Veterans95
29.01.19,12:08
Dobrý deň,

dneska mi klient napísal ohľadom zmeny údajov na faktúre z roku 2017, ktorú som vystavil a bola mi zaplatená ešte v roku 2017. Čiže bola súčasť dannového priznania, ktoré som podával v marci roku 2018 (som SZOČ a niesom platitel DPH).

Klient zmenil firmu (spojili sa 2 firmy pod novým menom) a napísal mi či by som mohol zmeniť údaje v dannej faktúre?

Preto sa chcem spýtať je to normálne? Prípadne ako postupovať? Lebo klient mi napísal že v prípade ak to nezmením budem nútený vratiť peniaze a vystaviť novú faktúru. Čo je ale podla mna osobne blbosť, lebo ja som to už dal rok predtým do príjmov + som zaplatil danne.

Viete mi poradiť ako postupovať? Ďakujem veľmi pekne.
veronikasad
29.01.19,11:49
V čase keď si faktúru vystavil bol názov firmy a fakturačná adresa správna ?
Veterans95
29.01.19,11:52
Áno, faktúroval som celý rok na tu istú faktúru. Adresa sa nezmenila vôbec len názov firmy.
veronikasad
29.01.19,11:54
Kedy sa zmenil názov firmy, oznámili ti to písomne ? Zmenilo sa IČO a DIČ ?
Tweety
29.01.19,12:31
Ak si klientovi fakturoval správne a teda tak, ako bolo uvedené v objednávke, navyše odsúhlasené, uhradené, tak mu napíš, že na pôvodnej fakturácii nebudeš nič meniť. Na zmenu nie je nijaký dôvod.
Jarka 1
29.01.19,12:39
Klient prevzal faktúru v roku 2017, zaúčtoval, zaplatil. Bol slepý, že má nesprávne fakturačné údaje? Vtedy to prečo neriešil? Spýtaj sa na to, keď sa bude vyhrážať, že budeš nutený.