anmary
23.08.06,11:37
Keďže sa blíži 60. mojej svokry, dohodli sme sa, že by sme jej darovali poukaz do kúpeľov. Chceli by sme to urobiť formou nejakého poukazu na určitú sumu do určitého hotela na pobyt, ale aby si sama vybrala termín - v rozmedzí určenom kúpelmi. Má s tým niekto z Vás skúsenosť? Akou formou ste to zabezpečovali?
Denda
23.08.06,09:39
Skúste túto stránku:http://www.danielain.sk/
anmary
23.08.06,09:46
Už som sa na tú stránku pozerala, ale zaujímala by ma osobná skúsenosť.
ALLL
23.08.06,09:51
ja som kupovala poukaz rodicom na 50-ku....do Rajeckych teplic.. vsetko trebalo rezervovat,a dopredu zaplatit a na zaklade uhrady poslali myslim poukazy...uz nepamatam presne...ale vsetko bolo ok...a nasim sa tam pacilo...
Danila
23.08.06,10:04
V príslušnej poisťovni požiadaj o zoznam všetkých kúpeľných zariadení s cenami a kontaktmi. Tak si vždy zabezpečujem kúpeľný poukaz. Pri osobnom kontakte zistíš aj prípadné zľavy.
Dada
23.08.06,10:06
Skúste aj www.monada.sk .....
vema
23.08.06,15:02
Ja som bola v apríli v Trenčianských Tepliciach s kamarátkou a všetko som vybavila cez internet.Skús dať kúpele a tam si vyberieš.
inuš
25.08.06,08:28
Ja som našim darovala kúp. poukaz v Bardejove. Zavolala som priamo do hotela, povedala som im čo chcem. Nahlásila som údaje rodičov, ale všetka korenšp. chodila na moju adresu, aby to bolo prekvapko. Najskôr mi prišla ponuka, telefonicky som ju potvrdila, potom prišli ďalšie materiály spolu so šekom. Ten som uhradila a potom prišli priamo poukazy vystavené na meno rodičov s otvoreným dátumom na 2 mesiace, ktoré som im darovala.
Tak isto som to rezervovala aj do Rajeckých Teplíc, ale to nebolo priamo cez hotel ale cez nejaké informačné centrum. Tiež cez telefon a e.mailom sme všetko vybavili, opäť s otvoreným termínom na dva mesiace. Rodičia boli spokojní, lebo už to bolo zaplatené, tak museli ísť. Inak by nešli nikam a za peniaze si kúpili nejakú blbosť. Odporúčam vrele takýto darček.
anmary
25.08.06,09:16
Ja som našim darovala kúp. poukaz v Bardejove. Zavolala som priamo do hotela, povedala som im čo chcem. Nahlásila som údaje rodičov, ale všetka korenšp. chodila na moju adresu, aby to bolo prekvapko. Najskôr mi prišla ponuka, telefonicky som ju potvrdila, potom prišli ďalšie materiály spolu so šekom. Ten som uhradila a potom prišli priamo poukazy vystavené na meno rodičov s otvoreným dátumom na 2 mesiace, ktoré som im darovala.
Tak isto som to rezervovala aj do Rajeckých Teplíc, ale to nebolo priamo cez hotel ale cez nejaké informačné centrum. Tiež cez telefon a e.mailom sme všetko vybavili, opäť s otvoreným termínom na dva mesiace. Rodičia boli spokojní, lebo už to bolo zaplatené, tak museli ísť. Inak by nešli nikam a za peniaze si kúpili nejakú blbosť. Odporúčam vrele takýto darček.


Inuš,
vďaka za Tvoju skúsenosť. Ja to tiež považujem za super darček.