filipes
19.11.04,13:16
Co je pre mna ako zamestnavatela vyhodnejsie? Zamestnat studenta na DVP alebo DBPS?
Musim odviest urazove poistenie pri DVP aj ked ide o jednoduchu pracu v kancelarii napr?
Kedze ide o studenta, moze ma poverit aby som mu uplatnoval nezdanitelnu polozku dane? Co a na akych tlacivach potom musim hlasit na DU?

vdaka
Katty
19.11.04,12:38
Úrazové poistenie sa platí pri všetkých dohodách, nezáleží od náplne práce. Študent môže požiadať o uplatňovanie nezdan.položky pokiaľ si ju už neuplatňuje u iného zamestnávateľa, podpíše Ti Vyhlásenie...
vladan
19.11.04,12:55
ja len doplním Katty, že nezáleží na forme dohody, ale pre študenta je dôležité sledovať výšku príjmu. Ak presiahne 3000,- Sk v hrubom, tak má povinnosť platiť odvod z tejto dohody 14% zdravotnej poisťovni. áááá, jeden rozdiel medzi týmito dohodami je a to v počte hodín, ktoré môže za rok študent odpracovať.
filipes
19.11.04,13:01
pri vsetkych dohodach, takze aj pri DBPS?
vladan
19.11.04,13:04
pri vsetkych dohodach, takze aj pri DBPS?keď všetkých, tak všetkých:D ... u nás v rodnom Slovensku existujú takéto všetky dohody: DoVP, DoBPS (preklad: o vykonaní práci a o brigádnickej práci študentov)
ricij
19.11.04,13:12
Mno, lenže pri DoVP treba dať pozor na formuláciu - náplň práce - už sa to tu na porade rozoberalo vcelku podrobne. Pri DoBPŠ je to jednoduchšie. Ale nevýhodou je zasa tých 3000,- Sk a z toho odvody - ale to je povinnosť a problém študenta).
filipes
19.11.04,13:37
tych 3000 je pri oboch dohodach
a este som niekde pocul take, ze ja ako zamestnavatel sa musim na DU zaregistrovat ako platitel dane z prijmu zo zavislej cinnosti alebo nieco podobne..is it right?
ricij
19.11.04,13:47
Nie, pri DoVP hranica nie je. Pozri § 10 - Zákon o zdravotnom poistení, ods. 6:
Štát je platiteľom poistného za:
a) nezaopatrené deti, ak nemajú vlastný príjem do 3000 Sk
.
.
.
d) nezamestnaní (tu už zákon nehovorí o hranici príjmu)

Pozn.: nie sú to presné citácie zákona.
A pokiaľ pracuje, platí poistné iba raz (2x platí poistné iba SZČO, ktorý zároveň pracuje za istých podmienok).
luebchenko
19.11.04,13:51
a este som niekde pocul take, ze ja ako zamestnavatel sa musim na DU zaregistrovat ako platitel dane z prijmu zo zavislej cinnosti alebo nieco podobne..is it right?

Platí, a kvartálne budeš podávať prehľady.
Magma
19.11.04,13:52
To filipes,

áno, treba sa zaregistrovať na daňovom úrade ako platiteľ dane z príjmu fyzických osôb a potom po skončení štvrťroka vždy podávať hlásenie o zrazenej a odvedenej dane z príjmu za uplynulý štvrťrok. Tlačivá sú na DÚ.
vladan
19.11.04,14:01
Nie, pri DoVP hranica nie je.Riči, ako to myslíš, že pri DoVP hranica nie je, hm? a potom následne z "citácie vyplýva", že je, hm?:eek: Študent, ak má príjem nad 3000,-, platí odvody zdravotnej poisťovni, nie? To je jedno či má DoVP alebo DoBPŠ, aj z jednej aj z druhej dohody má príjem. Oľem, jak si to myslel?:o
ricij
19.11.04,14:04
Cipánabeka fakt. Máš pravdu, také jednoduché a nenapadlo ma to. Teda pri študentoch hranica je, pri neštudentoch nie je. Ďakujem vladan, normálne rozdýchavam.
Takže jednoznačne je potom výhodnejšia DoBPŠ.
Cipána.
luebchenko
19.11.04,14:10
ricij ja ti nerozumiem. Pre zamestnávateľov je to vlastne jedno, 0,8% platia za všetkých, ZP si študenti platia po prekročení hranice sami, tak čo rozdýchavaš? Si v Tatrách a čerpáš čistý vzduch?http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
ricij
19.11.04,14:17
Aj ja si myslím, že to je jedno, no ... až na odlišný počet hodín, ktoré sa môžu odpracovať.Ja mám väčší strach z formulácie výkonu práce - pokiaľ DoVP nie je správne naformulovaná, môže byť problém.