nuta
11.02.19,16:00
Pracoval niekto pre túto spoločnosť ako finančný sprostredkovateľ?
Alebo - zaujímajú ma akékoľvek skúsenosti s nimi...
Ďakujem...
Martuk
11.02.19,16:46
ako čo sa týka maklérskych spoločností a maklérov ako takých, poviem ti dva uhly pohľadu:

1. ak pre nich mieniš pracovať, tak na to zabudni, školenia o ničom, budú ťa len tlačiť do toho, aby si obiehal známych, rodinu, kamarátov, tlačil im do hlavy kaleráby, aby si ich oblbol a dostal za to pár šupov. Nebudeš vyškolený v daných produktoch, nebudeš vedieť pre a proti, výhody a nevýhody toho, ktorého produktu, o absencii podkladov ani nehovorím.

2. čo sa týka skúseností na úrovni klient a sprostredkovateľ poistných alebo bankových produktov, tak ti poviem že takýto človek ti nasľubuje hory-doly, len aby ťa ukecal, aby si s ním uzavrel zmluvu, je jedno akú, a hlavne aby si zaplatil prvú splátku, aby on dostal províziu. Takto funguje 99,9999 % takýchto takzvaných odborníkov (v drvivej väčšine 18, 20-ročných sopliakov nahodených v sáčku a v kravate), ktorí ti nasľubuje blbosti, ktoré pri použití obyčajného sedliackeho rozumu proste nedávajú zmysel.

Ešte keď som robil v istej nemenovanej komerčnej poisťovni, tak s takýmito "odborníkmi" som sa stretával skoro denne a garantujem ti, že keď som sa takéhoto človeka začal pýtať na úplne základné veci typu napríklad čo kryje denná dávka odškodného pri úraze a podobne, tak takýto odborník nevedel ani ceknúť. A to už nespomínam to, že keď ťa takýto človek ukecá a tebe sa niečo stane, tak ťa v prvom rade odlifruje priamo do poisťovne, že on takéto veci nerieši a podobné blbosti.

Ako je pravda, že aj v takýchto spoločnostiach sa nájdu výnimky, ktoré ti poradia, pomôžu, vysvetlia. Takých je možno 10 z 1000. Keď tak si do gúglu maklérske spoločnosti poistenie úver a môžeš čítať celý rok. Názor si urob sám,

Ja osobne ti poviem, že cez maklérsku spoločnosť by som poistenie, úver, prípadne refinanc nikdy v živote nerobil. Takýmto firmám nejde o tvoje blaho, dobro a tvoje kladné hodnotenie u známich, im ide čisto len o ich vlastné rite, ako som napísal, ukecať, podpísať, zaplatiť a potom si rob, čo chceš, my nič, my muzikanti, my sme pri tom ani neboli.
nuta
12.02.19,10:31
A nepozná niekto konkrétne Univerzálnu maklérsku spoločnosť UMS - oslovili ma na spoluprácu...
Martuk
12.02.19,11:27
Neviem ako na teba prisli, ale kasli na to. Odpovedz si na otazku: mas gule na to, aby si klamal ludom do oci? Ak ano, zacni pre nich robit, ak nie, posli ich kade lahsie.
vicktor
12.02.19,12:25
Ak dokaze oklamat, preco by sa so zarobkom delil s nejakou spolocnostou? :)