af70
01.02.19,20:03
Má učiteľ nárok na stravné lístky,alebo na príspevok na stravu od zamestnávateľa keď sa v škole nevarí, ak jeho čas strávený v škole 3 hod a práca na doma 4, 5 hod.Ako je to so stravnými lístkami u učiteľov keď majú aj prácu na doma.
misoft
01.02.19,20:37
Čti: https://www.stravenka.sk/blog/viete-v-akych-pripadoch-mate-narok-na-stravny-listok
Na pracovisku si 3 (slovom TRI) hodiny, takže nemôžeš mať príspevok na stravu. A 4,5 hodiny si DOMA (nie na pracovisku)!
Tie si prečítaj aj toto: zze/2001-311/152/2
Hlavne toto:
Nárok na poskytnutie stravy má zamestnanec, ktorý v rámci pracovnej zmeny vykonáva prácu viac ako štyri hodiny.
af70
02.02.19,05:42
Ja toto viem , len riaditeľ mu v elektronickej dochádzke uznal odpracovaných 7,5 h, hoci v prerušení má 4,5 hod práce na doma.
Som tam nová a tiež zavádzajú nové pravidlá. V smernici majú že učiteľ sa musí zdržiavať v škole svoj týždenný úväzok + nadčasové hod.Nemajú že nemôže mať pracu na doma.Tak preto riešim čo je vlastne spávne.ďakujem za odpovede, ak ste sa niekto s týmto stretli.
ivka70
02.02.19,05:43
Kedze praca doma je sucastou pracovnej zmeny, pocitas aj hodiny doma, takze narok ma.
Mimochodom, zamestnavatel je povinny zabezpecit stravu aj pracovnikom pri praci z domu, takze narok je potvrdeny dvojnasobne.

https://www.opytajsauctovnika.sk/praca-z-domu-a-stravne/
ivka70
02.02.19,05:49
to, co tvrdi misoft, nie je pravda
narok je, zmena trva viac ako 4 hodiny
ivka70
02.02.19,05:50
misoft, nerad, ak tomu nerozumies
misoft
02.02.19,09:11
"Má učiteľ nárok na stravné lístky,alebo na príspevok na stravu od zamestnávateľa keď sa v škole nevarí, ak jeho čas strávený v škole 3 hod a práca na doma 4, 5 hod.Ako je to so stravnými lístkami u učiteľov keď majú aj prácu na doma. "

To, že má zaznačených 7,5 hodiny ale neuviedla! Takže som vychádzal z tých 3 hodín na pracovisku.
misoft
02.02.19,09:28
Na rozdiel od teba - niekedy som aj dobre poradil, ty zatiaľ len sviníš toto fórum.
A nemiešam sa do každej témy, ako ty (ešte ich je niekoľko, v ktorých nefigurujú tie tvoje "rozumy").
ivka70
02.02.19,11:54
Nerozumies tomu, ze praca ucitela je aj ta v skole aj ta v praci, spolu, je jedno, ci uviedla, kolko ma zaznacene. Musi mat v odpracovanych hodinach cely cas, kedy pracuje, bez ohladu na to, kde.
To, ze Sember kibicuje a rozumie tomu este menej, je dalsi fakt.
Mohol by si tu odpoved skorigovat.