Mackovka
02.02.19,20:26
Nemáte niekto skúsenosti s krémom Anna´s Wild Yam? Je prírodný, ale pôsobí na hormonálnu rovnováhu. Podľa Barbary O´Neill je účinný aj pri osteoporóze (viď. you tube, video s prekladom Hormonální nerovnováha). Ďakujem. E.
Mila123
02.02.19,20:07
keď chceš tomu veriť, tak ver.....síce neviem kto je tá Barbara, ale žiadne dôkazy nepodala, je vôbec lekárkou? (videla som až do prvých sterov a ďalej som nedokázala pozerať)
moja mama má osteoporózu a jedine čo jej účinne pomáha je aplikácia subkutanna , aplikuje si Fersteo, je plne hradený ZP
Mackovka
03.02.19,13:20
Mila123 ďakujem za odpoveď. Chápem, prvá polovica videa je k ničomu, až v ku koncu rieši čo spôsobí nerovnováhu a ako to riešiť. Ja sa na osteoporózu liečim u veľmi dobrej reumatologičky, užívala som Protelos, prestali ho vyrábať a Proliu som nezniesla. Som alergička a dusila som sa, neviem, či to bolo od liečby, ale predtým som taký problém nemala. Preto hľadám aj alternatívu, ak niekomu pomohla. Fersteo si este overím, dakujem za info. Na príbalovom letáku vidím ako nežiadúci učinok aj dýchacie problémy, a poisťovňa liek schváli len ak mal clovek 2 zlomeniny a ja som mala "iba " jednu.Uvidíme, každopádne vdaka.
Darina1234
03.02.19,18:58
ja si picham forsteo uz jeden rok
misoft
03.02.19,20:55
Urob si "obraz"
https://amazingdiscoveries.org/barbara-oneill
Diplom z naturopatie a odborníčka na výživu - ovšem nikde nie je napísané, KDE ten diplom získala (takéto diplomy ti vo Photoshope vyrobí kdejaký stredoškolák).
elbery
13.05.19,09:44
ahoj, ja si chcem kupit ten Anna´s wild yam cream , ak by si chcela , mozeme si rozdelit postovne, ak si kupime spolu. Verim ze je dobry ten krem. ja mam osteoporozu , som po menopauze , tak chcem skusit.
LENKAHRACKA
11.09.19,08:51
zkusili jste ho objednat prosím? mě se Barbara velmi líbí a u nás se sehnat asi nedá..našla jsem bylinku která v této mastičce je a výrobky z ní se dají sehnat i u nás..je to Smldinec chlupatý (Dioscorea villosa) a když ho dáte do vyhledávače vyskáče Vám spousta výrobků i u nás:-)třeba to pomůže:-)
LENKAHRACKA
11.09.19,08:54
proč ji tak haníte Barbaru, myslím že jako zdravotní sestra ví o čem mluví a nikoho tak zkušeného jsem ještě na you tube neviděla..má své vlastní léčebné centrum..kdo nevěří nemusí a múže se plácat chemií ale nemám ráda zavrhování lidí kteří se snaží pro druhé něco dělat..Vy pane rýpavý copak jste pro druhé udělal kromě toho rýpání..já se léčitelstvím zabývám již dlouho a kdo jen rýpe, místo aby pomáhal ...haha to musí bavit, to je hned vidět charakter člověka:-):-):-)
buchač
11.09.19,16:27
Jééésus máriška...a ty sa vôbec aj čítaš ?
misoft
11.09.19,16:37
Pláca dvě na tři.... samý kecy, kecy, kecy.....Barbara, Barbara.... KDE získala diplomy? Nikde sa to nepíše!

BTW: Teba by som nenechal ani do očí hľadieť.....
Mackovka
13.09.19,07:23
Mne krém vyrobili vo Zvolene v bylinkovej lekárni Avropa, na námestí SNP /za Priorom/. Farmaceut si zloženie našiel na internete. Ale používam ho krátko, tak neviem výsledok. Treba ho používať dva roky a íst na kontrolnú denzitometriu. Prajem všetko dobré.