msjt
07.02.19,12:56
ahojte, aj sa trošku hanbím, ale mám za čo. žijem vo vzťahu 3 roky a máme problémy čo sa týka mojich detí. Raz som zo zúfalstva sa zaregistrovala na pokeci a začala písať o mojich problémoch s jedným chlapom. písali sme si 3 dní a bol ku mne milý, chápavy.. tak sme si vymenili tel.cislo a fb profily.. avšak na 4 deň bol až príliš dotieravý chcel sa stretnúť, že sa do mňa zalubit atd.. tak som mu vysvetlila, že ja som zadana a medzi nami nikdy k ničomu nedôjde. to som necakala, že ho to tak vezme, .. začal ma bombardovať telefonátmi.. a stále z iného čísla.. keď som mu hovory blokovala, začal mi komentovať fotky na fb ze ma miluje aj moje deti a že s nim čakám dieťa.. no proste vrchol.. človek ktorého som v živote nevidela mi začal ničiť život.. začal vypisovať aj môjmu partnerovi.. prosím ako sa brániť??? ísť na policiu?? ďakujem
dmc
07.02.19,12:10
Neoficialne - dojednaj si stretnutie a priatel nech sa s nim "doverne" a "kontaktne" porozprava.

Oficialne: ak si neda povedat: Podaj trestne oznamenie - Stalking - Trestny cin nebezpecneho prenasledovania §360a TZ


blizsie s komentarom aj tu: http://www.pravnelisty.sk/clanky/a554-stalking-trestny-cin-nebezpecneho-prenasledovania