľ niektorí ľudia v živote dopadnú, začali dopadať horšie ako pes! Des!!!

Vraj človek všetko vie? Vie? Vie aj toto?

https://www.youtube.com/watch?v=DBV-F4Q8R5s

To sú zvieratá, príroda. A čo na to zver, ktorý ho, sa nazval kráľom, kráľovstvom, štátom, atď.?

https://www.youtube.com/watch?v=cjr4jRIlZr4

https://www.youtube.com/watch?v=ysGtsRWEKiU

Hold, život HOMOSAPIENS ... :D:D:D
buchač
11.02.19,06:01
priaznivci FB / aj inych soc. sieti / a ockovania by si mali pozriet reprizu dnesneho Siedmeho z neba

...



http://img.aktuality.sk/stories/NAJNOVSIE_FOTKY/OSOBNOSTI/SHOWBIZ/MEDIA/TV_MARKIZA/modrezneba/vilo_rozboril_uputavka_tricko_zajtra_urazka_12_blo ger.jpg
afrikánka
11.02.19,06:39
Tolvaj...a už si odhalený:D
misoft
11.02.19,10:20
mimotemy
buchy - ten obrázok nevložíš, je z nezabezpečenej stránky - jedine stiahnuť k sebe a vložiť ako prílohu.
Asi takto (ale inak je to pravda - zarába na tých najslabších):
afrikánka
11.02.19,10:37
mimotemy

Zase žalujem...prečo stále dobre radím?!
Kto ma tam prilepil :rolleyes:;)
misoft
11.02.19,10:44
mimotemy

Zase žalujem...prečo stále dobre radím?!
Kto ma tam prilepil :rolleyes:;)
Systém...... :---
alaya1
11.02.19,10:45
mimotemy
buchy - ten obrázok nevložíš, je z nezabezpečenej stránky - jedine stiahnuť k sebe a vložiť ako prílohu.
Asi takto (ale inak je to pravda - zarába na tých najslabších):
misoft - jeho praca je moderovanie, tak za to dostava placu- nemyslis vsak, ze mnohokrat nahradzaju ludom to, co by mal zabezpecovat stat?
misoft
11.02.19,10:52
mimotemy
buchy - ten obrázok nevložíš, je z nezabezpečenej stránky - jedine stiahnuť k sebe a vložiť ako prílohu.
Asi takto (ale inak je to pravda - zarába na tých najslabších):
misoft - jeho praca je moderovanie, tak za to dostava placu- nemyslis vsak, ze mnohokrat nahradzaju ludom to, co by mal zabezpecovat stat?
Aby sme boli v obraze:
V.R. na tom zarába - honorár za účinkovanie je niekoľkonásobne vyšší, ako to čo dostanú.
To, že niekto (napr. komerčná televízia) tam niečo zaplatí - majú z čoho, okrem toho - odpíšu to z daní!
A za ďalšie - pokiaľ sa televízia do toho montuje - miesto poukazovania na to, že ten, alebo onen potrebuje pomoc, mala by ešte dôrazne a okato poukazovať na neschopnosť štátu a obchádzanie mnohých zákonov (pretože sa to aj niekedy v tých prípadoch deje). A keď už by chceli nezištne pomáhať - mohli by zaobstarať odbornú právnu pomoc, aby tá pomoc to vymáhala od štátu.
buchač
11.02.19,10:57
mimotemy
buchy - ten obrázok nevložíš, je z nezabezpečenej stránky - jedine stiahnuť k sebe a vložiť ako prílohu.
Asi takto (ale inak je to pravda - zarába na tých najslabších):
misoft - jeho praca je moderovanie, tak za to dostava placu- nemyslis vsak, ze mnohokrat nahradzaju ludom to, co by mal zabezpecovat stat?

Keď povieš "A"...tak povedz aj "B"...

Rozboril síce (aj) moderuje danú reláciu...no je zároveň aj majiteľom firmy, ktorá túto reláciu produkuje.
Podobne sú na tom Kraus alebo Dangl.

P.S.:
...a kľudne ma môžeš osočiť, že som nejaký oný, čo nemá sociálne cítenie.
Nuž z takým teda veru nemám a ani nebudem mať.

Názor z netu :
Modré z neba z psychoľogického rozboru odborníkov prináša ľuďom pocit, že nie sú na tom najhoršie, pôsobí na tie najprimitívnejšie pudy. Zobrazovanie ľudského nešťastia pred množstvom kamier je hyenizmus sám o sebe aj k tým, čo sú ne jednej strane ( poškodení ), aj divákom ( čo sa stane s mentálnym myslením človeka hltajúc drvivú väčšinu negatívne správy ).
A čo sa týka pomoci ľudí, v tomto regióne Dobrý anjel je systém, za ktorý sa nemáme čo hanbiť. Akurát je to anonymné a neziskové, čo by asi vedúcich projektov reklamných kanálov ako joj, markíza alebo predstaviteľa screenu Rozborila asi nezaujalo. A jeho sledovanosť je mentálnym problémom Slovenska, bohužiaľ ...
alaya1
11.02.19,10:58
mimotemy
buchy - ten obrázok nevložíš, je z nezabezpečenej stránky - jedine stiahnuť k sebe a vložiť ako prílohu.
Asi takto (ale inak je to pravda - zarába na tých najslabších):
misoft - jeho praca je moderovanie, tak za to dostava placu- nemyslis vsak, ze mnohokrat nahradzaju ludom to, co by mal zabezpecovat stat?
Aby sme boli v obraze:
V.R. na to zarába - honorár za účinkovanie je niekoľkonásobne vyšší, ako to čo dostanú.
To, že niekto (napr. komerčná televízia) tam niečo zaplatí - majú z čoho, okrem toho - odpíšu to z daní!
A za ďalšie - pokiaľ sa televízia do toho montuje - miesto poukazovania na to, že ten, alebo onen potrebuje pomoc, mala by ešte dôrazne a okato poukazovať na neschopnosť štátu a obchádzanie mnohých zákonov (pretože sa to aj niekedy v tých prípadoch deje). A keď už by chceli nezoštne pomáhať - mohli by zaobstarať odbornú právnu pomoc, aby tá pomoc to vymáhala od štátu.

Odbornu pravnu pomoc ponukaju - napr. aj p. JUDR. P. Hagyarim, byvanym primatorom mesta PO - advokatom - zdarma.

Na chyby v legislative, neschopnost statu poukazuju, nesledujes to?.

Neviem, aky ma honorar, ty asi vies, ked tvrdis, ze je mnohokrat vyssi ako pomoc. Tak sa neskriepim.

Neda sa vyhoviet kazdemu, niekto je za, niekto proti. Jedno vsak tvrdim - ak by prisiel a zaklopal na dvere najvacsiemu neprajnikovi programu- iste by ho nevyhodil, ale pomoc prijal kazdy jeden z nich.
lujza.j
11.02.19,11:14
Ja som asi divna...nikdy som modre nebo nepozerala...mam voci tomu odpor
alaya1
11.02.19,11:20
Ja som asi divna...nikdy som modre nebo nepozerala...mam voci tomu odpor
Je to uhol pohladu a aj moznost. Kazdy ma na vyber.
Ja mam odpor napr. k tomu, ak matka ma asi 40 kg, vlaci syna na invalidnom vozicku autobusom , nakolko nema podla UPSVaR narok na prispevok na auto, muz ju opustil, dieta trpi este aj inymi Dg. Oni jej auto kupia. Nikoho nenutia prispievat, ani pozerat. Ja tiez pozeram len tie, ktore ma zaujmu v uputavke.
To , ze na programe zarobia je samozrejme, ved je to komercna telka.
lujza.j
11.02.19,11:55
Mam v rodine pripad vhodny....lebo nik tu nepomohol....na odpis...pre poistovnu skoda penazi...lebo aj tak....+ ked to vies nic moc na psychiku...ktoru potrebujes...a chces zit....este ze existuju lekari v cechach,ktori chcu.....pomoct....
alaya1
11.02.19,12:00
Mam v rodine pripad vhodny....lebo nik tu nepomohol....na odpis...pre poistovnu skoda penazi...lebo aj tak....+ ked to vies nic moc na psychiku...ktoru potrebujes...a chces zit....este ze existuju lekari v cechach,ktori chcu.....pomoct....
Je to tak...ked to mas v blizkosti dotyka sa ta o to viac...
buchač
11.02.19,12:25
lujza.j
11.02.19,12:29
:eek: fakt "par" kuskov chyba....isto nik nebude zodpovedny...
wirgi
11.02.19,13:11
Ja som asi divna...nikdy som modre nebo nepozerala...mam voci tomu odpor
Lujza nie si sama
afrikánka
11.02.19,13:46
Nikto nemusi V siedmom nebi pozerat. Vcera islo o vyhrazanie cez FB. A potom o tom, ako ZAOCKOVANA bojovala o zivot, bola nevladna a napokon vdaka profesionalom sa dala dokopy
Vyhrážanie?
Nepozerala som, škoda...:cool:
pavol54
11.02.19,13:53
Volíme politické strany, v jednom obvode, nikoho som nekrúžkoval, ako budem vedieť, že ktorý je môj volič pri VEREJNOM hlasovaní v parlamente?
afrikánka
11.02.19,14:34
pavol54
11.02.19,14:38
misoft
11.02.19,15:41
https://www.cas.sk/clanok/802039/jobova-zvest-pre-slovensko-nasu-krajinu-zasiahne-robotizacia-najviac-tieto-profesie-su-ohrozene/
nie je tam profesia okopávač poľný
latinsky: Tripodes agro nigrum in sarculo sarrientur :---:---:---
Terezia13
11.02.19,18:32
tak to sa fakt uľavilo aj mne!
>
Toto je zaujímavé zistenie...vedecky podložené

Už ste niekedy prišli do miestnosti s určitým cieľom, a okamžite zabudli prečo?
Vyzerá to, že za to môžu - dvere!
Psychológovia objavili, že prejdenie dverami spôsobí v mysli proces, ktorý nazývajú "ohraničenie udalosti." Ten oddelí od seba dve skupiny myšlienok. Náš mozog uloží myšlienky, ktoré sme mali v jednej miestnosti a pripraví nepopísanú stránku pre myšlienky v novom prostredí.

A záver ...?
Bože, to sa mi uľavilo!
Ja som si myslel, že som sklerotický debil, a to sú na vine zatiaľ dvere ... ????????????
babka - ježibabka
11.02.19,19:53
Tak a teraz konečne viem, prečo sa už nedávajú dvere :D:D:D
pavol54
11.02.19,20:35
tak to sa fakt uľavilo aj mne!
>
Toto je zaujímavé zistenie...vedecky podložené

Už ste niekedy prišli do miestnosti s určitým cieľom, a okamžite zabudli prečo?
Vyzerá to, že za to môžu - dvere!
Psychológovia objavili, že prejdenie dverami spôsobí v mysli proces, ktorý nazývajú "ohraničenie udalosti." Ten oddelí od seba dve skupiny myšlienok. Náš mozog uloží myšlienky, ktoré sme mali v jednej miestnosti a pripraví nepopísanú stránku pre myšlienky v novom prostredí.

A záver ...?
Bože, to sa mi uľavilo!
Ja som si myslel, že som sklerotický debil, a to sú na vine zatiaľ dvere ... ????????????
a ešte keby bol pri dverách prostriedok čo spôsobuje najviac chorôb- pohár s kockami ľadu tak je to hotová katastrofa napríklad skleróza spojená s cirhózou
pavol54
12.02.19,08:46
mimotemy
buchy - ten obrázok nevložíš, je z nezabezpečenej stránky - jedine stiahnuť k sebe a vložiť ako prílohu.
Asi takto (ale inak je to pravda - zarába na tých najslabších):
misoft - jeho praca je moderovanie, tak za to dostava placu- nemyslis vsak, ze mnohokrat nahradzaju ludom to, co by mal zabezpecovat stat?
Aby sme boli v obraze:
V.R. na tom zarába - honorár za účinkovanie je niekoľkonásobne vyšší, ako to čo dostanú.
To, že niekto (napr. komerčná televízia) tam niečo zaplatí - majú z čoho, okrem toho - odpíšu to z daní!
A za ďalšie - pokiaľ sa televízia do toho montuje - miesto poukazovania na to, že ten, alebo onen potrebuje pomoc, mala by ešte dôrazne a okato poukazovať na neschopnosť štátu a obchádzanie mnohých zákonov (pretože sa to aj niekedy v tých prípadoch deje). A keď už by chceli nezištne pomáhať - mohli by zaobstarať odbornú právnu pomoc, aby tá pomoc to vymáhala od štátu.
Za jednu relaciu Rozborilova firma zinkasuje 70 000 €. Su to vsak 3 pribehy natacane niekolko tyzdnov. Posledny pribeh o nevladnej zene po zaockovani dokonca natacali niekolko mesiacov. V kazdom pribehu dary pre akterov - odborne pravnicke sluzby, rekonstrukcie bytov, notebooky, auta, mobily, dovolenky pre 4 osoby pri mori s plnou penziou, liecba v spickovych zariadeniach. Ak na to sukromna TV ma, tak ma to nezaujima. Ovela viac ma trapi rozkradanie v statnom sektore.Napriklad 70 milionov pre Bzana
17, je to vraj jedno percento z hodnoty majetku v súdnom spore takže zisk z 99% čo odchádzal talianom cez enel nevadí z toho zisku by bolo vylepšenie pre aké množstvo poškodených? ale bude na F16
pavol54
12.02.19,10:16
povodne nehoraznych 70 milionov zo statnej kasy. Kolko ludom pomohli za "usetrenych" 53 milionov ?
Uznávam, je to nehoráznosť pýtať 10% z hodnoty, možno keby to organizoval napríklad zahraničný privatizačný poradca, ktorý keď sa privatizovalo zinkasoval napríklad za výber najlepšieho z počtu uchádzačov "jeden", jediného privatizéra ENEL alebo v prípade SPP tiež jediného uchádzača cca 5% BY SA NIKTO NEOZVAL. To čo sa stalo s ušetrenými nech zistia poslanci mne ani tebe to nikto nepovie, (Možno vlaky alebo obedy zadarmo)
bjuty smis
12.02.19,11:10
pavol, zas tu trepeš a klameš....
17, je to vraj jedno percento z hodnoty majetku v súdnom spore
v akom preboha ? kde je hodnota majetku v súdnom spore 1700 milionov ???

a aký jeden záujemca o spp ??? neuveritelne klamete.....jeden lepší ako druhý :

Spoločnosti, ktoré dostali od poradcu informácie o privatizácii 49 % akcií SPP

1. CMS (USA), 2. Distrigas/Tractebel (Belgicko), 3. Dominion (USA), 4. Duke Energy (USA), 5. Edison (Taliansko), 6. E.ON (Nemecko), 7. Emerging Markets Partnership (Veľká Británia), 8. EDP (Portugalsko), 9. El Paso (USA), 10. EnBW (Nemecko), 11. Endesa (Španielsko), 12. Enel (Taliansko), 13. Enron (USA), 14. EBOR, 15. EVN (Rakúsko), 16. Essent (Holandsko), 17. Gas Natural (Španielsko), 18. Gasunie (Holandsko), 19. Gaz de France (GdF – Francúzsko), 20. Gazprom (Rusko), 21. Lattice (Veľká Británia), 22. Mirant (USA), 23. National Fuel Gas (USA), 24. Norsk Hydro (Nórsko), 25. Nuon NV (Holandsko), 26. OMV (Rakúsko), 27. Petrol (Slovinsko), 28. Public Service Enterprise Group (USA), 29. Reliant Energy (USA), 30. Ruhrgas (Nemecko), 31. Royal Dutch/Shell (Veľká Británia/Holandsko), 32. RWE (Nemecko), 33. Snam (Taliansko), 34. Southern Company (USA), 35. TotalFinaElf (Francúzsko), 36. TXU (USA), 37. Williams (USA), 38. Wintershall (Nemecko)

Kto si vyžiadal informačné memorandum

1. Distrigas/Tractebel, 2. Edison, 3. Emerging Markets Partnership, 4. E.ON, 5. Essent, 6. EBOR 7. GdF, 8. Gazprom, 9. Mirant, 10. Petrol, 11. Ruhrgas, 12. RWE, 13. Snam, 14. TotalFinaElf, 15. Williams, 16. Wintershall

S možnosťou vykonať due diligence

1. Distrigas/Tractebel, 2. E.ON, 3. Essent, 4. GdF, 5. Gazprom, 6. Ruhrgas, 7. RWE, 8. Snam, 9. TotalFinaElf, 10. Williams

Záujem v záverečnej fáze

1. E.ON, 2. GdF, 3. Gazprom, 4. Ruhrgas, 5. Snam, 6. TotalFinaElf, 7. Williams
BXLmiami
12.02.19,11:50
priaznivci FB / aj inych soc. sieti / a ockovania by si mali pozriet reprizu dnesneho Siedmeho z neba
A priaznivci neočkovania nech si pozrú následky polio vírusu,tetanus či záškrt-.
buchač
12.02.19,12:05
Za jednu relaciu Rozborilova firma zinkasuje 70 000 €. Su to vsak 3 pribehy natacane niekolko tyzdnov. Posledny pribeh o nevladnej zene po zaockovani dokonca natacali niekolko mesiacov. V kazdom pribehu dary pre akterov - odborne pravnicke sluzby, rekonstrukcie bytov, notebooky, auta, mobily, dovolenky pre 4 osoby pri mori s plnou penziou, liecba v spickovych zariadeniach. Ak na to sukromna TV ma, tak ma to nezaujima. Ovela viac ma trapi rozkradanie v statnom sektore.Napriklad 70 milionov pre Bzana

Strašne jednoducho napísané...

Na jednom príbehu sa vynaložia minimálne prostriedky...napríklad návšteva športovca u chorého dieťaťa.
Je potrebné nezabudnúť, že finančne náročnejšie dary dotujú sponzori a to teda určite nefinancuje Rozboril.

...a apropó...podľa niektorých zdrojov Rozboril dá na výrobu jednej relácie cca 20.000€, no faktúra je vystavená na 90.000€.

Ak pôjde jeden na to aj logicky, tak majetok Rozborila je teda solídny, určite by si ho nemohol dovoliť z nejakého smiešneho platu.
buchač
12.02.19,12:08
priaznivci FB / aj inych soc. sieti / a ockovania by si mali pozriet reprizu dnesneho Siedmeho z neba
A priaznivci neočkovania nech si pozrú následky polio vírusu,tetanus či záškrt-.
o ockovani proti chripke som pisal

Písal si o očkovaní proti chrípke...no daná pani z posledného Modrého bola očkovaná proti rakovine krčka maternice.
Dokonca sama povedala na otázku..." že pravdepodobne z toho mala problém "....zopakujem...že P RA V D E P O D O B N E...
Takže sa dá uvažovať aj o tom, že pravdepodobne sa aj mohla mýliť.
BXLmiami
12.02.19,12:16
misoft - jeho praca je moderovanie, tak za to dostava placu- nemyslis vsak, ze mnohokrat nahradzaju ludom to, co by mal zabezpecovat stat?[/QUOTE]
To ano,ale vieš,ked v Markíze či Joj vedia aké majú tí ľudia problémy,prečo dajú tisíce jednotlivcovi a zarobia statočne a nebijú do toho aby sa tie problémy riešili?
misoft
12.02.19,13:32
povodne nehoraznych 70 milionov zo statnej kasy. Kolko ludom pomohli za "usetrenych" 53 milionov ?
Keď už sme pri tom - Bžán je jeden nenažranec! U nás v meste jedna firma chcela postaviť parkovací dom. Dostali pozemok, povolenia - dostali všetko. Lenže ani po piatich rokoch tá firma ani len kamienok zo zeme nezodvihla. Mesto odstúpilo od zmluvy. Lenže v zmluve bola "rozhodcovská doložka" a keďže firma bola proti zrušeniu zmluvy a žiadala navyše ušlý zisk (za čo, to neviem), tak to šlo na rozhodcovský súd. Mesto zastupoval práve Bžán. Rozhodcovský súd však rozhodol, že nie je v tomto oprávnený rozhodovať a odporúčal to na riadny súd (teda - nič sa nerozhodovalo). A za to jedno sedenie zobral Bžán 500000€!!!!!!!
A podobný scenár sa konal i v tomto megamiliónovom prípade - pretože výsledok bol už jasný! Takže Bžán bral tam prachy za niečo, čo už bolo (možno) dávno vyhraté, len sa tam naočkoval a bezpracne hrabal svoje percentá.
bjuty smis
12.02.19,13:34
bžám je len koliesko v smeráckom stroji....
sám by nespravil nič....

a takéhoto bžána má smer v každom okrese....
misoft
12.02.19,13:36
To máš pravdu!! Má nad sebou ochrannú ruku (SMER) - i náš primátor je uSMERnený.....