szisza
12.02.19,07:53
Ahojte, po napísaní SMS po istom čase sa pri správe objavil červený výkričník a správa, že "správa nebola doručená". Stalo sa to už niekomu? Doručí sa ešte táto správa ak ju nezašlem znovu, alebo už nie? Ďakujem!
buchač
12.02.19,06:59
Stalo...a nie raz.

Problém vystáva (aspoň podľa mňa) pri preťažení siete alebo pri zlom signále.
SMSku je potrebné poslať znova, automaticky sa to neudeje.
Stalo sa mi dokonca, že správu nebolo možné odoslať v podstate okamžite, ale až o nejakú dobu.
szisza
12.02.19,07:05
Ďakujem pekne!
vicktor
12.02.19,08:10
Nestalo s sms, ale pred par dnami s mms. Po 10(?) sekundach na displayi sa objavila informacia "cannot be sent, try later". Skusil som asi za hodinku a to iste. Druhykrat som uz skontroloval ze signal bol dostatocne silny. Dovod neuspechu pre mna neznamy.
Žabinka
12.02.19,08:21
mne sa to stáva vtedy, keď pošlem mms, a dotyčná osoba nemá zapnuté dáta na iphone, alebo nemá signál, vtedy sa mms nedá doručiť.. keď si dáta zapne, tak sa správa doručí.. tak to funguje pri iphone..
u androidu je to to isté, akurát že android si zapína dáta sám na tú chvíľu kým sa doručí správa..
keď nie je signál, nie sú dáta, nie je správa..:)
szisza
12.02.19,08:57
....a potom sa to vôbec nedoručilo, ani neskoršie?
vicktor
12.02.19,09:11
Nie, nedorucilo ani neskor. Este 8 hodin a bude to presne tyzden (7 x 24 hodin).
Ale ani neocakavam, ze by sa neskor malo dorucit "same od seba".
misoft
12.02.19,09:59
A) Prijímateľ neexistuje;
B) Prijímateľ zablokoval odosielateľa;
C) Prijímateľ má vybitý telefón;
D) Prijímateľ má telefón rozbitý;
E) Prijímateľ má telefón v oprave;
F) Prijímateľ stratil telefón a vybil sa;
G) Prijímateľovi ukradli telefón a vymenili SIMku.

Vyber si. :D
szisza
12.02.19,10:16
hmmmmm, podľa mojich vedomostí ani jeden z týchto variantov :-)
rennka
12.02.19,10:25
Zaleží aj od operátorov a programov ktoré máte. So sestrou sme si posielali sms a mms bez problémov, zmenila som operátora a nič nešlo. Po čase som zasa zmenila operátora a všetko fungovalo ako malo.
A dokonca sa mi pred 2 týždňami stalo že som písala sms synovi, tiež mi tam vyskočila ta červená značka-neúspešne, ale on mi na tú sms obratom odpísal.
Takže aj taká je technika... :)
vicktor
12.02.19,10:53
misoft, nevybral som si, pokracuj v abecede
buchač
12.02.19,11:55
Hm....

A. Prijimateľ je stále živý
B. Prijimateľ sa neopováži zablokovať odosielateľa, lebo by vyfasoval
C. Prijimateľ nemá určite rozbitý telefón, lebo ak áno, tak by sa rozbil (prijimateľ) aj sám
D. Prijimateľ má telefon v rici (zadné vrecko rifiel
E. Platí bod C
F. Platí bod C
G. Platí bod C

...a včul si vyber.

Poznámka :
Ak by platil bod C, tak v tom prípade by prijimatelia (rodina) otravovali odosielateľa (mňa), aby som poskytol rezervný telefón (mám zo 2).