veronka787
20.02.19,08:24
mam otazku ako mam nainstalovat the sims 4 ked mi nechce zobrat kod produktu ja uz neviem co s tym ide sa mi to instalovat cez origin . mam original cd-cka
misoft
20.02.19,10:15
Inštaluj bez pripojenia k Originu. Pri inštalácii z CD sa bude pýtať na SN - ten je dodávaný spolu s originálnymi inštalačnými CD-čkami (kartička). Pokiaľ sa ti to snaží inštalovať cez klienta Origin - znamená to, že to už rad bolo inštalované a je to v knižnici hier v klientovi Origin. Takže stačí len dať "Inštalovať" a hra (už najnovšia verzia) sa ti nainštaluje sama. Tie CD sú v takom prípade len na ozdobu :D. Poznámka: ten SN na tom papieri je niekedy napísaný ihličkovou tlačiarňou, takže je možné, že miesto O dávaš 0 (nula), miesto B dávaš 8 alebo naopak.
Ďalej - existuje i možnosť, že ti niekto tú hru predal/podaroval, pričom on sám ju predtým nainštaloval a zaregistroval na Origine. V tom prípade máš smolu, pretože SN je viazaný na účet v Origine a oficiálne ju nenainštaluješ bez pôvodného účtu. Alebo potom použiť nepopulárne a nedovolené - cracknuť ju (teda hľadať crack na warez fórach) - i keď právne - pokiaľ sa kúpila, je legálna i s crackom. Ovšem s takou hrou už na Origine nebudeš môcť sťahovať doplnky, postavičky, vylepšenia.