Mackovka
24.08.06,08:22
V našej rodine sa blíži čas osláv, tak by som chcela "inovovať" osvedčené recepty na rýchle pohostenie. Jedným, našim najobľúbenejším, môžem prispieť:

Hrianka s brosyňou
Na sucho opečiem hrianku chleba (možno ju potrieť maslom s horčicou alebo majonézou), navrstvím šalát (najlepšie vajíčkový, zemiakový alebo pikant), položím celistvý plátok šunky (hrianku ním prekryjem), na šunku dám polovicu konzervovanej broskyne (čím väčšia, tým lepšia). Vrch broskyne ozdobím trochou mletej papriky a prepichnem špajdľou (špáratko je krátke).
V pôvodnom recepte je namiesto šalátu praženica z vajíčka premiešaná s hráškom a namiesto šunky plátky kuracieho mäsa - ale naša úprava je menej pracná. Dobrú chuť.
abel
24.08.06,06:41
U nás je klasická návštevová pochúťka syrová roláda. Už som sa na nej tak vypracovala, že ju robievam aj pre rodinu. Syr sa mi podarí vygúľať skoro ako štrúdľové cesto. Ale to asi všetci poznajú, ak by mal niekto záujem, rada napíšem.
Lila
24.08.06,06:56
Prosím napíš, ja to nerobím.
Inuška
24.08.06,06:57
Abel prosim ta, ak mozes pripoj receptik. Velakrat som o tom pocula, ale ziaden recept zatial nemam. Vdaka!
abel
24.08.06,07:27
30 dkg eidam
1 maslo
2 lunexy (trojuholníčky)
2 vajcia natvrdo
1 cibuľka
cca 10 dkg diétnej salámy
cca 12 plátkov šunky
lyžica horčice, korenie, soľ
Do mikroténového sáčka vložím syr a dám ho na sporák do kastróla s vodou. Kým sa topí, urobím si plnku: rozmiešam maslo, syr, postrúhané vajíčka, postrúhanú cibuľu, nadrobno nakrájaný diétny salám, korenie, horčicu soľ.
Potom vytiahnem syr (vysypem ho z toho sáčka priamo na dosku na kuchynskej linke a kým je horúci, váľkom na cesto ho vytvarujem do obdĺžnika. Čím tenší, tým chutnejší. Poukladám naň plátky šunky, rozotriem plnku a stočím. Ja ho zvyknem dať do alobalu a uložiť do chladničky - ak potrebujem rýchlo, dám ho aj na hodinku do mrazničky. Dobre sa krája, keď je roláda stuhnutá. Podávam s chlebom alebo len so zeleninou.
Zo začiatku sa mi nedarilo syr rozgúľať alebo mi praskal a trhal sa. V recepte bol napr. 15 minút vo vypnutej vriacej vode. Teraz mi už vôbec nevadí, keď je úplne roztopený (sporák mám zapnutý celú dobu,kým robím plnku, len pozor, aby voda nevyvrela :D ) a zo sáčka ho takmer "vylejem". Lepšie sa formuje. A ešte zvyknem syr obkrojiť - tú kôrku, aby mi na krajoch nepraskal. No a do plnky zvyknem dať, čo mám v chladničke, postrúhanú sterilizovanú uhorku, kápiu, skrátka "co dúm dá".
Gabi03
24.08.06,07:36
;)
V našej rodine sa blíži čas osláv, tak by som chcela "inovovať" osvedčené recepty na rýchle pohostenie. Jedným, našim najobľúbenejším, môžem prispieť:

Hrianka s brosyňou
Na sucho opečiem hrianku chleba (možno ju potrieť maslom s horčicou alebo majonézou), navrstvím šalát (najlepšie vajíčkový, zemiakový alebo pikant), položím celistvý plátok šunky (hrianku ním prekryjem), na šunku dám polovicu konzervovanej broskyne (čím väčšia, tým lepšia). Vrch broskyne ozdobím trochou mletej papriky a prepichnem špajdľou (špáratko je krátke).
V pôvodnom recepte je namiesto šalátu praženica z vajíčka premiešaná s hráškom a namiesto šunky plátky kuracieho mäsa - ale naša úprava je menej pracná. Dobrú chuť.

Znie to dobre, len keby mal kto to urobiť ;)
daniek
24.08.06,10:07
A ešte zvyknem syr obkrojiť - tú kôrku, aby mi na krajoch nepraskal.

tú kôrku odkrojíš až po vybratí zo sáčka alebo pred varením?
abel
24.08.06,11:38
Pred varením
Mackovka
24.08.06,12:39
Prosím neviete niekto robiť rôsolovú "tortu" - boli to plátky syra, šunky, zeleniny...prelievané fajnovým rôsolom. Bolo to veľmi dobré a aj pekné. Ak to niekto robievate, prosím si recept. Vďaka.
ondrejvla
24.08.06,14:48
Ja priložím receptík na sendvič s hubami a orechami :
- cca 1/2 kg čerstvých hríbov podusím na cibuľke, ktorú si najskôr pripravím na oleji do sklovita, do toho nakrájam 3-4 zelené papriky na rezančeky, posolím, dobre okorením čerstvo zomletým 4-farebným korením, pridám mletú rascu - len trošku, soľ, podlejem a dusím do výpeku na miernom ohni cca 1/2 hod. Potom pridám 3-4 vajíčka a urobím ako praženicu. Nechám vyhladnúť, pomeliem na mäsovom mlynčeku, túto zmes dám do misy, pridám 1 celé maslo ( prípadne Ramu ), vymiešam na penu. Naplním zdobiace vrecko a na čerstvo opražený sendvič ( hrianky z neho ) nastriekam vrecom do rôznych tvarov. Vrch posypem mletými vlašskými orechami.
Tento sendvič mal doteraz vždy veľký úspech, v zime to robievam zo šampiňónov, ale najkrajšie to ukáže na našikmo nakrájaných rožkoch ale samozrejme opečených.
abel
24.08.06,15:15
Vlastička, tohoto som sa obávala, že ty sem prispeješ. Ja teraz budem musieť navštíviť samu seba, keďže je to pohostenie pre návštevy, a ja už slintám, ešte to len čítam. Len z tvojich príspevkov som už pribrala aspoň 2 kilá...
ondrejvla
24.08.06,16:57
Vlastička, tohoto som sa obávala, že ty sem prispeješ. Ja teraz budem musieť navštíviť samu seba, keďže je to pohostenie pre návštevy, a ja už slintám, ešte to len čítam. Len z tvojich príspevkov som už pribrala aspoň 2 kilá...

Vidíš, to ma ešte nenepadlo - ísť na návštevu sama k sebe...
Ja ale z príspevkov nepriberám, ja priberám preto, že aj papám!
Marína
24.08.06,17:26
Baklažánová pomazánka
Na olivovom oleji upražíme 1 - 2 cibule do sklovita. Pridáme 2 baklažány 2 väčšie alebo 3-4 menšie aj so šupkou pokrájané na kocky. Popražíme a pridáme buď ošúpané paradajky pokrájané na kocky, alebo konzervu talianskych paradajok. Zvyknem pridať aj 1-2 dobré paradajkové pretlaky. Osolíme, pridáme čerstvo pomleté čierne korenie, 4-5 strúčikov prelisovaného alebo na drobno pokrájaného cesnaku, 1 malú chilli papričku a dusíme, kým sa nevyparí šťava. Baklažány majú mať konzistenciu dusených húb. Nakoniec pridáme riadnu hrsť posekanej bazalky. Necháme vychladiť v chladničke. Je to veľmi dobrá pomazánka na hrianky. Vždy som ju pripravovala len čerstvú, ale teraz som urobila väčšie množstvo a chvíľku vysterilizovala, aby bola aj na zimu. Skoro každý si myslí, keď ju ochutná, že je pripravená z húb.
Poznámka: Dodatočne upravujem množstvo.
Tweety
24.08.06,17:29
Baklažánová pomazánka
Na olivovom oleji upražíme 1 - 2 cibule do sklovita. Pridáme 2 baklažány aj so šupkou pokrájané na kocky. Popražíme a pridáme buď ošúpané paradajky pokrájané na kocky, alebo konzervu talianskych paradajok. Zvyknem pridať aj 1-2 dobré paradajkové pretlaky. Osolíme, pridáme čerstvo pomleté čierne korenie, 4-5 strúčikov prelisovaného alebo na drobno pokrájaného cesnaku, 1 malú chilli papričku a dusíme, kým sa nevyparí šťava. Baklažány majú mať konzistenciu dusených húb. Nakoniec pridáme riadnu hrsť posekanej bazalky. Necháme vychladiť v chladničke. Je to veľmi dobrá pomazánka na hrianky. Vždy som ju pripravovala len čerstvú, ale teraz som urobila väčšie množstvo a chvíľku vysterilizovala, aby bola aj na zimu. Skoro každý si myslí, keď ju ochutná, že je pripravená z húb. Určite to musí byť super Marína , lenže:cool: tie huby by vyšli lacnejšie ako baklažán nie?:cool:
Marína
24.08.06,17:47
Majka, teraz na pľaci(trhu) sú za dobrú cenu. 1 kg 35 Sk a to boli 4 kusy. Huby by tiež boli dobré, ale ich objem sa pražením(na rozdiel od baklažánu) veľmi zmenší, tak by si ich potrebovala veľa.
Zita5
24.08.06,17:50
Baklažánová pomazánka
Skoro každý si myslí, keď ju ochutná, že je pripravená z húb.

S týmto musím jedine súhlasiť, stačí pripraviť praženicu s baklažánom ...a chuť je hubová .....celkom na nerozoznamie .;)
ormika
24.08.06,17:55
Neviem či niekoho zaujme moje rýchle pohostenie pre návštevy, možno je to už otrepaný recept, ale nám to vždy chutí.
Takže 1 majolka, 3-4 mäkké trojuholníkové syry napr. LUNEX, alebo 1 bambíno, 3-4 strúčiky pretlačeného cesnaku - podľa chuti. Toto všetko dohladka vymiešať, pridať podľa chuti soľ a biele korenie. Dať nachvíľočku do chladničky. Rožky alebo bagetu pokrájať na kolieska, potrieť touto pomazánkou, poukladať na misu a takto pripravené kolieska už len dozdobiť, napr. kúsok rajčiny, papriky, uhorky,koliesko klobásky, veľmi dobré je to s bobulkou hrozna. Proste fantázii sa medze nekladú. K tomu lahodné vínko. Vždy tých jednohubiek musím spraviť aspoň z 15 - 20 rožkov, lebo sa po nich len tak zapráši. Takže dobrú chuť!
ondrejvla
24.08.06,18:31
Neviem či niekoho zaujme moje rýchle pohostenie pre návštevy, možno je to už otrepaný recept, ale nám to vždy chutí.
Takže 1 majolka, 3-4 mäkké trojuholníkové syry napr. LUNEX, alebo 1 bambíno, 3-4 strúčiky pretlačeného cesnaku - podľa chuti. Toto všetko dohladka vymiešať, pridať podľa chuti soľ a biele korenie. Dať nachvíľočku do chladničky. Rožky alebo bagetu pokrájať na kolieska, potrieť touto pomazánkou, poukladať na misu a takto pripravené kolieska už len dozdobiť, napr. kúsok rajčiny, papriky, uhorky,koliesko klobásky, veľmi dobré je to s bobulkou hrozna. Proste fantázii sa medze nekladú. K tomu lahodné vínko. Vždy tých jednohubiek musím spraviť aspoň z 15 - 20 rožkov, lebo sa po nich len tak zapráši. Takže dobrú chuť!

Ormika,
milujem cesnačky! Ja ich robím takto :
1 pochúťková smotana ( alebo biely jogurt), 5-6 väčších strúčikov cesnaku, 2 črievkové syry, strčím do mixéra cesnak celé strúčiky so smotanou, potom vytlačím syry a natieram na rohlíčky. Na vrch dávam striedavo do radov na každý rožok iné - olivu, kúsok kápie, hrozno, kyslé hríbiky...
Ale hneď si dám aj cholagol na ten cesnak...
ormika
24.08.06,18:46
Ormika,
milujem cesnačky! Ja ich robím takto :
1 pochúťková smotana ( alebo biely jogurt), 5-6 väčších strúčikov cesnaku, 2 črievkové syry, strčím do mixéra cesnak celé strúčiky so smotanou, potom vytlačím syry a natieram na rohlíčky. Na vrch dávam striedavo do radov na každý rožok iné - olivu, kúsok kápie, hrozno, kyslé hríbiky...
Ale hneď si dám aj cholagol na ten cesnak...
Ondrejvla, určite vyskúšam aj túto variantu so smotanou. Ono to asi nie je také ťažké na žalúdok ako tie s tou majolkou. Ale zase... nevpije sa to veľmi rýchlo do tých rožkov? Asi ani nemá kedy, však?:p
Ja tiež dávam len jednu ozdobu na jedno koliesko a ozdoby farebne striedam.
zuveska
24.08.06,20:12
pridám ešte jednu cesnakovú:
1 tatárska omáčka, cca 15-20 dkg tvrdého údeného syra, 2 stredne veľklé surové mrkvy a cesnak. syr a mrkvu postrúhame na malých slzičkách, pridáme tatárku a cesnaku podľa chuti (ja dávam aspoň 4 strúčky). je to vynikajúce na rožky, chlieb, ale aj rôzne slané krekry.

a teraz ma napadla ešte jedna, skôr zimná cesnačka:
hrsť kyslej kapusty nakrájať na menšie kúsky, pridať 2-3 trojuholníčky mäkkého syra (syr sa miešaním pekne rozpustí), cesnak (niekto dáva aj vajíčka uvarené natvrdo, mne to tam nepasuje) a nakoniec pridať tatárku. moja sestra sa ňou ide zadrhnúť.

tak skúste, dobrú chuť.
kukučka
24.08.06,20:23
Ešte jedna varianta: majonéza, nastrúhané varené vajíčka a kyslé jablká, veľa chrenu, veľa cesnaku - musí to poriadne štípať, mažte na štvrtinky rožkov. Koliesok by ste sa nedorobili. :D
daniek
25.08.06,04:26
Ale hneď si dám aj cholagol na ten cesnak...

mimotemy
čo je to ten cholagol to je nejaký osvedčený liek na nevoľnosti po cesnaku
:D
Mackovka
25.08.06,05:19
Ja priložím receptík na sendvič s hubami a orechami :
- cca 1/2 kg čerstvých hríbov podusím na cibuľke, ktorú si najskôr pripravím na oleji do sklovita, do toho nakrájam 3-4 zelené papriky na rezančeky, posolím, dobre okorením čerstvo zomletým 4-farebným korením, pridám mletú rascu - len trošku, soľ, podlejem a dusím do výpeku na miernom ohni cca 1/2 hod. Potom pridám 3-4 vajíčka a urobím ako praženicu. Nechám vyhladnúť, pomeliem na mäsovom mlynčeku, túto zmes dám do misy, pridám 1 celé maslo ( prípadne Ramu ), vymiešam na penu. Naplním zdobiace vrecko a na čerstvo opražený sendvič ( hrianky z neho ) nastriekam vrecom do rôznych tvarov. Vrch posypem mletými vlašskými orechami.
Tento sendvič mal doteraz vždy veľký úspech, v zime to robievam zo šampiňónov, ale najkrajšie to ukáže na našikmo nakrájaných rožkoch ale samozrejme opečených.

To musí byť dobrota. Ďakujem za recept.
evanina
25.08.06,06:13
Mam veľmi jednoduchý a pomerne rýchly recept. 10 uvarených vajec nastrúhať na jemnom struhadle, pridať 1 tatarskú omáčku, lyžicku vegety, menšiu na jemno nakrájanú cibuľku. Všetko spolu vymiešať (na ozdobu zamiešam trochu nasekanej petržlenovej vňate). U nas to chuti celej rodine.
mysimis
25.08.06,06:18
Ja zvyknem vymiešať v mixéri plesnivý syr niva s maslom, k tomu 2-3 strúčiky cesnaku a tiež to natieram na rožky nakrájané na krúžky. Na vrch dávam jednu olivu a pochúťka je hotová.
AlaNR
25.08.06,06:47
Ja robievam takú falošnú tresku:
1 hrudkový tvaroh a 4 natvrdo uvarené vajcia postrúhané alebo pokrájané na hrubo, 3 stredné mrkvy a 4-5 sterilizovaných uhoriek postrúhaných na drobno, menšia cibuľka na malé kocky. To sa všetko zmieša vo veľkej mise, pridá sa čajová lyžička horčice a jedna light majonéza. Treba to posoliť alebo povegetiť (cca 1 čajová lyžička vegety).
Potom to z tej velkej misy preložíš do menšej, strčíš do chladničky a tú misu kde sa to robilo, nedať nikomu a to čo sa nalepilo povylizovať. :-))
Perfektná je s čerstvými rožkami.
Môže sa to aj natrieť na chlebík, rožky ale dá sa jesť aj ako šalát rovno z tanierika.
Gabi03
25.08.06,06:56
Ja robievam tiež šalátik, ktorý každému chutí. (Okrem švagra, lebo on nie je kačica :) )
20 dkg šunky, najlepšie diétnej pokrájané na pásiky, 3 natvrdo uvarené vajcia pokrájané na menšie kocky, 2-3 sterilizované uhorky pokrájané na kocky, 1 väčšia cibuľa pokrájaná na menšie kocky, sterilizovaná kukurica (pre švagra vôbec :D ), a väčšia majonéza ale lepšia je tatárska. K tomu ešte uvariť 2 PL oleja s 2 PL horčice a 3 PL kečupu. Keď to vychladne, všetko spolu zmiešať.
Každý si môžete pridať množstvo ingrediencie podľa chuti. Dochucovať soľou alebo niečim iným netreba. Ja zvykievam robiť pre mňa a manžela dvojitú dávku, lebo je to raz-dva fuč :)
Dobrú chuť ;)
Mackovka
25.08.06,07:45
Ešte jedna varianta cesnakovej pomazánky:
1 diel tvarohu, 1 diel Ramy, roztlačený cesnak (čím viac, tým lepšie) a trochu soli (ak sa nepoužila cesnaková pasta). Ak to chcem vrecúškom dať na kolieska rožkov, tak rozriedim trochou mlieka. Navrch polovica vlašského orecha.
bezradná
25.08.06,07:52
Ak nám vystanú z grilovaného kuriatka prsia( a u nás bežne vystanú) zvyknem z nich robiť šalát:
mäso pokrájam na kocky, pridám na drobné kocky pokrájané 1 jablko, kyslú uhorku, cibuľu pokrájam tiež na drobné kocky, dám zohriať nálev z 1 pol. lyžice horčice, oleja a octu , pridám cibuľu a keď zmes vychladne pridám k mäsu. Môže sa pridať aj hrášok a kukurica podľa chuti, dochutím soľou, nakoniec pridám 1 majolku, na hodinku do chladničky a potom už len - dobrú chuť!
bezradná
25.08.06,07:53
mimotemy
čo je to ten cholagol to je nejaký osvedčený liek na nevoľnosti po cesnaku
:D
Aj febichol je celkom dobrý na tie cesnakové nevoľnosti:eek:
Inuška
25.08.06,08:28
Ja robievam zo zvyškov kuraťa nasledovný šalát - ide dobre na odbyt ;)
Základ su zemiaky varené v šupke a nakrájané ako na klasický majonézový šalát. Do toho na malé kúsky nakrájené:
- kuracie mäsko - stačí trocha
- zavárané broskyne
- malá cibuľka
- 1-2 sterilizované uhorky
- sterilizovaná kukurica
Potom pridám majonézu, dochutím soľou, čiernym korením, horčicou, cukrom príp. octom.
Je super, dá sa jesť samostatne, alebo ho plním do šunkových roliek.
Hre
25.08.06,09:00
Mojím návštevám chutnájú syrové slimáky. Recept je jednoduchý
1 lýstkové cesto
2 syry ( môže byť hocijaké v črievku)
2 lyžičky vegety
šunka
vajíčko na potretie

Syr zmiešam s vegetou. Lýstkové cesto si rozdelým na polovice. Rozvaľkám do obdlžnika a rozotriem lyžičkou polovicu syra. Navrch naukládame šunku, jeda vedľa druhej. Zvynieme po šírke a krájame na slimáčiky, ktoré ukladáme na vymastený plech. Keď máte probém s krájaním dajte do chladničky stuhnúť potom to ide perfektne. potrieme rozšľahaným vajíčkom, aby syr nevytiekol a upečieme do ružova. To isté s druhou polovičkou cesta. Pre zmenu môžte dať namiesto šunky syr a potom je celý slimák syrový.
Soňula
25.08.06,09:15
Ja pridám trošku iný recept, pohostenie pre návštevy. Po pravde, už som prejedená /aj naše návštevy/ rozkrájaných a pomazánkou natretých rožkov, zapekaných chlebíkov atď. V Carrefure sme kúpili obyčajné jaternice. Dala som ich na malý plech, podliala vodou, zapla na 200 stupňov a do chrumkava opiekla v trúbe. Potom som ich vybrala, nechala vychladnúť. Skoro studene pokrájala na kolieska a dala návšteve. Boli výborné. Všetka masnota z nich zastala vo vode, v ktorej som ich piekla.
Skúste..
ANNAP
25.08.06,10:48
pridám aj ja:
plnený sendvič, dobrý je v tom, že si ho môžeme pripraviť skôr a potom len krájame.
postup: spravím si perkelt z bravč.mäsa / aj kuracie prsia/ mäso krájam na menšie kúsky, po vychladnutí pridám maslo,uhorku na pásiky, červenú papriku-kápiu, horčicu,uvarené vajíčko,zastrúham trošku syra. Zo sendviča vydlabem celý stred, tú striedku dám ešte do tej plnky aby bola taká akurát na plnenie a naplním sendvič, dám do alobalu do chladu a príde návšteva
krájam.Vyzerá to celkom pekne a je to aj chutné, fantázii sa medze nekladú do tej plnky si môžeš dať čo chceš, len ten perkelt je základ.dobrú chuť
denisamka
29.08.06,08:53
Mám viacero receptov na pohostenie návštev. V prípade záujmu, pošlem aj ďalšie, len budem potrebovať aspoň 1 ingredienciu, aby som vedela, čo mám poslať. Teraz dávam do pléna PIZZOVÉ LOĎKY. Na troche oleja podusiť cibuľku, opražiť párky pokrájané na kolieska (môžen sa pridať aj klobáska), zavárané lečo (môže byť aj čerstvé, len to dlhšie trvá), zaváranú kukuricu, hrášok, šampióny, pizza korenie a soľ. Podusiť do mäkka. Panvicu odstaviť. Rožky alebo žemle rozkrojiť na polovicu, stred vydlabať, potrieť kečupom(alternatíva:smotana s pretlačeným cesnakom), dať do jamiek náplň, posypať strúhaným syrom a dať zapiecť, kým sa syr nerozpustí.
PAPAŤ AKO KOMU CHUTÍ (teplé, studené, s dresingom, či bez)
II. možnosť: náplň ostáva tá istá, len sa rozvaľka lístkové cesto na tenko, vykroja sa pohárom kruhy, potrú kečupom(smotana s cesnakom), dá sa náplň, posype syrom, cesto sa prehne, okraje zatlačia, potrie povrch žĺtkom a upečie.
DOBRÚ CHUŤ.
Mackovka
30.08.06,05:35
PIZZOVÉ LOĎKY.
Denisamka je to zaujímavé. Vyskúšam. A bola by som rada, keby si zo svojich receptov vybrala ešte aj ďalšie. Vďaka.
denisamka
30.08.06,08:39
Nie je problém napísať, problém je len ktorý napísať. :D Stačí jednú ingredienciu napísať a ja určite pošlem niečo. Len takto neviem, ktoré skôr. Mne chutia všetky. Pravdepodobne aj návštevám. Občas ich máme až neúrekom.:mee:
lutik
31.08.06,11:26
Ja rozvaľkám lístkové cesto, natriem vajíčkom, posolím a vykrajujem formičkami rôzne tvary,na ktoré potom poukladám kúsok klobásky.
Poprípade navrh dám ešte kúsok tvrdého syra a dám upiecť.
Zatiaľ to každému hosťovi veľmi chutilo.
Gabi03
31.08.06,11:38
Ja rozvaľkám lístkové cesto, natriem vajíčkom, posolím a vykrajujem formičkami rôzne tvary,na ktoré potom poukladám kúsok klobásky.
Poprípade navrh dám ešte kúsok tvrdého syra a dám upiecť.
Zatiaľ to každému hosťovi veľmi chutilo.

Skús na klobásu pridať trošičku kečupu a postruhaný syr zmiešať s pizzovým korením. Môj muž by to jedol furt. Len keby bolo toho, kto sa s tým pohrá. :)
Ja robievam také veterné mlyny, ale obyčajné vykrajovanie snáď urýchli prácu.
sophia2
31.08.06,12:08
Ahojte,ja sa musim tiez pridat,lebo mam super cestovinovy salat,kamaratka mi ho raz ponukla ked som bola u nej na navsteve namiesto chlebickou.Nevedela som sa ho dojest a tu je recept,ktory som od nej vypytala:
Najprv treba uvarit cestoviny v slanej vode (ja pouzivam tie vrtulky),do vychladnutych cestovin zamiesame:kukuricu,sampinony,na kocky pokrajanu sunku a salamu,kapiu a nakoniec pridame 1 majolku (ja davam na cely sacok cestovin,velku) a jednu konzervu mleteho tuniaka aj s tym olejom,neverili by ste aku doda cestovinam dobru chut.Premiesame a dame do chladnicky.Je to vyborne..... Dufam,ze Vam bude chutit.
ALDA
31.08.06,12:13
Neviem, či som tento recept už na Porade písala:
Plnené palacinky:
Upiecť palacinky, ale bez cukru.
Na palacinku položiť plátok šunky, na ňu plátok syra, zavinúť a obaliť ako rezne v múke, vajíčku a strúhanke a vypražiť, je to super.
Môžu sa plniť aj inou plnkou, napr. hríby s vajíčkom a pod.
Prílohu niekto ani nežiada, dobré sú zemiačky, alebo iba letný šalátik.
Zita5
31.08.06,12:25
Neviem, či som tento recept už na Porade písala:
Plnené palacinky:
Upiecť palacinky, ale bez cukru.
Na palacinku položiť plátok šunky, na ňu plátok syra, zavinúť a obaliť ako rezne v múke, vajíčku a strúhanke a vypražiť, je to super.
Môžu sa plniť aj inou plnkou, napr. hríby s vajíčkom a pod.
Prílohu niekto ani nežiada, dobré sú zemiačky, alebo iba letný šalátik.

Alda , tak Tvoj recept určite vyskúšam ......;) určite je to výborné.:)
Zita5
31.08.06,13:02
mimotemy To sa nedá ani čítať .......mňam mňam .......všetko je skvelé:) a ešte teraz v takom upršanom počasí ......;)
daniek
06.09.06,09:52
Neviem, či som tento recept už na Porade písala:
Plnené palacinky:
Upiecť palacinky, ale bez cukru.
Na palacinku položiť plátok šunky, na ňu plátok syra, zavinúť a obaliť ako rezne v múke, vajíčku a strúhanke a vypražiť, je to super.
Môžu sa plniť aj inou plnkou, napr. hríby s vajíčkom a pod.
Prílohu niekto ani nežiada, dobré sú zemiačky, alebo iba letný šalátik.
alebo ich naplniť praženicou do ktorej pridáme zeleninovú zmes hrášok, mrkva ,kukurica - volajú sa zeleninové rizolky mňam mňam
denisamka
06.09.06,12:58
Vcera som urobila Sendvic z 2 plnkami. Plnka1: 300g taveneho syra,150g masla, 100g pokrajanych farebnych paprik, 200g majolky, posekanu petrzlenovu vnat, sol, horcicu, cierne korenie, 50g struhaneho syra. Sendvic pozdlzne rozkrojit pozdlzne na polovicu, vydlabat, suroviny na plnku zmiesat aj so striedkou. Polovicu plnky dat do sendvica. Na plnku polozit 5 uvarenych vajec na tvrdo obalenych v makkej salame a dat druhu polovicu plnky, prikryt druhou castou sendvica. Urobime si plnku c. 2: 60g masla vymiesat so 100g taveneho syra, potriet nim sendvic zvonka a posypat struhanym syrom. Najlepsie je to dat na 6-8hod do chladnicky a krajat na platky.
Dufam, ze to bude kazdemu chutit. Dajte vediet
denisamka
06.09.06,13:52
Ešte niečo z lístkového cesta. Jedna rada: robte to aspoň z 5, aby sa ušlo každému. My sme 4 a pre nás je to len tak tak, lebo tak nám to chutí. Rozvaľkať lístkové cesto, potrieť kečupom, na polovicu poukladať šunku alebo šunkovú salámu, prikryť druhou polovicou cesta, potrieť žĺtkom, posypať grilovacím korením, pokrájať na štvorčeky, poukladať na tanier, dať na 1-2hod do chladničky, poukladať na plech vypláchnutý studenou vodou a upiecť v predhriatej rúre.
Pozn. To, že to treba dať najprv do chladničky a až potom upiecť, mi poradil môj gynekológ. Vraj sa lepšie nadvihnú.
daniek
07.09.06,04:43
Pozn. To, že to treba dať najprv do chladničky a až potom upiecť, mi poradil môj gynekológ. Vraj sa lepšie nadvihnú.

tak to musí byť ozaj super keď ti to poradil gynekológ :))))))))
denisamka
07.09.06,08:07
Jeho otec bol pekár a má to od neho. Ja som to ešte nestihla vyskúšať, ale vraj by to malo narásť raz toľko, ko keď to chladničky nedáš. V sobotu to budem skúšať. Ak to tak bude, dám vedieť.
Ninna
08.09.06,12:37
Pridám aj ja niečo :
Tuniakové jednohubky
1 menšiu cibuľku nakrájam na drobno a zasypem soľou/cibuľka odmäkne a nie je taká ťažko stráviteľná/. Po cca 5 minútach pridám tatárku, kečup a tuniaka v oleji /môže byť aj vo vlastnej šťave/, trocha bieleho korenia. Zmiešame a natierame na jednohubky...
mirka165
09.09.06,20:54
ondrejvla, to vyzerá dobre:-)))
denisamka
11.09.06,09:06
Vyskúšala som dávať rpe pečením naplnené lístkové cesto do chladničky a z jednohubiek som mala pomaly dvojhubky (aspon pre deti). Ozaj to super narástlo.
janaGT
11.09.06,09:13
[quote=marči]Skúste aj tento recept. Je to výborné !

ŽEMLIČKY

1 kg polohrubej múky
6 dg droždia
6 dg masla
6 dl mlieka
cukor
1 ČL soli
- vymiesime a necháme vykysnúť

Marči, najskôr si urobím kvások až potom všetko zmiešam? Alebo zmiešaš bez kvásku?
marči
11.09.06,12:38
Robím to ako inokedy, najskôr si spravím kvások a pridám k ostatným surovinám, potom zmiešam. Neviem, ako vy, ja to robím takto...:)
petovsan
13.09.06,19:51
Ja pridávam
"Syrovú pochúťku"
250 g eidamu, 3 vajcia, 100 g diétnej salámy, 50 g kyslej uhorky, kápia, cibuľa, majonéza, 1 dl sladkej smotany, 150 g aspiku v tekutej forme, soľ, ocot, ml. čierne korenie a petržlen. vňať.
Syr a salámu postrúhať na hrubšom strúhadle, pridať na drobné kocky pokrájané uhorky, vajcia uvarené natvrdo, kápiu a cibuľku. Majonézu premiešať so smotanou a aspikom, pridať pokrájané suroviny a ochutiť. Vložiť do formy srnčieho chrbáta vyloženej celofánom a nechať v chladničke stuhnúť do druhého dňa. K tomu podávať pečivo.
Túto "pochúťku" pripravujem na Silvestra alebo pri väčších oslavách a väčšinou podávam ako súčasť obloženej misy.

Lahôdkový šalát (je skutočne lahôdkový)
Majonézu zmiešame v mise so šťavou z 1/2 citróna, pridáme uvarené (alebo ak Vám zostanú pečené) kuracie prsia nakrájané na cca 2 cm kocky, konzervu sterilizovanej kukurice, olivy, 2-3 stonky nakrájané rapíkatého zeleru a na kocky nakrájanú kápiu. Ochutíme soľou a ml. korením. Podávame s vajíčkom uvareným natvrdo, plátkami pomaranča a bagetou.
ondrejvla
13.09.06,20:09
[quote=petovsan]Ja pridávam
"Syrovú pochúťku"
250 g eidamu, 3 vajcia, 100 g diétnej salámy, 50 g kyslej uhorky, kápia, cibuľa, majonéza, 1 dl sladkej smotany, 150 g aspiku v tekutej forme, soľ, ocot, ml. čierne korenie a petržlen. vňať.
Syr a salámu postrúhať na hrubšom strúhadle, pridať na drobné kocky pokrájané uhorky, vajcia uvarené natvrdo, kápiu a cibuľku. Majonézu premiešať so smotanou a aspikom, pridať pokrájané suroviny a ochutiť. Vložiť do formy srnčieho chrbáta vyloženej celofánom a nechať v chladničke stuhnúť do druhého dňa. K tomu podávať pečivo.
Túto "pochúťku" pripravujem na Silvestra alebo pri väčších oslavách a väčšinou podávam ako súčasť obloženej misy.

Lahôdkový šalát (je skutočne lahôdkový)
Majonézu zmiešame v mise so šťavou z 1/2 citróna, pridáme uvarené (alebo ak Vám zostanú pečené) kuracie prsia nakrájané na cca 2 cm kocky, konzervu sterilizovanej kukurice, olivy, 2-3 stonky nakrájané rapíkatého zeleru a na kocky nakrájanú kápiu. Ochutíme soľou a ml. korením. Podávame s vajíčkom uvareným natvrdo, plátkami pomaranča a bagetou.


Aký je to rapíkatý zeler?
petovsan
13.09.06,20:14
Aký je to rapíkatý zeler?[/quote]

Stonkový (stopkový), najčastejšie ho mávajú v Tescu
ondrejvla
13.09.06,20:20
Aký je to rapíkatý zeler?
Stonkový (stopkový), najčastejšie ho mávajú v Tescu[/quote]

No pozriem sa tam na tie byliny, dúfam, že to nie je "smrdúkatá" bylina, ktorá prerazí chuť iného?! Ale kuknem. Ďakujem.
petovsan
13.09.06,20:31
No pozriem sa tam na tie byliny, dúfam, že to nie je "smrdúkatá" bylina, ktorá prerazí chuť iného?! Ale kuknem. Ďakujem.[/quote]
Nie je zač. Môžem zodpovedne prehlásiť, že je to vlastne odroda starého nefalšovaného zeleru, ibaže jemnejšej chuti a vône a v kuchyni sa využívajú stonky a nie koreň ako pri klasike, na ktrorú sme zvyknutí. Ja ho dávam napr. aj do zeleninovej polievky. Želám veľa hladošov a dobrú chuť !!!
Mackovka
14.09.06,09:11
"Syrovú pochúťku"
250 g eidamu, 3 vajcia, 100 g diétnej salámy, 50 g kyslej uhorky, kápia, cibuľa, majonéza, 1 dl sladkej smotany, 150 g aspiku v tekutej forme

aký aspik používaš - kupuješ? Vďaka za info
petovsan
14.09.06,15:35
aký aspik používaš - kupuješ? Vďaka za info

buď od Dr. Oetker (tuším zelený obal) alebo si vyrobím zo želatíny
luna21
15.09.06,13:30
VYPRÁŽANÝ SYR
20 dkg EIDAM syra nastrúhať nahrubo
3 PL mlieka
3 PL polohrubej (hrubej) múky
2 celé vajcia
medzi prsty prášku do pečiva
soľ
Postup: všetko dobre premiešame, chvíľu necháme odstáť. Lyžicou ukladáme do rozohriateho oleja (lepšia je CERA), formujeme malú placku ako haruľu a vyprážame.


VYPRÁŽANÉ CHLEBÍKY
chlieb (alebo rožky rozkrojené po dĺžke)
20 dkg EIDAM syra nastrúhať najemno
2 vajcia
mleté čierne korenie
soľ
cibuľa nadrobno nakrájaná
horčica
Postup: do rozšľahaných vajec pridáme syr, soľ a korenie podľa chuti, premiešame tak, aby masa nebola veľmi hustá. Natierame na chlieb a vyprážame najskôr natretou stranou dolu, potom obrátime. Upečený chlieb potrieme horčicou (na syrovej strane) a namáčame do cibule.
denisamka
16.09.06,13:15
Milá Mackovka. Neviem, či Ti už niekto poslal recept na rôsolovú tortu, ale ja Ti posielam až teraz. Práve sme ho spapkali, čo znamená, že recept je osvedčený: Budeš potrebovať: 4 vajcia, 250 g šunkovej salámy, sterilizovaná zelenina mix, uhorky, paradajky, 2-3 dl tatarskej omáčky, 2,5 dl vody, 2 čajové lyžice vegety, 1/2 kocka masoxu, sáčok plátkovej želatíny.
Šunku a zeleninu pokrájaš na požadované tvary (pásiky, kocky). Želatínu namočíš do vody asi 1dl, potom ju rozpustíš(keď zmäkne)v horúcej vode, v ktorej si rozmiešala masox a vegetu.
Do zeleniny a šunky pridáš tatársku omáčku a ochladenú želatínu. Masu vleješ do formy (tortovej, srnčí chrbát, na bábovku...) a dáš do chladničky stuhnúť.
DOBRÚ CHUŤ. Daj vedieť, či chutilo.
Mackovka
18.09.06,06:40
]Milá Mackovka. Neviem, či Ti už niekto poslal recept na rôsolovú tortu, ale ja Ti posielam až teraz...

Srdečne ďakujem, Denisamka. Práve si To stihla, v sobotu tortu potrebujem urobiť a nechám ju rodine "ohodnotiť". Už sa teším. Pekný deň.
Libor4
18.09.06,11:34
Nešlo by zverejniť recept na túto tortu? Libor4
ZuzanaA
18.09.06,12:02
Nešlo by zverejniť recept na túto tortu? Libor4

Veď Deniska ho napísala: Budeš potrebovať: 4 vajcia, 250 g šunkovej salámy, sterilizovaná zelenina mix, uhorky, paradajky, 2-3 dl tatarskej omáčky, 2,5 dl vody, 2 čajové lyžice vegety, 1/2 kocka masoxu, sáčok plátkovej želatíny.
Šunku a zeleninu pokrájaš na požadované tvary (pásiky, kocky). Želatínu namočíš do vody asi 1dl, potom ju rozpustíš(keď zmäkne)v horúcej vode, v ktorej si rozmiešala masox a vegetu.
Do zeleniny a šunky pridáš tatársku omáčku a ochladenú želatínu. Masu vleješ do formy (tortovej, srnčí chrbát, na bábovku...) a dáš do chladničky stuhnúť.
Libor4
22.09.06,10:03
Veľmi ľutujem, ale ma asi "fofry" v zamestnaní zaslepili, že som ten recept nevidel.... Ale veľmi pekne ďakujem!!! Libor4
vema
27.09.06,18:33
Má niekto recept na diabolskú pomazanku,ktorá je z bravčového mäsa,alebo hovädzieho a táto pomazanka sa zavára?
Bionda
27.09.06,19:09
Počúvajte vliezla som sem, lebo som si mylne prečítala , že VYHOSTENIE PRE NÁVŠTEVY !!! Slepnem :eek:
Ivana Š
27.09.06,19:35
Bionda, chceš snáď návod, ako sa zbaviť nechcenej návštevy?
Bionda
27.09.06,19:39
No to vieš - mám sa začať vyhovárať :D:D . V psychiatrii sa najviac prerieknutia cenia :D
daniek
28.09.06,06:34
:)
Bionda, chceš snáď návod, ako sa zbaviť nechcenej návštevy?

lebo keď návšteve pripravíš niektorú z týchto pochúťok tak POZOR to bude mať opačný efekt :) :D :)
vema
04.10.06,19:42
Má niekto recept na diabolskú pomazanku,ktorá je z bravčového mäsa,alebo hovädzieho a táto pomazanka sa zavára?Nikto nič,veď volakto to musí poznať.My sme to volakedy zavárali a bolo to dobre s hriankou,ale chcela som vedieť aj iné recepty na túto pomazanku.
Ivana Š
04.10.06,20:17
moja svokra ju robieva, popýtam sa na recept a priložím
Marína
04.10.06,20:19
Mackovka
09.01.08,15:06
[quote=petovsan;297927]Ja pridávam
"Syrovú pochúťku"
250 g eidamu, 3 vajcia, 100 g diétnej salámy, 50 g kyslej uhorky, kápia, cibuľa, majonéza, 1 dl sladkej smotany, 150 g aspiku v tekutej forme, soľ, ocot, ml. čierne korenie a petržlen. vňať.
Syr a salámu postrúhať na hrubšom strúhadle, pridať na drobné kocky pokrájané uhorky, vajcia uvarené natvrdo, kápiu a cibuľku. Majonézu premiešať so smotanou a aspikom, pridať pokrájané suroviny a ochutiť. Vložiť do formy srnčieho chrbáta vyloženej celofánom a nechať v chladničke stuhnúť do druhého dňa. K tomu podávať pečivo.
Túto "pochúťku" pripravujem na Silvestra alebo pri väčších oslavách a väčšinou podávam ako súčasť obloženej misy.

Chcem vyskúšať tvoju pochúťku. Zaujalo ma, že to podávaš ako súčasť obloženej misy. Prosím ťa, keď to vyklopíš z formy, dá sa to bez problémov nakrájať? A ako dlho to môže stáť mimo chladničky na stole pred konzumáciou? Neroztápa sa to? Vďaka. M.
ajale
17.01.08,10:33
Baby poradte mi, na zajtra vecer som k nam pozvala manzelovych kamaratov na olavu jeho narodenin. Ten sa vrati zo sluzobky tiez len zajtra poobede. Myslela som, ze dobehne ku mne mama aby sa postarala o 1 rocnu dcerku, a ja si kupim potrebne veci, poriadim atd. Potrebovala by som dobre a jednoduche napady na pekny a chutny kolac, pripadne ako ozdobit misu zo syrov. Nakupila som asi 20 druhov syrov. Diky
denisamka
18.01.08,16:53
Vajcový rôsol

suroviny:konzerva kukurice, konzerva hrášku, eiddam pokrájaný na kocky, šunková saláma pokrájaná na pásiky, kyslé uhorky pokrájané na kocky, uvarené vajíčka pokájané na kocky(rozpolené vajíčko na krájači najprv na dĺžku pokrájať, otočiť a potom na šírku a vzniknú rovnake kusky)...(alebo podľa fantázie a obsahu chladničky)-množstvo podľa chuti-niekto má radšej viac surovín a niekto viac "rôsolu".

rôsol: plátkovú želatínu namočiť(na bábovkovú formu ja dávam 1 sáčok=6ks) do vody(len aby bolo ponorené), dať vrieť vodu a rozpustiť v nej bujón(na pol litra dávam jeden bujón), plátkovú želatínu vyžmýkať a dať do vývaru. Variť za stáleho miešania, kým sa nerozpustí. Keď to trochu vychladne, naliať do vývaru majolku a túto zmes naliať na suroviny. Poriadne premiešame, vyklopíme do formy a necháme stuhnúť v chladničke najlepšie cez noc prikryté alobalom.

Dobrú chuť.
ajale
19.01.08,14:09
Dakujem Denisamka za recept, ale uz som si ako tak poradila a oslava sa vydarila. Kupila som niekolko druhov syru, salamy a vyrobila som 3 druhy obycajnych pomazaniek. Potom som to naaranzovala na kusky dreva, ktore som potiahla foliou. Ta najdlhsia so syrom je latka na plot.:D Kolac isiel do kosa a na miesto neho som kupila nanukovu tortu, ku ktorej sme sa ani nedostali. Pre 7 dospelych to bolo privela, asi polovica z toho isla chudobnejsej rodine a este nam aj zostalo.
Mária Mlátková
19.01.08,15:25
prikladám recept na mäsovú pomazánku, hoci neskoro no možno ešte pomôže

Mäsová pomazánka na hrianky
1 kg papriky
1 kg červených rajčín
2 veľké cibule - zomlieť na mäsovom mlynčeku a dáme variť na 30 minút aj s 2 dcl oleja a pol balíčka deka /preosiať!/

1/2 kg hovädzej konzervy
1/2 kg bravčovej konzervy
20 dkg syra ementál
5 strúčkov cesnaku
5 feferóniek /podľa chuti môže byť aj viac, alebo menej/
malá lyžička čierneho mletého korenia - zomlieť na mäsovom mlynčeku

obidve dávky dáme dokopy a varíme ďalšiu 1/2 hodinu, podľa chuti osoliť ,horúce dáme do pohárov a potom do pary na 15 minút

dobrá rada - rajčiny najprv sparím a ošúpem
toto je recept ako sme to doma robievali, ale ja teraz miesto hovädzej a bravčovej konzervy dávam 70 dkg vareného hov. mäsa a 70 dkg vareného bôčku /slabinka/
kitky
19.01.08,15:31
Dakujem Denisamka za recept, ale uz som si ako tak poradila a oslava sa vydarila. Kupila som niekolko druhov syru, salamy a vyrobila som 3 druhy obycajnych pomazaniek. Potom som to naaranzovala na kusky dreva, ktore som potiahla foliou. Ta najdlhsia so syrom je latka na plot.:D Kolac isiel do kosa a na miesto neho som kupila nanukovu tortu, ku ktorej sme sa ani nedostali. Pre 7 dospelych to bolo privela, asi polovica z toho isla chudobnejsej rodine a este nam aj zostalo.

Nadhera, graficka sa nezaprie :)