onyx
23.08.06,09:03
Dopocula som sa, ze je mozne podla klasifikacie cinnosti urcit % odvodu na urazove poistenie, ktore plati zamestnavatel. Vie mi niekto poskytnut blizsie informacie? Dakujem.
Tweety
23.08.06,07:05
Dopocula som sa, ze je mozne podla klasifikacie cinnosti urcit % odvodu na urazove poistenie, ktore plati zamestnavatel. Vie mi niekto poskytnut blizsie informacie? Dakujem.
Pre tento rok je jednotné 0,8%.
jankasm
23.08.06,07:05
Dopocula som sa, ze je mozne podla klasifikacie cinnosti urcit % odvodu na urazove poistenie, ktore plati zamestnavatel. Vie mi niekto poskytnut blizsie informacie? Dakujem.

Pokiaľ viem, to % by mala určiť SP. Preto sa niekedy pred pár mesiacmi posielal ten OKEČ. Ale od kedy by to malo platiť :confused:
katkaj
23.08.06,07:20
Pokiaľ viem, to % by mala určiť SP. Preto sa niekedy pred pár mesiacmi posielal ten OKEČ. Ale od kedy by to malo platiť :confused:

Keď si dobre pamätám tak tie rozdielne % by mali byť od 1.1.2007.
jankasm
23.08.06,07:25
Keď si dobre pamätám tak tie rozdielne % by mali byť od 1.1.2007.

Som si aj myslela :D
Netka
12.09.06,06:16
Prosím vás, čo sa týka ÚP mám jednu otázku. Keď zamestnávateľ prepláca dovolenku po skončení prac. pomeru, mám takú informáciu, že z tohto plnenia sa neplatia žiadne odvody. Je to tak? Nie som si istá lebo soft mi z tohto plnenia odpočítal zdravotné poistenie a ÚP. Ako to vlastne je?
Ďakujem.
Tweety
12.09.06,06:18
Prosím vás, čo sa týka ÚP mám jednu otázku. Keď zamestnávateľ prepláca dovolenku po skončení prac. pomeru, mám takú informáciu, že z tohto plnenia sa neplatia žiadne odvody. Je to tak? Nie som si istá lebo soft mi z tohto plnenia odpočítal zdravotné poistenie a ÚP. Ako to vlastne je?
Ďakujem.
Z plnení po ukončení PP neodvádzame žiadne odvody.
Netka
12.09.06,06:25
Z plnení po ukončení PP neodvádzame žiadne odvody.


Myslela som si. Ďakujem.
Netka
12.09.06,06:40
Z plnení po ukončení PP neodvádzame žiadne odvody.

Ale zdaním mu ho normálne, nie?
Tweety
12.09.06,06:44
Ale zdaním mu ho normálne, nie? Dani to samozrejme podlieha.:cool: